Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Nakon dvije godine mandata: Zaslužuje li Kolinda još jedan mandat?
Da. 72 21.49%
Ne. 263 78.51%
Glasovatelji: 335. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2017., 09:03   #7461
Dakle ovako.
Ne brani Kolindica Mađarsku neprijateljsku politiku prema Hrvatskoj. Čak niti ona nije toliko glupa. Kolinda brani Orbana. Orban je njena duševna hrana i ono što bi ona željela vidjeti u Hrvatskoj. Kao i puno puta do sad HDZovka interes svoje stranke i ideološke desnice stavlja ispred interesa države.
Hdzovce be zanimaju koristi Hrvatske nego prosperitet hdza.
Hrvatska se polako ali sigurno svrstavaju na margine Europe radi stranačkih interesa hdz ovaca.
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is online now  
Old 18.09.2017., 09:27   #7462
Quote:
Plavobili kaže: Pogledaj post
A svi oni koji su ga napali ko da je srusio pola bolnice kad je bolesnog oca doveo na hitnu, pa do onih koji su ga bez zrna srama i obraza optuzili da je MOL-ov placenik. Pa ga jos i za veleizdaju optuzili kad je predlagao sporazum s Madjarima i zajednicka ulaganja u industriju u rijecku prugu i luku, umjesto sumanutog pokretanja arbitraze i milijarda koje cemo zbog toga platiti. I svih onih izmedju, koji se sad prave mutavi, ko da pojma nemaju sto je bilo, a ciktali su od srece i zadovoljstva.
Znači to mi je HDZ i njegov partner MOST.

Mi ostali s time nemamo veze. I to vi rješavajte u svom dvorištu.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 18.09.2017., 12:57   #7463
Predsjednica Grabar-Kitarović istaknula je da su Vinkovačke jeseni iznimna kulturna svečanost koja je dugi niz godina čuvala hrvatski jezik, kulturu i narodne običaje i u vremenima kada to nije bilo lako, kada je "bilo onih koji su pokušali zatrti i našu pjesmu i našu riječ, a ponekad i naše samo ime".

Ne znam samo kako objašnjava da su prve Vinkovačke jeseni osnovane 1966. u onom mraku koji opisuje.
klonka is offline  
Old 18.09.2017., 13:47   #7464
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Predsjednica Grabar-Kitarović istaknula je da su Vinkovačke jeseni iznimna kulturna svečanost koja je dugi niz godina čuvala hrvatski jezik, kulturu i narodne običaje i u vremenima kada to nije bilo lako, kada je "bilo onih koji su pokušali zatrti i našu pjesmu i našu riječ, a ponekad i naše samo ime".

Ne znam samo kako objašnjava da su prve Vinkovačke jeseni osnovane 1966. u onom mraku koji opisuje.
Nikako! Nije ona tu da objašnjava! Njena misija je da lupeta i da se svojim izjavama dodvorava svojim desnim biračima!
leo4 is offline  
Old 18.09.2017., 16:59   #7465
Quote:
Plavobili kaže: Pogledaj post
A svi oni koji su ga napali ko da je srusio pola bolnice kad je bolesnog oca doveo na hitnu, pa do onih koji su ga bez zrna srama i obraza optuzili da je MOL-ov placenik. Pa ga jos i za veleizdaju optuzili kad je predlagao sporazum s Madjarima i zajednicka ulaganja u industriju u rijecku prugu i luku, umjesto sumanutog pokretanja arbitraze i milijarda koje cemo zbog toga platiti. I svih onih izmedju, koji se sad prave mutavi, ko da pojma nemaju sto je bilo, a ciktali su od srece i zadovoljstva.
Pod Mi misliš na Zajednicu koja je na optuženičkoj klupi za organiziranjer kriminalne hobotnice?

Onu Zajednicu koja je Karamarka izabrala sa 90+ % glasovba da bi ga nakon pra mjeseci šutnula i izabrala drugog Vodju sa onih istih 90+ % glasova?

Oni Zajednicu koja se pravi mutava i uživa u tome da se ponovno prikvačila na državnu sisu i isisava i ono malo zdravog tkiva što je ostalo u Hrvatskoj

Kao i tumor, postaje sve vežća i jača, dok jednom pacijent (Hrvatska) ne umre jer je tumor postao prejak i prevelik. Tumor koji je metastazirao u sve kutke društva, a jedna od metastaza je na Pantovčaku.
komutator is offline  
Old 18.09.2017., 20:06   #7466
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Predsjednica Grabar-Kitarović istaknula je da su Vinkovačke jeseni iznimna kulturna svečanost koja je dugi niz godina čuvala hrvatski jezik, kulturu i narodne običaje i u vremenima kada to nije bilo lako, kada je "bilo onih koji su pokušali zatrti i našu pjesmu i našu riječ, a ponekad i naše samo ime".

Ne znam samo kako objašnjava da su prve Vinkovačke jeseni osnovane 1966. u onom mraku koji opisuje.
Gaf, teški gaf, još jedan u beskonačnom nizu. Ali za njezine glasače nije, to je njihova "nova istina". Sreća naša što ne može učiniti značajniju štetu, nego nas naprosto zabavlja i doista daje jednu novu dimenziju činjenici da obavlja besmislenu funkciju. Ona ne zna bolje. Kao političar i lider Nula, velika 0.

No nešto drugo me kopka. Kad je već klaun, zabavljačica bez smisla, neka je. Gledam je danas na Dan Mornara i djeluje mi nekako zapušteno. Nisam nikad komentirao njezin izgled, ali danas me povuklo, afirmativno, ne pljuvački. Jbt, frizura joj ko iz doba tv Dinastije, kosa preduga, jedva kontrolira,obleka classic.

Mislim si baš bi bilo fora da se ošiša, onak do ramena, ne prekratko, sexy bubi frizurica i da se možda pofarba. U crvenu ili crnu (vau), pa uz lijepo joj ličeko, one krasne okice, predivne borice zrelih godina oko očiju, vau, vau, vau ! Može povremeno i kakav nestašni pramen, plavi ili zeleni, da se svidi i mladima.

Baš je lijepa žemska i gušt mi ju je gledati kad isključim ton. Nemrem ćut ono njeno "držim da...". Ali fakat, da ovak promijeni izgled, mi bismo ođe tri mjeseca lupali po njenoj temi, a narod i mediji bavili se istim zaboravljajući gorku svakodnevicu. U svakom slučaju bilo bi to vrlo korisno za Hr.

Nadalje, mene osobno bi veselilo da ponekad obleče kakvu uniformu. Onak kad ide na kakvu tekmu, stavi kockice. Zašto danas nije imala lijepu, bijelu, sexy, mornaričku uniformicu, s laganim, ukusnim minićem? **beš hlaće.
Kad otvara kakvu ambulantu, da se obleće ko doktorica ili sestra, za Dan Policije ko policajkica, kad otvara školu ko učiteljica ili srednjoškolka, u drugim prilikama kao konobarica, sobarica ... Njoj sve paše jer je vrlo lijepa, najljepša Hrvatica.

Evo da ovako postupi mene dobija kao doživotnog glasača. I ne samo mene, vjerujem da bi u domaju nam unijela pozitivan kolorit, svjetlo, dinamiku, optimizam, humor i osmjeh... možda se ipak pokrenemo?

Ono, "hej stari jesi vidio danas precednico na otvorenju ..? Nisi? To moraš pogledat, fantastična je..." Mislim da bi to zasjenilo mnoge depresivne teme kojima se opterećujemo, odjednom bi procvalo cvijeće, naše žemske bi je počele kopirat ... ono, općenarodno veselje. I demografija bi se oporavila. Vjerujem!

Samo nek počne koristit ono čime ju je bog obilno obdario, ljepotu, a smanji malo ono što joj nije dao. Uf, što bi dao da ...
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ

Zadnje uređivanje Mc Ozy : 18.09.2017. at 20:19.
Mc Ozy is offline  
Old 18.09.2017., 20:43   #7467
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Predsjednica Grabar-Kitarović istaknula je da su Vinkovačke jeseni iznimna kulturna svečanost koja je dugi niz godina čuvala hrvatski jezik, kulturu i narodne običaje i u vremenima kada to nije bilo lako, kada je "bilo onih koji su pokušali zatrti i našu pjesmu i našu riječ, a ponekad i naše samo ime".

Ne znam samo kako objašnjava da su prve Vinkovačke jeseni osnovane 1966. u onom mraku koji opisuje.
O bože ovo već nije gaf ovo je puno puno gore i znači da je došla tamo bez da je slova o toj manifestaciji pročitala.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 18.09.2017., 20:51   #7468
raselit nas triba, da nas manje ima.....


kanađanina koji ne govori hrvatski dovela je radno mjesto broj 1 ili 2 u državi i ona priča o zaštiti jezika
dk1 is offline  
Old 18.09.2017., 20:56   #7469
Kako ta žena nas sramoti pa ovo je nevidjeno. Ja sam inače mislio da Srbi imaju najglupljeg predsjednika (bivseg sad već) Tomislava Nikolića ali ova naša ga bome sustiže.
__________________
Nismo ti i ja skupa pecali Megalodone po Privlaci.
Bubochka is offline  
Old 18.09.2017., 21:29   #7470
Velika Kolindina greška....u ovoj situaciji se nesmije ići na noge Orbanu.
Postoje diplomatska nadjebavanja pa neka se dopisuju al ovo ne.

Nevidim nijedan pozitivan cilj njezinog odlaska u Peštu!!!
realist is offline  
Old 18.09.2017., 22:17   #7471
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Velika Kolindina greška....u ovoj situaciji se nesmije ići na noge Orbanu.
Postoje diplomatska nadjebavanja pa neka se dopisuju al ovo ne.

Nevidim nijedan pozitivan cilj njezinog odlaska u Peštu!!!
počasni doktorat
koliko čitam ovdje
njoj je to dovoljno
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
twistdrum is offline  
Old 18.09.2017., 23:02   #7472
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Znači to mi je HDZ i njegov partner MOST.

Mi ostali s time nemamo veze. I to vi rješavajte u svom dvorištu.
Koliko vidim, ja u kope, a ti u dinare. Pa neka na tome i ostane.
Plavobili is offline  
Old 18.09.2017., 23:03   #7473
Možda netko od njenih čita pa samo mala napomena:

Dubrovačke ljetne igre od 1950.

Splitsko ljeto od 1954.

Lado, a oni su čudo, od 1949.

Picokijada od 1968.

Đakovački vezovi od 1967.

__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 18.09.2017., 23:04   #7474
Quote:
Plavobili kaže: Pogledaj post
Koliko vidim, ja u kope, a ti u dinare. Pa neka na tome i ostane.
Ne igramo mi istu kartašku igru niti ćemo je ikad igrat.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 18.09.2017., 23:07   #7475
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Ne igramo mi istu kartašku igru niti ćemo je ikad igrat.
I ja vjerujem da ce tako i ostati.
Plavobili is offline  
Old 18.09.2017., 23:16   #7476
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Možda netko od njenih čita pa samo mala napomena:

Dubrovačke ljetne igre od 1950.

Splitsko ljeto od 1954.

Lado, a oni su čudo, od 1949.

Picokijada od 1968.

Đakovački vezovi od 1967.

Problem Kolindice i njenih je taj sto se oni jos uvijek bore protiv Jugoslavije.
To im je raison d'être.
Oni osim borbe protiv Jugoslavije nemaju nikakav sadrzaj osim uskih stranackih interesa i financijske koristi.
E sad, najveci im je problem to sto Jugoslavija ne postoji vec vise od cetvrt stoljeca. Kad je situacija takva kakva je nista im ne preostaje nego da izmisljaju Jugoslavene i pricaju o tamnim vremenima u kojima su oni ispastali za Hrvatsku.
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is online now  
Old 18.09.2017., 23:25   #7477
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Možda netko od njenih čita pa samo mala napomena:

Dubrovačke ljetne igre od 1950.

Splitsko ljeto od 1954.

Lado, a oni su čudo, od 1949.

Picokijada od 1968.

Đakovački vezovi od 1967.

Ne vidim u cemu je problem. Ako su te manifestacije zapocele u doba SFRJ, ne znaci da nisu cuvali hrvatski jezik i obicaje. Za to ne bih osudjivao predsjednicu.
zulualpha is offline  
Old 18.09.2017., 23:42   #7478
Quote:
Bjesomar_ kaže: Pogledaj post
Problem Kolindice i njenih je taj sto se oni jos uvijek bore protiv Jugoslavije.
To im je raison d'être.
Oni osim borbe protiv Jugoslavije nemaju nikakav sadrzaj osim uskih stranackih interesa i financijske koristi.
E sad, najveci im je problem to sto Jugoslavija ne postoji vec vise od cetvrt stoljeca. Kad je situacija takva kakva je nista im ne preostaje nego da izmisljaju Jugoslavene i pricaju o tamnim vremenima u kojima su oni ispastali za Hrvatsku.
Pa lakše se "boriti" protiv onoga čega nema, nego boriti se protiv stvarnih problema, i pobjeda ti uvijek zajamčena, a svakog tko ukaže na uzaludnost takve borbe proglasiš mrziteljem svega hrvatskog...taj princip mi je jasan, samo su mi nejasni oni koji takvu politiku podržavaju...
__________________
MCR
ball is offline  
Old 19.09.2017., 00:02   #7479
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Možda netko od njenih čita pa samo mala napomena:

Dubrovačke ljetne igre od 1950.

Splitsko ljeto od 1954.

Lado, a oni su čudo, od 1949.

Picokijada od 1968.

Đakovački vezovi od 1967.

Vidim da ste iz Splita. Meni su se noge odrezale od straha kada je predsjednica za izgrede na nogometnom prvenstvu u Fr optužila orjunaše iz Splita. Radi li se što po tom pitanju u STu?
Možda bi bilo dobro predsjednici predlagati preimenovanja priredbi iz mrske nam prošlosti koje ste spomenuli, npr:

Dubrovačke ljetne igre Kamengradski prizornici

Splitsko ljeto –Dani Zagore, kamena i gange

Lado, Glazboslovni izričaji predaka

Picokijada -Pijetlovdan (kao jedna riječ, a može i Pijetlovnik)

Đakovački vezovi -Slavonski križarski svrljci
Mačak Gaston is offline  
Old 19.09.2017., 00:20   #7480
Quote:
Mačak Gaston kaže: Pogledaj post
...

Picokijada -Pijetlovdan (kao jedna riječ, a može i Pijetlovnik)

...
Pjetlovnica.
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is online now  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:25.