Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2017., 19:34   #5721
Quote:
mell256 kaže: Pogledaj post
ja bas dosla pitati što se dogada...zar nisu svjeze maske za lice bile 59kn? sad su 73
Maske su 73 kn više od godinu dana. Znam da sam davno htjela probat jednu određenu masku (s medom) i google mi izbacio recenziju lush maske na powderlouder blogu i da mi je bilo glupo šta je cura navela cjenu od 59 kuna, a već je dulje vrijeme 73 kn pa sam pomislila da je mogla barem provjerit informaciju ako piše recenziju. A taj je blog već dulje mrtav tako da ima i više od godine i po. Ja sam svoju zadnje kupila u prvom mjesecu ove godine i isto je bila 73 kn, ona sa zobi jer mi je lice izrazito suho. Super mi je ta maska i jedina mi radi neku razliku za kožu lica ali šta je previše stvarno je previše...

Ovo za karmu je smješno da smanje pakiranje za ravno pola i poskupe ga priko 50%, pa ja ne znam ko više ima para da kupuje tamo
neroliana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 20:05   #5722
Nisam ih dugo kupovala tako da nemam pojma kad su poskupjele ali sam se baš šokirala. male su te maskice pa mi je ta cijena too much.
imam masu praznih posudica za zamjenu, ali mislim da osim toga ih neću kupovati jer ima jednako dobrih/boljih maski na tržištu za manju cijenu..
mell256 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 20:14   #5723
Quote:
mell256 kaže: Pogledaj post
Nisam ih dugo kupovala tako da nemam pojma kad su poskupjele ali sam se baš šokirala. male su te maskice pa mi je ta cijena too much.
imam masu praznih posudica za zamjenu, ali mislim da osim toga ih neću kupovati jer ima jednako dobrih/boljih maski na tržištu za manju cijenu..
Slažem se u potpunosti. Ja imam 12 posuda, baš sam jučer brojala i još par stvari koje trošim i to ću zamijeniti za tri maske, taman ove zobene da lice izgura fino do proljeća ali ubuduće ću stat malo na loptu s njima.

Ako imaš koju preporuku za masku za suhu kožu, podijeli sa mnom molim te, u vječitoj sam potrazi...

Jedino što ću od lusha nastaviti kupovati su lemony flutter kremicu za zanoktice i one tabletice za pranje zubi, e te se mi stvari nezamjenjive, ostalo mi je slatko i mami me, ali se osjećam blesavo ostavljat im tolke pare a dobijam sve manje i manje
neroliana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 22:54   #5724
Ja 19, baš danas brojala, i ko za inat fali mi 1 za 4 maske

Imam preporuku, ali nažalost ne tako jeftinu...
Caudalie hidratantna maska - vrijedi svake lipe,potrošila sam već nekoliko tubica
mell256 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 06:56   #5725
Quote:
neroliana kaže: Pogledaj post
Slažem se u potpunosti. Ja imam 12 posuda, baš sam jučer brojala i još par stvari koje trošim i to ću zamijeniti za tri maske, taman ove zobene da lice izgura fino do proljeća ali ubuduće ću stat malo na loptu s njima.

Ako imaš koju preporuku za masku za suhu kožu, podijeli sa mnom molim te, u vječitoj sam potrazi...

Jedino što ću od lusha nastaviti kupovati su lemony flutter kremicu za zanoktice i one tabletice za pranje zubi, e te se mi stvari nezamjenjive, ostalo mi je slatko i mami me, ali se osjećam blesavo ostavljat im tolke pare a dobijam sve manje i manje
Ima li toga bar ikad na akciji??? Bar sad za Božić???
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 10:06   #5726
Ne sjećam se da sam ikad vidjela Lemony Flutter na sniženju, a kupujem ga godinama. Općenito mi se čini da nemaju redovni asortiman na sniženju, samo LE i sl.? Možda se varam?
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 11:06   #5727
Quote:
mell256 kaže: Pogledaj post
Ja 19, baš danas brojala, i ko za inat fali mi 1 za 4 maske
Imam preporuku, ali nažalost ne tako jeftinu...
Caudalie hidratantna maska - vrijedi svake lipe,potrošila sam već nekoliko tubica
Pa nećeš odmah dati svih 19 za maske. Nećeš ih stići sve tako brzo potrošiti u roku. Zamijeniš ih prvo 5 za jednu masku. Odmah imaš još jednu kutiju više. Tako da će ti na kraju još ostati 3 kutijice kad sve pozamijeniš.
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Ima li toga bar ikad na akciji??? Bar sad za Božić???
I ne baš.Nakon Božića. Znaju biti božićni paketići na 50%, LE ili nešto samokonzervirajuće.
Enter Sandwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 14:21   #5728
Ja sve manje i manje kupujem u LUSH-u a nakon ovog poskupljenja i sumnjam da vise i budem. Sve njihovo mi je doslovce precjenjeno imam par favorita ali vise nit nemam volje za isprobavanjem noviteta.
__________________
Too glam to give a damn ;-)
SunyMy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 21:23   #5729
Quote:
SunyMy kaže: Pogledaj post
Ja sve manje i manje kupujem u LUSH-u a nakon ovog poskupljenja i sumnjam da vise i budem. Sve njihovo mi je doslovce precjenjeno imam par favorita ali vise nit nemam volje za isprobavanjem noviteta.
kod mene je obrnuto, ja sam se tek sad navukla na njihove stvarčice, nevjerovatno mi godi koži i sviđa mi se 99% asortimana, cijela njihova politika i pristup mi je


razlog poskupljenja je to šta ih je država oprala sa ekstra porezom, slično se dogodilo i restoranima i fast food lancima
maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 08:00   #5730
Joj, ja sam jučer bila u Zagrebu pa idem mimo Lusha pa rekoh ajde, priuštit ću si neki gel za tuširanje (Dove, Nivea, Palmolive ... svi su mi več neki dosadni ).

Pa sam uzela Berry berry christmas (malo pakiranje - 275 g; skoro pa sam uzela veliko, bolje da nisam) i krušku - Golden pear.

Iskreno, nisam gledala cijene, znala sam da je skupo ... Ali tak skupo ipak si nisam mislila da je. Ova Berry berry je 143 kune, kruška mislim da 66. Tako da sam oboje platila 209 kuna. Skoro me kap strefila na kasi . Več sam skoro rekla da jednog vračam, ali dobro, jednom godišnje sam u Lushu (ako i to).

Ali cijene - stvarno su jim visoke.
__________________
... while we're talking about all of the things that I long to believe about love and the truth and what you mean to me and the truth is baby you're all that I need ...
tallly is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 10:30   #5731
Moram se složiti. Ne znam kakva bi to tuširalica morala biti da vrijedi te pare.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 12:08   #5732
Quote:
Krekushka kaže: Pogledaj post
Moram se složiti. Ne znam kakva bi to tuširalica morala biti da vrijedi te pare.

Yuzu, Snow Fairy, Twilight ... mi odmah padaju kao odgovor na ovo pitanje
za Yuzu bih dala i više nego kaj mu je cijena zato što je apsolutno savršenstvo i od mirisa i od učinka na koži
maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 12:27   #5733
Quote:
maslelu kaže: Pogledaj post
Yuzu, Snow Fairy, Twilight ... mi odmah padaju kao odgovor na ovo pitanje
za Yuzu bih dala i više nego kaj mu je cijena zato što je apsolutno savršenstvo i od mirisa i od učinka na koži
Potpis. Ja snow fairy uzmem svage godine kad im krene rasprodaja da ne placam full price ali da su divni , jesu neopisivo.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 21:17   #5734
rekla mi gospođa u areni da im za koji dan kreće rasprodaja 50% za poklone, božićni asortiman i dijela iz redovnog asortimana poslje nove godine

već vidim da ću im ostaviti pola plaće
maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 07:08   #5735
Quote:
maslelu kaže: Pogledaj post
rekla mi gospođa u areni da im za koji dan kreće rasprodaja 50% za poklone, božićni asortiman i dijela iz redovnog asortimana poslje nove godine

već vidim da ću im ostaviti pola plaće
Nisam to trebala pročitati.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 18:52   #5736
Bila sam pogledati ovaj popust, izlozeno je bilo sve ono sto je se usmrdilo ili pogubilo miris, da mi besplatno daju ne bih uzela.
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 20:20   #5737
Quote:
Piggy kaže: Pogledaj post
Bila sam pogledati ovaj popust, izlozeno je bilo sve ono sto je se usmrdilo ili pogubilo miris, da mi besplatno daju ne bih uzela.
ne znam gdje si bila, ni koje si proizvode gledala ali ja sam kupila jucer 2-3 stvari u ilici i petrinjskoj i sve jako fino mirise i u roku je jos barem pola godine i vise
darkilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 21:52   #5738
Quote:
darkilla kaže: Pogledaj post
ne znam gdje si bila, ni koje si proizvode gledala ali ja sam kupila jucer 2-3 stvari u ilici i petrinjskoj i sve jako fino mirise i u roku je jos barem pola godine i vise
+1

uzela sam gomilu toga u srijedu u ilici i sve je okej, jako fino miriši i ima normalne rokve trajanja... sutra idem u arenu popuniti zalihe šampona i bombi super mi je došlo tih 50% na poklone
maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 23:48   #5739
+1 U areni sam opustosila sve hihi, vec se dosta i rasprodalo kad sam danas dosla.. ima li u ilici sampona? Kakvo je tamo stanje?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Paulllina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 00:58   #5740
Quote:
Paulllina kaže: Pogledaj post
+1 U areni sam opustosila sve hihi, vec se dosta i rasprodalo kad sam danas dosla.. ima li u ilici sampona? Kakvo je tamo stanje?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
u ilici mi se cini da je nekako najslabiji izbor...mozda da skocis do petrinjske, tu su imali puno vise stvari za kosu
darkilla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:52.