Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2017., 18:03   #9521
Quote:
wannaiphone4 kaže: Pogledaj post
Ako nadjes mozda da probas med liniju. Vidjela sam da je sad i oni izbacuju a Mueller je vec odavno ima (osobno prezadovoljna sa njihovim labelom). Ja sam uzela samo potrebno stapice za usi (koje koristim i za popravak sminke posebno tusa kojeg sa olovkom za oci povlacim i volim da bude tip top,i konac za zube na onim stapicima), s time da je sada Today a ne vise My dent ili kako vec bese.

Poslano sa mog SM-A320FL koristeći Tapatalk
Hvala ti. Baš bih mogla i ja te štapiće probati. Za uši mi nema do Cotoneve štapića, za popravljanje šminke i slično su mi dobri oni ebelin sa obostranim vrhom (na jednoj strani špičasti, na drugoj plosnati) Imam još par namjena za koje su mi dobri bilo koji.
Royal Red is offline  
Old 16.11.2017., 18:48   #9522
Quote:
angel_w kaže: Pogledaj post
meni se cini da vecina ili cijela linija bigooda izlazi van, bar kod mene stoje posebno na polici na snizenju, uzela nedavno jedan sampon
Quote:
wannaiphone4 kaže: Pogledaj post
I meni. Bili su na super popustu i sad samo dva proizvoda isto po nekoj jeftinoj cijeni. Meni je super bila okolocna i gel za umivanje njihov (u rozoj ambalazi), ostalo nisam probala pa ne mogu reci ali ocito je da ce gurati sve vise i vise Today,po tome sto je i ovaj tjedan snizenje svih proizvoda tog brenda.
Ne znam... Bila sam mu Bipi prošli tjedan i nisam to primijetila. Sve je uredno stajalo na polici samo bez seruma. Ne znam jesu li što promijenili do danas. Očito ću morat otić provjerit.

Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
znali li netko jesu se ukazali novi today pilinzi za tijelo? gledala sam nedavno i nula bodova
Joj, i mene ovo zanima. Zadnji put kad sam gledala, nije bilo, a sve me frka što će biti kada potrošim ovaj eukaliptusov My piling. I dalje ga koristim za lice i oduševljena sam učinkom svaki put.
mirtochka is offline  
Old 17.11.2017., 11:00   #9523
zar nije bilo riječi da su oni skroz izbacili tu svoju liniju i rade na novoj...
(čini mi se da je takva bila priča kad sam pitala svoju tetu Bipu... i da uskoro stižu ti novi prizvodi)
nateee is offline  
Old 17.11.2017., 13:41   #9524
O tome se priča već godinu dana. My body pilinga nema još od prošle zime a možda i ranije. Ne znam što im treba toliko. Novu liniju su trebali imati gotovu odmah da mogu zamijeniti. Viđam po Bipama ostatke My face proizvoda još uvijek.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Old 17.11.2017., 13:48   #9525
Quote:
Royal Red kaže: Pogledaj post
Hvala ti. Baš bih mogla i ja te štapiće probati. Za uši mi nema do Cotoneve štapića, za popravljanje šminke i slično su mi dobri oni ebelin sa obostranim vrhom (na jednoj strani špičasti, na drugoj plosnati) Imam još par namjena za koje su mi dobri bilo koji.
Ja koristim iskreno obicne sa malo Bioderma micelarne za te sitne popravke jer ovi spicasti ili natopljeni su uvijek preskupi ili nemoguce ih naci. Sve skupa me doslo 13 kn tako da je to ok . Recimo njihove blazinice su mi odvratne vise volim one Muellerove osim sto su cvrsce i mekse i vece nadjem ih dosta cesto na akciji,kao i njihovi stapici odlicni,ali ostala sam bez a Bipa mi blizu pa su Duchesse ovaj put ostale po strani . Meni je osobno za dosta proizvoda i za njegu kako lica i tijela su mi puno bolji od Muellera ili DM-a nego od Bipe koje su mi dosta puta izazvali probleme na licu,ali svacija koza je drugacija

Poslano sa mog SM-A320FL koristeći Tapatalk
wannaiphone4 is offline  
Old 17.11.2017., 13:49   #9526
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
O tome se priča već godinu dana. My body pilinga nema još od prošle zime a možda i ranije. Ne znam što im treba toliko. Novu liniju su trebali imati gotovu odmah da mogu zamijeniti. Viđam po Bipama ostatke My face proizvoda još uvijek.

Via Tapatalk
Kao i Clever marku isto

Poslano sa mog SM-A320FL koristeći Tapatalk
wannaiphone4 is offline  
Old 17.11.2017., 16:47   #9527
Ima li Bipa ikakve adventske kalendare u ponudi?
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Old 17.11.2017., 16:53   #9528
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Ima li Bipa ikakve adventske kalendare u ponudi?
Jos uvijek ne. Samo poklon pakete,iako iskreno kao i svake godine Dm prednjaci u tome . Mueller bi ih trebao imati,vidjela sam od Misslyn ako ne grijesim

Poslano sa mog SM-A320FL koristeći Tapatalk
wannaiphone4 is offline  
Old 17.11.2017., 16:57   #9529

Aha, dobro... onda ne moram sutra do Bipe...
Pogledat ću Müller i DM sljedeći tjedan...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Old 17.11.2017., 18:11   #9530
Quote:
nateee kaže: Pogledaj post
zar nije bilo riječi da su oni skroz izbacili tu svoju liniju i rade na novoj...
(čini mi se da je takva bila priča kad sam pitala svoju tetu Bipu... i da uskoro stižu ti novi prizvodi)
tako je meni rečeno nekad početkom ove godine, al today proizvodi su došli mjesecima kasnije i sve nešto na kapalju. još mi neatraktivni i bezvezni no piling bi kupila kad je slab izbor kod nas. početkom jeseni naišla sam u svojoj bipi na policu sa proizvodima njihovih robnih marki. svi su bili sniženi i pisalo je kako izlaze iz asortimana. bilo je tu my body, bi good i sl. proizvoda.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Old 18.11.2017., 08:41   #9531
Quote:
Lilli_007 kaže: Pogledaj post
Pa gledaj si da ti je 20kn po proizvodu što je prejeftino, tako ja .
Mislim da cu uzeti taj Catrice matt, pogledala sam ga zadnja dva puta i odgovorila se.
Sviđa mi se ova logika
Quote:
wendy01 kaže: Pogledaj post
ja se ovog isto bojim, da će moja Bipa dobiti theBalm
generalno su mi super, imam dosta od njih, ali eto ima i čega nemam a želim

ajde budi dobra pa se pohvali što si uzela :klap:
uz Californiu - ja još želim Hawaii
u biti bih sve prigrlila osim The Girl ruževa, oni su promašaj
Evo slike:


TheBalm je meni savršen, od dizajna do kvalitete. Samo me cijena malo muči
Nekako sam opsjednuta sa rumenilima u zadnje vrijeme, i ovaj mi je super, iako na obrazima boja nije ni slična ovoj u kutijici. Kada ga stavim postane neka prirodna bež-smečkastsa-topla boja, ne znam ni kako da opišem. Možda reakcija sa podlogom, možda je takav, ali kad bolje razmislim i bolje da ne izlazi tako mauve ljubičasto na licu, to bi bila onako boja masnice.
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Old 19.11.2017., 10:59   #9532
kad će doći ELF u bipe? ili ako je, u kojim bipama ga ima u zg?
jako si želim onaj bronzer kit
kefica is offline  
Old 23.11.2017., 18:32   #9533
Da li blazinice spadaju pod papirnu konfekciju?
Ne znam zašto brijem da ne.
Royal Red is offline  
Old 23.11.2017., 19:43   #9534
Quote:
Royal Red kaže: Pogledaj post
Da li blazinice spadaju pod papirnu konfekciju?
Ne znam zašto brijem da ne.
Ja mislim da spadaju pod njegu lica.
anđeo tame is offline  
Old 27.11.2017., 20:02   #9535
Da li je netko vidio ako Bipa ima one Eveline pakete za Bozic s maskarom i mislim olovkom ili tusem?
caterina is offline  
Old 27.11.2017., 20:34   #9536
Quote:
kefica kaže: Pogledaj post
kad će doći ELF u bipe? ili ako je, u kojim bipama ga ima u zg?
jako si želim onaj bronzer kit
i mene zanima kad dolazi. rekli su sredinom studenog, ali ocito nista od toga.
forzaMILAN is offline  
Old 27.11.2017., 21:06   #9537
Quote:
caterina kaže: Pogledaj post
Da li je netko vidio ako Bipa ima one Eveline pakete za Bozic s maskarom i mislim olovkom ili tusem?
Ne znam za Bipu ali Dm ima. Ako se ne varam tri su proizvoda u paletu.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Old 30.11.2017., 12:19   #9538
zubna njega na 30% ovaj vikend.
forzaMILAN is offline  
Old 30.11.2017., 12:25   #9539
Koliko dođu Curaprox četkice u pakiranju od tri komada sad na sniženju?
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Old 30.11.2017., 16:18   #9540
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
zubna njega na 30% ovaj vikend.
I dekorativa . Barem u Puli

Poslano sa mog SM-A320FL koristeći Tapatalk
wannaiphone4 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:10.