Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Pogledaj rezultate ankete: Pobjednica AusOpena 2017. je?
Serena 4 66.67%
Venus 2 33.33%
Glasovatelji: 6. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2017., 23:22   #21
Quote:
Masha19 kaže: Pogledaj post
a onako realno, jel zanimljivije gledat 6-1 6-1 serene vs neke jadnice
Je
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Old 15.01.2017., 23:23   #22
Istina. Navijam ove godine za Pliskovu, Kontu i Svitolinu
perinjo is offline  
Old 15.01.2017., 23:26   #23
Quote:
perinjo kaže: Pogledaj post
Navijam ove godine za Pliskovu, Kontu i Svitolinu
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Old 15.01.2017., 23:39   #24
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
Je
Obrazloži

Pošto ima masu mečeva gdje je netko serena, a netko neka jadnica

Već dugo dugo ekšli nismo odgledali meč, a da ga možemo nazvati mečom.
Evo sad mi pada na pamet recimo halep vs shara RG
ili jedan od sere vs vika

Baš me nekako zanima ovaj AO sad kad nema nekog izrazitog favorita. OK, Serena je tu, ali je jako upitno šta ona može

Moglo bi bit neko mess iznenađenje
__________________
Ljudi zahtijevaju slobodu govora kao zamjenu za slobodu misli koju odbijaju koristiti.
Masha19 is offline  
Old 16.01.2017., 01:24   #25
Quote:
Zabranjeni kaže: Pogledaj post
Da, ja sam godinama igrao hendikep na serenu u prvim kolima na AO i uvijek je prolazilo osim kamilice lani. Gdje su ti dani....
Prosle godine je bilo tesko reci sto ce biti posto se doticna na terenu nije bila pojavila mjesecima (okej jest u Hopmanu, ali se povukla usred meca.).

No mec protiv Kamilice je nakraju bio sasvim uvjerljiv. Nekad rezultat ne odrazava koliko je mec zapravio bio blizu, a u ovom slucaju je bilo obrnuto....nikad nije bilo u pitanju ni da li ce u treci set, a kamoli da li ce u kamilicnu korist.

Ove godine je drugacije, i bit ce skakljivo protiv BB....a ne bih se zacudila ni da izleti.

Ako rijesi nju i Safarovu/Wickmayer, trebala bi biti okej makar do cetvrtfinala.

Venus ima milosrdan zdrijeb, i trebala bi u drugi tjedan, ali ona je kao igracica gotova i s njom se nikad ne zna. Da je makar na 40 posto od stare Venus, bila bi za drugi tjedan sigurna.
Atticus Finch is offline  
Old 16.01.2017., 01:29   #26
Slazem se da je raznolikost interesantnija od dominacije, ali kad je ta ista raznolikost ovako losa, onda bolje da gledam kako Serena s lakocom osvoji GS, nego da u zavrsnici gledam ranije navedene teniserke

Inace, volio bih da GS uzmu (ako vec nece Giorgi, Serena ili Kerber) Halep, VrAga ili Woz ... jer to su nakon toliko sezona u vrhu i zasluzile, pogotovo jer one nemaju GS, a recimo Ivanovic, Muguruza i Schiavone da
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Old 16.01.2017., 01:33   #27
Quote:
Masha19 kaže: Pogledaj post
a onako realno, jel zanimljivije gledat 6-1 6-1 serene vs neke jadnice (koje mi uvijek bude žao kad je serena full jer naprosto ne mogu ništa u tom trenutku) ili neki tijesan meč dviju jadnica tipa konta i ciba? (bubam sad)
ili sere vs shara di shara bodri sebe pri rezultatu 6-1 3-0 ?

Sve to ima svoje čari. A sve to zna bit dosadno.
Činjenica je da nema glavnih akterica, ali uzivajmo u ovome sto imamo.
Istina, i ja namjeravam uzivati u messu.

Meni ne smeta toliko sto u trenutnom WTA svatko svakoga moze nabiti na odredeni dan...bitno je da su mecevi dobri.

Npr. Puig je na Olimpijadi bila nitko na pocetku ali finale protiv Kerber je bilo super....bitno je da je igra dobra, a da li uvijek dolazi od iste ili svaki put netko drugi eskplodira u performansu zivota mi je manje vise. Jedino sto ovako ni za koga ne mozes posteno navijati. Jednom osvoje turnir a vec sljedeci tjedan ti priuste hladan tus na drugom turniru.
Atticus Finch is offline  
Old 16.01.2017., 01:44   #28
Puig totalno nestala nakon tog OI zlata

Erakovicka muci Mugija
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Old 16.01.2017., 01:44   #29
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
Slazem se da je raznolikost interesantnija od dominacije, ali kad je ta ista raznolikost ovako losa, onda bolje da gledam kako Serena s lakocom osvoji GS, nego da u zavrsnici gledam ranije navedene teniserke

Inace, volio bih da GS uzmu (ako vec nece Giorgi, Serena ili Kerber) Halep, VrAga ili Woz ... jer to su nakon toliko sezona u vrhu i zasluzile, pogotovo jer one nemaju GS, a recimo Ivanovic, Muguruza i Schiavone da
Ja se godinama nadam za Simonu, ali dignula sam polako ruke. Ocito nema dovoljno petlje za zavrsnice slamova.

Ova godina bi stvarno mogla biti pocetak ere Pliskobota.
Atticus Finch is offline  
Old 16.01.2017., 01:46   #30
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
Puig totalno nestala nakon tog OI zlata
Zato sam je uzela kao primjer. Meni eto taj mec ostaje u super sjecanju, iako doticna otad bas nista od sebe nije napravila.
Atticus Finch is offline  
Old 16.01.2017., 01:52   #31
Simona opcenito je prosle godine igrala dosta losije nego prethodne 2-3 sezone, nije samo da nema petlje za GS zavrsnice ... sjecam se da je super otpor pruzila u onom RG finalu protiv Meldoniumke

Puig je tipicni BBB, treba joj ocito malo da se sabere nakon OI

Jedva cekam Roland Garros da se rijesimo Mugija iz Top-a 14 ... mozda se onda spusti na zemlju, prestane biti bahata i krene igrati onako kako moze


Quote:
Atticus Finch kaže: Pogledaj post
.

Ova godina bi stvarno mogla biti pocetak ere Pliskobota.
I dalje cekam da stigne 0-3 h2h s Martic
Mislim da je prosli USO po prvi put prosla u drugi tjedan nekog GS-a ?
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Old 16.01.2017., 02:07   #32
Mugu MTO ,nije se ni veselila što je dobila set ,a daj odjebi nesrićo sa ozljedama

Halep očekivano pušiona protiv Shelbersona
blackkeys18 is offline  
Old 16.01.2017., 02:23   #33
gotovo , muguruza plače

EDIT

plače i dobiva četiri gema zaredom , al da je otpala za naslov je

Zadnje uređivanje babunovich : 16.01.2017. at 02:49.
babunovich is offline  
Old 16.01.2017., 02:31   #34
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
Mislim da je prosli USO po prvi put prosla u drugi tjedan nekog GS-a ?


Ali, dosla je do finala, imala brejk u trecem....a ovaj AO su ubrzali, plus imala je dobru formu u Brisbaneu i tako...mogla bi eskplodirati ovdje.

Kako se cisti Kerber zdrijeb, cudo jedno.
Atticus Finch is offline  
Old 16.01.2017., 02:46   #35
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
Simona opcenito je prosle godine igrala dosta losije nego prethodne 2-3 sezone, nije samo da nema petlje za GS zavrsnice ... sjecam se da je super otpor pruzila u onom RG finalu protiv Meldoniumke
Pruzila je dobar otpor jer je bila totalni underdog u mecu, od nje se nista nije ocekivalo.....znala se ona razmahati dok je jos bila nitko poseban u usponu, ali jednom kad je postala top 5 i kad se od nje pocelo nesto ocekivati, stvari su se promijenile.

Zezne puno puta, GS sam uzela kao najocitiji primjer jer ipak ima titule s Mastersa, tako da nije bas da je tamo totalna truba.
Atticus Finch is offline  
Old 16.01.2017., 02:59   #36
Mugu sa jednom nogom dobila,Erakovic choke-nula 4-1 sa bp za 5-1 i izgubila 4-6 Koliko puta je pobacala u zadnja 2 gema Došlo mi je žao..

Ovako će Mugu vjerovatno izgubit/predat u slijedećem meču,nimalo dobro ne izgleda Sreća ,dan odmora ima sad...
blackkeys18 is offline  
Old 16.01.2017., 03:12   #37
Quote:
blackkeys18 kaže: Pogledaj post
Mugu sa jednom nogom dobila,Erakovic choke-nula 4-1 sa bp za 5-1 i izgubila 4-6 Koliko puta je pobacala u zadnja 2 gema Došlo mi je žao..

Ovako će Mugu vjerovatno izgubit/predat u slijedećem meču,nimalo dobro ne izgleda Sreća ,dan odmora ima sad...

Bar ovo nije istegnula u treci set, a Crawford se mozebitno da proci i sa jednom nogom. Steta za ozljedu. Kad prije ozljeda na samom pocetku godine.

Ajme kako Jankovic jeftino prodaje ovaj brejk prednosti u trecem protiv Zlogomund....

EDIT: Kako se sad Jankovic izvikala na nekoga iz boxa nakon sto je propustila jedno sto prilika za dupli brejk. Promasila Australiju s ovim zadnjim reternom na sasvim normalan servis, a sve od ljutnje.

EDIT 2: I sad ode brejk prednosti, a usto je stala prije jednog od poena i izvikala se opet, ovaj put na engleskom. Ajde Jelena, saberi se, ne daj zlu da pobijedi.

Zadnje uređivanje Atticus Finch : 16.01.2017. at 03:35.
Atticus Finch is offline  
Old 16.01.2017., 03:42   #38
Empress JJ-Cheatermund drama i loša kvaliteta tenisa ,kao očekivano...Emrpress popizdila na toilet break Cheatermunda ,koji je stvarno bio predug....

Cheatermund nije dobila meča godinama...nadam se da će tako nastavit ITF plejerka ,one tournament wonder
blackkeys18 is offline  
Old 16.01.2017., 03:54   #39
Ma ljuti nju i netko njen...ili iz entouraga, ili navijac. Izvikala se na nekoga na materinjem vec vise puta.

Zlogemund je krajnje bezobrazna osoba, od nje se sportsko ponasanje i ne ocekuje.

Kako se natezu. Strasno.

EDIT: Kakav epski promasaj Zlogemunda na mec lopti. Bravo, Jele.
Atticus Finch is offline  
Old 16.01.2017., 04:04   #40
Znao sam i vjerovao, ali nisam bio spreman
Luka3 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:10.