Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2007., 19:04   #201
Quote:
..ivka.. kaže: Pogledaj post
jebemti već sam 5 dan zatvorena doma i ne mrdam,,,s ljudima danima nisam pričala jer me sve živcira a kad dečka vidim tlak mi naraste odma...pitam se zašto baš meni zašto ja nisam mogla normalno zatrudnit ko svi drugi nego ova sranja moram trpit,hvala stella na savjetima
a zašto nema ploda možda je anembrionalna trudnoća
..ivka.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 19:06   #202
Quote:
..ivka.. kaže: Pogledaj post
a zašto nema ploda možda je anembrionalna trudnoća
i to može biti. a kakav ultrazvuk ima tvoj doktor? jel se dobro vidi na njemu?
stella24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 19:06   #203
Quote:
Sanja29 kaže: Pogledaj post
..ivka.. cure su te dobro savjetovale ... ako se jako brineš .... najbolje ti je otići u bolnicu na pregled, tako da budeš mirna ....

puse da sve bude dobro :-)
hvala sanja nadam se da bude,valjda je svima tako prvi put koji ne znaju kaj bi sami sa sobom i kud bi od muke
..ivka.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 19:08   #204
Quote:
stella24 kaže: Pogledaj post
i to može biti. a kakav ultrazvuk ima tvoj doktor? jel se dobro vidi na njemu?
preuređivala je ambulanti i ima sve nove aparate pa mislim i da je uzv dobar,vidi se gestacijska vreća omjera nekih 15 mm al plod ne vidi
..ivka.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 19:09   #205
u srijedu moram ić opet da vidi kaj se događa nakon dabrostona od kojih mi je,usput uzasna muka
..ivka.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 19:09   #206
Quote:
..ivka.. kaže: Pogledaj post
preuređivala je ambulanti i ima sve nove aparate pa mislim i da je uzv dobar,vidi se gestacijska vreća omjera nekih 15 mm al plod ne vidi
vidjet ćeš što će biti. nadamo se najboljem. miruj i javi nam kako je prošao pregled
stella24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 19:12   #207
Quote:
..ivka.. kaže: Pogledaj post
a zašto nema ploda možda je anembrionalna trudnoća
Nemoj odmah misliti crno. Meni se isto dosta dugo nije ništa vidjelo, na kraju se ustanovilo da sam 7 dana kasnije zatrudnila-plodni dani su bili kasnije.
__________________
Curica ili dečko??? Pitanje je sad!
good girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 19:15   #208
.. ivka .. dobro ti je rekla good girl .. nekim curama se plod vidi ranije, a nekima kasnije ... to što ti se sad ne vidi ne znači da bebe nema ... možda je jednostavno kasnije došlo do začeća .. i to je to ...
misli pozitivno
Sanja29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 19:16   #209
Quote:
good girl kaže: Pogledaj post
Nemoj odmah misliti crno. Meni se isto dosta dugo nije ništa vidjelo, na kraju se ustanovilo da sam 7 dana kasnije zatrudnila-plodni dani su bili kasnije.
a znaš kako razmišljaju mlade trudnice,SAMO SE BRINU,kako treba bit bit će,samo da me ne boli,to je užasna bol....nadam se da će sve proć super ako ne prođe nije bilo suđeno
..ivka.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 19:17   #210
a s koliko se vama vidio plod
..ivka.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 19:20   #211
Quote:
..ivka.. kaže: Pogledaj post
a znaš kako razmišljaju mlade trudnice,SAMO SE BRINU,kako treba bit bit će,samo da me ne boli,to je užasna bol....nadam se da će sve proć super ako ne prođe nije bilo suđeno
Ma znam kako je , ti dani dok se nije vidio plod bili su užasni. 10 dana svaki drugi dan na ulrtazvuk i svaki put kažu: dođite za 2 dana, zadnja 3 puta sam išla u bolnicu svaki put s novom uputnicom za kiretažu i hospitaliziranje. Hvala Bogu za sada je u redu. Zato kako su mene cure na ovom forumu bodrile thing pink
__________________
Curica ili dečko??? Pitanje je sad!
good girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 19:23   #212
Quote:
..ivka.. kaže: Pogledaj post
a s koliko se vama vidio plod
Mislim s 8 tj i par dana ( u biti 7 tj i par dana ).
__________________
Curica ili dečko??? Pitanje je sad!
good girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 19:25   #213
Quote:
good girl kaže: Pogledaj post
Mislim s 8 tj i par dana ( u biti 7 tj i par dana ).
ma neću uopće o tome razmišljat jer se bediram a meni već kao 8 tj a ništa se ne vidi ,užas,,,
..ivka.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 19:32   #214
Quote:
..ivka.. kaže: Pogledaj post
ma neću uopće o tome razmišljat jer se bediram a meni već kao 8 tj a ništa se ne vidi ,užas,,,
Ne moj se za sada previse nervirati,jako je bitno da ostanes mirna i probaj se malo koncentrirati na trbuh ,mazi ga i govori sama sebi da ce sve biti u redu,psiha ti je sada jako vazna! znam da je meni lako tu drobiti ali pokusaj iz sve snage misliti pozitivno jer jos nista nije konacno ,mi svi vibramo za tebe!
didi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 23:23   #215
Quote:
..ivka.. kaže: Pogledaj post
any,koji ti je tjedan,jel sadf sve u redu
Oprosti ivka,malo kasnim s odgovorom....
ja sam ti sada 21. tjedan i hvala Bogu sve je ok za sada....
jako je dobro to što ti je to smeđi iscjedak,a ne svježa krv...vrlo vjerovatno je riječ o hematomu i to nije niša strašno..jako puno trudnica ga ima, to iscuri i bok....kao što su ti cure rekla, najbitnije od svega je da se nikuda ne krećeš-apsolutno mirovanje,samo so wc-a i osobna higijena....i pomiri se sa time-meni je tako od početka trudnoće...sretno i izvještavaj nas šta ima novo
any5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 10:20   #216
Quote:
any5 kaže: Pogledaj post
Oprosti ivka,malo kasnim s odgovorom....
ja sam ti sada 21. tjedan i hvala Bogu sve je ok za sada....
jako je dobro to što ti je to smeđi iscjedak,a ne svježa krv...vrlo vjerovatno je riječ o hematomu i to nije niša strašno..jako puno trudnica ga ima, to iscuri i bok....kao što su ti cure rekla, najbitnije od svega je da se nikuda ne krećeš-apsolutno mirovanje,samo so wc-a i osobna higijena....i pomiri se sa time-meni je tako od početka trudnoće...sretno i izvještavaj nas šta ima novo
danas je bolje
..ivka.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 10:24   #217
ivka, pogledaj temu "trudnoca, a ne vidi se na uzv", tamo ces vidjeti slicne slucajeve koji su zavrsili ok...da li su ti dali dabrostone ili utrogestane da pijes?oni zaustavljaju ta krvarenja...dok nije obilnije ili svjeze, sve je normalno...drzim ti fige...
__________________
Živ-živ! :)!
Usvojimo dijete na daljinu i pomozimo Africi!
cukerino77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 10:29   #218
Quote:
..ivka.. kaže: Pogledaj post


danas je bolje
SUPER!!!! ali nemoj pasti u komu ako se opet ponovi...meni je tako bilo punih 8 tjedana...samo miruj što više i koristi lijekove (ne znam da li su Utrogestani ili Dabrostoni)
any5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 14:20   #219
Question

Quote:
any5 kaže: Pogledaj post
SUPER!!!! ali nemoj pasti u komu ako se opet ponovi...meni je tako bilo punih 8 tjedana...samo miruj što više i koristi lijekove (ne znam da li su Utrogestani ili Dabrostoni)

dabrostone koja je razlika
..ivka.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 15:02   #220
to je potpuno ista stvar, meni je dok u bolnici dao utrog.a ja sam mu rekla da vec pijem dabro pa mi je odgovorio da onda nastavim sa d jer da je svejedno
__________________
Živ-živ! :)!
Usvojimo dijete na daljinu i pomozimo Africi!
cukerino77 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:00.