Natrag   Forum.hr > Društvo > Druženje & kava

Druženje & kava Mjesto gdje se forumaši druže

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2006., 23:52   #1
Red face Prijatelj na 5 minuta...

SITUACIJA 1) Ideš izvana, rano je, nema nikoga, čekas bus/tramvaj i dolazi momak/cura i započinje s tobom priču.... o sebi, o obitelji, problemima...
SITUACIJA 2) Čekaš bus/tramvaj i kad napokon dolazi guraš se sa ostatkom ekipe da uloviš mjesto jer jedva stojiš na nogama i onda odjednom... PAF! Netko koga ni neznaš ti se sjedne u krilo!!

Je li se vama ikad išta slično desilo i kakve su bile vaše reakcije?
Kahlua is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2006., 23:55   #2
Nije al i da se desi nije frka normalna komunikacija ovo pod b.


Al imala sam dosta prijatelja ili bolje reeceno neznanaca na pet minuta nikad bolji osjecaj...


Jer sve sto je sipma i lijepo kratko traje


A ponekad tih pet minuta ti se cini kao pet godina da znas nekoga kad zapocnes pricu..
 
Odgovori s citatom
Old 29.09.2006., 23:57   #3
Quote:
Kahlua kaže:
SITUACIJA 1) Ideš izvana, rano je, nema nikoga, čekas bus/tramvaj i dolazi momak/cura i započinje s tobom priču.... o sebi, o obitelji, problemima...
...jednom davno, u New Yorku, upoznala sam decka u podzemnoj...koji mi je u 2 sata voznje ispricao toliko toga o sebi...gdje stanuje, sa kime, cime se bavi...pa cak i o tome da mu mama dolazi spremati stan i kupuje namirnice ...bilo je malchice bizarno ...malo previse informacija ...Nakon toga me htio pozvati van, ali sam sutradan odlazila...nikada se vise nismo vidjeli...

..no, valjda je to ona "americka otvorenost"...

..no, nikada mi nitko nije sjeo u krilo u tramvaju ...
__________________
'We take this small box and shut the furies up in it, they're furious and can't get out, they say let us out and we'll be kind. We gods can do that sometimes, quieten the furies, we can't do everything, we don't exist, people make us up, they make up the furies and how they bite.'
samotna šetačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2006., 00:05   #4
Talking

Quote:
samotna šetačica kaže:
..no, nikada mi nitko nije sjeo u krilo u tramvaju ...
E vidiš, meni se desilo, nedavno.. Ono nije bio neki pijani ludjak nego neki simpa dečko, sve mi je to zapravo ispalo nekako simpa, jer on je u biti napravio to na neznanje, nije znao kako cu ja reagirat.. sa druge strane si opet mislim tko zna kako bi prosa da je to napravio nekoj drugoj curi, nekoj koja mozda nebi imala tolerancije, koja nebi razumila šalu...
Kahlua is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2006., 00:10   #5
...ne znam, ja mislim da bi to meni ispalo totalno simpa ...naravno, ako decko ispadne neki OK ...

..no, iznenadila bi se na kakve gluposti cure dobro reagiraju...
...ja znam decka koji radi cudne stvari u tramvaju..tipa, zakaci nepoznatu curu kisobranom i privuce ju k sebi i onda joj kaze neku glupost, kao, joj sto si ruzna , a cure misle da je simpa ...
..nikada to necu razumjeti
__________________
'We take this small box and shut the furies up in it, they're furious and can't get out, they say let us out and we'll be kind. We gods can do that sometimes, quieten the furies, we can't do everything, we don't exist, people make us up, they make up the furies and how they bite.'
samotna šetačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2006., 00:16   #6
O Boze.. to ni meni nije jasno
Kahlua is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2006., 09:53   #7
e kao sto mi nerazumijemo vas nekada
nemojte se ni vi truditi razumijeti nas
__________________
Suna ye sunnabe!
I think your microwave is just pissed cause you don't grats it everytime it dings.
Lord777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2006., 12:13   #8
E Lorde, ne trudimo se ha ha ha... davno smo odustale
Kahlua is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2006., 12:14   #9
to se furate na nas
__________________
Suna ye sunnabe!
I think your microwave is just pissed cause you don't grats it everytime it dings.
Lord777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2006., 14:53   #10
...ja se trudim - ali opet nista ...
__________________
'We take this small box and shut the furies up in it, they're furious and can't get out, they say let us out and we'll be kind. We gods can do that sometimes, quieten the furies, we can't do everything, we don't exist, people make us up, they make up the furies and how they bite.'
samotna šetačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2006., 14:55   #11
mozda se trudis na pogresnim pokusnim kunićima,pokusaj s testirati s drugim zivotinjama
__________________
..."ne postoje očajne situacije,postoje samo očajni ljudi"...
RommeL_666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2006., 15:32   #12
Quote:
Lord777 kaže:
to se furate na nas
APSOLUTNO!!!
Kahlua is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2018., 21:59   #13
Quote:
Kahlua kaže: Pogledaj post
SITUACIJA 1) Ideš izvana, rano je, nema nikoga, čekas bus/tramvaj i dolazi momak/cura i započinje s tobom priču.... o sebi, o obitelji, problemima...
SITUACIJA 2) Čekaš bus/tramvaj i kad napokon dolazi guraš se sa ostatkom ekipe da uloviš mjesto jer jedva stojiš na nogama i onda odjednom... PAF! Netko koga ni neznaš ti se sjedne u krilo!!

Je li se vama ikad išta slično desilo i kakve su bile vaše reakcije?
Je. Bilo je zanimljivih ljudi.
rechtextreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2018., 22:11   #14
Joj je, srela sam tog momka u vlaku. Nije prošlo ni pet minuta i počeli smo brbljati kao da se poznajemo sto godina...isti smisao za humor, isti interesi, iste teme, isti ukus,...nakon dva sata brbljanja mi je spavao na ramenu, a ja sam mu mazila kosicu.

Ništa seksualno, više nježno i ljudski toplo.
Nakon cijelonoćnog putovanja i dolaska u grad razmijenili smo brojeve i postali frendovi. Cuga prva, cuga druga, smijeh, puno smijeha, cuga peta, ludilo, zezancija na n-tu...a onda se zaljubio, iako je imao curu. Jbg, nemam sreće s muškim frendovima.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2018., 22:17   #15
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
a onda se zaljubio, iako je imao curu.
A neki misle da se ne mogu zaljubit, jer imaju dečka
rechtextreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2018., 22:21   #16
Quote:
rechtextreme kaže: Pogledaj post
A neki misle da se ne mogu zaljubit, jer imaju dečka
Ma je!
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2018., 22:51   #17
Quote:
Kahlua kaže: Pogledaj post
SITUACIJA 1) Ideš izvana, rano je, nema nikoga, čekas bus/tramvaj i dolazi momak/cura i započinje s tobom priču.... o sebi, o obitelji, problemima...
Ovo mi se često dešava.

Ponekad mi je zabavno, a ponekad me smara. Zavisi od sagovornika i priče.

Quote:
Kahlua kaže: Pogledaj post
SITUACIJA 2) Čekaš bus/tramvaj i kad napokon dolazi guraš se sa ostatkom ekipe da uloviš mjesto jer jedva stojiš na nogama i onda odjednom... PAF! Netko koga ni neznaš ti se sjedne u krilo!!
Ovo za sad nije.
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2018., 20:05   #18
Quote:
Kahlua kaže: Pogledaj post
SITUACIJA 1) Ideš izvana, rano je, nema nikoga, čekas bus/tramvaj i dolazi momak/cura i započinje s tobom priču.... o sebi, o obitelji, problemima...
SITUACIJA 2) Čekaš bus/tramvaj i kad napokon dolazi guraš se sa ostatkom ekipe da uloviš mjesto jer jedva stojiš na nogama i onda odjednom... PAF! Netko koga ni neznaš ti se sjedne u krilo!!

Je li se vama ikad išta slično desilo i kakve su bile vaše reakcije?
Daaa. Obozavam neznance. Ljude za koje znas da ih nikad vise u zivotu neces sresti. Mozes im reci sve, a oni to nece iskoristiti protiv tebe.

Putovanja vlakom. Neprocijenjivo je kakve sam sve ljude upoznala i kakvih zivotnih prica cula.

https://youtu.be/S7P5uaV1MG4
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2018., 16:19   #19
Ko će oživit ovu 12 godina staru temu nego recht.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2018., 16:20   #20
Quote:
Lord of Terror kaže: Pogledaj post
Ko će oživit ovu 12 godina staru temu nego recht.
Pa e.
A i mnoge rasprave na forumu koje se oduže baš ja pokrenem.
rechtextreme is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:14.