Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.12.2009., 05:44   #1
Snazna bol u zelucu i crijevima

Eto danas ujutro me neka snazna bol u crijevima i u zelucu copila...mene zanima dali to boli zato sto mozda nisam obavila veliku nuzdu vec 3 dana?Dal je moguce da me od toga razdire iznutra?Ako je netko imao slican problem pa ga rjesio uvelike ce mi znaciti.Napominjem pregled kod bilo koje vrste lijecnika ce morat malo pricekat dok se ne sredi zdravstveno.(a to je jos malo rjeseno)
berna is offline  
Old 22.12.2009., 08:40   #2
Quote:
berna kaže: Pogledaj post
Eto danas ujutro me neka snazna bol u crijevima i u zelucu copila...mene zanima dali to boli zato sto mozda nisam obavila veliku nuzdu vec 3 dana?Dal je moguce da me od toga razdire iznutra?Ako je netko imao slican problem pa ga rjesio uvelike ce mi znaciti.Napominjem pregled kod bilo koje vrste lijecnika ce morat malo pricekat dok se ne sredi zdravstveno.(a to je jos malo rjeseno)
pa lako moguce da je to razlog..ajd poradi malo na tome da dobis stolicu za pocetak. dakle prehranom si probaj to rijesiti.
__________________
this baby got a temper, you'll never tame her
Poluplave okice is offline  
Old 22.12.2009., 09:31   #3
Ako se stvar ne smiruje, morat ćeš na hitnu. Jaki bolovi u trbuhu nisu normalni i mogu ukazivati na ozbiljna stanja i tegobe od unutarnjih krvarenja, vanmaterničnih trudnoća, zapetljaj crijeva i td.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Old 22.12.2009., 12:04   #4
Quote:
Poluplave okice kaže: Pogledaj post
pa lako moguce da je to razlog..ajd poradi malo na tome da dobis stolicu za pocetak. dakle prehranom si probaj to rijesiti.
eto smirilo se obavila sam stolicu sada je lakse nema vise bolova...samo je ostalo onaj osjecaj poslije obavljanja nuzde...
berna is offline  
Old 22.12.2009., 12:06   #5
Quote:
Ivanicapeca kaže: Pogledaj post
Ako se stvar ne smiruje, morat ćeš na hitnu. Jaki bolovi u trbuhu nisu normalni i mogu ukazivati na ozbiljna stanja i tegobe od unutarnjih krvarenja, vanmaterničnih trudnoća, zapetljaj crijeva i td.
eh zaboravih napomenut...Ja nemam krvi u stolici... mislim da je to inace pokazatelj da nesto nije u redu sa crijevima...al eto nis od krvi...znaci da ne moram doktoru?A reci mi kojem se doktoru ide za pregled crijeva?Ak imas preporuka?
berna is offline  
Old 22.12.2009., 18:16   #6
Psihijatru
__________________
Moj ukus je jednostavan:zadovoljan sam najboljim (Oscar Wilde)
Louis Prima is offline  
Old 22.12.2009., 18:31   #7
meni je tak isto bilo..... bolilo me 2 tjedna , neka viroza uglavnom. Nisam mogla spavati niti ništa jesti jer dok bi nešto pojela odmah bi me počelo boliti. Nisam išla kod doktora, tak da....
bond007 is offline  
Old 22.12.2009., 22:11   #8
Quote:
Louis Prima kaže: Pogledaj post
Psihijatru
produzi... ti si ta koja bi trebala ici psihijatru da ti pogleda mozak
berna is offline  
Old 22.12.2009., 22:12   #9
Quote:
bond007 kaže: Pogledaj post
meni je tak isto bilo..... bolilo me 2 tjedna , neka viroza uglavnom. Nisam mogla spavati niti ništa jesti jer dok bi nešto pojela odmah bi me počelo boliti. Nisam išla kod doktora, tak da....
aha tako dobro ovaj podatak pomaze puno
berna is offline  
Old 23.12.2009., 12:31   #10
Quote:
berna kaže: Pogledaj post
eh zaboravih napomenut...Ja nemam krvi u stolici... mislim da je to inace pokazatelj da nesto nije u redu sa crijevima...al eto nis od krvi...znaci da ne moram doktoru?A reci mi kojem se doktoru ide za pregled crijeva?Ak imas preporuka?
Krv ne mora curit da bi bila prisutna u stolici.
Očito je ova tvoja bol imala veze sa zatvorom. Proradi na pravilnijoj prehrani, unosi više jogurta, voća i povrća. Izbjegavaj banane jer stišću.
ako će se stvar učestalo ponavljati, svrati kod dr.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Old 23.12.2009., 16:04   #11
Quote:
Ivanicapeca kaže: Pogledaj post
Krv ne mora curit da bi bila prisutna u stolici.
Očito je ova tvoja bol imala veze sa zatvorom. Proradi na pravilnijoj prehrani, unosi više jogurta, voća i povrća. Izbjegavaj banane jer stišću.
ako će se stvar učestalo ponavljati, svrati kod dr.
aha dobro budem
berna is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:47.