Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2013., 23:10   #161
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
Sad cu ja nesto nepopularno reci, ali mi jako jako cesto idemo u wc za invalide
Ovo ja redovno radim.
Ti WC-i su cesto prazni, cesto u njima instaliraju prematalice, i iako mi prematalice vise ne trebaju, zgodniji su--i jer su nizi i jer su prostraniji. U onim uskim cubicles mi bude nezgodno --pogotovo jer onda moja cura vidi da su svi ostali sami, pa trazi da ja izadjem, pokusava se zatvoriti unutra

Zapravo mi se cini da, kako cesto imaju prematalice unutra, se i racuna da ce se i roditelji posluziti. posebno na aerodromima.

A da, o dizanju djeteta od 15 kila da si opere ruke i jos s trudnickim trbuhom bih mogla napisati koju... razumijem da je neprakticno i neekonomicno instalirati dodatne niske lavaboe no stepenica na koju dijete moze stati? Klupica? Whatever.
__________________
I firmly reserve the right to contradict myself
puffko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2013., 23:19   #162
Quote:
puffko kaže: Pogledaj post
Ovo ja redovno radim.
Ti WC-i su cesto prazni, cesto u njima instaliraju prematalice, i iako mi prematalice vise ne trebaju, zgodniji su--i jer su nizi i jer su prostraniji. U onim uskim cubicles mi bude nezgodno --pogotovo jer onda moja cura vidi da su svi ostali sami, pa trazi da ja izadjem, pokusava se zatvoriti unutra
ajme, sad me paranoja pukla
sve cekam dan kad ce i ona doc na tu ideju
do sada se borila da ju ne drzim dok pisa, al obzirom da nas izbacuje iz naseg wc-a i hoce biti sama, ovo se tak nekak logicno nadovezuje....a i dugo nismo bili negdje vani da proba.

vecina ih ima one rupe ispod, a i odozgora se moze uci
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 08:56   #163
Kod nas svatko vodi dijete u "svoj" wc, mm u muski a ja u zenski. On je stavi da stoji na wc daski, meni je to komplicirano, ja uvijek nosim dezinfekcijske maramice i jednokratne podloske za wc pa sjedne na to, nema sanse da drzim na rukama dijete od 19 kg koliko sa svoje cetiri godine ima.

Sto se prematanja tice iskreno cesto sam ih najradije presvukla u njihovim kolicima ako je guzva ili smrdi, spustim naslon, stavim on jednokratnu pologu ispod guze, maknem precku i premotani u sekundi.

Mene isto smeta da je soba za dojenje = soba za prematanje pa sam cesto umjesto tamo dojila u kaficu uz kavu za mene, a kasnije i sok/vodu za dijete (i ono starije i ono koje je upravo podojilo )
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 10:51   #164
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
Sad cu ja nesto nepopularno reci, ali mi jako jako cesto idemo u wc za invalide
Ja sa kolicima uredno idem u invalidski
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 15:13   #165
Meni se sve te prostorije gade, pogotovo WCi
Ja sam svoje prematala na klupici na krilu ili u kolicima.
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:41.