Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.07.2016., 11:40   #81
Jugoslav Petrušić: U Beogradu će početi rat između Rusije i Amerike

https://www.youtube.com/watch?v=2lx5-AvPmEI
Bolji od tebe is offline  
Old 10.07.2016., 16:46   #82
Rat između rusije i amerike neće početi dok god je globalizam i kapitalizam na vlasti u većini zemalja. Dakle još dugo, dugo.
Shpiro is offline  
Old 10.07.2016., 18:11   #83
Quote:
organiceko258 kaže: Pogledaj post
kriv kaj sam živ.

budimo realni dok je z pantovčaka pričala o uspravnici ofce su blejale bit čemo energetski neovisni, a kad ono opet štit između rusije i zapadnog ubermesa.
povijest se opet rimuje. sumnjam da 99% blejitelja pred dnevnicima išta kuži.

jedna prigodna, ofca teoretičar zavjera:
http://funnyasduck.net/post/5738
Ah, treci put pisem, jer pada internet...

Neka Vas, kao i Tiha, Quilla, RukeSlave, Andrejax, Andrijakosa i ostalih...

Jako vam se radujem, moji dragi forumski ratnici s mozgom i pameti...

Kojeg je sve manje ( mozga) i manje u nasim malim rasparcanim zemljicama.

O tustoj zastupnici NATO-a u hr. znamo sve. Slugancica sluganstuje i sluganstuje...Intermarium je jako stara ideja...

Takodje je nas Pizvo lansirao vrlo zanimljiv topic o slanju hrvatske vojske na granice Rossije.
Meni je drago da su na tom pdf skoro svi protiv njega.
Opravdanja, dragi Pizvo, nema...

Za ekstermno sluganstvo ove girice od zemlje nema isprike...

Istekao je rok, pa je op. Northwoods objavljena , pa se vidi kako su fino planirali bombanje, rusenje aviona po USA, s ciljem napada na Cubu.

Isto kao sad na Rusiju...

http://www.whatreallyhappened.com/WR...orthwoods.html

Zadnje uređivanje agnaby14 : 10.07.2016. at 18:18. Reason: pojasnjenje
agnaby14 is offline  
Old 10.07.2016., 18:24   #84
sad su stvari puno jednostavnije.
dovoljan je cyber napad da capo reagira.


Quote:
if a NATO member country becomes the victim of a cyber attack by persons in a non-NATO country such as Russia or China, then NATO’s Article V “collective defense” provision requires each NATO member country to join that NATO member country if it decides to strike back against the attacking country.
http://www.zerohedge.com/news/2016-0...-attack-russia

ruka je baniran pa ču uz dužan copycenter procijedit kroz škrge:
"z'ebil rusians"
__________________
ignore lista: bat kol, Biljka112, 7nationarmy, Adama, CelMar, mukotrpak, manchild, miki1988, zecopas, antet, Bjesomar_,danijel0
organiceko258 is offline  
Old 10.07.2016., 18:48   #85
Quote:
organiceko258 kaže: Pogledaj post
sad su stvari puno jednostavnije.
dovoljan je cyber napad da capo reagira.



http://www.zerohedge.com/news/2016-0...-attack-russia

ruka je baniran pa ču uz dužan copycenter procijedit kroz škrge:
"z'ebil rusians"
#zeebilrosijans ( jedva i ja procijedih kroz svoje zubice).

Ovo je zanimljivo za citati:
http://katehon.com/bind/global-trend...forecasts-2016

Zanimljivo je sve, od analize Evrope, Azije, Euroazije...
agnaby14 is offline  
Old 11.07.2016., 08:43   #86
Quote:
tihobl kaže: Pogledaj post

Jeste zapocelo eksponencijano muljanje koje ce samo ubrzavati. Samo uvijek kad nastupi velika muljacina u svijetu narodi Balkana najebu. Meni treba Slavko koji ce reci: "Pazi Mirko metak" pa da se sagnem i kazem "Hvala Slavko". (mladju nece skontai o cemu pricam, ali nema veze).
Oni koji imaju lovu u 2. stupu mogli su procitati "pazi metak" i imaju vremena da se sagnu.
Do love u drhom stupu se ne moze prije 50.godine. Kao, vasi su novci, al ipak nisu vasi. Ne treba mi ni Mirko ni Slavko, fala lepo

Sent from my Acer Z500 Using Ez Forum for Android
lee_chan is offline  
Old 11.07.2016., 16:01   #87
Quote:
agnaby14 kaže: Pogledaj post

Opravdanja, dragi Pizvo, nema...

Za ekstermno sluganstvo ove girice od zemlje nema isprike...

Ima. Ekstremno bogatstvo u kome uzivaju stanovnici Hrvatske treba odraditi.

Zanimljivo je kako pozicioniraju Hrvatsku: cas je strpaju u Zapadni Balkan, cas se sjete da je u NATO (kad im zatreba topovskog mesa). Nekidan sam citao jednog engleza koji pise da se Britanija ne treba baviti brexitom, vec pomoci EU da u sto kracem roku primi 6 balkanskih drzavica u EU, da na Zapadnom Balkanu podigu lanac kampova i naselja za migrante sa BI i da se zakaze ponovni referndum u Britaniji koji ce dati drugaciji rezultat zbog rasterecenja migrantskog pitanja (ujedno ce se rasteretiti njemcka, francuska i javnost beneluksa). Zanimljivo je da je Vucic (u doba dok se svadjao sa Milanovicem oko "izbjeglica") pominjao da ce Srbiji doci pare da gradi izbjeglicke kampove (sjetite se njegovog stava iz tog doba i kako je Milanovic morao naglo promjeniti stav). Izgleda da ideja postoji vec poduze vremena. Treba pripaziti retoriku. Drugi englez govori da pod hitno treba reformisati i stabilisati balkanske zemlje i Moldaviju posto su to narednih godina najvec zarista na kojima ce Putin potpaljivati pozare. Kad se pojavi inicijativa da regija zapadni Balkan treba da se "reformise i stabilise" u Uniju Zapadnog Balkana znajte da smo obrali bostan.
tihobl is offline  
Old 11.07.2016., 21:46   #88
Quote:
agnaby14 kaže: Pogledaj post
...

Takodje je nas Pizvo lansirao vrlo zanimljiv topic o slanju hrvatske vojske na granice Rossije.
Meni je drago da su na tom pdf skoro svi protiv njega.
naravno, da su ljudi protiv - NATO je ušao u novu fazu svog postojanja a glavna mu je svrha i funkcija širenje šizofrenije.

U prvom redu NATO ne bi trebao ni postojati, njegova se osnovna uloga iscrpila dogovorom Gorbačova i Reagana.
Glavni suparnik NATO-a - Varšavski blok je rasformiran.

Rusija nije ni SSSR ni Varšavski blok, stoga možemo napokon reći da je summit u Varšavi donio odluku o jednostranoj otvorenoj agresiji na jednu zemlju i jedan narod.
Mogu se neki pozivati na brojčanu beznačajnost aktualnog nastupa NATO trupa, ali činjenica ostaje da RF ima 150 000 milijuna stanovnika, što je zanemariva brojka naspram ukupnog broja stanovnika NATO saveza, koji je de facto i de jure Rusiji objavio rat.
Rat će se za sada, naravno, i dalje voditi ekonomski i propagandno, u dogledno vrijeme možda prijeđe u otvorenu fazu.
Glavno je to što je objavom rata Rusiji, objavljena moralna kapitulacija Zapada koji se udružio u cipelarenju zemlje koja, ajmo biti realni, nije u stanju zaštititi niti svoj vlastiti ishodišni povijesni teritorij - Ukrajinu.

Druga je stvar što Rusija raspolaže iskustvom, naoružanjem i tehnologijama putem kojih može pružiti žestoki otpor, pa eventualno i okrenuti situaciju u svoju korist, odnosno, ali i što je najgore - dovesti do potpunog međusobnog uništenja.
No sama činjenica udruženog huškaškog poduhvata baziranog na lažima dovoljno je sama po sebi zabrinjavajuća, bez obzira na ishod.

Istom se takvom huškačkom retorikom krenulo na Irak.
Nije li neobično što baš sada, baš britanski mediji naveliko pišu da je povod bio fabriciran.
__________________
Ivan 8,44
TheQuill is offline  
Old 12.07.2016., 00:43   #89
Dobar post.
osa-- is offline  
Old 12.07.2016., 16:22   #90
Nekidan sam ugledao na Duckduckgo-u, u desnom donjem kutu: "In partnership with Yahoo". Duckduckgo nije više s Jandeksom. ("In partenship with Yandex" se prije pojavljivalo tek nakon skrolanja rezultata, dok se "In partnership with Yahoo" sad javlja odmah nakon pretraživanja).
Zatim sam pregledao ponuđene tražilice na Firefoxu i vidio da u sadašnjoj verziji također više nema Jandeksa.
__________________
Tko drugom revoluciju farba, Soroš i Antifa mu postanu i teta i barba!
ramiro is offline  
Old 12.07.2016., 17:00   #91
u rusiji imaju revolucionarne zamisli, deteketor laži i analiza stresa u govoru za detekciju korupcije...

Quote:
Moscow will use lie-detector tests to tackle government corruption
Government employees will be tested with polygraphs and voice-analysis testing to see if they are telling the truth.
https://www.thestar.com/news/world/2...orruption.html

zakaj ne kopirat nekaj kaj je očito dobro?
za početak bi trebalo uz svaki dnevnik puštat analizu stresa u glasu.
dok ne naprave "app za to"

kaj? več ima?
http://www.whatreallyhappened.com/RA.../truthvsa.html
__________________
ignore lista: bat kol, Biljka112, 7nationarmy, Adama, CelMar, mukotrpak, manchild, miki1988, zecopas, antet, Bjesomar_,danijel0
organiceko258 is offline  
Old 12.07.2016., 17:01   #92
Quote:
ramiro kaže: Pogledaj post
Nekidan sam ugledao na Duckduckgo-u, u desnom donjem kutu: "In partnership with Yahoo". Duckduckgo nije više s Jandeksom. ("In partenship with Yandex" se prije pojavljivalo tek nakon skrolanja rezultata, dok se "In partnership with Yahoo" sad javlja odmah nakon pretraživanja).
Zatim sam pregledao ponuđene tražilice na Firefoxu i vidio da u sadašnjoj verziji također više nema Jandeksa.
di su jandeksovi serveri?
__________________
ignore lista: bat kol, Biljka112, 7nationarmy, Adama, CelMar, mukotrpak, manchild, miki1988, zecopas, antet, Bjesomar_,danijel0
organiceko258 is offline  
Old 12.07.2016., 18:35   #93
Quote:
organiceko258 kaže: Pogledaj post
di su jandeksovi serveri?
U Rusiji naravno.
Stric iz ozadja is offline  
Old 12.07.2016., 19:32   #94
(mozda) povezano sa postom broj 88 - diskutant 'TheQuill' :

neki njemacki/ i drugi e-unija/ bankar(i) dizu 'tenzije' - [ mada je prozaicnije objasnjenje da on i njegove 'kolege' zele/'zahtijevaju' jos mnogo, mnogo para, nesto oko 150 milijardi ( x3 ili 4 ) _ 'za dzabe' ]

'veropa ekstremno bolesna' - nekoliko naslova

https://larouchepac.com/20160711/deu...bailout-poison

https://www.rt.com/business/350622-e...deutsche-bank/

original u ovom glasilu, jednom od vecih, u njemackoj - http://www.welt.de/finanzen/article1...illiarden.html

ne tako davno je 'dojce-banka' - koja je sada u 'nekim ozbiljnim problemima' bila 'k'o everest'

[ ima se neki ('konspirativni') utisak da su nesrecne njemce opet opeljesili njihovi 'saveznici' preko bare ... ]

kaze ovaj ( sa rt - medij iz rusije) da ce u poredjenju sa ne-tako-nevjerovatnim buducim kolapsom dojce-banke kolaps 'leman-braca'-banke iz 2008-e izgledati 'kao piknik' ...
https://www.rt.com/business/350279-l...deutsche-bank/
serafim is offline  
Old 12.07.2016., 20:11   #95
Quote:
osa-- kaže: Pogledaj post
Dobar post.
Da, to je nas The Quill, on nikada ne pogrijesi...Jer osim inteligencije koja nije dovoljna sama po sebi, ima i emocionalnu inteligenciju...A, usput je i obrazovan...

Slazem se apsolutno o svemu sto je napisao o NATO, kao i s Tihom prije...

Razmisljajuci o slanju hrvatske vojske na granicu s Rusijom, iznenada sam se transportirala u 90te, kad sam vec neko duze vrijeme zivjela u Egyptu ( od kasnih 80-tih).

Mada sam Egypt 'izabrala' kao svoju drugu domovinu, uvijek sam se strasno ljutila na 'jeftinost, opcenitu ravnodusnost' spram ljudskih zivota u toj mnogoljudnoj zemlji.

U svemu se to ocitovalo, nacinu kako bi Egipcani jurnjali ulicama kao sumanuti, 6toro njih kao neki ljudski grozd na klimavim motociklima kroz zastrasujuci promet grada...Debeljuskasta zenica, hrpa djecice...
Nacinu kako bi se mirili sa smrcu svojih dragih ( brzo prihvacanje- iskusila sam to s ljudima koji su sa mnom radili, izgubili bliznje, pomirili se s time).

Svojevrsnom nerazmisljanju o posljedicama raznoraznih riskantnih ponasanja- cestama su jurnjali u poluraspadnutim automobilima kao najveci ratnici pustinje na brzim konjima i devama...
Totalno preziruci opasnost i moguce posljedice...

I u svemu tako...

I tako sam shvatila da smo i ovdje, lokalno, dosli do istoga stava- ravnodusnosti spram ljudskih zivota ( jer svi smo postali mali sarafcici u masineriji koja melje kao luda).

Zato se olako salje nase vojnike na rusku granicu...U misiju koja je kako Quill kaze samo zato da siri histeriju.Potencijalno nas uvede u 3ci svjetski, gdje mi sanse nemamo, a sve samo zbog bolesnog hegemona i njegovih toksicnih i otrovanih slugana.

Zato sam se danas uzrujala kad mi je jedan decko dosao ispostaviti paket koji sam bila narucila pouzecem, a dosao mi je po paklenim vrucinama, u autu bez aircona...Naravno da lokalni enterprener stedi na svojim radnicima...Nek crknu.
Odmah sam mu odrzala predavanje o suncanici i otisla s njim da mu kupim vodu i kapicu. Ja dobro znam sto je suncani udar, zavrsila sam na intenzivnoj 3 dana u Cairu, mislila sam da mi je kraj...

I zato je to sve, jer svi nasi zivoti postali su vrlo jeftini- bas kao u mome okrutnom Egyptu. samo sto je u tom takvome Egyptu bilo i momenata izuzetne ljepote- a ovdje ih ne vidim vise.

Na to se svodi slanje nasih vojnika na granice Rusije, na jeftinost nasih zivota.
Samo to je gola i ruzna istina, a nikako na neke teorije o pripadnosti/lojalnosti suludim i teroristickim organizacijama kao NATO, jerbo od njih kao 'imamo vise koristi'...

Da bas...
agnaby14 is offline  
Old 12.07.2016., 20:41   #96
Ovo sam pitao nekoliko puta na drugim pdf-ovima,ali nikada nisam dobio suvisao odgovor:Zašto vi svu ljubitelji istočne imperije dobra,koji smatrate da su naši političari(ne da se slažem s njima,ali u vanjskoj politici rade ono što moraju da rade) ratni zločinci,a naši vojnici u afganistan okupatori(mada se tuku među sobom tko će da ide zbog odličnih dnevnica).
Zašto pobogu ne djelujte,osim ovdje na forumu(što vam je 0 bodova)da izadjemo iz alijanse"zla",priblizemo se Bjelorusija,Turkmenistanu,Kazahstan.
Tko vam brani?Ovo je demokratska zemlja,s pravom svakoga da organizira referendum.
U saboru ne vidim niti jednu stranku koja se zalaže za isto,sada idu novi izbori,djelujte,radite na tome,možda vam uspije.Mozda većina Hrvata progleda i vidi da smo dio bizantske kulture od Transdrestovlja,preko Mongolija do Vladvostoka.
Ovo nije provokacija,već ozbiljno pitanje.
Zašto drugi narodi,članica NATO pakta ne učine isto?
Be proactive.
Jedno je anonimno baljezgati po forumu,drugo djelovati javno,za ovo drugo su potrebni cojones.
Živim u Švedskoj,koja je "kao neutralna".Ne vidim neku veliku ljubav,kako vi volite reci"vodji slobodnog svijeta".
Nego nešto sasvim sasvim oprečno.Ubrzano se uvezuju s NATO.
Ako tvrdite da su Skandinavci(u to uključujem i Dansku,Norvešku,pa i Finsku već) "ofce" onda OK.
Djelujte,pa da vidim vas "uspjeh".Ne vidim nikakvih zapreka vašoj akciji,otvorite žiro račun,na koji su uplatiti 100 kn(screen shot ću poslati moderaciji ako treba),samo da vidim dokle ćete dogurati.Be proactive,don't sit home like a little biatch.

Zadnje uređivanje BadMonkey : 12.07.2016. at 20:58.
BadMonkey is offline  
Old 12.07.2016., 20:45   #97
Quote:
BadMonkey kaže: Pogledaj post
Ovo sam pitao nekoliko puta na drugim pdf-ovima,ali nikada nisam dobio suvisao odgovor:Zašto vi svu ljubitelji istočne imperije dobra,koji smatrate da su naši političari(ne da se slažem s njima,ali u vanjskopolitičkoj politici rade ono što moraju da rade) ratni zločinci,a naši vojnici u afganistan okupatori(mada se tuku među sobom tko će da ide zbog odličnih dnevnica).
Zašto pobogu ne djelujte,osim ovdje na forumu(što vam je 0 bodova)da izadjemo iz alijanse"zla",priblizemo se Bjelorusija,Turkmenistanu,Kazahstan.
Tko vam brani?Ovo je demokratska zemlja,s pravom svakoga da organizira referendum.
U saboru ne vidim niti jednu stranku koja se zalaže za isto,sada idu novi izbori,djelujte,radite na tome,možda vam uspije.Mozda većina Hrvata progleda i vidi da smo dio bizantske kulture od Transdrestovlja,preko Mongolija do Vladvostoka.
Ovo nije provokacija,već ozbiljno pitanje.
Zašto drugi narodi,članica NATO pakta ne učine isto?
Be proactive.
Jedno je anonimno baljezgati po forumu,drugo djelovati javno,za ovo drugo su potrebni cojones.
Živim u Švedskoj,koja je "kao neutralna".Ne vidim neku veliku ljubav,kako vi volite reci"vodji slobodnog svijeta".
Nego nešto sasvim sasvim oprečno.Ubrzano se uvezuju s NATO.
Ako tvrdite da su Skandinavci "ofce" onda OK.
Djelujte,pa da vidim vas "uspjeh"
Zato jer takav referendum nema nikakve šanse, Hrvati su djeca zapadne kulture i ne zanimaju nas Rusi. Ljudi na ovom podforumu ne predstavljaju Hrvatsku, a većina i nisu Hrvati.
TheJudgement is offline  
Old 12.07.2016., 21:02   #98
RUS - Ruska Federacija VI (pročitati uvodni post)

Ali zato najdomoljubnija i najhrvatskija stranka nema nikakvih problema s uzimanjem novca od Rusa. Sto je jako zanimljivo posto su upravo ti domoljubi prije svega godinu dana poslovnjake koji su isli u Moskvu na sajam proglasavali izdajnicima.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/u...a-/905915.aspx

Zadnje uređivanje AndrejX : 12.07.2016. at 21:25.
AndrejX is offline  
Old 12.07.2016., 21:06   #99
Quote:
TheJudgement kaže: Pogledaj post
Zato jer takav referendum nema nikakve šanse, Hrvati su djeca zapadne kulture i ne zanimaju nas Rusi. Ljudi na ovom podforumu ne predstavljaju Hrvatsku, a većina i nisu Hrvati.
Hvala ti,samo si potvrdio ono što već odavno znam i pišem.
BadMonkey is offline  
Old 12.07.2016., 21:09   #100
=QU.[Hr

Zadnje uređivanje BadMonkey : 12.07.2016. at 21:30.
BadMonkey is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:23.