Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.05.2012., 00:11   #2041
koliko tretmana je potrebno za
bikini? ima li tko iskustva?
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2012., 19:27   #2042
NENA cime si ti radila

laser ili IPL?

ja sam sad upravo bila na probnom tretmanu na IPL
uradila mi 5-6 bljeskova i sad cekam 48 sati da vidim reakciju na kozi

ako sve bude ok
imam vec termin u poned.
rioss is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2012., 20:41   #2043
cure , počela bi se i ja baviti trajnim uklanjanjenjem dlačica..imam salon, pa bi i to uvela..da li mi tko ože dati koji savjet, koji aparat kupit? hvalaa
yvonne1012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 22:32   #2044
Kakva je ova bio xet krema sta reklamiraju na tv..cini mi se kao neka vrsta enzimske epilacije
..no meni to nije logicno znaci dlake se pocupaju korjen se otvori namazu se enzimi koji unistavaju korjen...i super...ali koliko sam citao ta otvorenost traje neko kratko vrijeme....kakvog onda ima smisla to mazat svaki dan kako navodi proizvodjac...kad se ti korjwni zatvore i pocne rast nova dlaka ...po meni bi taj enzim trebalo nekom inekcijom piknut do korjena...
stud_20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2012., 19:42   #2045
Hej ljudi, imam jedno pitanje??? je li itko isprobao Remington i-Light IPL5000 epilator???
zvuci savrseno, ali mi se neda dat 3000 kn za nesto sto samo zvuci....
__________________
~ No person deserves your tears, and who deserves them - won`t make you cry. ~
misica111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2012., 20:27   #2046
Ja sam danas bila u elipsa u ST i pitam prodavacicu koje modele od ovog remingtonovog imaju,rekla mi je da su se svi prodali i da će ih dobit tek za 2 miseca
@mid@l@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2012., 20:29   #2047
Quote:
stud_20 kaže: Pogledaj post
Kakva je ova bio xet krema sta reklamiraju na tv..cini mi se kao neka vrsta enzimske epilacije
..no meni to nije logicno znaci dlake se pocupaju korjen se otvori namazu se enzimi koji unistavaju korjen...i super...ali koliko sam citao ta otvorenost traje neko kratko vrijeme....kakvog onda ima smisla to mazat svaki dan kako navodi proizvodjac...kad se ti korjwni zatvore i pocne rast nova dlaka ...po meni bi taj enzim trebalo nekom inekcijom piknut do korjena...
tu sam kremu lani dobila na nagradnoj igri,nisam nikakve rezultate primijetila
@mid@l@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2012., 20:32   #2048
Quote:
@mid@l@ kaže: Pogledaj post
tu sam kremu lani dobila na nagradnoj igri,nisam nikakve rezultate primijetila
Ja sam pitala tetu u ljekarni za tu kremu. Veli da se mora jako dugo mazati da bi se ikakvi rezultati vidjeli, a krema je inače dosta skupa. Uglavnom preporučila mi je da je ne kupim.
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2012., 20:36   #2049
Quote:
misica111 kaže: Pogledaj post
Hej ljudi, imam jedno pitanje??? je li itko isprobao Remington i-Light IPL5000 epilator???
zvuci savrseno, ali mi se neda dat 3000 kn za nesto sto samo zvuci....
I mene to zanima.
Ja sam inače gledala u Harvey normanu, imaju 2 vrste. Jedan košta 2.000kn, i ima samo jednu lampu. Drugi košta 2.500kn i ima još 2 lampe, znači sve skupa 3 komada. Rekla mi je koliko bljeskova traju ali sam zaboravila. Inače jedna rezervna lampa košta cca 300kn. Nisam kupila jer čekam da netko veli svoja iskustva
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2012., 18:13   #2050
Jel ima itko iskustva sa salonom Eniderm?
__________________
* youtube make-up channel * facebook:)
mladi_luk is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2012., 10:31   #2051
Mene zanima jel netko imao iskustva sa salonom NS Design na Srebrnjaku? Na IPL mislim...
sonata is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2012., 17:20   #2052
da li lumea ima zarulje koje se mijenjaju kao remington ili ne?
koja je razlika izmedju ta 2 aparata?
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2012., 21:09   #2053
Quote:
aria kaže: Pogledaj post
da li lumea ima zarulje koje se mijenjaju kao remington ili ne?
koja je razlika izmedju ta 2 aparata?
Lumeu ne možeš kupiti u Hrvatskoj, toliko znam za sada, za ostalo kao i ti čekam da netko veli svoja iskustva...
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2012., 12:56   #2054
Quote:
stud_20 kaže: Pogledaj post
Kakva je ova bio xet krema sta reklamiraju na tv..cini mi se kao neka vrsta enzimske epilacije
..no meni to nije logicno znaci dlake se pocupaju korjen se otvori namazu se enzimi koji unistavaju korjen...i super...ali koliko sam citao ta otvorenost traje neko kratko vrijeme....kakvog onda ima smisla to mazat svaki dan kako navodi proizvodjac...kad se ti korjwni zatvore i pocne rast nova dlaka ...po meni bi taj enzim trebalo nekom inekcijom piknut do korjena...
Tocno uoceno.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2012., 23:05   #2055
Quote:
vlovrec kaže: Pogledaj post
Lumeu ne možeš kupiti u Hrvatskoj, toliko znam za sada, za ostalo kao i ti čekam da netko veli svoja iskustva...
kupila je van ako je bolja od remingtona
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2012., 19:31   #2056
Quote:
aria kaže: Pogledaj post
kupila je van ako je bolja od remingtona
Naravno, ali još ne znamo da li je bolja, nitko nije iznio svoja iskustva.
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 09:23   #2057
Quote:
vlovrec kaže: Pogledaj post
Naravno, ali još ne znamo da li je bolja, nitko nije iznio svoja iskustva.
pa ni nece jer sumljam da ce itko kupit oba aparata pa usporedjivat rezultat
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 00:52   #2058
"Trajnost" uklanjanja dlaka

Phoenix ili netko drugi, ako možete razjasnite.

Pročitao sam cijeli ovaj thread i koliko vidim dlake odstranjene laserom se nakon nekog vremena vrate, tj. nema trajne metode uklanjanja dlaka.

Ono što mi nije jasno, da li se obično vrate SVE dlake ili DIO njih?
Koliki % njih se u prosjeku vrati (neovisno bilo to 5-6 mjeseci ili 5-6 godina...)?

Znam da ima osoba kod kojih se ne vrati ni jedna dlaka, kao i onih kod kojih se vrate SVE dlake, ali me zanima u prosjeku...
qqqqnnnn is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2012., 11:04   #2059
Quote:
qqqqnnnn kaže: Pogledaj post
Phoenix ili netko drugi, ako možete razjasnite.

Pročitao sam cijeli ovaj thread i koliko vidim dlake odstranjene laserom se nakon nekog vremena vrate, tj. nema trajne metode uklanjanja dlaka.

Ono što mi nije jasno, da li se obično vrate SVE dlake ili DIO njih?
Koliki % njih se u prosjeku vrati (neovisno bilo to 5-6 mjeseci ili 5-6 godina...)?

Znam da ima osoba kod kojih se ne vrati ni jedna dlaka, kao i onih kod kojih se vrate SVE dlake, ali me zanima u prosjeku...
Previse parametra je u igri,a najbitniji je koliko ti imas razvijenu germinativnu matricu. To je podatak koji nitko ne zna. Ako je visestrukim tretmanima uspjes parcijalno unistiti, moze biti da ce ti se vratiti pola kao i 3/4. Medjutim, treba uzeti u obzir da starenjem se i trose ciklusi obnove dlacica i jednom kada se istrose tamo ne raste vise nista. Tako da,kao sto sam rekao, previse parametra.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2012., 17:25   #2060
piše se da je razmak između tretmana laserom nekih 2 mjeseca.

postižu li se slabiji rezultati ako se taj razmak poveća na 3-4-5 mjeseci između 2 tretmana?

Sve iz razloga da se što više dlaka obuhvati kod osoba kod kojih dlake sporije rastu?
qqqqnnnn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:09.