Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2017., 00:46   #3481
a daaaajjj neeeee
najdraza tusiralica
__________________
"I have no special talent. I am only passionately curious." - Albert Einstein
Jessica Lange : Gods And Monsters Socìetas Raffaello Sanzio
Alerija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 12:35   #3482
Ja sam tu svoju proslijedila dalje (dobila na poklon), mrzim miris kave . Moj najdrazi njihov koji ponovno kupujem, ponovno i ponovno je Laoski lotos, to mi je omiljeni gel za tusiranje ljeti .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 15:30   #3483
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Da, i meni je baš žao. Super mi je bila ta tuširalica. Nekoliko puta sam ju kupila, a inače ne kupujem tuširalice nekoliko puta jer me većinom ne oduševe toliko.
Isto ...

jednom me muž pitao - jesam li pila kavu u kupatilu 😂😂

Poslano sa mog SM-T560 koristeći Tapatalk
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 12:14   #3484
Jel zna netko kako doci do tog njihovog promo koda?
human torch is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 14:56   #3485
Quote:
human torch kaže: Pogledaj post
Jel zna netko kako doci do tog njihovog promo koda?
Ne znam na što točno misliš....
Ali kod YR10 uvijek prolazi, to je 10% popusta ...

Sad sam provjerila... i usput vidim da ne daje ovaj 1. poklon - ruž - a piše za narudžbu iznad 69kn....a moj iznos je (kad se uzme popust) 71,91 kn...
Svašta...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 15:36   #3486
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Ne znam na što točno misliš....
Ali kod YR10 uvijek prolazi, to je 10% popusta ...

Sad sam provjerila... i usput vidim da ne daje ovaj 1. poklon - ruž - a piše za narudžbu iznad 69kn....a moj iznos je (kad se uzme popust) 71,91 kn...
Svašta...
E da na to sam mislila, hvala ti...
Ja isto vidjela da ide ruž iznad 69kn, pa jebo ih kak onda ne

Nisam jos narucila tak da nisam vidjela sta mi izbacuje, al i moja cifra je tu negdje kao tvoja pa ce vjerovatno bit isto...
human torch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 15:56   #3487
Evo ja nedavno narucila monoi de tahiti pa da ga malo nahvalim... Nesto predivno, savrsen miris, ma pre pre pre dobro.

Svi koji se dvoumite nemojte se vise dvoumit, ovo je proizvod iz raja

Dobila sam ruž na poklon

human torch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 16:15   #3488
Tražim dekant đurđica/muguet edt. Ili ona mala bočica od 20 ml, to nema kod nas... Ne treba mi 100 ml, to mi je za miris prepreprevelika militraža.
__________________
~fairytales of yesterday will grow, but never die~
Blue Dreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 18:27   #3489
Koje su ovo mustre...
http://yves-rocher.com.hr/katalog/3/.../190/noviteti/ - reklamiraju miris od 30ml + ruž GRATIS... 215kn... a onda malo niže - cijena samog parfema je 199kn... 16kn je valjda cijena za GRATIS...

A pokloni su im ... nevjerojatni...
http://yves-rocher.com.hr/vasi-pokloni/ - za narudžbu iznad 49kn dobiješ uzorak od 1,2ml parfema...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 01:39   #3490
čula sam da je u OS je zatvoren maloprodajni dućan

ili je negdje premješten ??? gdje ??? zna netko ... nisam dobila obavijest na e-mail

navikla sam se na njihove šampone, vraćam se dakle u web shop
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 15:49   #3491
Da li je došla božićna kolekcija u dućane i ako nije, da li netko zna kad dolazi?
ljubii is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 13:38   #3492
Kakve su im ove blagdanske kolekcije s vanilijom i bobicama?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 10:48   #3493
Da li ima u Zg dućanima ( Ilica i Arena) za kupiti mini pakiranja (50 ml) gelova za tuširanje (jardins du monde)? I koja je cijena ako ima? Ne sjećam se da sam vidjela ikakva mini pakirnja neki dan u Ilici, a kasnije vidim ovdje na forumu ih spominju.

Da li se testeri (1 ml listići) dobivaju samo uz kupnju ili se mogu dobiti i bez kupnje kao u Loccitane-u?

Da li postoje mini pakiranja za sve njihove proizvode? Da li se mogu kupiti ili se samo dobiju na poklon uz kupnju? Recimo, to neki dan mi je bila prva kupnja i tražila sam da mi izrade njihovu loyalty karticu. Dobila sam kao poklon dobrodošlice neku gel kremu za hidrataciju (7 ml) – na računu piše 10 kn minus 100% popust i micelarnu 50 ml (hydravegetal) – 13 kn minus 100% popust. S obzirom da se ta mini pakiranja tretiraju kao proizvodi sa svojom cijenom na računu znači li to da ih mogu i kupiti po toj cijeni, a ne samo dobiti na poklon?

Kupila sam puno pakiranje kreme od kamilice i neke kreme protiv bora/ za čvrstoću. Radije bih dala 10 kn za 7 ml nego odmah kupila "veliko" pakiranje. Krema od kamilice mi se pokazala kao fail. Bačenih 50 kn. Još nisam isprobala kremu protiv bora.

I šteta što nemaju akcije odmah evidentirane u sustavu. Prodavačice moraju imati na umu sve akcije prilikom blokiranja proizvoda, a ako su skroz nove (kao što je čini mi se bila ova moja) onda im to i ne ide baš od ruke.

Cijela linija serum vegetal im je sad/bila na popustu 30%. Zato sam i odlučila isprobati tu kremu protiv bora. Račun mi se odmah učinio previsok, ali prekontrolirala sam ga po stavkama tek kad sam izašla iz dućana. Serum vegetal krema mi je na računu bila u punoj cijeni (190 kn umjesto 133 kn). Vratila sam se. Nije bilo problema. Prodavačica mi je izvratila 57kn i ispričala se.
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 13:37   #3494
bila sam prije 2 tjedna u Grazu...u centru grada u Yves Rocher dućanu svi do jednog proizvoda su bili na 50%...
a božićna kolekcija još i veći popust...

uzela sam si stvari koje u Hrvatskoj ni nemaju u našim dućanima...

a u dućanima u Hrvatskoj nikada nije bio popust od 50% na sve u dućanu nego samo na izdvojeni dio asortimana (većinom do 30%)

šteta...
martos is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 13:55   #3495
Quote:
martos kaže: Pogledaj post
uzela sam si stvari koje u Hrvatskoj ni nemaju u našim dućanima...
Što si uzela?


Ja obožavam njihov 7.9 elixir.
Kadgod ga koristim, primijeti se odmah. Baš osvježi i zablista lice.

I oni JDM gelovi za tuširanje su mi u stalnoj postavi, pogotovo onaj što na kavu miriše.

U novije vrijeme zanima me Nude paleta
http://yves-rocher.com.hr/katalog/pr...i-nude-10x07g/

To su ionako sve (tj. jedine ) nijanse koje koristim, a nije skupa.
Osnovne, no fuss boje.



Zanimljiva mi je i ova krema za čišćenje lica
http://yves-rocher.com.hr/katalog/1/...tlj-koza125ml/

0% sulfata, mirisa, alkohola, bojila, mineralnih ulja i parabena.
Cjenovno više nego prihvatljivo.

Jest da sam ovih dana naručila Tosowoong enzyme powder wash, ali yolo, jel
Midsomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 12:59   #3496
Quote:
martos kaže: Pogledaj post
bila sam prije 2 tjedna u Grazu...u centru grada u Yves Rocher dućanu svi do jednog proizvoda su bili na 50%...
a božićna kolekcija još i veći popust...

uzela sam si stvari koje u Hrvatskoj ni nemaju u našim dućanima...

a u dućanima u Hrvatskoj nikada nije bio popust od 50% na sve u dućanu nego samo na izdvojeni dio asortimana (većinom do 30%)

šteta...
Da, i ja sam bila u Grazu i iskoristila popust. Uzela dvofazni cistac sminke, neku kremicu s kariteom i parfem za poklon mami za rodendan. Kod nas uopce ne kupujem, iskreno...
vanja.p is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 11:58   #3497
Da li tko ima ovaj parfem i da li ga može usporediti sa Monoi de Tahiti uljem tiare?

Da li parfem ima isti miris kao i to ulje?
Toaletna voda Eau des Vahinés
*bobica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 14:22   #3498
do 23.02. u podne je besplatna dostava s njihovog webshopa za svaku kupovinu iznad 79 kn. pa ako kome treba
__________________
Glitter, spice and everything nice.
Ithaan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 19:48   #3499
Quote:
*bobica* kaže: Pogledaj post
Da li tko ima ovaj parfem i da li ga može usporediti sa Monoi de Tahiti uljem tiare?

Da li parfem ima isti miris kao i to ulje?
Toaletna voda Eau des Vahinés
Isti je miris. Imam sve iz te linije i ulje i edt i gel za tuširanje i ulje sa šljokicama i sve ima isti miris. Koristim to svako ljeto već godinama, točnije od ljeta 2013. Obožavam to, meni nešto najdraže od YR, a i inače.


Ali jako su mi se "pokvarili" što se tiče poklona i akcija i tako tih stvari... Prije su dijelili puno vrijednije poklone uz kupnju i zbog toga sam se zapravo i odlučila početi naručivati od njih prije par godina. Npr. dijelili su Hammam proizvode koji su mi odlični i jedni od najskupljih u YR ponudi. Nekoliko puta sam dobila to hammam ulje, pa piling, masku. Dijelili su i full size parfeme, a sad daju ili nekakve bezvezne torbice i nakit ili njihove tekuće sapune i gel za tuširanje koji su na krajnjoj akciji po 9 kn inače...

Gledala sam sad rumenila, imaju par boja u ponudi od ove neke nove linije, prije sam imala ovo njihovo rumenilo i to mi je najdraže rumenilo bilo ikad...
Obožavala sam i sprej za raščešljavanje od cvijeta lipe, kako je to fino mirisalo, a sad više nema...

Već dugo nisam ništa naručila od njih, naručim prije ljeta nešto od Monoi kad mi zafali, i nekad se počastim za rođendan, ali ovako... ne privlači me više ništa posebno baš.
Hellcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 20:29   #3500
Quote:
Hellcat kaže: Pogledaj post

Ali jako su mi se "pokvarili" što se tiče poklona i akcija i tako tih stvari... Prije su dijelili puno vrijednije poklone uz kupnju ...

...
Potpis... baš sam o tome razmišljala... ništa me ne privlači da kupim, čak ni uz besplatnu poštarinu...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:30.