Natrag   Forum.hr > Razno > Forum Help!

Forum Help! Tehnička pomoć za Forum.hr. Top tema: Forum FAQ

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.06.2007., 16:56   #1
oko pmeova

ako sam na krivom podforumu nek moderator premjesti

zanima me jel se može nekako stavit da neku osobu cijelo vrijeme ignoriram da ne primam njegove pmeove jel ta osoba je postala veoma dosadna

hvala
powerslave is offline  
Old 25.06.2007., 16:59   #2
Kako se može staviti da me neki dosadni imbecil ne vidi i ne komentira vrijeđanjem svaki moj post koji uopće nije upućen njemu?

Treba kretenu napraviti lobomtomiju?Dati mu ban?
Tuzni djecak XXL is offline  
Old 25.06.2007., 17:00   #3
oke ovako ćemo ti meni ne šalji pm ja tebe neću obadavat 2 %
powerslave is offline  
Old 25.06.2007., 17:14   #4
Možda tom debilu ipak treba dati ban pa bi prestao stalkati i vrijeđati moj nick.Svaki put kad nešto napišem evo powerslavea sa uvredama.Znam da me citirao ako je napisao post u raspravi u kojoj sam ja napisao.

Pa izdrkaj ga,kretenu,pa će ti biti lakše
Tuzni djecak XXL is offline  
Received Infraction
Old 25.06.2007., 17:17   #5
Quote:
Tužni_dječak_XXL kaže: Pogledaj post
Možda tom debilu ipak treba dati ban pa bi prestao stalkati i vrijeđati moj nick.Svaki put kad nešto napišem evo powerslavea sa uvredama.Znam da me citirao ako je napisao post u raspravi u kojoj sam ja napisao.

Pa izdrkaj ga,kretenu,pa će ti biti lakše
sorry šta se slučajno nađeš na nekim temam koji obiđem oko vrijeđanja ti se ispričavam ako ti je tako bolje al je više ne želim imat kontkta s tobomm zato mi više ne šlaji pmeove
powerslave is offline  
Old 25.06.2007., 17:46   #6
ajmo dečki dosta svađe, obojica ćete banove pobrat...
big-smoke is offline  
Old 25.06.2007., 17:47   #7
ja ne želim imat ikakve veze s njim on samo oću da mi prestane slat pmeove
powerslave is offline  
Old 25.06.2007., 17:49   #8
odi u profil te osobe i u plavoj traci klikni na link Dodajte XX na popis ignoriranih

nećeš vidjet njegove postove nit primat pmove.. valjd
__________________
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
gottcha is offline  
Old 25.06.2007., 17:51   #9
piše mi

The user 'tužni_dječak_xxl' was not found in the database. Please go back and correct this problem. You may want to check out the member list.
powerslave is offline  
Old 25.06.2007., 17:51   #10
__________________
Come to the dark side, we have cookies.
Firestarter '87. is offline  
Old 25.06.2007., 17:52   #11
Ne znam što ova budala piše jer mu ne čitam postove(samo idem na reply,kao da me briga što netko takav govori),kao što brišem njegove PM-ove sa uvredama(pretpostavljam,nisam nijedan pročitao) bez čitanja,ali radi se o osobi koja je SVAKI moj post komentirala.To je već maltretiranje koje neću trpit od nikoga,a kamoli od nekog idiota koji ne zna sastavit dvije suvisle rečenice.

Ovo maltretiranje mogu potkrijepiti i linkovima u kojima možete vidjeti kako mi Powerslave vrijeđa majku,govori da spavam s članovima obitelji i još mnogo,mnogo toga.E,pa kad mu se uzvrati njegovom mjerom onda mu nije dobro.To je odlika ljudskih nula i smeća.
Tuzni djecak XXL is offline  
Received Infraction
Old 25.06.2007., 17:54   #12
ja te ka prvo jedini ne vriđđam i ja tebi nisam nitijedan pm posla gdje sam te vriđa nego ti ih meni šalješ po iljadu ja sam ti lipo reka ti pusti mene ja se više neću dirat u tebe
powerslave is offline  
Old 25.06.2007., 17:57   #13
ako ne možeš stavit ga na listu, onda je problem u forumu i njegovom ne čitanju nečeg..

isti problem se ima sa Risom...

ugl, rješenje nećeš dobit, osim da zatvoriš oči dok ne preskrolaš post i dobivene pmove ne brišeš po kratkom postupku
__________________
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
gottcha is offline  
Old 25.06.2007., 17:58   #14
ma briga me se ja sam mu lipo predložia da uopće ne obadajemo jedan drugoga a on mi vriđa sve pos spisku
powerslave is offline  
Old 25.06.2007., 17:59   #15
Powerslaveu jednostavno treba uzvratiti istom mjerom.I,naravno,ne komuncirati s njim u isto vrijeme i ne čitati njegove postove,kao što ne pokušavam komunicirati sa mačkom ili psom tako neću ni sa budalom.

Dakle,što god pisao dečko,pišeš nekom drugom,ne meni.S takvima se ne može komunicirati,a teško ih je i ignorirati kad te posvuda prate po forumu i vrijeđaju ti mater.

Što se može s takvim budalama?
Tuzni djecak XXL is offline  
Old 25.06.2007., 18:00   #16
oke sorry danas kad sam ti uletia na jeste li upali materi i ocu al u nekim temama jednostavno navlačiš ljude na sebe pišući gluposti malo stvari zadrži za sebe
powerslave is offline  
Old 25.06.2007., 18:06   #17
Amo polako decki. Tuzni je dobio ban zbog vrijedjanja, a ti probaj nick napisati doslovno ovako u svoju ignore listu: "Tužni_dječak_XXL"
__________________
The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Desiree is offline  
Old 25.06.2007., 18:09   #18
pokuša sam ne može i tužni ima klona darija 24 ako oćete pokazat ću vam šta mi je poslano na pm

hvala al nemojte mu dat trajni bann
powerslave is offline  
Old 25.06.2007., 18:13   #19
valjd forum žmiri na žćčđš
__________________
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
gottcha is offline  
Old 25.06.2007., 18:13   #20
evo da ne ispadnem neko govno lažljivo




sorry šta se ovako slabo vidi valjda ćete nešto raspoznat kad povećate
powerslave is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:42.