Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2009., 00:00   #3941
zorac gel san ja koristija nekih 2 tjedna,jedan od djelotvornih likova ali isto jako štetan za kožu.isključivo tribaš mazat samo crvenilo dakle nesmiš se dotaknuti zdrave kože jer zorac je jak i u biti je to više otrov neg lik i šteti zdravoj koži puno.ali meni je maka dosta iako ne sve.ja ga nebi uzima samo ako ono je stvarno potribno a i onda bi razmislija.opasan
Ja!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 18:34   #3942
Gdje i kako u Izrael.

Ima li neko iskustava sa Izraelom i mrtvim morem, konkretno kako se uopće dolazi tamo, dal ima neki pregled ili se šalje prevedena liječnićka dokumentacija, gdje se javiti, koja je lokacija/klinika dobra i koliko to cca. košta?

Thanks.
Zajko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 16:32   #3943
pročitaj par stranica unazad ima puno o izraelu i kako otić tamo i cijenu.
inače,dobija san odgovor od čovika o onom napitku koji je njemu i mnogima pomoga nakon 2 miseca.to je jako stroga dijeta,kad san vidija a je recimo obrok čaša vode sa fetom limuna odma san skužija da je meni osobno to nemoguće.stvarno je ekstremna i ja nebi to niti probava,ako nekoga zanima na e mail mu mogu poslat cili program koji je on meni posla.ja san kupija u dm taj gavez šta je spomenut bija i probaću i ja s tim da mi bar makne sa ruku šta prije.
Ja!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 21:13   #3944
Quote:
Ja!! kaže: Pogledaj post
pročitaj par stranica unazad ima puno o izraelu i kako otić tamo i cijenu.
inače,dobija san odgovor od čovika o onom napitku koji je njemu i mnogima pomoga nakon 2 miseca.to je jako stroga dijeta,kad san vidija a je recimo obrok čaša vode sa fetom limuna odma san skužija da je meni osobno to nemoguće.stvarno je ekstremna i ja nebi to niti probava,ako nekoga zanima na e mail mu mogu poslat cili program koji je on meni posla.ja san kupija u dm taj gavez šta je spomenut bija i probaću i ja s tim da mi bar makne sa ruku šta prije.
Super, našao sam o Izraelu, prije mi je to promaklo. Daj mi pošalji ovu dijetu na " zaja [at] 7dana . com "
Zajko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 21:47   #3945
Quote:
Ja!! kaže: Pogledaj post
pročitaj par stranica unazad ima puno o izraelu i kako otić tamo i cijenu.
inače,dobija san odgovor od čovika o onom napitku koji je njemu i mnogima pomoga nakon 2 miseca.to je jako stroga dijeta,kad san vidija a je recimo obrok čaša vode sa fetom limuna odma san skužija da je meni osobno to nemoguće.stvarno je ekstremna i ja nebi to niti probava,ako nekoga zanima na e mail mu mogu poslat cili program koji je on meni posla.ja san kupija u dm taj gavez šta je spomenut bija i probaću i ja s tim da mi bar makne sa ruku šta prije.
reci samo malo ipak opširnije,da li u dijeti se koristi povrće i voće ili je na tečnostima ta dijeta .recimo ja imam i viška pa bi tu bila i dupla korist
nismo svi iste građe, možda bi se više nas usudilo oprobati je.Mislim da se svodi sve na čišćenje organizma .Ja sam koristila mast Kajtezovića 2 puta, jednom u kombinaciji sa medom iništa mi nije očistilo kožu a drugi put u komb. mast sa čajevima od drugog travara i očistim kožu za 2 mjeseca.Čajevi su mi pomogli znači a ne mast.Psorijaza dolazi iznutra aispoljava se na koži ,e sad treba naći način kako je izbaciti iz tijela,neko će čajevima , neko dijetom .Znate šta sam doživjela skoro.Išla sam zubaru ,što da vadim a što da popravljam.Pošto sam veći dio zuba povadila,nisam mogla jesti krutu hranu. Desetak dana i više živjela sam na domaćoj krem supi od brokule i bundave , sladila se samo dinjom .Psorijaza je tako mirovala a crveni pečati blijedili. Da li je slučajnost da je mirovala samo zato što je ljeto ili zbog dijete ,ne znam.Znam samo da sam osjećala mir u koži iopuštenost koju sam i zaboravila nadam se da me razumijete .Mislim da je naveća šansa protiv ps. u čišćenju organizma.
maxers is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 00:11   #3946
naravno da je problem negdi u nama i meni je nestalo kad san se drža dijete al to je onda nekad stvarno i malo psihički teško.ova dijeta se temelji na strogom držanju programa kojeg je on napisa,dakle ako je neko i deblji sigurno će mu i skinit kile.ja jednostavno nemogu ovako ekstremno držat dijetu jer se sve skoro temelji na voću i povrću, ribi i vodi.imate o tome klip na youtube, how to beat psoriasis samo upišite.tip je amerikanac i reka mi je da ne dilin taj program samo tako al i da je njemu najbitnije da uspije svakome ko koristi.program je u excelu pa moran svakome posebno slati.sutra to napravin sad iden spavat skoro sutra se opet radi.
Ja!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 16:15   #3947
Quote:
Ja!! kaže: Pogledaj post
pročitaj par stranica unazad ima puno o izraelu i kako otić tamo i cijenu.
inače,dobija san odgovor od čovika o onom napitku koji je njemu i mnogima pomoga nakon 2 miseca.to je jako stroga dijeta,kad san vidija a je recimo obrok čaša vode sa fetom limuna odma san skužija da je meni osobno to nemoguće.stvarno je ekstremna i ja nebi to niti probava,ako nekoga zanima na e mail mu mogu poslat cili program koji je on meni posla.ja san kupija u dm taj gavez šta je spomenut bija i probaću i ja s tim da mi bar makne sa ruku šta prije.
Molim vas ako mi mozete poslati dijetu,ja vec neko vreme drzim neku pa cisto da sporedim.
Moj mail je [email protected]
Fala i Pozdrav
Marija sk is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 16:17   #3948
Quote:
Ikstomi kaže: Pogledaj post
Ja sam prije par mjeseci imao jako cudnu crvenu fleku iza glave, pošto mi u obitelji ima 3 koji imaju psorijazu, i nikako ju nemogu lječit a probali su mnoge terapije. I onda sam pomislio da ju možda i ja imam, i kad sam se ošišao, to crvenilo se povuklo, no opet se pojavilo nakon par mjeseci....
Sad da odem lječniku ili da se opet probam ošišat da vidim oće li nestat sama Čitao sam da se prvo pojavljiva po rukama, no u mene je samo to, sta mislite jel u pitanju zaista psorijaza ili nešte drugo? Hvala
evo danas, sam bio u kožnog doktora, i rekao je da sigurno nije psorijaza, sad moram kupit neku kremu i mazat 2 put dnevno.
Uff, koje olakšanje
Ikstomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 16:35   #3949
Quote:
Ikstomi kaže: Pogledaj post
evo danas, sam bio u kožnog doktora, i rekao je da sigurno nije psorijaza, sad moram kupit neku kremu i mazat 2 put dnevno.
Uff, koje olakšanje
Sad ti je krivo, ha?
Zajko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 19:56   #3950
ako nije ništa ozbiljno lipo si proša.ja san kupija tu kremu gavez u dm i mažem 3 dana pa ću vidit kako pomaže.ovu dijetu i danas sam proučava i to je meni ipak preekstremno.
Ja!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 12:42   #3951
Ja po prvi put na ovoj temi.....jel ima netko iskustva s psorijazom na nožnim prstima koja je zahvatila i nokte.....s čim da si pomognem? Najgore mi je ljeti jer ne mogu nosit sandale - japanke ko sav ostali narod....barem ne na posao, doma naravno da nosim

Nokti nikako da se oporave, zna se desit da se na nekom noktu povuče-pa opet vrati itd.....ne želim ići da mi srede nokte u salonu jer mislim da to nije ok da mi sad npr stave gel..lakiraju i sl.
__________________
-----------------------------------
"Činim pravu stvar............."
bubaspara is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 14:04   #3952
ja trenutno imam 6 nokta zahvaćeno i zna biti gadno, na rukama, na nogama imam isto nekoliko i ja se s njima borin na svoj način.svaki put nakon kpanja il tuširanja lagano iglom mičem nakupinu ispod nokta jer ako se onda stvrde i ne miče se onda uništava i krivi nokat koji normalno ne raste.probaj možda sa onim proizvodom nailner, ima ga u ljekarnama, to je kao neka olovka s kojom kao da crtaš po noktu s njenim sastojkom,to je protiv gljivica inače al vjerovatno bi i nama pomoglo.mei su nokti znali biti u jako lošem stanju al sa praksom san ih već nekako doveja u red koliko toliko.
vama san pokuša poslat onaj program ali neće nikako da pošalje, možda je neki problem sa filom jer neće da pošalje niti sa g maila niti sa mog standarnog e maila sa net.hr.možda bi moglo priko msn mesengera pa ako ga imate pošaljite mi na privatno kontakt pa ću vas dodat na svoju listu i onda priko njega poslat.

još jedno moje pitanje, za vas par koji ste probali gavez mast, nakon koliko vrimena vam se maklo?
Ja!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 19:14   #3953
Quote:
Ja!! kaže: Pogledaj post
ja trenutno imam 6 nokta zahvaćeno i zna biti gadno, na rukama, na nogama imam isto nekoliko i ja se s njima borin na svoj način.svaki put nakon kpanja il tuširanja lagano iglom mičem nakupinu ispod nokta jer ako se onda stvrde i ne miče se onda uništava i krivi nokat koji normalno ne raste.probaj možda sa onim proizvodom nailner, ima ga u ljekarnama, to je kao neka olovka s kojom kao da crtaš po noktu s njenim sastojkom,to je protiv gljivica inače al vjerovatno bi i nama pomoglo.mei su nokti znali biti u jako lošem stanju al sa praksom san ih već nekako doveja u red koliko toliko.
vama san pokuša poslat onaj program ali neće nikako da pošalje, možda je neki problem sa filom jer neće da pošalje niti sa g maila niti sa mog standarnog e maila sa net.hr.možda bi moglo priko msn mesengera pa ako ga imate pošaljite mi na privatno kontakt pa ću vas dodat na svoju listu i onda priko njega poslat.

još jedno moje pitanje, za vas par koji ste probali gavez mast, nakon koliko vrimena vam se maklo?
Meni se maklo jako brzo, nakon par mazanja vec . .
Crvenilo potpuno nestane, a koza ostane bijela, bez ljuskica . .
__________________
Put do pakla poplocan je dobrim namjerama . .
jubito74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 20:57   #3954
Kod mene su nokti u haotičnom stanju na nogama,sve je ps. preuzela ,ali eto ja njih fino podrežem ,isturpijam ali se bojim za nokat palca na ruci ,nokat se obnovio ali meso oko njega je nateknuto icrveno .Računam da će proći ako odem ljekaru možda će ga čupati pa odgađam.Ja se uvijek i pored toga što za sada nema lijeka nadam da će proći , vjerujem u bolje sutra.
maxers is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2009., 15:01   #3955
kažen ti da moraš micat naslage ispod nokta, ono žuto šta postane bilo nakon šta se skori i uništava nokat.lagano turpijom za nokte i uvik kad je mokro da lakše ide.inače kad se stvrdne onda je već kasno.evo da vidiš kako je meni palac na ruki.i to je sad dobro kakav je zna biti.
http://www.imagesforme.com/show.php/656601_palac.jpg

ja evo mažem gavezom sigurno tjedan dana i ništa mi se crvenilo nije maklo
Ja!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2009., 23:48   #3956
Quote:
Ja!! kaže: Pogledaj post
naravno da je problem negdi u nama i meni je nestalo kad san se drža dijete al to je onda nekad stvarno i malo psihički teško.ova dijeta se temelji na strogom držanju programa kojeg je on napisa,dakle ako je neko i deblji sigurno će mu i skinit kile.ja jednostavno nemogu ovako ekstremno držat dijetu jer se sve skoro temelji na voću i povrću, ribi i vodi.imate o tome klip na youtube, how to beat psoriasis samo upišite.tip je amerikanac i reka mi je da ne dilin taj program samo tako al i da je njemu najbitnije da uspije svakome ko koristi.program je u excelu pa moran svakome posebno slati.sutra to napravin sad iden spavat skoro sutra se opet radi.
nasla sam klip na youtube,Amerikanac se zove Charles,i koliko sam shvatila rijec je o shake-u koji je sastavljen od voca i povrca (persun,celer,mrkva,tikvica,jabuke...) ali nisam nasla nista o tome koliko dnevno i da li se smiju koristiti namirnice drugoga porijekla..?! ..isto me interesuje da li su strogo zabranjene cigarete ili se samo pije taj shake 3 puta dnevno bez druge hrane...Molim te odgovori mi,strasno sam se zagrijala za tu dijetu,imam osjecaj da bi to moglo biti ono pravo ...Pozdrav
maxers is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 00:08   #3957
Quote:
maxers kaže: Pogledaj post
nasla sam klip na youtube,Amerikanac se zove Charles,i koliko sam shvatila rijec je o shake-u koji je sastavljen od voca i povrca (persun,celer,mrkva,tikvica,jabuke...) ali nisam nasla nista o tome koliko dnevno i da li se smiju koristiti namirnice drugoga porijekla..?! ..isto me interesuje da li su strogo zabranjene cigarete ili se samo pije taj shake 3 puta dnevno bez druge hrane...Molim te odgovori mi,strasno sam se zagrijala za tu dijetu,imam osjecaj da bi to moglo biti ono pravo ...Pozdrav
Ako mozes da posaljes na moju e mail adresu tu dijetu... ( [email protected])
maxers is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 15:18   #3958
pušenje strogo zabranjeno,triba jesti jako izbirljivo,u biti ono je ki izgladnjivanje po meni plus taj napitak piti. pokuša san slat veš par puta na e mail kojeg ste vas par tu ostavili ali ne želi mi poslat,neka greška je sa dokumentom.pošaljite mi msn kontakte na privatno pa ću vas dodat i probat onda direktno priko msn vam poslat svima.ko nema msn nek napravi i instalira,jednostavno je.
Ja!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 23:02   #3959
Pozdrav svima,

nadam se (iskreno, i iako je to mozda pomalo ruzno od mene) da se necu dugo javljati na ovu temu
uskoro idem doktoru da vidi sta je to tacno, tj da se utvrdi ali dok ne odem pitat cu vas koji na zalost imate sa tim iskustva


imam 24god i par godina na potiljku u kosi imam nesto kao perut
to mene svrbi i kada cesem onda mi se pojavljuje perut
zasto do sada nistam isla dr? nisam nikada prije cula za psorijazu! do sada kada sam slucajno frizerki rekla da me to svrbi i nervira me perut ... i ond ami spomenula psorijazu

niko u porodici uzoj (do prabaka i djedova) nije imao psorijazu
ja imam stresova u zivotu -. ali ne mogu bas tvrditi da mi se svrab i ta "perut" pojaca u vrijeme stresa

samo je na tom mjestu - oko potiljka krug (iako ima i ne crvenih dijelova) oko 5cm precnika
nikada nije bilo nista vise
sada se malo MOOOZNDA prosirilo jer koristim neki preparat na bazi alkohola za perut pa me moguce iritira - prestajem sa tim!
kad mi je kosa mokra (inace je jaaako gusta) onda me svrbi vise
kad sam bila na moru, recimo da se to malo smirilo - ali zato jer sam redovno susila kosu fenom poslije kupanja ... ali nije mi more bas pomoglo previse

ono sto se ja nadam da jeste - je posljedica moje ekstremno guste kose

ali ...
ako nije problem da neko po slici prepozna ili mi skine sumnje sa vrata (i tjemena)

da li je ovo sa slike psorijaza???

s tim da je sada podruzje namazano zagrebackim melemom i jos jednom jako masnom kremom (da probam) pa se ne vide te ljuspice koze tj perut


UNAPRIJED HVALA
saveznica
Saveznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 03:44   #3960
Quote:
Saveznica kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,

nadam se (iskreno, i iako je to mozda pomalo ruzno od mene) da se necu dugo javljati na ovu temu
uskoro idem doktoru da vidi sta je to tacno, tj da se utvrdi ali dok ne odem pitat cu vas koji na zalost imate sa tim iskustva


imam 24god i par godina na potiljku u kosi imam nesto kao perut
to mene svrbi i kada cesem onda mi se pojavljuje perut
zasto do sada nistam isla dr? nisam nikada prije cula za psorijazu! do sada kada sam slucajno frizerki rekla da me to svrbi i nervira me perut ... i ond ami spomenula psorijazu

niko u porodici uzoj (do prabaka i djedova) nije imao psorijazu
ja imam stresova u zivotu -. ali ne mogu bas tvrditi da mi se svrab i ta "perut" pojaca u vrijeme stresa

samo je na tom mjestu - oko potiljka krug (iako ima i ne crvenih dijelova) oko 5cm precnika
nikada nije bilo nista vise
sada se malo MOOOZNDA prosirilo jer koristim neki preparat na bazi alkohola za perut pa me moguce iritira - prestajem sa tim!
kad mi je kosa mokra (inace je jaaako gusta) onda me svrbi vise
kad sam bila na moru, recimo da se to malo smirilo - ali zato jer sam redovno susila kosu fenom poslije kupanja ... ali nije mi more bas pomoglo previse

ono sto se ja nadam da jeste - je posljedica moje ekstremno guste kose

ali ...
ako nije problem da neko po slici prepozna ili mi skine sumnje sa vrata (i tjemena)

da li je ovo sa slike psorijaza???

s tim da je sada podruzje namazano zagrebackim melemom i jos jednom jako masnom kremom (da probam) pa se ne vide te ljuspice koze tj perut


UNAPRIJED HVALA
saveznica
Po ovoj slici to je sto posto psorijaza.



Pa ne moze se to tako dijagnosticirati . . Kao prvo na ovoj slici ja nista ne vidim, a kao drugo i da vidim, ne bih ti mogao napisati ono sto sam ti napisao na pocetku. Odes do dermatologa i stvar rijesena . .
__________________
Put do pakla poplocan je dobrim namjerama . .
jubito74 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:18.