Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2012., 15:41   #221
Quote:
Tvrd0linijaš kaže: Pogledaj post
Je, četnik koji novog ministra obrane optužuje za nekakva masovna ubojstva zarobljenika u BiH (ono prek' 200, LOLčina jebote) još uvijek radi na HRT-u.
U rjecniku pod Optimist pise Hrvat.

Dok se mi cudimo da jos rade, oni se sire i na drugi program i to u udarnom terminu.

Ako ne pripazimo uskoro ce i pod Budala pisati Hrvat.
__________________
You either die a marasovac, or live long enough to become a mod.
=Nadimak is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 19:29   #222
Quote:
plus.nesto kaže: Pogledaj post
Zemlja najgore nocne vikend zabave je Svicarska.Nigdje nisam naisao na takvu sterilnost nocnog zivota kao kod Svicaraca.Nisam bio kod nasih balkanskih susjeda u Srbiji,nije me put tamo nanio,ali kazu da je kod njih nocni zivot najjaci u Europi,tako da Vlahov vjerojatno ima pravo
Ali kazu da su i Bugarska i Makedonija takodjer dobre skoro u rangu Srbije,kao i Bosna.To ti je taj balkanski mentalitet,bolje za provod nego sterilna Svicarska
Kad se te balkanske zemlje civiliziraju i ljudi pocnu raditi onda ce taj njihov nocni zivot biti kao i u drugim normalnim drzavama. Tada ce najbolji nocni zivot biti na Kosovu, Albaniji ili Moldaviji.
Sergio80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 20:04   #223
Quote:
plus.nesto kaže: Pogledaj post
Koliko ce cega i koga biti odlucuje samo trziste.Zasto Lepa Brena ne nastupa 2 dana zaredom u Zagrebackoj Areni?Zato jer nema toliko ljudi koji bi dosli i platili kartu.Kad bi bilo koji pjevac mogao napuniti arenu mislite da ne bi pjevao tamo?
Da li bi se organizirao koncert i jednog pjevaca iz Srbije kad bi dvorana ostala prazna,a zarada ne bi pokrila ni pola troskova?Zasto je Tereza Kesovija pjevala srbima?Mislim da joj cak Srbi nisu na vrhu liste omiljenih naroda.Međutim kad se zna da je Tereza prije par godina morala prodati svoju obozavanu vilu kod Dubrovnika...A novac nema nacionalnost.
Zasto tiskovine i svi ostali mediji teze zutilu?Jer se to prodaje,jer publika to zeli i zato sto se na tome moze zaraditi.Do kad ce izdanja EPH biti puna zutila i Srbije?Dok god zaradjuju na tome.
Moje misljenje je da Srbije ima u hrvatskim medijima onoliko koliko su to spremni platiti Hrvati (hrvatski građani koji kupuju te medije)
Istina je da k tome postoje razni centri moci koji propagandom pokusavaju proturati svoje ideje,ali nista od toga ne moze funkcionirati ako cemo mi bojkotirati i ignorirati.Siguran sam da EU i SAD bi rado vidjele suradnju u regiji i da ohrabruju takve projekte,na koje srbofili svrsavaju,a desnicarima se dize kosa na glavi.Medjutim opet svaki takav projekt ovisi o obicnim pojednicima.REKOM peticija je mogla biti velik uspjeh,ali je mogla biti i totalni fijasko.Ako je netko nece i nece nikada potpisati,dzaba svi veleposlanici i udruge,placeni novinari i njihova propaganda...
Izbor je nas!
Moje mišljenje je da se kupcu, ako već tako govorimo, prvo mora omogućiti da o proizvodu nešto sazna, pa će ga onda kupiti. Misliš da bi Nina Badrić pravila koncert u SC da Pink nije promovisao i nju i bilo koga iz EX-YU godinama?

Misliš da Aleksandra Radović nije dovoljno kvalitetna? Verovatano ne znaš da sa Ninom Badrić i Aleksandrom radović radi ista kompozitorka iz Beograda, naravno ne sve pesme, već ponešto, ali ako taj stil prođe u izvođenju jedne, prošao bi i kod druge, samo što za Aleksandru u Hrvatskoj niko nije čuo jer ona je počela sa pevanjem pre 10ak godina, a na podosta toga iz Srbije postoji tihi embargo u Hrvatskoj. Aleksandra Radović je inače jedna od najpopularnijih pop pevačica kod nas.

Da li znaš da su Severinina dva poslednje megahita(Grad bez ljudi i Bred Pit) radili Srbi, da su joj spotove radili Srbi, da će joj raditi album, promitivne slike itd. Da od neke 2006te sve što je objavila sem jedne pesme uradili su joj Srbi, a bilo je hit u Hrvatskoj.

Znači poenta je da bi taj stil prošao i u izvođenju nekih drugih pevačica da im se dozvoli da se predstave. Da nema interneta ne bi se ništa srpsko ni slušalo u Hrvatskoj, već su se verujem svi ovi probili po principu "zabranjenog voća".

Prosto se nekada zaprepastim kako je uopšte Joksimović održao koncert u Areni kada se o njemu u Hrvatskoj uopšte ne piše niti se izveštava u medijima. Kako ti mlađi ljudi znaju ko je Zdravko Čolić ako i njega nema u medijima? Kako se zna ko je Ceca, kako se znaju njene pesme? Seka Aleksić? Željko Samardić? Da ne nabrajam dalje. Pitam se kako mladi ljudi pa i oni stariji znaju ko su ovi ljudi ako oni u medijima uopšte postoje, a da postoje bar malo, jer je očigledno da postoji potražnja, potražnja bi bila još veća. Eto za Cecu mogu da razumem što je nema, ali za ostale uopšte ne.

Zadnje uređivanje Nixma : 05.01.2012. at 20:11.
Nixma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:54.