Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2003., 00:49   #61
Ja sam u prvom braku bio 15 god. nismo imali djece .Nakon toga sa sadašnjom ženom nisam koristio zaštitu jer ja neznam praviti djecu (he he),i tako jednom pogodim ovulaciju i sada mala budi cijelu kuću ujutro u šest.
__________________
era vodenjaka
atos is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2003., 15:05   #62
Pa, mi smo dugo hodali skupa, pa smo i živjeli skupa i onda se približila moja 30. godina i ja sam rekla dragom da moj biološki sat otkucava i tako još nekoliko znanstvenih izraza i da je vrijeme da imam dijete (a moram priznati da me bilo strah kako ću ja to..). I on je rekao: "Kako ti kažeš, draga", a vjerojatno je i njega bilo jednako strah
I tako sam išla skinuti spiralu (ja se ne pouzdajem u plahte i deke) i htjela sam napraviti jednu malu pauzicu od 2-3 mjeseca da se unutrašnje stvari srede do kraja, kad ono, slijedeći mjesec ja trudna. Dečko nam se rodio u travnju i to doba nam se tako svidjelo da smo i za drugog htjeli da se rodi u proljeće. I potrudili smo se ubrzo nakon toga, jer je dragom, a i meni, bila tlaka prčkati s kondomima. Međutim, za ovog drugog nam je malo više trebalo da se uhvati, oko 3 ovulacije i kad sam već odustala i htjela odgoditi za slijedeću godinu (jer smo htjeli pogoditi proljeće), hop! ja trudna
Stariji sin mi ima sada7 godina, mlađi 5, a ja dobivam sline čitajući ove tekstove, nekako, htjela bih izjednačiti odnos muških i ženskih u našoj obitelji
bubamara2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2003., 01:12   #63
lancuni i krpaturi....

Quote:
soylent kaže:
ama, ljudi!
okanite se tih plahti i jorgana!
je li vama susjedi vire kroz prozor ili... ?
Ma mi boduli stedimo grijanje. Pa nam zato trebaju lancuni i krpaturi.
AgentScully is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2004., 19:18   #64
najte se srditi zbog prastarog topika...


no, krecem kuci pol sata i nikak. a prava mi kuca 115 km daleko... teren ubija polako...
tak da kuci niiii`koooo cekati me neeeeeemaaaa....

i sjetih se kak smo mala i ja poceli razmisljati... ali samo razmisljati... hebeno je bilo. nismo se mogli odluciti, jer prije godinu i par mjeseci imali smo toliko toga za obaviti. i konacno, ostale su nam sam karnise i zavjese... cak smo i tonu benkica i ostalog neizgovorljivog materijala nabavili. a prekjucer i montazni kinderbet. kaj je to dobro! slozis ili raspakiras za 5 minuta.

enivej, prije ljeta smo konacno rekli nema vise zajebavanja! maloj curi bio-sat, a i meni su ziher mali bijeli sve sporiji... ebat ga, kad sam udijelio male bijele ekipi u petrovoj- ziher je ziher! down sindrom je jebena stvar!- rekao mi neki pripravnik da se vidi da vlasnik vise nema 18 godina!

i sad brojimo dane... 10 dana unaprijed je pomaknut termin. beba je 30% jaca. sve 5, zdravo, sve ruke i noge su tu, neki dan je cuclala lakat ... i sad budem ja, antikrist, jos dozivio da mi se familija prosiri na sam- bozic?!?!
__________________
...GRUEN IST MENSCHENFLEISCH!!!
soylent is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2004., 20:54   #65
soylent, svu sreću vam želim
__________________
Dreams
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2004., 08:18   #66
Soylent,ma marak
Mi smo dobili bebu ko od sale,sve do poroda. Onda je bilo malo drs nedaj ali sve u svemu ispalo super. Zapravo desilo se iz prvog pokusaja i zbog toga smo jaaaako sretni.
__________________
sretno dijete sretnih roditelja
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2004., 16:32   #67
Quote:
Rita kaže:
Soylent,ma marak
Mi smo dobili bebu ko od sale,sve do poroda. Onda je bilo malo drs nedaj ali sve u svemu ispalo super. Zapravo desilo se iz prvog pokusaja i zbog toga smo jaaaako sretni.
svaka cast. nama je trebalo iz treceg ( ja dan danas mislim da je iz drugog, ali mala je uvjeren da je iz treceg. onog drugog se ne sjecam... ). najme, bili smo uvjereni da gadjamo u prave dane. ali, izgleda da nismo. oce to...
__________________
...GRUEN IST MENSCHENFLEISCH!!!
soylent is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2004., 19:22   #68
oce,oce. NAjbolji recept je samo gadjat sve dane pa nema da omane
__________________
sretno dijete sretnih roditelja
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2004., 20:01   #69
pa ....moja prijateljica je rekla da se bar 6 mjeseci moramo trudit prije nego ja zatrudnim...kad ono prvo pa musko..
__________________
Nekako mi je dosta mushkih....ono..ne toliko dosta da bi preshla igrat za suprotni tim, a opet sasvim dovoljno da ostanem sjedit na klupi...

"Frankly, my dear, I don't give a damn..."
Nerea is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2004., 14:30   #70
Quote:
soylent kaže:
i sad brojimo dane... 10 dana unaprijed je pomaknut termin.
Ej, super novosti. Koristi vrijeme i naspavaj se još jednom pošteno
Secundo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2004., 22:48   #71
Quote:
soylent kaže:
neki dan je cuclala lakat

meni ovaj topic super...
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:12.