Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2017., 23:05   #8761
dobro mu stoji mono brow

https://www.youtube.com/watch?v=vhnuZwRV_CI
maslelu is offline  
Old 20.11.2017., 23:44   #8762
super je ovo sa znakovima ... čekam Djevicu :ajmoooo:
ultramundane is offline  
Old 21.11.2017., 00:22   #8763
Quote:
Yellowrain kaže: Pogledaj post
Pa iskreno ne vidim problem da žena na svom blogu/fejsu/insta laprda o onom što misli Jest da je to vjerojatno uvjetovano debljinom novčanika njenog tipa, ali šta sad, ni prva ni zadnja Nije sad pokušala zabraniti ženama da rade il što već.
A ako curice koje nju prate ne misle vlastitom glavom, bojim se da to nije problem te Zorannah il kak se zove.
Meni je nejasno da ičiji mozak ovakvo što može smisliti. Neka laprda šta hoće, to si u pravu ali mi nije jasno kako odrasla žena može imati takav stav.

Kad ovako šta izlazi iz usta, onda mi se prljave konture u obliku kazališnog zastora čine najmanjim problemom kod njenog kanala. Stvarno me zanima kako dođeš do tog mentalnog sklopa pa se čudom čudim i ne mogu si pomoći.

Možda su samo meni nenormalne i vrjeđaju inteligenciju, ne znam stvarno... i gadljivo mi je šta ide na samohrane majke i razvedene žene, po njoj su to glupače koje su si same krive jer nisu znale di im je mjesto- u kuhinji. sačuvaj nas bože takvih influencera.


Da ne ponavljam link, evo izjava Zorannah:

"Ja ne razumijem kako netko može sebe staviti ispred svog muškarca. On treba biti prioritet br 1, onda ti ili ako imaš djecu oni nakon njega pa onda ti i svi ostali... Da je više žena kao ja manje bi bilo razvoda i samohranih majki"

"Ja nikada u životu ne bih tražila od muškarca da odbaci svoju karijeru, jer smatram da je on muško i da je njegova karijera bitnije od moje. Svako ima svoje prioritete u životu, ja ću njega pratiti na kraj svijeta jer svaka žena treba pratiti svog muškarca a ne on nju. Muškarci koji to rade su besposličari, papučari i pijavice i nijedan od njih ne treba očekivati da će ga žena izdržavati. A žena ima puno pravo da očekuje to jer podiže djecu i brine o njemu a ako ima vremena pored toga da radi to je bonus. Sigurno neće ona da rinta, a on da mijenja pelene i kuha ručak, ako ti voliš takve muškarce to je tvoj problem!"
neroliana is offline  
Old 21.11.2017., 00:43   #8764
što se dashofblue tiče, probala sam pogledati insta-obračun, ali ti storyji su mi iritantni, moraš odgledati pet clipova da dođeš do šestog, koji je onda toliko brz da ne stigneš sve pročitati... a nije mi se dalo ponovno odgledavati prvih pet, pa sam odustala. nikad ja neću taj instagram razumjeti.
ali nova boja kose joj je zakon.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Old 21.11.2017., 01:21   #8765
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
što se dashofblue tiče, probala sam pogledati insta-obračun, ali ti storyji su mi iritantni, moraš odgledati pet clipova da dođeš do šestog, koji je onda toliko brz da ne stigneš sve pročitati... a nije mi se dalo ponovno odgledavati prvih pet, pa sam odustala. nikad ja neću taj instagram razumjeti.
ali nova boja kose joj je zakon.


Pa klikćeš na desnu stranu za novi story a ako ćeš čitat samo staviš palac na ekran i čitaš.
__________________
//Remember how you were before you locked your heart away//lastfm
Deaineira is offline  
Old 21.11.2017., 01:24   #8766
Quote:
neroliana kaže: Pogledaj post
Meni je nejasno da ičiji mozak ovakvo što može smisliti. Neka laprda šta hoće, to si u pravu ali mi nije jasno kako odrasla žena može imati takav stav.
...
I ja sam fejspalmala na sve, al štaš, davno sam se prestala pitati za neke nesretnice što im se to odvija u glavi
Yellowrain is offline  
Old 21.11.2017., 01:37   #8767
Quote:
neroliana kaže: Pogledaj post
Meni je nejasno da ičiji mozak ovakvo što može smisliti. Neka laprda šta hoće, to si u pravu ali mi nije jasno kako odrasla žena može imati takav stav.

Kad ovako šta izlazi iz usta, onda mi se prljave konture u obliku kazališnog zastora čine najmanjim problemom kod njenog kanala. Stvarno me zanima kako dođeš do tog mentalnog sklopa pa se čudom čudim i ne mogu si pomoći.
Već je par puta nešto govorila na tu temu u nekim random videima, q&a itd., i rekla je da ona ima takav stav zato što su se njezini roditelji rastali ZATO ŠTO je njena majka radila 3 posla i nikad nije bila kod kuće. Meni nije jasno kako možeš pod a) tako nešto tvrditi, da je tvoja mama kriva za svoj razvod jer je, zamisli, imala karijeru, posao, nešto svoje, i pod b) misliti da je taj njezin stav, koji ide suprotno od njenog iskustva iz djetinjstva, jer je ona tako naučila, jedini ispravan i tako omalovažavati sve koji misle i žive drugačije. Meni je ona inače jedna od rijetkih čije videe gledam jer kakva god da je, iskrena je i svoja (i pomalo mi je guilty pleasure ), ali ovo mi je takav facepalm da nemrem Ne znam jel mi još gore što se u komentarima na tom videu (October favorites) puno žena slaže s njom i podržavaju je. Neki još valjda ne žive u 21. stoljeću, džabe nam interneti i napredak.

Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
što se dashofblue tiče, probala sam pogledati insta-obračun, ali ti storyji su mi iritantni, moraš odgledati pet clipova da dođeš do šestog, koji je onda toliko brz da ne stigneš sve pročitati... a nije mi se dalo ponovno odgledavati prvih pet, pa sam odustala. nikad ja neću taj instagram razumjeti.
ali nova boja kose joj je zakon.
Off: storyje možeš preskočiti tako da klikneš na desnu stranu ekrana (prema desnom rubu mobitela), a na lijevi rub ako se želiš vratiti na prethodni story. Ako klikneš na story (bilo gdje) i držiš, story će ti se pauzirati i možeš ga gledati do mile volje sve dok ne digneš prst s ekrana
ladywithaclass is offline  
Old 21.11.2017., 01:46   #8768
je. tnx za tipps'n'tricks. ja sam iz prošlog stoljeća i nikad neću razumjeti instagram
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Old 21.11.2017., 06:51   #8769
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
je. tnx za tipps'n'tricks. ja sam iz prošlog stoljeća i nikad neću razumjeti instagram
+1
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 21.11.2017., 08:03   #8770
Quote:
neroliana kaže: Pogledaj post
Sigurno neće ona da rinta, a on da mijenja pelene i kuha ručak, ako ti voliš takve muškarce to je tvoj problem!"
forming the line

Nemam komentara za ostalo. x100000
__________________
Coffee, chocolate, men... Some things are just better rich.
royal blue is offline  
Old 21.11.2017., 09:33   #8771
Quote:
ultramundane kaže: Pogledaj post
super je ovo sa znakovima ... čekam Djevicu :ajmoooo:
Ja čekam Ribe! Iako sam se već podosta našla u Vodenjaku.

Quote:
neroliana kaže: Pogledaj post
Meni je nejasno da ičiji mozak ovakvo što može smisliti. Neka laprda šta hoće, to si u pravu ali mi nije jasno kako odrasla žena može imati takav stav.

Kad ovako šta izlazi iz usta, onda mi se prljave konture u obliku kazališnog zastora čine najmanjim problemom kod njenog kanala. Stvarno me zanima kako dođeš do tog mentalnog sklopa pa se čudom čudim i ne mogu si pomoći.

Možda su samo meni nenormalne i vrjeđaju inteligenciju, ne znam stvarno... i gadljivo mi je šta ide na samohrane majke i razvedene žene, po njoj su to glupače koje su si same krive jer nisu znale di im je mjesto- u kuhinji. sačuvaj nas bože takvih influencera.
Bingo. Nažalost, nije jedina s takvim stavom, vidim da je globalno i dalje popularan, naročito među muškom populacijom.

Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
je. tnx za tipps'n'tricks. ja sam iz prošlog stoljeća i nikad neću razumjeti instagram
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
+1
+1

Ni Snapchat. Uopće ne kužim ni čemu to služi.

Zadnje uređivanje Krekushka : 21.11.2017. at 10:08.
Krekushka is offline  
Old 21.11.2017., 10:43   #8772
vodim rat s nećakinjom jer "samo retardirane osobe imaju fejs", a meni je taj njen insta i snap overload gluposti.

stara sam. vrijeme me pregazilo.
__________________
...kad narastem, pokazat ću ja vama...
raptured is offline  
Old 21.11.2017., 11:27   #8773
Quote:
maslelu kaže: Pogledaj post
ovo s PR boxovima je baš lijepo od njega "look at everything that i have that you don't have" i beauty room tourovi
__________________
...kad narastem, pokazat ću ja vama...
raptured is offline  
Old 21.11.2017., 12:32   #8774
Quote:
raptured_insomniac kaže: Pogledaj post
ovo s PR boxovima je baš lijepo od njega "look at everything that i have that you don't have" i beauty room tourovi
A rokovi istekli A nikad nisam razmišljala o tome, al fakat je tako.

Najviše se slažem za one PR unboxing filmiće, meni je to najdebilnija stvar za snimiti, tko se toga uopće sjetio. Dobiju toga na tone i stvarno je već malo degutantno. I točno se vidi ta njihova gluma jako su oni zahvalni na tome svemu o kako oni to cijene. Ne kažem da ne cijene, ali vjerujem kad im je tek krenulo sa YouTube karijerom da su se istinski radovali takvim stvarima. Sad im je to pod normalno, uzimaju stvari zdravo za gotovo.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Old 21.11.2017., 13:32   #8775
Quote:
raptured_insomniac kaže: Pogledaj post
ovo s PR boxovima je baš lijepo od njega "look at everything that i have that you don't have" i beauty room tourovi
"As I'm older, I've acquired more things, but I've worked for those things". Eeeerm, so have everyone else, Wayne. Ne kužim ovaj holier than thou stav, svaki influencer koji dobiva PR shit (ili barem velika većina) se itekako naradio da sagradi platformu na kojoj će brand uopće htjet oglašavat svoje stvari. Kaže brandovi ga nisu doživljavali dok nije postao poznat i skupio hrpu followersa - pa dobro jutro, lol, ne šalju brandovi poznatim youtuberima stvari jer ih eto baš jako vole i jer ih žele razmazit, već zato što brandovi od toga imaju nevjerojatnu korist. Ako mi se PR stvari ne pokazuje na blogu/kanalu iz bilo kojeg razloga (ne volim to pokazivati, ne uklapa mi se u koncept, vibe i sadržaj bloga i sl.), bez puno pompe ih skupim i proslijedim, poklonim nekome tko će im se razveselit. Ne dramim kako sam bolja od onih koji pokazuju. Ako netko pokazuje, to mi je isto ok jer je svojim radom došao do faze u kojoj će mu brandovi uopće slati PR, iako mi osobno nije zanimljivo gledat takve videe jer nema nikakve impresije niti recenzije o proizvodu, samo puko nabrajanje što je sve u kutiji.

Što se tiče soba prepunih šminke kojoj je istekao rok, tu se potpuno slažem s njim - ja sa šminkom radim, pa svejedno redovito "čistim" kit i na regularnoj bazi poklanjam makeup za koji procijenim da ga neću stić potrošiti, ili ako nabavim proizvod sličnog tipa koji mi se više sviđa i sl. S druge strane, razumijem da su neki ljudi kolekcionari i postoje neki koji skupljaju šminku staru pedesetak ili više godina, samo ta obično bude nekorištena i čuva se u posebnim vitrinama itd. Ali da, osobno ne vidim poantu čuvanja petsto ruževa koje ne koristim, radije bi ih poklonila da im se netko drugi razveseli, bolje nego da propadnu.
__________________
TBS Webshop TBS Facebook page
Anarniel is offline  
Old 21.11.2017., 13:46   #8776
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
A rokovi istekli A nikad nisam razmišljala o tome, al fakat je tako.

Najviše se slažem za one PR unboxing filmiće, meni je to najdebilnija stvar za snimiti, tko se toga uopće sjetio. Dobiju toga na tone i stvarno je već malo degutantno. I točno se vidi ta njihova gluma jako su oni zahvalni na tome svemu o kako oni to cijene. Ne kažem da ne cijene, ali vjerujem kad im je tek krenulo sa YouTube karijerom da su se istinski radovali takvim stvarima. Sad im je to pod normalno, uzimaju stvari zdravo za gotovo.

Via Tapatalk
Ovo je savršeno normalan sindrom i ja ih razumijem. Kad te na svakodnevnoj bazi bombardiraju stvarima ne zato jer te vole, već zato jer si im odlična i potencijalno besplatna oglasna ploča s ooogromnom platformom, vrlo lako prisjedne sve to skupa. Hoću reći, teško je biti extatic zbog osamsto pedesete kreme budući da imaš samo jedno lice, što ćeš više s toliko toga?? Možeš ih jedino mazati po zidovima jer kože toliko nemaš. Ne znam da li me kužite i da li se uspijevam dobro izraziti, samo hoću reći da je korist neusporedivo veća za brand čije proizvode pokazuje osoba s ogromnim brojem followera, nego što je korist toj osobi od milijuntog proizvoda slične ili iste vrste. Ako ti netko na glavu istrese šleper stvari u nadi da ćeš ih ispromovirati, prva pomisao će ti vjerojatno biti kako da se živ izvučeš ispod te hrpetine da se ne ugušiš, a nećeš razmišljati kako si blagoslovljen i sretan jer se šleper odlučio istovariti baš na tvoju glavu.

Ljudi često zavide drugima bez da najprije malo mućnu glavom i razmisle što je sve dotična osoba morala poduzeti da do toga na čemu im zavide uopće dođe i koja je cijena i šira slika cijele situacije.
__________________
TBS Webshop TBS Facebook page
Anarniel is offline  
Old 21.11.2017., 14:16   #8777
Meni je goss ovdje legendarno pokazao (iako je vec i prije) ono sto organski mrzim a to je kugla hajlajtera na vrhu nosa sijede dobijem kad to vidim. Zalosno je samo sto kad i netko pokaze i objasni zbog cega je toliko apsurdno, vecina ce opet ignorirat jer hej, trend je ipak trend.

PR unboxovi i jesu tu da ti youtuberi odrade to u sutu, reklamu brendu. Mnogima se ni to ne da vise, pa pokazu na insta storyju ili snapchatu, i kuzim potpuno, vjerojatno je i njima vise pun klinac raditi cijeli video i glumiti ekstazu zbog 65478 tekuceg ruza. Ali da su zasluzili to svojim radom, vecina jeste. I slazem se s ovim dijelom sto je @Anarniel rekla, brendovi daleko vecu korist od toga imaju nego blogeri/youtuberi. Oni ce konkretnu korist imati od zasebnog videa o odredjenom proizvodu/proizvodima jer je to ciljana placena reklama

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Old 21.11.2017., 14:21   #8778
ja sam ga više shvatila u smislu da gledatelji/pratitelji steknu krivi dojam i nabijaju im se kompleksi i stvara pritisak da moraju imat 730 paleta, 40 različitih pudera, 1000+ ruževa itd. na što nismo ni mi malo zreliji imuni a kamoli mlađa publika. evo ja se već 2 tjedna preznojavam jer mi "treba" burgundy bar, a svi znamo da mi ne treba. ja ne šminkam nikoga osim sebe i ne treba mi ni ovo što imam, a uvijek sam lakoma na nešto novo.

o tome tko i kako dobiva pr smo već naveliko raspravljali ovdje i mislim da je generalni zaključak da ne ovisi uvijek i isključivo o kvaliteti blogera/YTera. s druge strane, neovisno o tome je li zasluženo ili ne, mislim da je možda malo neukusno bez diskriminacije se hvaliti svime što dobiješ. pohvali ono kaj ti je super i bok.
__________________
...kad narastem, pokazat ću ja vama...
raptured is offline  
Old 21.11.2017., 14:42   #8779
Quote:
Anarniel kaže: Pogledaj post
Ovo je savršeno normalan sindrom i ja ih razumijem.
To je normalno. Prirodno je da se na početku veseliš, a kasnije ti već postane normalno i svejedno ti je jer ionako imaš gomilu stvari, no ja pričam kako ljudi unatoč tome kaj im je dosta snimaju takve filmiće i fejkaju oduševljenje i pozitivu. Naravno da im se šalju stvari s razlogom, zbog reklame. Kako neki ljudi nikad ne rade PR unboxing na YouTubeu kao što su Wayne, Kathleenlights i Jackie Aina, ima nešto i do osobnosti ljudi i to puno govori. Koja je uopće poanta toga osim da ti bace in your face tonu stvari koje su dobili, a ti nemaš. Samo ti pokažu proizvod i odu dalje. Mi ne znamo kako se proizvod ponaša na licu, kakvi su utisci, nema swatcheva, što mi to onda vrijedi. Mogu na drugačiji način saznati što je novo na tržištu, a mogu i kliknuti na neki review /first impressiona i pogledat kvalitetniji video tih istih proizvoda.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Old 21.11.2017., 15:30   #8780
https://www.youtube.com/watch?v=H8pypgauvD8&t=7s

'I know this seems really cold hearted but:
Title: My Boyfriend died
Description: WATCH IN HD'

ne znam šta da mislim o ovome
__________________
samo guraj naprid, šta drugo moš.
Fanhp is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:56.