Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2012., 09:04   #1
Hrvatska ulaskom u EU smanjuje svoj utjecaj u regiji

Ulaskom u EU, Hrvatska bi imala manji značaj za regiju z. Balkana i obratno. Uvođenje jačih granica, ulazak s putovnicom, ograničenje boravka, rada, itd. će doprineti da Hr. bude manje pristupna za suradnju. Istupit će i iz CEFTE, pa će njeni proizvodi imati tretman kao od EU. Hr. politika će također biti manje samostalna. A kako ostatku treba još dosta do ulaska u EU, logično je njihovo veće. povezivanje.
Matrix@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 09:18   #2
Na pr. Bugarska je prije ulaska u EU bila zanimljiva turistička odrednica. Ulaskom u EU to više nije. Porasle su im cijene, a usluge ostale iste. Ekonómska suradnja i trgovina su smanjene, a ni za šverc nije pogodna zbog većih kontrola na granici. A opet ništa bolje ne žive, imaju veće plaće ali i cijene. Nezaposlenost ista, ako ne i veća.
Matrix@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 11:43   #3
Hrvatska nema utjecaj u regiji,bar ne politički.

Stalno se povlačimo pred Srbijom,u Bosnu se mješamo koliko i u Palestinu,a ekonomski držimo obje zemlje.

U poziciji smo da zajebavamo,ali iimamo i vlast i oporbu,te pgotovo omedije,koja na susjede gleda sa strahopoštovanjem,i kad treba,i kad ne treba
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 13:39   #4
U Buduće Hrvatska jest ekspozitura EU i Amerike za provođenje njihovih interesa u regiji.
Bila je i do sada.
A koliko ćemo se sa tim i sami okoristiti, ovisi o našim političarima.
Ber is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 13:56   #5
Quote:
Ber kaže: Pogledaj post
U Buduće Hrvatska jest ekspozitura EU i Amerike za provođenje njihovih interesa u regiji.
Bila je i do sada.
A koliko ćemo se sa tim i sami okoristiti, ovisi o našim političarima.
e jebiga...

Šalu na stranu, Balkan nam treba služiti smao ekonomski,nemamo se mi što mješati u države,osim BiH,u kojoj živi mnogo naših državljana,a i po Daytonu smo odogovrni za nju.

Za Makedoniju,Srbiju i Crnu Goru nismo,niti imamo što tamo tražiti politički
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 14:02   #6
Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
e jebiga...

Šalu na stranu, Balkan nam treba služiti smao ekonomski,nemamo se mi što mješati u države,osim BiH,u kojoj živi mnogo naših državljana,a i po Daytonu smo odogovrni za nju.

Za Makedoniju,Srbiju i Crnu Goru nismo,niti imamo što tamo tražiti politički
Sve države ex YU su kontraobavještajno vrlo isprepleteni a to onda koriste i pravi Masteri. Sam srpski obavještajac je u novinama svojedobno priznao da je Srbija izbušena hrvatskim službama.
Na kraju, hrvatski profesionalci su obučavali i OVK i crnogorsku policiju prije osamostaljenja.
Sve pod paskom i dozvolom.
Ber is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 14:22   #7
Quote:
Ber kaže: Pogledaj post
Sve države ex YU su kontraobavještajno vrlo isprepleteni a to onda koriste i pravi Masteri. Sam srpski obavještajac je u novinama svojedobno priznao da je Srbija izbušena hrvatskim službama.
Na kraju, hrvatski profesionalci su obučavali i OVK i crnogorsku policiju prije osamostaljenja.
Sve pod paskom i dozvolom.
Do 2000. naše službe jesu jak,e čak mogu organizirati osvetničko ubijanje Arapskog terorista u BiH,odgovornog za bombu u Rijeci.

Ali nakon 2000.,one su namjerno uništene, osim možda recimo Perkovićeve frakcije sl.

Srbija maltene kreira politiku Hrvatskoj,a kamoli da bi mi imali neku vodeću ulogu u regiji, to se neće dogoditi
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 14:37   #8
Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
Do 2000. naše službe jesu jak,e čak mogu organizirati osvetničko ubijanje Arapskog terorista u BiH,odgovornog za bombu u Rijeci.

Ali nakon 2000.,one su namjerno uništene, osim možda recimo Perkovićeve frakcije sl.

Srbija maltene kreira politiku Hrvatskoj,a kamoli da bi mi imali neku vodeću ulogu u regiji, to se neće dogoditi
Srbija nije u stanju kreirati politiku u svom dvorištu, kamoli u hrvatskom.
Ono što misliš da odrađuje Srbija u Hrvatskoj, odrađuju tek yu-profilirani ljudi kojima je nalogodavac zapadno, ne istočno.

Hrvatska tajna služba je puno jača nego što se to u javnosti misli, prije svega zbog kojekakvih medijskih skandaliziranja i žurnalizma.

Nema vodeće uloge u regiji, niti će je ikada biti. Ima utjecajnije ili manje utjecajne.
Ber is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 15:06   #9
Stari Rimljani su imali izreku: cestama trgovine, cestama osvajanja. Znači najpre se odlazilo u osvajanje onih zemalja od kojih se imalo koristi. Hr. izlaskom iz CEFTE postaje manje konkurentna na z. Balkanu, i logično će smanjit svoj interes. Ekonómski, a političkog će i dalje biti u sklopu EU.
Matrix@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 15:59   #10
Kakva naivna prica od pojedinaca ovde....

Kakva crna "hrvatska" il "srpska" sluzba....

To su samo ispostave americkih, izraelskih, britanski, nemackih i ruskih tajnih sluzbi
U zavisnosti od tog ciji uticaj u odredjenom trenutku vise ojaca u pomenutim "nasim" sluzbama

Dakle, kad se npr dese neki medijski nazvani "nacionalisticki incidenti", znajte da to nisu organizovale nekakve tzv "skupine navijaca" nego su to organizovale tajne sluzbe i drzavne bezbednosti Srbije i Hrvatske
A opet ponavljam one nisu "nase" vec pod kontrolom gorepomenutih!

Dakle nemojte me nasmejavati s ovim "nasa sluzba je jaca ili vasa je jaca"

"vasi" i "nasi" se tu pitaju koliko i baba na pijaci

"vasi" i "nasi" su tu cista operativa stranih sluzbi i ni ne pomisljajte na to da imate nekakvu svoju nezavisnu tajnu sluzbu jer - nemate, niti ste je ikad imali!
Kao ni mi!


.
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
PFC is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 17:39   #11
Nemoj mi i ti sada te fore "bit će kako stranci odluče".

Srbi imaju odlične tajne službe,a i naše su dobro funkcionirale u ratu, nažalost, kasnije smo ih sami ukinuli
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:16.