Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2015., 08:19   #761

Ne znam zasto vama registracija Gmail accounta namece potrebu upisivanja mobilnog broja. Meni nije problem preskociti polja "Mobile phone" i "Your current email address" i registrirati (makar fiktivnu) Gmail adresu.
sanjinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 09:11   #762
Pozdrav svima
Dakle...kada dobim novi mail on uopce ne izgleda kao novi tj ispada da je procitan. To mi se dogodilo prije par mjeseci jednom i evo unazad 10 dana vec 4 puta. Promjenila sam lozinku jucer i ocekujem danas ujutro mail... Na mobitelu nema notifikacije i kad otvorim gmail na kompu u folderu pristigla posta nema novih mailova, svi su procitani, a zapravo zadnji koji je dosao je u 6 sati ujutro. Izgleda kao da mi je netko citao postu. A cisto sumnjam da je... Jel zna netko o cemu se radi??
demi79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 09:57   #763
Pogledaj u Settings, Filters; možda je za koji od njih pod "Do this" postavljeno "Mark as read"

Nakon što si promjenila lozinku na desktopu/laptopu, trebaš to učiniti i na mobitelu. Zato ne dobivaš notifikacije.
sanjinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2015., 18:50   #764
Uglavnom veliki problem imam s gmail zbog svoje lijenosti i njihovog nacina rada. Svakodnevno sam ulazio na mail i nikada mi nije bila potrebna lozinka/zaporka te sam imao situaciju da dan dva sam bio odsutan te nakon toga pocinju za mene veliki problemi; potreban mi je gmail ali do password nikako ne mogu; pokusao sam oporavak lozinke/zaporke/passworda ( ni sam ne znam vise sto da kazem ) te postoji opcija koja kaze da ce mi nakon nekih 15 min ma moj mob poslati poruku s o kontrolnom broju sto se naravno u mom slucaju nije dogodilo niti nakon pola sata pa sam pokusao ponoviti postupak pa opet nista te sada ne znam radi li se o prevelikom broju pokusaja niti vise znam nacina na koji dodem do svog maila.


PS: MOLIM sve one kojima je komentar u smislu otvori novi mail da zaoobidu moj post jer mi ovaj mail treba i nadam se pozitivnim komentarima i prijedlozima. Hvala
logan34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 05:37   #765
Quote:
logan34 kaže: Pogledaj post
PS: MOLIM sve one kojima je komentar u smislu otvori novi mail da zaoobidu moj post jer mi ovaj mail treba i nadam se pozitivnim komentarima i prijedlozima. Hvala
Očito te google, unatoč zahtjevima za dodatnu identifikaciju koje si očito pogrešno ispunio, otkantao. Budući da se predstavljaš kao velika i važna mecena, tuži ih Europskom sudu za ljudska prava. Ja ću, a vjerujem i ostali vrlo rado pratiti tvoj slučaj.

PS: MOLIM TE, sljedeći put nemoj biti lijen, te ako ti je stalo do e-maila, vodi računa o ispravnosti i čuvanju svih informacija o korisničkim podacima vlastitog računa. Ako nećeš to ti raditi, misliš da ćemo mi?
__________________
Ja mislim da je barem tako...
Davero is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2015., 20:23   #766
koliko mogu maximalno adresa staviti pod BCC u gmailu? hvala
bavarac6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2015., 22:12   #767
https://support.google.com/a/answer/166852?hl=en

Addresses in the To, Cc, and Bcc fields of a single email (Applies to both internal and external recipients) - 2,000 (500 external)
__________________
"Jack of all trades, master of none,
Often times better than a master of one."
Antomon is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2015., 22:22   #768
Recipients per message (sent via SMTP by POP or IMAP users) Addresses in the To, Cc, and Bcc fields of a single email* 99

sta sad, koliko se moze, 99, 2000 ili 500?
bavarac6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 09:02   #769
Ovisi na koji ćete način slati mailove. Da ste klinuli na hiperlinkove SMTP, POP i IMAP bi vidjeli šta koji način podrazumijeva.

Internal i extralni recipiets se vjerovatno odnosi na domene. Ako su ljudi dio vaše domene, onda su oni internal, ako su izvan vaše domene onda su oni external.
__________________
"Jack of all trades, master of none,
Often times better than a master of one."
Antomon is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2015., 13:21   #770
Pozdrav svima, malo prije sam provjeravao svoj gmail i vidim da mi je gmail sam prebacio zadnja 3 mjeseca pristigle pošte u Otpad.
Jel li netko možda imao sličnih problema?
mrki444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 03:32   #771
Ne mogu se logirati na gmail, riječ je o accountu koji koristim zadnjih 6 godina.

Kod logiranja me traži da potvrdim identitet putem mobitela i druge mail adrese, ali problem je što taj broj mobitela odavno ne koristim i ne znam koji je bio (iako su navedena dva zadnja broja), isto je i s mailom, jako davno je to bilo da bih se sjetila bez obzira što mi daju 2 slova i broj kao hint.

Je li moguće ikako ući u profil i resetirati lozinku? Nema što nisam probala, i odgovorila na pitanja poput prve učiteljice, ostalih kontakata koje imam, kad sam napravila account, kad sam se zadnji put logirala (prije 10 dana) i slično, ali ništa, nemoguća misija.

Hvala na odgovorima.
LaRosette is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 11:12   #772
Quote:
LaRosette kaže: Pogledaj post
Ne mogu se logirati na gmail, riječ je o accountu koji koristim zadnjih 6 godina.

Kod logiranja me traži da potvrdim identitet putem mobitela i druge mail adrese, ali problem je što taj broj mobitela odavno ne koristim i ne znam koji je bio (iako su navedena dva zadnja broja), isto je i s mailom, jako davno je to bilo da bih se sjetila bez obzira što mi daju 2 slova i broj kao hint.

Je li moguće ikako ući u profil i resetirati lozinku? Nema što nisam probala, i odgovorila na pitanja poput prve učiteljice, ostalih kontakata koje imam, kad sam napravila account, kad sam se zadnji put logirala (prije 10 dana) i slično, ali ništa, nemoguća misija.

Hvala na odgovorima.
Zbog reinstalacije Windowsa, meni je bilo blokirano zbog sumnjive aktivnosti. Navodili su da je jedina opcija oporavka da navedem broj mobitela (koji nisam imao) ili e-mail za oporavak (na koji nemam pristup). Bez obzira na to što sam odgovorio točno na pitanja koja su postavljena, u mom slučaju e-mail adresa je bila obavezna za oporavak računa.
Uspio sam tako da sam se logirao preko https://myaccount.google.com/intro, ali nemoj kliknuti na gornji gumb u desnom kutu (Prijavi me), već na bilo koji drugi… Dakako, to vrijedi pod uslovom da nisi podnijela zahtjev za reset lozinke.
__________________
Ja mislim da je barem tako...
Davero is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 21:05   #773
Quote:
Davero kaže: Pogledaj post
Zbog reinstalacije Windowsa, meni je bilo blokirano zbog sumnjive aktivnosti. Navodili su da je jedina opcija oporavka da navedem broj mobitela (koji nisam imao) ili e-mail za oporavak (na koji nemam pristup). Bez obzira na to što sam odgovorio točno na pitanja koja su postavljena, u mom slučaju e-mail adresa je bila obavezna za oporavak računa.
Uspio sam tako da sam se logirao preko https://myaccount.google.com/intro, ali nemoj kliknuti na gornji gumb u desnom kutu (Prijavi me), već na bilo koji drugi… Dakako, to vrijedi pod uslovom da nisi podnijela zahtjev za reset lozinke.
Sve sam to probala, ali uvijek traži stari broj i mail.
LaRosette is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 23:03   #774
Metoda koju si opisala (odgovaranje na pitanja) je zadnja moguća metoda utvrđivanja tvog identiteta što se tiče Googla. Mislim da si nažalost potrošila sve opcije.
__________________
"Jack of all trades, master of none,
Often times better than a master of one."
Antomon is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2015., 18:37   #775
Nisam uspio pronaći temu o Hotmail, pa pišem ovdje. Unaprijed izvinjenje. Nervira me to što mi dolaze spamovi od esprit, zalando, eBay... sve stranice od moje žene, postoji li mogućnost da se isključe te obavijesti i gdje i kako ako može što jednostavnije, hvala unaprijed velika

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
svilaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2015., 21:08   #776
Govorimo li o web portalu ili aplikaciji na računalu ?
__________________
"Jack of all trades, master of none,
Often times better than a master of one."
Antomon is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 06:02   #777
WEB portal, radi se o njemu, mada koristim i aplikaciju

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
svilaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 14:58   #778
Očito ti je žena ostavila kvačicu da prima newsletter. Logiraj se na svaku od tih stranica i isključi primanje newslettera.
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 17:33   #779
Hvala najljepše na odgovoru

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
svilaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 15:12   #780
Kako se brišu chat kontakti i profil slika? Nema šta nisam pokušala. Obrisala sam kontakte sa strane contacts i tamo ih više nema, ali su i dalje vidljivi na chat listi. Nekada je postojala za chat kontakte block i delete opcija. Koliko vidim više ne postoji. U generalnim podešavanjima obrisala sam profil sliku koja je i dalje vidljiva!
Euphrosine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:43.