Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2007., 10:55   #61
Quote:
cap_insaino kaže: Pogledaj post
Ovo je ipak dijagnoza za pokretacicu topica
Mislim da je i autor ovog posta na to mislio, iako je doticna forumasica pokusala to da izokrene u svoju korist

Mislim, sta reci nekome ko sam prizna da ima nekoliko klonova na ovom forumu (toliko o sadrzajnom drustvenom zivotu i RL)?!?
Sad joj muka sto je neko odlucio malo je zaj*** ili je sve sama izmislila, te opet zeli skrenuti paznju forumasima na svoje bitisanje i to da je neprevazidjen skandal-majstor
__________________
S budalama se ne vrijedi raspravljati. Prvo te spuste na svoj nivo a onda te dotuku sa iskustvom!
jagodica-bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2007., 11:42   #62
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post


Ja i dalje ne kužim. :blesava:
ni ja.
...a volim dijelit savjete i obožavam kad netko ima stalkera
Skviki is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2007., 15:12   #63
Quote:
wannabenot kaže: Pogledaj post
klonušo, kaj ima? :luxx: :luxx: :luxx:
evo me stalkaju.

koliko sam upoznata, među njima je i jagodica-bobica koja je, gle čuda, dobro upoznata s mojim postovima i nikovima iako s njom nikad nisam riječ razmijenila. :migg:

a i osjetila je neodoljivu potrebu da se javi na ovaj topic.
ona ti tipka iz srbije i iz crne gore (ovo nećeš razumjeti ali ona hoće ).

sve je super, sve je za pet.

a sada idem, po preporuci, nešto pametno raditi.

adijo za sada....
kotulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2007., 16:57   #64
Quote:
kotulica kaže: Pogledaj post
evo me stalkaju.

koliko sam upoznata, među njima je i jagodica-bobica koja je, gle čuda, dobro upoznata s mojim postovima i nikovima iako s njom nikad nisam riječ razmijenila. :migg:

a i osjetila je neodoljivu potrebu da se javi na ovaj topic.
ona ti tipka iz srbije i iz crne gore (ovo nećeš razumjeti ali ona hoće ).

sve je super, sve je za pet.

a sada idem, po preporuci, nešto pametno raditi.

adijo za sada....
Ooo, pa svi su upoznati sa tvojim likom i djelom otkada si napravila onaj dzumbus na modi, gdje su razotkriveni svi tvoji nickovi, pa onda sve one teme na Zalbama i Kutku za banirane, citav se forum smijao tvojim ispadima, pa to nije zaobislo ni mene.

Tamo nisam htjela nista komentarisati, kao ni na vecini podforuma, jer samo citam, ali kad vidjek ovu temu shvatih da sebi isuvise dajes za pravo.
Daj se malo spusti.
Ne znam o cemu se tacno radi, niti me zanima, ali se nisam mogla suzdrzati i ostati bez komentara nakon sto sam procitala kako najzad priznas kako koristis nekoliko nickova, te sama kazes da neko koristi sve tvoje klonove.
Scary!

I molim te da me ne mijesas u to, ja sam samo dodala svoj komentar na tvoj post u ovoj temi.
Odakle ja pisem to mogu da vide svi modovi, a drugima ni nema potrebe da objasnjavam a za lazne optuzbe neko bi mogao popiti ban.

Priznaj da ti nedostaje da piskaras po kutku za banirane


EDIT: Samo da dodam da sam citajuci naslov i prve redove mislila da je neki ozbiljan problem u pitanju, ali naivna sam kad sam to pomislila
__________________
S budalama se ne vrijedi raspravljati. Prvo te spuste na svoj nivo a onda te dotuku sa iskustvom!
jagodica-bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2007., 23:04   #65
kolodvorko, zasto mislis da te kem stalka?
mozda je netko drugi
edit: ja nisam
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:02.