Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2008., 23:37   #1001
nisam stigla bas danas... pitala jedino u toweru u ljekarni ali oni imali samo etericna ali zato oni bogami imaju sve moguce i nemoguce kremice svaka im cast
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2008., 12:07   #1002
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
nisam stigla bas danas... pitala jedino u toweru u ljekarni ali oni imali samo etericna ali zato oni bogami imaju sve moguce i nemoguce kremice svaka im cast
Traži samo od Primavere ili Oshadia, to su naj ulja na našem tržištu, ostala ne valjaju.
shakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2008., 13:37   #1003
ni aromatica?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2008., 19:00   #1004
To sam sve naučila iščitavanjem siiiilnih postova na prirodnoj kozmetici, a i rekla mi je frendica biotehnolog da aromatica nije loša, al da je primavera neusporedivo bolja...
shakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2008., 19:26   #1005
evo citam ne znam kolko str unatrag, pa reko da pitam...
imam 32 god, koza oko ociju lagno dehidrirana, prve bore, nista strasno...
trenutno koristim Nivea Q10 i oke je ali mi ne hidratizira dovoljno.
prije toga probala Avene Ystehal ili kako vec, nije mi odgovarala, valjda zbog retinola. peklo me i crveni plikovi se pojavili
probala Holyplant i vitamin e i onu anti ox. vit e mi premastan za oko ociju, pa bi se budila podbuhla (stavljala ga prije spavanja), a anti ox oke. ali nista posebno.

e sad.. ova primavera divlja ruza zvuci privlacno. gde je ima? bio i bio?kolko para?
sugestije, preporuke?

unaprijed zahvaljujem
Lilivanili is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2008., 14:58   #1006
Quote:
Lilivanili kaže: Pogledaj post
evo citam ne znam kolko str unatrag, pa reko da pitam...
imam 32 god, koza oko ociju lagno dehidrirana, prve bore, nista strasno...
trenutno koristim Nivea Q10 i oke je ali mi ne hidratizira dovoljno.
prije toga probala Avene Ystehal ili kako vec, nije mi odgovarala, valjda zbog retinola. peklo me i crveni plikovi se pojavili
probala Holyplant i vitamin e i onu anti ox. vit e mi premastan za oko ociju, pa bi se budila podbuhla (stavljala ga prije spavanja), a anti ox oke. ali nista posebno.

e sad.. ova primavera divlja ruza zvuci privlacno. gde je ima? bio i bio?kolko para?
sugestije, preporuke?

unaprijed zahvaljujem
Divlju ružu imaš u bio&bio i bioterri - 30 ml ti dođe nekih 93 kn.
Također je možeš naći u Kemigu, tamo ti je nekih 103 kn.
philemon is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2008., 14:59   #1007
Moram pohvalit divlju ruzu, ali i Holyplantov Anti Ox!
ninani is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2008., 15:34   #1008
Philemon hvala!
u medjuvremenu od kad sam napisala ovaj post, preroshtala sam temu uvod u prirodnu kozmetiku i nasla svasta zanimljivo. kupila sam ulje divlje ruze i jojobino u bio&bio, smuckala po savjetima tamo i moram priznat da sam zadovoljna.
pomijesala sam ruzu s jojobom jer kazu da je ruza prejaka, pa cisto iz opreza.
ulje je jako ugodno, ne smeta mi, fino se upije ili ja njezno pobrisem visak.
koza mekana, bez problema se nasminkam.
ne znam kako djeluje na sitne borice, ipak ga ne koristim dugo ali sa svim ostalim sam zadovoljna
Lilivanili is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2008., 13:14   #1009
Quote:
ninani kaže: Pogledaj post
Moram pohvalit divlju ruzu, ali i Holyplantov Anti Ox!
lice mi je divno od tog ulja, bas sam si divna. uopce mi ne bude suho ujutro. namazem je i oko ociju.

a meni ta okoloocna antiox nije bila bas nesto, bas onako ni simo, ni tamo.

ali zato vec neko vrijeme koristim nuxe nirvaneque okoloocnu i jako je dobra! prvo sam mislila da nije dovoljno hranjiva, ali zapravo je, tek sad vidim da mi podrucje oko ociju nije tako suho ko prije. i nekako su mi manje vidljive mimicke borice. jedan tester od 2 ml traje mi vec barem mjesec i pol.
marija82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 16:01   #1010
Zna netko od vas masku za oči od Declora??Jednom sam je koristila i napravila je čuda!
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 14:48   #1011
cure, jel se smiju kreme za područje oko očiju stavljati i na očne kapke? ili za njih ppostoji posebna krema?
kokoshka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 15:13   #1012
ja stavljam.
marija82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 15:26   #1013
Ja na cijelo lice stavljam istu kremu, niš mi se nije dogodilo.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 17:32   #1014
Da sama sebi odgovorim na pitanje:EL-CREME YEUX HYDRATANT «ROSEE FLORALE» od Declora!Podočnjaci i umor nestaju samo tako!
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 20:04   #1015
Quote:
Rock Star kaže: Pogledaj post
Ja na cijelo lice stavljam istu kremu, niš mi se nije dogodilo.
i ja ponekad stavim istu kremu na cijelo lice, al do sad još nisam mazala kapke...meni već lagano nekaj trea s lifting učinkom, nekak sam počela kuzit da dobivam bore... pa bi stavljala nekaj i ispod očiju, i na kapke. ima kakvih prijedloga?
kokoshka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 21:53   #1016
cula sam da je vichy myokine dobar za prve (mimičke) bore, a i ja trenutno koristim nuxe nirvanesque u istu tu svrhu i isto je dosta dobra krema! kao univerzalna okoloočna krema mi je clinique all about eyes rich, najbolja meni!
marija82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 22:11   #1017
Quote:
marija82 kaže: Pogledaj post
cula sam da je vichy myokine dobar za prve (mimičke) bore, a i ja trenutno koristim nuxe nirvanesque u istu tu svrhu i isto je dosta dobra krema! kao univerzalna okoloočna krema mi je clinique all about eyes rich, najbolja meni!
joj hvala na odgovoru!

znam da sam jednom probala stavit hydrofirming avonovu kremu za oko očiju i stavila sam je na kapke pa me uzasno pekla... i onda dugo dugo nisam nikaj oko očiju stavljala...ova clinique mi se čini ok-po nazivu
jel se može tester nabavit? ili općenito testeri tih očnih krema?
kokoshka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 22:29   #1018
Quote:
kokoshka kaže: Pogledaj post
joj hvala na odgovoru!

znam da sam jednom probala stavit hydrofirming avonovu kremu za oko očiju i stavila sam je na kapke pa me uzasno pekla... i onda dugo dugo nisam nikaj oko očiju stavljala...ova clinique mi se čini ok-po nazivu
jel se može tester nabavit? ili općenito testeri tih očnih krema?
Nebi ti preporučila da ništa kupiš bez da isprobaš, jer je koža itako osjetljiva na tom dijelu. Ja probala Vichy okoloočnu i za 2 minute jako crvenilo.

Odustala sam i ne koristim ništa za oko očiju
ivanea1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 22:44   #1019
navodno koliko sam ja cula od tete u parfumeriji na nasem trzistu ima samo kenzoki kremu za oko ociju koja se moze nanositi i na kapke.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 22:57   #1020
koliko ja znam, sve kremice na kojima piše da su okoloočne i nije naglašeno da se isključivo nanose na podočnjake, mogu se koristiti i na kapcima.. recimo na vichy oligo25 sticku je baš naglašeno da je za podočnjake, dok je holyplant anti-ox standardna okoloočna kremica i moji kapci baš uživaju u njoj i ne budim se natečenih kapaka ili s bilo čime sličnim.. i Nuxe Concentrate des Yeux mi super paše na kapcima, a i mnoge druge kremice koje sam koristila.. možda je to iz razloga što ja nikad ne kupujem kremicu koja će nešto extra djelovati na smanjenje podočnjaka (jer sam uvjerena da takva ne postoji) nego kupujem baš njegujuće, blage kremice, čisto da hidratiziram to osjetljivo područje i odgodim borice...
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:59.