Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2017., 19:31   #2561
Quote:
mimimozica kaže: Pogledaj post
Sa lijepa.hr nikad nisam imala problema. Naručeno stigne jako brzo, sve bez zamjerke.

Sa profumina uvijek malo duže čekam (cca tjedan dana) nego sa lijepe. To mi nije problem, već činjenica da cijena parfema bude uvijek nešto viša nego na stranici. Sad su počeli dodatno još naplaćivati i plaćanje pouzećem. Nekad iskoristim free poštarinu, nekad ne, ali okvirno se skupi još cca 50kn neplaniranog troška na ukupni iznos narudžbe, što nikako nije malo.

Sa Notina nisam još naručivala.
Profumino je i meni tako - ne kužim kako obračunavaju popust, prije pdv-a, poslije, s poštarinom, bez; zadnji put sam na 5% popusta platila 8kn više nego što sam si ja zbrojila. I kod njih plaćam 14kn za pouzeće, tako da mi je i to višak.
Ali, neki parfemi (polu-niche) su stvarno najjeftiniji tamo.
Lijepa.hr sama ispusti poštarinu nakon određenog iznosa što mi je ok.
Notino je najbolji - brz, i vrlo uslužan glede pritužbi (bila je samo jedna na 5 narudžbi).
__________________
neukusu treba reći NE
veruschka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 20:18   #2562
Jel ima tko iskustva s parfumerijom online? (Facebook)
Borovica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 15:31   #2563
Mene zanima do koliko tolerirate starost parfema koji naručujete s online parfumerija? Meni je stigao jedan parfem s notina iz 2015 g. Na netu nalazim da je tzv. shelf life 3 godine. Ima li to veze ako je parfem bio uredno skladišten? Hvala
Le Male is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 19:20   #2564
Quote:
Le Male kaže: Pogledaj post
Mene zanima do koliko tolerirate starost parfema koji naručujete s online parfumerija? Meni je stigao jedan parfem s notina iz 2015 g. Na netu nalazim da je tzv. shelf life 3 godine. Ima li to veze ako je parfem bio uredno skladišten? Hvala
takav parfem i još stariji možeš kupiti i dobiti u bilo kojoj parfumeriji. Osobno mi nesmeta ta starost a to dal je dobro skladišteno il ne to nemoš nikad znati tako da...
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 21:42   #2565
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
takav parfem i još stariji možeš kupiti i dobiti u bilo kojoj parfumeriji. Osobno mi nesmeta ta starost a to dal je dobro skladišteno il ne to nemoš nikad znati tako da...
Je u pravu si, notino mi je napisao da pažljivo skladište svoje parfeme tako da vjerujem da neće biti problema. Imam i starijih parfema u kolekciji i svi su ok.
Le Male is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 09:13   #2566
Quote:
Le Male kaže: Pogledaj post
Je u pravu si, notino mi je napisao da pažljivo skladište svoje parfeme tako da vjerujem da neće biti problema. Imam i starijih parfema u kolekciji i svi su ok.
ma da. ja imam parfem star oko 20g, otvoren i još nije promijenio ni boju ni miris. čuvam ga samo iz razloga da vidim do kad će izdržati.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 09:32   #2567
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
ma da. ja imam parfem star oko 20g, otvoren i još nije promijenio ni boju ni miris. čuvam ga samo iz razloga da vidim do kad će izdržati.
Ja sam prošle godine naručila svjesno parfem star preko 20 god. . Pucala me nostalgija za ovim a našla sam na ebayu, sve je s njim bilo ok, još ga imam , kvalitetan parfem ako je ok skladišten nema rok trajanja.
sobarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 09:38   #2568
Quote:
sobarica kaže: Pogledaj post
Ja sam prošle godine naručila svjesno parfem star preko 20 god. . Pucala me nostalgija za ovim a našla sam na ebayu, sve je s njim bilo ok, još ga imam , kvalitetan parfem ako je ok skladišten nema rok trajanja.
Ajmeeee, nisam znala da takvo što postoji?!
Inače sam zaljubljena godinama u klasični Lou Lou. Možeš li mi ga usporediti s nekim današnjim parfemom?

Normalno da je ok kad su ih prije radili da traju.
Enter Sandwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 10:34   #2569
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
ma da. ja imam parfem star oko 20g, otvoren i još nije promijenio ni boju ni miris. čuvam ga samo iz razloga da vidim do kad će izdržati.
Koji je to parfem kojeg tako dugo čuvaš?
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 13:09   #2570
Quote:
Enter Sandwoman kaže: Pogledaj post
Ajmeeee, nisam znala da takvo što postoji?!
Inače sam zaljubljena godinama u klasični Lou Lou. Možeš li mi ga usporediti s nekim današnjim parfemom?

Normalno da je ok kad su ih prije radili da traju.
To je bio LE i mislim da je izašao negdje '95. . Na žalost nisam našla niti jedan s kojim bi ga mogla usporediti, na prvu mi je MJ Decadence imao neke sličnosti ali nije to to. Za čudo obični Lou Lou nisam nikad probala, kad god sam se sjetila nije bilo testera ali koliko sam proučavala navodno i nisu baš slični
sobarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 21:44   #2571
Quote:
Enter Sandwoman kaže: Pogledaj post
Ajmeeee, nisam znala da takvo što postoji?!
Inače sam zaljubljena godinama u klasični Lou Lou. Možeš li mi ga usporediti s nekim današnjim parfemom?

Normalno da je ok kad su ih prije radili da traju.
Ja se sjećam klasičnog Lou Lou. Pravi mazni sladunjavi miris.Meni malo Cacharel Amor Amor crveni baca na njega.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 10:27   #2572
Dostavlja li douglas.de u hrv?
__________________
<3
individualka10 is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 21:10   #2573
Internet kupovina parfema

Quote:
sobarica kaže: Pogledaj post
To je bio LE i mislim da je izašao negdje '95. . Na žalost nisam našla niti jedan s kojim bi ga mogla usporediti, na prvu mi je MJ Decadence imao neke sličnosti ali nije to to. Za čudo obični Lou Lou nisam nikad probala, kad god sam se sjetila nije bilo testera ali koliko sam proučavala navodno i nisu baš slični


imala sam oba lou lou i menj nisu uopce slicni, ali sam ih kao cura obozavala, kao i eden od cacharela
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 18:19   #2574
Gledam na lijepa.hr jedan parfem. Najpovoljnija verzija je parfem za ponovno punjenje. Budući da mi parfem treba za poklon, zanima me da li taj parfem dolazi u istoj ili sličnoj bočici, koja je uopće razlika
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 16:41   #2575
Quote:
individualka10 kaže: Pogledaj post
Dostavlja li douglas.de u hrv?
Odeš na stranicu i ispitaš.

Kad smo kod Douglasa, hrvatski Douglas web shop uspije isporučiti robu za 15-ak dana. Da im nije skladište u Vladivostoku? užasssss.
blasfemicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 16:48   #2576
Da li je itko kupovao parfeme sa ekupi.hr? Jesu origigi?
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 16:56   #2577
Quote:
blasfemicar kaže: Pogledaj post
Odeš na stranicu i ispitaš.

Kad smo kod Douglasa, hrvatski Douglas web shop uspije isporučiti robu za 15-ak dana. Da im nije skladište u Vladivostoku? užasssss.
Ma sve zivo sam ispregledala i nisam nasla nacin ali dobro..ustedila sam 200kn, ionako bi to bila kupnja iz hira
__________________
<3
individualka10 is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 14:26   #2578
Zašto na Notinu doslovno svaki dan mijenjaju cijene?

Armani Mania 50ml ženski nekidan 709kn, dan kasnije 690kn, onda 556kn, pa 567kn, danas 579kn.

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
Incredible Me is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 14:41   #2579
Vjerovatno zbog tecajne razlike..lijepa isto stalno mijenja cijene
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 16:58   #2580
Quote:
Incredible Me kaže: Pogledaj post
Zašto na Notinu doslovno svaki dan mijenjaju cijene?

Armani Mania 50ml ženski nekidan 709kn, dan kasnije 690kn, onda 556kn, pa 567kn, danas 579kn.

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
Quote:
charlizeos kaže: Pogledaj post
Vjerovatno zbog tecajne razlike..lijepa isto stalno mijenja cijene
Ma ne može tolika razlika biti samo zbog tečaja...

(btw, znam zbog svoje rate kredita .... duplo je viša od tih 700kn, a mijenja se mjesečno svega 2-3 kune gore/dolje...

Mene je Notino danas izbacio iz takta... jučer gledam La vie est bell parfemski set, 530kn, par lipa više... i odlučim ne kupiti... tj. odlučim da još malo razmislim... važem na sve načine, da li mi treba (naravno da ne...) da li da kupim (zaslužila sam...) + još se za kupnju iznad 530kn dobije neki set Lancome kozmetike na poklon...

I danas odlučim da kupim, i onda vidim cijenu - 529,50kn....

Imala sam dojam da je takva cijena samo zbog toga da se NE dobije ovaj set kozmetike...



Tako da sam odustala od svega, uštedjela 500 i nešto kuna i odlučila prvo potrošiti sve ostale parfeme koje imam...

__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:31.