Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.08.2011., 10:25   #1
ABA Liga 2011/2012

Deset godina Regionalne lige je iza nas. Prošlogodišnji pobjednik je Partizan koji je ujedno i najuspješnija momčad NLB lige.

Ove nas godine očekuje jedanaesta sezona ove veoma jake lige, jedne od najboljih u Europi.

U ligi nas očekuje 14 klubova, 3 iz Hrvatske (Cibona, Zagreb, Cedevita), 4 iz Srbije (FMP, Hemofarm, Partizan, Radnički), 4 iz Slovenije (Olimpija, Zlatorog, Krka, Helios), 1 iz Bosne i Hercegovina (Široki), 1 iz Crne Gore (Budućnost) i 1 iz Izraela (Maccabi).

Roster momčadi se slažu tako da je rano govoriti o nekim kosturima momčadi, ali po imenima i po prethodnim uspjesima ovogodišnji favoriti su Partizan i Maccabi.

Od naših predstavnika ne očekujem puno. Cibona je u problemima iako malo pomalo se vraćaju, Zagreb je izgubio veoma važnog igrača Žorića, a pitanje je hoće li Kasun ostati, a Cedevita je zdrava sredina, ali dosad nisu imali tu drskot da se pokažu protiv velikih klubova.

P.S. Smatrao sam da treba otvoriti temu da se ne zatrpavaju druge teme. Ako ima netko nešto dodati neka napiše

Košarkaški sladokusci
papirlova is offline  
Old 14.08.2011., 21:12   #2
Ja nisam toliki pesimist kao ti glede naših klubova. Dapače, vjerujem da će sva 3 naša kluba ove godine biti u borbi za završni turnir.

Ne bi bilo loše kad bi netko dobro upućen napisao dosada finalizirane transfere.
lmfaox is offline  
Old 14.08.2011., 21:15   #3
Maccabi i partizan su nedodirljivi, onda ide olimpija, pa tek svi ostali. Ne znam kako se tu mogu ugurati tri hrvatska kluba...
jpm is offline  
Old 14.08.2011., 21:16   #4
Ovde godina najvise ocekujem od Cedevite, nekako su se lani pokazali u vrlo dobrom izdanju. Ali vidjet cemo, mozda neki nas klub iznenadi ove godine i postavi dobar uspjeh, tko zna

Nemozemo nista protiv Maccabia i Partizana, ali mozemo nesto izvuci protiv ostalih!
kamiondzija is offline  
Old 14.08.2011., 21:21   #5
Zar je partizan opet jak iako su ostali bez Gista, Jawaija i Veselog? Koga su kupili?

Što se tiče naših, favorit za dobar rezultat mi je Cedevita, a vjerujem i da će Zagreb biti jači nego lani unatoč odlasku Žorića. Što se tiče Cibone, oslobođeni lanjskog kaosa vjerujem da bi mogli eksplodirati.
lmfaox is offline  
Old 14.08.2011., 21:47   #6
Partizan svake godine zamjeni amerikance, pa su rezultati jednaki. Peković je za nlb space shuttle.
jpm is offline  
Old 14.08.2011., 22:33   #7
theo papaloukas u maccabiju.
Billy Piton is offline  
Old 15.08.2011., 02:14   #8
Quote:
lmfaox kaže: Pogledaj post
Zar je partizan opet jak iako su ostali bez Gista, Jawaija i Veselog? Koga su kupili?

Što se tiče naših, favorit za dobar rezultat mi je Cedevita, a vjerujem i da će Zagreb biti jači nego lani unatoč odlasku Žorića. Što se tiče Cibone, oslobođeni lanjskog kaosa vjerujem da bi mogli eksplodirati.
ma kakva cibona, pa nemaju nikog... nakon prosle sezone kad se sve ovo odvijalo i napokon zavrsila sezona, mislio sam da ce ove sezone se oporaviti i isponova, a oni papci nikog nisu doveli.... strasno, svi se pojacavaju a mi nista...
Reoless is offline  
Old 15.08.2011., 02:14   #9
Chris Owens u Cedeviti.

http://www.vecernji.hr/sport/kosarka...-clanak-318492
Explorers is offline  
Old 15.08.2011., 10:42   #10
Quote:
lmfaox kaže: Pogledaj post
Zar je partizan opet jak iako su ostali bez Gista, Jawaija i Veselog? Koga su kupili?
Veseli vjerojatno ostaje zbog lockouta
papirlova is offline  
Old 15.08.2011., 12:25   #11
Quote:
Explorers kaže: Pogledaj post
Pa lik je kupljen negdje prije mjesec i pol dana.
cave troll is online now  
Old 15.08.2011., 13:03   #12
Quote:
Reoless kaže: Pogledaj post
ma kakva cibona, pa nemaju nikog... nakon prosle sezone kad se sve ovo odvijalo i napokon zavrsila sezona, mislio sam da ce ove sezone se oporaviti i isponova, a oni papci nikog nisu doveli.... strasno, svi se pojacavaju a mi nista...
A Suton, Damjan i Pavle?
lmfaox is offline  
Old 15.08.2011., 13:14   #13
Cibona nije jača nego lani u isto vrijeme, doveli su dva crna beka sumnjive kvalitete. Katastrofa.

Zadnje uređivanje jpm : 15.08.2011. at 14:03.
jpm is offline  
Old 15.08.2011., 14:02   #14
Quote:
lmfaox kaže: Pogledaj post
A Suton, Damjan i Pavle?
suton aj u redu, rudez aj u redu ali pavle, jebote led, dosao iz zadra di nije igrao u prvoj petorci, da je meni znati zasto su oni njega doveli, ko je tu stavio pare u dzep.... bogut ce vrlo vjerojatno doci, al njega nema do 10. mjeseca jer se oporavlja od ozljede...
Reoless is offline  
Old 15.08.2011., 14:51   #15
Quote:
jpm kaže: Pogledaj post
Cibona nije jača nego lani u isto vrijeme, doveli su dva crna beka sumnjive kvalitete. Katastrofa.
OK, ali danas ekipa nije opterećena problemima izvan parketa koji su ih lani ubijali.
lmfaox is offline  
Old 15.08.2011., 19:09   #16
Heja Cibosi
Uncle Jonny is offline  
Old 16.08.2011., 10:43   #17
http://www.vijesti.me/sport/krstovic...c-clanak-33163


pojačava se i budućnost

"Bojan Krstović, dosadašnji bek Hemofarma, i centar reprezentacije Crne Gore i Filadelfije Nikola Vučević, biće nova pojačanja Budućnosti."


"Krstović i Vučević će biti peto i šesto pojačanje Budućnosti za narednu sezonu.

Prije njih stigli su Čedomir Vitkovac (Igokea), Milivoje Božović (Hemofarm), Nikola Ivanović i Nemanja Radović (obojica Mornar)."
__________________
Probudi me strah ne bih da te izgubim samo ne znam kakve veze imaju godine sa tim
Trotoar is offline  
Old 16.08.2011., 14:51   #18
Bit će jaka Budućnost.

Smodiš je navodno blizu prelaska u Cedevitu.
Grunf is offline  
Old 16.08.2011., 21:06   #19
Evo tu piše http://www.hrsport.net/vijesti/42288...re-s-cedevitom

Jel se netko zajebaje ili šta?

Ako dođe, onda
papirlova is offline  
Old 16.08.2011., 21:21   #20
Navodno se Cedevita seli u dvoranu 2 Doma sportova ove sezone.
Grunf is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:04.