Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2003., 00:55   #81
Smile Kako ja to...

Skuham u expres loncu grah zvani tetovac - onaj krupni, bijeli, dobar je i za grah salatu jer se ne raspadne u kuhanju, ostane u zrnu (ovojnici). Ako mi se ne da petljati s tim, kupim dvije veće konzerve već kuhanog tetovca. Onda na ulju prodinstam 4-5 glavica crvenog luka, podlijem juhom da luk omekša i dodam malo vegete (ili soli), bibera, crvene paprike, domaću ukuhanu rajčicu i malo feferona, ali ne volim ljuto pa ne pretjerujem. Možeš dodati i malo vode ili još juhe.Dodam skuhani grah i sve stavim u zemljanu posudu (dar od kume, he he), prekrijem folijom i stavim u rernu (to radim kod mame jer ima tzv. drveni šporet) i pustim da duuuugo krčka-čak i do četiri sata, polako, potiho. Onda skinem foliju i pustim da tekućina još malo ispari i da postane onako malo ljepljivo...mmmmm, možeš prije nego staviš foliju, gore staviti par svježih paprika ako imaš i koji čen češnjaka Mi svi volimo grah, a ovo je prava poslastica njam njam..dobar tek
Marija_1963 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2003., 01:35   #82
Quote:
Lilly kaže:
E, koke bas nemate osjecaja za jezik!

Covjek je samo napisao dvije rijeci. Jelo se sigurno ne zove gravce tavce! Covjek samo pokazuje da su to makedonske rijeci, ne bugarske.


Ja nisam ni rekla da se kaže "gravče tavče". Ja sam samo rekla da "gravče" ide prije "tavče".

I ja imam koga pitati.. I jesam - kaže se "gravče na tavče"!
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2003., 02:21   #83


OK.

Peace sister! (tja, nema smajla sa dva prsta cccccccc)

Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2003., 07:15   #84
Quote:
Lilly kaže:
(tja, nema smajla sa dva prsta cccccccc)

..eee... ovaj... si ovaj trazila?

Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2003., 12:06   #85


Onaj peace sam htjela. Hipi.
Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2003., 15:21   #86
nije bas gravce na tavce ali jaaaaaaako je fino..
skuhati normalan grah i onda ga procijediti.izmiksati grah (ne previse,mogu ostati komadici) i pola istresti u nauljenu vatrostalnu zdjelu,sloziti luk narezan na kolutove i preostali grah.na to sve staviti naglo prepecene snicle i zaliti uljem od pecenja.popapriti i staviti zacine koje volite te zapeci 20-tak min.u pecnici..........mljac.
__________________
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti, - mi ćemo ga držati"
Cruela is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2003., 15:25   #87
jela sam to samo par puta u restoranu, nikad doma. i bilo mi je njam, njam. iako inace ne volim grah. al volim pikantno.
Luv2Bounce is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2003., 16:34   #88
Quote:
Shtefitza kaže:
Nisam htjela nikog uvrijediti. Ja ne znam otkuda jelo "gravce tavce" potice.

Hvala na informaciji!

BTW kako se tvori genitiv u makedonskom? Kako bi rekao "makedonski grad"? da li se ikada "na" koristi za tvorbu genitiva?
Po pravilu gramaticki bi se reklo GRAVCE NA TAVCE, ali govorno se koristi samo Gravce Tavce.
Mi ovde ne koristimo padezhe, to valjda znash,ali imamo neke forme koje su posledice padezha.
I naravno da koristimo NA, pr. Grad na Makedonija, ali moze i Makedonski grad
__________________
It's the legendary Black Beast of Aaauugh!
spalevski is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2003., 16:36   #89
Quote:
Lilly kaže:
E, koke bas nemate osjecaja za jezik!

Covjek je samo napisao dvije rijeci. Jelo se sigurno ne zove gravce tavce! Covjek samo pokazuje da su to makedonske rijeci, ne bugarske.

Stefi, dobro ti pitanje. Kad se cujem sa sveki pitat cu. Necu zuriti (samo da znas )
Aj molim te vidi moju lokaciju pa mi reci jel ja to znam samo dvije rijeci na makedonskom
__________________
It's the legendary Black Beast of Aaauugh!
spalevski is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2003., 23:53   #90
Quote:
spalevski kaže:
Aj molim te vidi moju lokaciju pa mi reci jel ja to znam samo dvije rijeci na makedonskom
hej, momče makedonče, lilly je ovo govorila nama kokošima, nije stavljala pod upitnik tvoje znanje makedonskog
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2003., 12:48   #91
E, vidis, da bi varijanta bila gravce tavce, bez "na" ili kakve druge rijeci, nisam znala i ne bih se dosjetila.

Uopce ne sumnjam u tvoje znanje makedonskog, pomislila sam samo da si htio pokazati kako to nisu bugarske rijeci nego makedonske pa si ih tako napisao, kao odvojene rijeci, ne kao naziv.
Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2003., 22:41   #92
Vidim da ima već recepata za zapečeni grah . Ja ću dodati svoj, ako smijem
Dakle, nas je pet pri zdjeli, pa ja uptrijebim 4 srednje ili jednu veeeliku konzervu graha ( ne mora nužno bti bijeli, dobar je i smeđi, mada je izvorno bijeli grah preporučen ).
Na tavi zdinstam 4-5 glavica crvenog luka, smanjim vatru i onda dodajem žličicu crvene mljevene paprike, dvije žlice paradajza iz tube, tri-četiri zdrobljena zrna češnjaka ( bijeli luk), promiješam i dodam dvije žlice brašna,sve na tihoj vatrici.
Naprijed opisano ubacim u grah koji kipi, ali ne smije biti puno vode. Mora ispasti gusto. Dodam soli, papra, 1 žlicu Vegete, lista peršina.
Izlijem u posudu ( imam zemljanu čak), s vrha zalijem s malo ulja i gurnem u pećnicu.
Taj sam recept nekad davno našla u staroj Podravkinoj knjižici "Male tajne ....". Može su u to dodati kakve narezane kobase, ili po željama što god drugo zgodno. Ali meni je to super kao prilog nekom finom komadiću mesa.
maza_seniorka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2003., 13:37   #93
Quote:
just Sandy kaže:
ne zove li se to gravče na tavče ?

(ili kako bi moja Melitica rekla - pasuljče na gravče )
Gravce-tavce
 
Odgovori s citatom
Old 19.08.2003., 00:55   #94
Talking G R A H

Ja i moje društvo odlazimo van grada da malo divljamo... imamo nekakvu vikendicu pa kontamo da nešto moramo jest... Kontali smo pravit grah, međutim svi smo muški i kuhinja nam je slaba strana. Imamo onaj kazan, kao za paprikaš . pa smo kontali napravit u tome... Znachi mole se svi dobri ljudi da pošalju neki recept i objašnjenje kako se te stvari pripremaju... Ovaj ručak uključuje kobasice (kakav je grah bez kobasica) tako da svaki savjet oko kobasica također dobro dođe... Unaprijed hvala !
__________________
Volim te budalo mala...
Dodo-tica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2003., 08:32   #95
Eh zavidim vam....
Lako je to i grah je bolji sto se kuha za vise osoba. Znaci to se sve vino opere i stavi se da se vrcka... Isjecka se i luk. Posoli i ubace po mogucnosti fafaroni ( cugace se ha ?). Nego tu treba malo speka. Prepriziti ga posebno i kasnije dodati u grah.
Savjetovao bih da se organizirate ko ce mijesati jer kad se cuga zaboravi se na ovakve stvari. Nastojte da napravite sto vise jer je jos bolji drugi dan. Ako nisi skuzio ovo sto sam gore napisao javi...
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2003., 10:22   #96
u serpu staviti vodu,grah, nasjeckani luk,koji rezanj bijelog luka,koju mrkvu,svjezu papriku,sol,moze i svjezu rajcicu,slaninu,kobasice ili sto vec mesnato imate.moze i malo vegete.kuhati,kuhati i kuhati a pred kraj staviti zaprsku koja se pravi ovako:zagrijati ulje i na to staviti 2-3 zlice brasna i na laganoj vatri prziti stalno mjesajuci,kada bude malo smeckaste bole dodati crvenu mljevenu papriku,promjesati i istresti u grah.kuhati jos pola sata a pred kraj kuhanja mozete staviti malo papra.to je to!
Cruela is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2003., 18:19   #97
eheheh zahvaljujem! ovo che biti dobro našao sam još nekih caka pa ću malo eksperimentirati s tim... što se cuge tiče biće svega, ali prvo hrana pa oblokavanje do zore !
__________________
Volim te budalo mala...
Dodo-tica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2003., 15:57   #98
vazno: grah treba namociti navecer prije kuhanja, da bi se do ujutro dobro namocio. kad ga se kuha, prvu vodu treba baciti jer grah pri kuhanju ispusti neke ne bas zdrave stvari. to za grah kupljen na placu, a ne iz konzerve.

kobasice je isto tako dboro skuhati posebno, jer onda mozemo kontrolirati tocno koliko su kuhane.

na ulje se baci luk i spek, a onda (vec skuhani) grah. ili grah iz konzerve. da se grah ne bi zagorio, doda se voda u kojoj su se kuhale kobasice i obicne vode po potrebi. doda se cesnjak, persin, sol, papar i crvena paprika. moze i vegeta. s cesnjakom i persinom ne moze se pretjerati. a onda se doda sve sto pozelite ili nadjete u frizideru. ja redovito stavljam mrkvu narezanu na sitno i kuruzu iz konzerve (za pravi svinjski dozivljaj). na kraju se dodaju kobasice i malo (ali *malo*) octa.

to je grah koji moze stajati ako treba i dva tjedna, svaki put kad se grije sve je bolji, a znam neke koji se u njemu mogu utopiti...

ljetopisac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2004., 19:23   #99
gravce na tavce

ok, pojma nemam. znam da ide grah, ali jbg nije to neko dostignuce...

ajde molim vas, neku kombinaciju koja ukljucuje grah i paradajze i nekakvo meso i radi se u pecnici!
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2004., 20:40   #100
Bilo je dobrih recepata, mislim negdje prije godinu dana... proceprkaj po starijim temama...
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:18.