Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2017., 21:06   #1
Osoba koja prečesto mijenja mišljenja

Dakle,situacija je sljedeća.Na poslu radim s likom koji mi se kroz prvu činio ok osoba i pravi radni kolega.Međutim,poslije sam skužio da tip uistinu prečesto mijenja mišljenja o svemu i svačemu i onda shvatiš da je s takvom osobom jako teško znati na čemu si,tj.,nepouzdan je strašno.Nekoliko primjera-npr.,banalne priče-to mu je odlično ,divno,perfektno ,sutra mu je to očajno,strašno,gadljivo,sve najgore.I tako u svemu i svačemu,od ljudi,događaja i sl.

To mi je čudno s obzirom da je lik u 30tima,nije balavac...što mislite dali je praktički ovo nezrela osobina ili nešto drugo?
Millennium is offline  
Old 07.10.2017., 21:10   #2
Quote:
5) Teme sljedeće tematike su podložne automatskom zaključavanju:

- teme koje se bave psihoanaliziranjem osoba iz vašeg života te traže motive i značenja koja stoje iza riječi i ponašanja dotičnih. Na primjer: Što se krije iza ovakvog ponašanja mog supruga?, Koji su motivi za određeno ponašanje mog poslodavca?, Što je moj prijatelj mislio kada je rekao ove riječi?, itd.
https://www.forum.hr/showpost.php?p=37554438&postcount=3
Tox is offline  
Old 07.10.2017., 21:12   #3
Gdje bi mogao premjestiti ovo,pardon,mislio sam da je ok s obzirom na pdf...ili da preoblikujem temu?

Molim odgovor moderatora.
Millennium is offline  
Old 08.10.2017., 14:20   #4
Quote:
Millennium kaže: Pogledaj post
Dakle,situacija je sljedeća.Na poslu radim s likom koji mi se kroz prvu činio ok osoba i pravi radni kolega.Međutim,poslije sam skužio da tip uistinu prečesto mijenja mišljenja o svemu i svačemu i onda shvatiš da je s takvom osobom jako teško znati na čemu si,tj.,nepouzdan je strašno.Nekoliko primjera-npr.,banalne priče-to mu je odlično ,divno,perfektno ,sutra mu je to očajno,strašno,gadljivo,sve najgore.I tako u svemu i svačemu,od ljudi,događaja i sl.

To mi je čudno s obzirom da je lik u 30tima,nije balavac...što mislite dali je praktički ovo nezrela osobina ili nešto drugo?
haha, pa to su večina ljudi na poslovima.
ljudi koji mogu sa pola mozga slušati laprdanje oko sebe, koji podsvjesno znaju da je to sve sr.
ja im se divim kako mogu ne imati mišljenje o ničemu, već samo potvrditi što večina u datom trenutku misli, i složiti se s time.
divota.
na poslu a i u životu je njima lakše puno, ne raspiaju energiju naokolo za uzaludne stvari.
ja se trošim i kad kažem mišljenje, i kad ne kažem, tj prešutim.
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Old 09.10.2017., 13:51   #5
Ljudi pričaju... zašto, čemu iz kojeg razloga, koga briga. Ako netko nešto prica to ne znaci da on to misli ili živi ili zagovara. Ljudi jednostavno pričaju, mjenjaju ploče, prilagođavaju se...ti nisi takva? Netreba značiti da je beskarakteran. Čovjek voli pričati. A možda te i samo dobro zeza.


Sent from my iPhone using Tapatalk
qwertz90 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:19.