Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2010., 21:16   #1
Krasuljica i sl. začini

Bok,
Baš čitam Montignaca pa me zanima koji dučan ima najveći izbor egzotičnijih začina? Recimo treba mi krasuljica (Mercator, Konzum, Getro...) Bio i Bio?

Šparoge samo na placu, one zelene tanke, ili ima u nekom većem dučanu?

hvala
Crayox is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 00:06   #2
Krasuljicu (ili krabuljicu) možeš naći na svim hr gorama i brdima kroz peti mjesec ili početkom šestog.



Meni raste ispred kuće

A ako ti se ne luta:

U Splitu na tržnici ima nekoliko štandova gdje se može kupiti sušeno ili svježe začinsko i ljekovito bilje, valjda je tako i u ostalim gradovima

I planinarska društva organiziraju tečajeve o prepoznavanju i branju korisnih biljaka, informiraj se u svom gradu, pa ćeš moći sam brati i sušiti ili (kao ja)saditi svoje začinsko i ljekovito bilje.
__________________
There are no problems only solutions!
Poison Ivy 058 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 10:45   #3
Hvala ti na informacijama ali možda ipak ima još u nekom večem dučanu?
Crayox is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 12:51   #4
Kotanyi ju ima, vidjela sam ju u Sparu u Austriji, samo nisam znala sto je to, pa nisam kupila. Pise "Kerbel".
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 12:52   #5


Ali ja sam vidjela u bocici.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 13:50   #6
E super! Hvala ti!
Crayox is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 16:43   #7
Quote:
Crayox kaže: Pogledaj post
Bok,
Baš čitam Montignaca pa me zanima koji dučan ima najveći izbor egzotičnijih začina? Recimo treba mi krasuljica (Mercator, Konzum, Getro...) Bio i Bio?

Šparoge samo na placu, one zelene tanke, ili ima u nekom većem dučanu?

hvala
Zelene tanke šparoge su divlje i nema ih u trgovinama. Krasuljica je izvrstan profinjen začin koji malo podsjeća na estragon i anis, ali za moj ukus vrijedi samo svježa jer sušenjem izgubi skoro sav delikatni okus. Podnosi zamrzavanje, treba ju svjžu malo namastiti maslinovim uljem i smrznuti kao kockice leda. Ne podnosi termičku obradu jer tada gubi sve, pa ju u jela treba dodavati na kraju. Isto kao estragon, u tegli na balkonu raste kao korov i bez problema ju šišaš, koliko ti treba. Voli polusjenovito mjesto.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:24.