Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2017., 13:06   #21
Rado cu vas stalkati i pogadjati

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Old 04.11.2017., 13:13   #22
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Rado cu vas stalkati i pogadjati

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
A možda nam se na kraju odlučiš i pridružiti. :klap:
BoleynAnne is offline  
Old 04.11.2017., 13:24   #23
Iako bih rado sudjelovala, ove godine jednostavno neću imati vremena. No svakako potičem curke koje ga imaju da sudjeluju jer će im to biti jedno stvarno divno iskustvo.

Pratit ću vas.
Krekushka is offline  
Old 04.11.2017., 14:02   #24
Ja sam tek sad skužila temu.
Sudjelujem.
Samo moram prepraviti upitnik iz prijašnjih darivanja.
anđeo tame is offline  
Old 04.11.2017., 14:36   #25
Quote:
BoleynAnne kaže: Pogledaj post
Jako mi je drago što si odlučila sudjelovati i ove godine jer čitala sam teme prošlih godina i čini mi se da si unazad par godina bila aktivna u darivanjima.
Hvala ti
Baš se veselim darivanju, šaljem upitnik sljedeći tjedan
ljubii is offline  
Old 04.11.2017., 16:58   #26
Mislim da ću i ja sudjelovati ove godine. Sudjelovala sam 2014., 2015. nisam mogla, prošle godine nije ga bilo.
Radujem se, te šaljem upitnik sljedeći tjedan.
crvenokosa112 is offline  
Old 04.11.2017., 17:50   #27
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Ja sam tek sad skužila temu.
Sudjelujem.
Samo moram prepraviti upitnik iz prijašnjih darivanja.
Veselim se!

Quote:
crvenokosa112 kaže: Pogledaj post
Mislim da ću i ja sudjelovati ove godine. Sudjelovala sam 2014., 2015. nisam mogla, prošle godine nije ga bilo.
Radujem se, te šaljem upitnik sljedeći tjedan.
Posebno mi je drago kad vidim da se vi iskusne darivateljice ponovno odlučujete sudjelovati. Znači da je stvarno bilo super.

Ima još djevojaka koje su se javile na mail s popunjenim upitnikom, a nisu napisale ovdje da će sudjelovati. Tako da će biti zanimljivo.
BoleynAnne is offline  
Old 04.11.2017., 17:51   #28
Quote:
Krekushka kaže: Pogledaj post
Iako bih rado sudjelovala, ove godine jednostavno neću imati vremena. No svakako potičem curke koje ga imaju da sudjeluju jer će im to biti jedno stvarno divno iskustvo.

Pratit ću vas.
Ti kao Angelsss pokušaj otkrivati parove. :klap:
A možeš se uvijek ubaciti i s nekim prijedlogom/savjetom koji će dobro doći.
BoleynAnne is offline  
Old 04.11.2017., 17:54   #29
Mislim da ću i ja ove godine sudjelovati potrudit ću se ispuniti upitnik sljedeći tjedan, jedino mi smeta što tražilica ne radi, no nema veze, snaći ćemo se
bejo is offline  
Old 04.11.2017., 18:10   #30
Quote:
bejo kaže: Pogledaj post
Mislim da ću i ja ove godine sudjelovati potrudit ću se ispuniti upitnik sljedeći tjedan, jedino mi smeta što tražilica ne radi, no nema veze, snaći ćemo se
Jeeee...

Zato sam ove godine pokušala malo proširiti upitnik i stavila opciju da forumšice na kraju upitnika ostave svoj instagram profil ili profil na nekoj drugoj društvenoj mreži ako to žele. To je bila jedna od ideja prošle godine, također zbog tražilice.

Osim toga, tu je i mail darivanja i moj pp, pa ako si u bilo kakvoj nedoumici u vezi paketica koji ces pripremati, javi i ja pitam curu koju daruješ.
Sve se može kad se hoće.
BoleynAnne is offline  
Old 04.11.2017., 18:56   #31
Ako cure budu navodile svoj ig profil, onda ce ona znati tko je njena cura kada je pocne pratiti. Mi smo to prije 2 god rjesile tako da je ogranizatorica poslala svima popis za fejs i ig pa smo sve dodale one koje smo htjele, na taj nacin se anonimnodt ocuvala.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Old 04.11.2017., 20:44   #32
Da, bolje je da postoji neki zajednički popis fejs/ig profila cura koje to žele, da se sve otprilike u isto vrijeme dodamo.
anđeo tame is offline  
Old 04.11.2017., 21:43   #33
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Ako cure budu navodile svoj ig profil, onda ce ona znati tko je njena cura kada je pocne pratiti. Mi smo to prije 2 god rjesile tako da je ogranizatorica poslala svima popis za fejs i ig pa smo sve dodale one koje smo htjele, na taj nacin se anonimnodt ocuvala.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
Hvala na savjetu.
Mislila sam i na to.
Nece jedni druge dodavati za prijatelje i pratiti. Ako netko da svoj profil, mislim to naglasiti osobi koja ce tu osobu darivati. Ako moze, neka se posluzi s onim sto je na profilu javno. Tek kad darivanje zavrsi, moze dodat za prijatelja ili zapratiti ako zeli.

Hvala ti na savjetu. Dobar prijedolog.
BoleynAnne is offline  
Old 04.11.2017., 23:50   #34
Htjela sam napisati, a sad vidim da nisam. Mislim da je to najpametnije što ste predložili (ako se uopće daju profili društvenih mreža). Za sada mislim da su samo 2 osobe koje su se prijavile navele svoj instagram profil.

Pa šta forumašice kažu? Podijeliti profile društvenih mreža ili ne?

Jedino mislim Angelsss da će možda biti ljudi (teško za povjerovati, ali ima ) koji ne koriste nikakve društvene mreže. A s druge strane možda neke neće željet podjeliti svoj profil.
BoleynAnne is offline  
Old 04.11.2017., 23:55   #35
Na prijašnjim darivanjima je bilo onih bez društvenih mreža i onih koje ih nisu htjele dati, no bile su manjina.
Mi ostale smo pododavale bez njih.
anđeo tame is offline  
Old 05.11.2017., 00:04   #36
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Na prijašnjim darivanjima je bilo onih bez društvenih mreža i onih koje ih nisu htjele dati, no bile su manjina.
Mi ostale smo pododavale bez njih.

Hvala ti punoooo.
Samo svi slobodno ako se još čega sjetite od prije ili imate kakav novi prijedlog, pišite.
BoleynAnne is offline  
Old 05.11.2017., 00:49   #37
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Na prijašnjim darivanjima je bilo onih bez društvenih mreža i onih koje ih nisu htjele dati, no bile su manjina.
Mi ostale smo pododavale bez njih.


Ja svoj nisam zakeljila jer nije zanimljiv i nema neku svrhu za ovo darivanje
__________________
//Remember how you were before you locked your heart away//lastfm
Deaineira is offline  
Old 05.11.2017., 06:56   #38
Quote:
Deaineira kaže: Pogledaj post
Ja svoj nisam zakeljila jer nije zanimljiv i nema neku svrhu za ovo darivanje
Moze i tako.
Nije to nikakav uvjet za sudjelovanje.
Dobrodošla!

Zadnje uređivanje BoleynAnne : 05.11.2017. at 07:22.
BoleynAnne is offline  
Old 05.11.2017., 07:35   #39
Smatram da je od krucijalnd vaznosti da cure budu aktivne na ovoj temi i da sve odgovaraju na zadana pitanja. Isto tako da na ostale teme pisu, da se rpidrzavaju no buya i mislim da je to sasvim dovoljno za kvalitetan odabir poklona. Cura koju sam ja darivala je imala ig i fejs na kojima nije bilo podataka a opet mislim da sam sastavila lijep poklon, i to samo zahvaljujuci njenoj prisutnosti na temi. Bez toga nema teorije da osoba bude zadovoljna poklonom jer njena mrazica ne zna citati misli.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Old 05.11.2017., 08:19   #40
Meni je oke i da se instagram objavi javno, no ako ga dobi samo moja mrazica, ne mora me pratiti, otvoren je profil i može se samo stalkatai.
A mislim da će biti od velike pomoći.
na FB npr nemam skoro ništa, nikakve koristi od njega.
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:22.