Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service > Security

Security Antivirusi, firewalli, patchevi, service packovi, updatei, ... Sve o sigurnosti vašeg računala.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2010., 12:00   #1
Ashampoo Anti-Malware

da li netko imao iskustva sa ovim zaštitnim programom? dosta sam pročitao o njemu i kažu da je nov ,odličan i da ima veliku detekciju za viruse,spyware itd..







http://www2.ashampoo.com/webcache/ht...0249___USD.htm

http://download.cnet.com/Ashampoo-An...-10498466.html
kreso20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2010., 17:58   #2
To je novi proizvod njihov recimo sklepali su svoj bivsi Antivirus i Anti-Spyware u jedan program i napravili ovo. Uglavnom odlican nije sigurno vec zapravo prosjecan nista posebno uglavnom. Dobro je kaj ima zastitu Hosts File prvenstveno, i Autostart procesa i programa koji se dizu s windowsima jer to puno komercijalnih AV programa uopce nema a trebali bi imat itekak.

Zadnje uređivanje tirox : 19.05.2010. at 18:07.
tirox is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 18:14   #3
Ma Ashampoo je fenomenalan! Dakle imam svoj ORIGINAL plaćeni Avast Premier koji mi dosada nikada niti jedan virus nije našao (neznam zašto ga tolko hvale?? Iz prve ruke znam da je sranje ) uz njega obavezno malwarebytes antimalware,te njihov dodatak adwcleaner (koji uvijek nađe neki malware,ransamware,viruse-Dok Avast uz full smart scan ne nađe ništa !??Toliko o Avastu Premier....nikad više!Od sad ću za tu cijenu kupiti od Ashampoo Anti-malware jer nakon što sam skenirao svoj PC sa Malwarebytes i njihovim dodatnim Adwcleanerom koji nisu našli NIŠTA....Ashampoo mi je fino našao jeb. ransomware koji bio skriven pod sigurnim Windows EMSI soft antimalwerom koji je upravo namjenjen da takve pronađe.!? Stvarno za nevjerovati ! Ali slučajno sam našao taj ashampoo antimalware koji mi je samo skenirao system našao virus i RIJEŠIO problem ali čak i na službenim Ashampoo stranicama taj softver NEpostoji. NEmogu ga naći. ?!? Jel ima tko link za taj Genijalan Malware program?
Dwead is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:24.