Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.07.2014., 11:52   #1
Niz tegoba: nestabilnost u hodu, slaba koncentracija, umor, slabost, kašalj...

Već 5 dana mi se pojavljuje ponekad nestabilnost u hodu, slaba koncentracija, umor, tromost, iscrpljenost, a ništa ne radim samo odmaram i bio sam kod doktora, rekao vaditi krv pa doći kod njega.
Slično mi se dogodilo prošle godine i tad sam otišao na hitnu, obavio raznorazne pretrage i sve je bilo u redu i nakon nekih 2 tjedna prošlo samo od sebe.
Inače zadnjih mjeseci imam problema s kašljem i obavio sam razne pretrage i sad čekam rezultate. Doktor u plućnoj mi je rekao da pretpostavlja da imam problem sa sinusima jer mi je nalaz pluća bio uredan.
Jel bi možda to bio razlog nestabilnosti u glavi i ostalih problema koje sam naveo? I što da radim? Da obavljam dalje pretrage, znači vađenje krvi ili da pričekam rezultate za kašalj jer mi se čini da je možda do toga?
Unaprijed hvala.
sun888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 12:12   #2
Nisam doktorica, prvo da napomenem, samo ću ti napisati svoje iskustvo, što ne mora značiti da je i kod tebe tako.

Imala sam ciste na obadva sinusa, znači, bili su začepljeni. I da, osjećala sam umor, nekad bi mi se vrtilo ili me jako bolila glava. Na kraju su mi te ciste na razne načine "probijali", išla sam na ono ispumpavanje, i tako još neke stvari, jer mi je doktor rekao da punkcija nije dobra ideja (ne znam iz kojih razloga). Tako da, gle, ako su ti sinusi začepljeni, ne možeš disati kroz nos (ne znam dali je to slučaj kod tebe), pa dišeš na usta, a to uzrokuje zadihanost i premorenost.
Moguće da su ti sinusi problem, ali na tvome mjestu bi napravila pretrage koje ti doktor preporuči, nije na odmet, a može pomoći.
__________________
In a strange way, I had fallen in love with my depression.
Delilah_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:18.