Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2011., 14:48   #41
Čovjek će ionako kupiti što hoće, mi tu više iznosimo iskustva, ne savjete...

Benz+plin će bit jeftiniji po km nego eurodizel u istoj klasi suv-a. A i na dizelu se češće skidaju kilometri...no to će valjda provjerit, da ne kupi nešto sa 300k pod 130 koliko imaju svi u oglasniku...nije da je auto sa toliko za bacit, ali ne vrijedi više toliko

Sretno s kupnjom

P.S. tvoj budžet je sasvim solidan za bilo koji od vozila koja si gledao(osim opla, tu ih možeš kupit 3 kom), pa ionako očuvanost pojedinog modela vrijedi više od naših savjeta. Sa svima ćeš proći gdje si naveo, a ako je limarija u redu i motor isto(na dizalicu,kilometraža, kompresija i sl...) kupuj! Još da napomenem, sjedni OSOBNO u svakoga...npr u x trailu je meni vozački sic katastrofa, jer sam visok(1.89), mojoj staroj je perfektan...detalji koji život znače.
__________________
"If Chuck Norris were to be reincarnated as a car, he would be the Land Rover Defender."
Volvo 850 R. Bork Bork Bork

Zadnje uređivanje Felicius : 01.06.2011. at 15:00.
Felicius is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2011., 14:52   #42
Quote:
_SS_ kaže: Pogledaj post
Shvatio sam to u autorovom prvom postu, i nije mi namjera bila raspravljat o fronterinoj terenskoj (ne)sposobnosti, nego njenoj konstrukciji koja je autoru više negativna nego pozitivna strana obzirom da mu terensko vozilo ne treba.

O kvaliteti zadnjih serija frontere i 2.2 dti motoru neću jer s takvom nemam nikakvog iskustva. Za ranije 2.3 td i 2.8 tds stojim iza onog kaj sam napisao
Oprosti, krivo sam protumacio tvoju prvu recenicu u prethodnom postu, kuzim sto si htio reci, e sad dal se s time slazem, to je drugi par opanaka.

Ne znam dal se kad u fronteru prve generacije ugrađivao 3,1 td motor, onaj iz isuzu troopera?
Taj je motor dobar, u campo(pick up na bazi frontere) se ugradivao.
Sa 2,3 i 2,8 nemam iskustva pa nemogu nista reci, al ovaj 3,1 td je bio stroj.
C2H5OH is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2011., 20:51   #43
Quote:
Felicius kaže: Pogledaj post
Čovjek će ionako kupiti što hoće, mi tu više iznosimo iskustva, ne savjete...

Benz+plin će bit jeftiniji po km nego eurodizel u istoj klasi suv-a. A i na dizelu se češće skidaju kilometri...no to će valjda provjerit, da ne kupi nešto sa 300k pod 130 koliko imaju svi u oglasniku...nije da je auto sa toliko za bacit, ali ne vrijedi više toliko

Sretno s kupnjom

P.S. tvoj budžet je sasvim solidan za bilo koji od vozila koja si gledao(osim opla, tu ih možeš kupit 3 kom), pa ionako očuvanost pojedinog modela vrijedi više od naših savjeta. Sa svima ćeš proći gdje si naveo, a ako je limarija u redu i motor isto(na dizalicu,kilometraža, kompresija i sl...) kupuj! Još da napomenem, sjedni OSOBNO u svakoga...npr u x trailu je meni vozački sic katastrofa, jer sam visok(1.89), mojoj staroj je perfektan...detalji koji život znače.
Hvala na stvarno korisnom postu! Kombinacija benz+plin je, kako god okrenem, isplativija. Npr, benzin ovdje u BiH kosta 2.15-2.2KM/L, dizel 2.2-2.3KM/L, a plin je 1KM/1kg. Takodje, interesantna stvar je i registracija vozila ovdje u BiH. Naime, preko 110kW registracija ima istu cijenu, zapremina i snaga su nebitne (svejedno je imate li 111kW ili 400kW) i iznosi oko 700KM/350 eura. Najisplativija bi mi bila auta sa 100-109kW (npr. Santa Fe sa 2.4 motorom i 107kW), mada bih najsretniji bio sa rednim šestakom ili V8 u nekom Jeep-u ili nečemu sličnom jer su ti motori neuništivi, al to mi je već previše za održavanje. Potrošnja u gradu mi je totalno nebitna jer živim na selu pa do grada samo odem i vratim se, tj. u gradu predjem par kilometara dok nešto završim, kilometre nabijam uglavnom na otvorenoj cesti (autoputa nema svakako).

Što se ovlaštenih servisa tiče, njih bi naravno izbjegavao jer sam vidio na zetovom primjeru kakvi su (vozio je Audi A4 na servis-spojnica, zupčasti itd u ovlašteni servis u Tuzli i oderali su ga kao vola u kupusu, al je opet prošao bolje nego da je to radio u Njemačkoj), ali sam naveo gdje imam servise za koje auto. Za Opel nije problem, servisa zaista ima mnogo jer su Opeli jako zastupljeni (odmah posle VW), Hyundai imam u Tuzli (ovlašteni, nisam siguran da postoji neki drugi), što se Nissan, Jeep, Mitsubishi tiče, tu nema ni dijelova ni servisa. Danas sam bas na parkingu vidio Mitsubishi Pajero Sport, prava masina, veoma lijep auto, al kako se vlasnik snadje za servis ne znam, ovakav:

http://goo.gl/PSgMN

Jel mozda vozio neko Ford Maverick, vidio sam ih dosta na oglasima? Primijetio sam i dosta Mercedes M klase, posebno model sa 2.3 motorom (benzin) i 110kW, ovakvi:

http://goo.gl/t23Zc

al imaju svi preko 200k kilometara. Jel ko vozio takav ili zna nekoga?
Zombie_666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2011., 21:57   #44
Pozdrav!
Evo čitam malo, pa da se i ja uključim...
Koliko sam shvatio autoru teme treba vozilo za zasnježene ceste, a ne za teren- tu su u ogromnoj prednosti SUV-ovi sa stalnim pogonom na sva 4 kotača(znači imaju i središnji diferencijal). Klasični terenci kojima se prednji pogon pali po potrebi su tu u hendikepu zbog manjka srednjeg diferencijala(s izuzetkom lade,land rovera,novog landcruisera i nekih cherokeea). Vožnja s klasičnim terencem po skliskoj, zaleđenoj cesti i nije baš najugodnije iskustvo.Da se razumijemo-oni su predviđeni za teške terene i tu takav pogon bez srednjeg diferencijala ima ogromnih prednosti, ali za bržu vožnju po snijegu,ledu i skliskoj cesti ne valjaju.Od ovih što si naveo klasični terenci po konstrukciji su mitsubishi,sorento i frontera.
Moja iskrena preporuka ti je subaru forester ili legacy - naprosto nenadjebivi po skliskom, zavojima,snijegu, -drže ko po po tračnicama ili bilo koji od suvova sa stalnim pogonom na 4 kotača(ne one gluposti gdje se prednji ili zadnji pale automatski po potrebi). Fronteru zaobiđi u širokom luku i ne pitaj zašto Ili pogledaj neke audije quatro,bmw x...
bender3581 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2011., 22:41   #45
kaj si pa ti tu nadrobil....

koji su to SUV ima središnji dif?
terenci su neugodno iskustvo na skliskoj cesti?

i gdje će servisirati subarua, sve i da ga nađe u dobrom stanju za normalne novce?
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2011., 22:52   #46
već sam mislio da će wonder preporučiti nekog francuza, ali onda se sjetih da francuzi baš i ne rade terence
*rabbit* is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2011., 23:02   #47
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
kaj si pa ti tu nadrobil....

koji su to SUV ima središnji dif?
terenci su neugodno iskustvo na skliskoj cesti?

i gdje će servisirati subarua, sve i da ga nađe u dobrom stanju za normalne novce?
covjek je to dobro napisao, razlika AWD vs 4WD. Diskusija stara nekoliko desetljeca na svim auto forumima ovog svijeta :-).

a sto se tice servisa subarua, pa nije 1992. Imas ovlastenog, ako to ne pase, imas ovdje subaru forum gdje se svi zaklinju o nekog iz Gorice ako se sjecam, ali u svakom slucaju lako naci kome treba.

Inace Subaru je mala ali uspjesna marka koja raste prodaju na svim svjetskim trzistima i recimo prosle je godine prodala 60% vise automobila od Seata.

Nisu to neki Kinezi pa da nemozes naci servis i dijelove.

Drugo je to sto su skupi radi visokog yena i proizvodnje u japanu.
sper is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 01:20   #48
Quote:
bender3581 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Evo čitam malo, pa da se i ja uključim...
Koliko sam shvatio autoru teme treba vozilo za zasnježene ceste, a ne za teren- tu su u ogromnoj prednosti SUV-ovi sa stalnim pogonom na sva 4 kotača(znači imaju i središnji diferencijal). Klasični terenci kojima se prednji pogon pali po potrebi su tu u hendikepu zbog manjka srednjeg diferencijala(s izuzetkom lade,land rovera,novog landcruisera i nekih cherokeea). Vožnja s klasičnim terencem po skliskoj, zaleđenoj cesti i nije baš najugodnije iskustvo.Da se razumijemo-oni su predviđeni za teške terene i tu takav pogon bez srednjeg diferencijala ima ogromnih prednosti, ali za bržu vožnju po snijegu,ledu i skliskoj cesti ne valjaju.Od ovih što si naveo klasični terenci po konstrukciji su mitsubishi,sorento i frontera.
Moja iskrena preporuka ti je subaru forester ili legacy - naprosto nenadjebivi po skliskom, zavojima,snijegu, -drže ko po po tračnicama ili bilo koji od suvova sa stalnim pogonom na 4 kotača(ne one gluposti gdje se prednji ili zadnji pale automatski po potrebi). Fronteru zaobiđi u širokom luku i ne pitaj zašto Ili pogledaj neke audije quatro,bmw x...
Pitanje, zbog čega bi SUV bio u prednosti u odnosu na klasični terenac (usput. lada niva nije klasičan teranac u pravom smislu riječi)?? Koji to klasični terenac nema središnji diferencijal? Landcruiser ima središnji diferencijal od dana kad je nastao... Subaru forester uopće nije terenac, pa čak ni suv, to je ono nešto između što ustvari nitko ne zna što je a to nešto zove se crossover (ili po domaću ni vrit ni mimo). O kakvim ti pišeš "glupostima gdje se prednji ili zadnji pale po potrebi", to je sistem kakav imaju svi ozbiljniji terenci. Ovo o Fronteri neću ni komentirati, ionako je nisi nikad ni vozio, a upravo takvi najviše o njima znaju. A kakav crni bmw x za taj novac? A da kupi Mercedes G 55 amg?. Hajde onako pošteno reci, jesi ikad bilo koji suv ili terenac vozio?
Maaxim is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 01:22   #49
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
kaj si pa ti tu nadrobil....

koji su to SUV ima središnji dif?
terenci su neugodno iskustvo na skliskoj cesti?

i gdje će servisirati subarua, sve i da ga nađe u dobrom stanju za normalne novce?
Maaxim is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 02:33   #50
Quote:
Maaxim kaže: Pogledaj post
Pitanje, zbog čega bi SUV bio u prednosti u odnosu na klasični terenac (usput. lada niva nije klasičan teranac u pravom smislu riječi)?? Koji to klasični terenac nema središnji diferencijal? Landcruiser ima središnji diferencijal od dana kad je nastao... Subaru forester uopće nije terenac, pa čak ni suv, to je ono nešto između što ustvari nitko ne zna što je a to nešto zove se crossover (ili po domaću ni vrit ni mimo). O kakvim ti pišeš "glupostima gdje se prednji ili zadnji pale po potrebi", to je sistem kakav imaju svi ozbiljniji terenci. Ovo o Fronteri neću ni komentirati, ionako je nisi nikad ni vozio, a upravo takvi najviše o njima znaju. A kakav crni bmw x za taj novac? A da kupi Mercedes G 55 amg?. Hajde onako pošteno reci, jesi ikad bilo koji suv ili terenac vozio?
joj...


joj!

brdo terenaca nema centralni differencijal. I to onih pravih.

Cak stovise, pravi offroad fanovi misle da su ti part-time 4WD sistemi najbolji.

A da ne kazem da LC za druga trzista (jeftinija) isto ima part time sistem, koji je pogon nazad pa se ukljuci 4WD po potrebi. Ali kad se to desi, onda su prednje i zadnje osovine povezane i tu nastaje jedan veliki problem - tockici hoce da se okrecu istom brzinom i u zavoju moze doci do velikih problemcica.

tako da se ti sistemi obicno ogranicavaju da izvlacenje iz problema a definitivno ne stalnu voznju jer u vecim brzinama i zavojima moze doci do ozbiljnih ostecenja recimo mjenjaca. I jako je tesko volan okrenuti vise pri brzini.

I o tome je covjek govorio.

A koju ste vi Fronteru vozili sa stalnim pogonom na sva cetri kotaca? Evo gledam na UK stranicama za Fronteru, i ISUZU model je ima full time 4WD sa centralnim differncijalima za neka trzista ali Opel Frontera definitivno ne.

Frontera nema centralni diferencijal, barem ne ona prodavana u Engleskoj.

http://www.awdwiki.com/en/isuzu/
sper is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 12:55   #51
Tako je, sper, je u u glavnom u pravu. Jedino što bih ja dodao je da se u voj temi brkaju i SUV-ovi i terenci, tako da se pametan savjet ne može dati. Subaru forester (možda ne ovaj najnoviji) ima središnji diferencijal, možda nije SUV, ali je kvalitetniji, brži i boljih terenskih sposobnosti od većine SUV-ova, a po snijegu je odličan. Ovo su informacije iz prve ruke.
Za spera: toyote LC s uklopljivim pogonom nisu zbog jeftinih tržišta, nego zbog ozbiljnijih zahtjeva za ta tržišta. Te heavy duty toyote su u stvari pravi terenci, ove za evropsko tržište su tzv. soft terenci prosječne kvalitete. Image toyota zahvaljuje upravo tim part time 4wd hj, hf, hzj serijama, kojih nema na hrvatskom tržištima.
off roader is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 16:38   #52
Quote:
off roader kaže: Pogledaj post
Tako je, sper, je u u glavnom u pravu. Jedino što bih ja dodao je da se u voj temi brkaju i SUV-ovi i terenci, tako da se pametan savjet ne može dati. Subaru forester (možda ne ovaj najnoviji) ima središnji diferencijal, možda nije SUV, ali je kvalitetniji, brži i boljih terenskih sposobnosti od većine SUV-ova, a po snijegu je odličan. Ovo su informacije iz prve ruke.
Za spera: toyote LC s uklopljivim pogonom nisu zbog jeftinih tržišta, nego zbog ozbiljnijih zahtjeva za ta tržišta. Te heavy duty toyote su u stvari pravi terenci, ove za evropsko tržište su tzv. soft terenci prosječne kvalitete. Image toyota zahvaljuje upravo tim part time 4wd hj, hf, hzj serijama, kojih nema na hrvatskom tržištima.
nema to veze sa kvalitetom nego sa cijenom, u nas je LC premium terenac koji jednostavno mora imati uvijek pogon na sva 4, dok u aziji, africi, australiji i juznoj americi prodaju druge verzije sa part time sistemom, a tek top izvedba dobiva full time awd. Recimo u americi se nas LC prodaje kao Lexus, sa kvalitetnijom unutrasnjosti.

Imas i na nasima blokadu centralnog standardno, ima i standardno torsen na centralnom a jedno vrijeme se mogao naruciti sa blokadom zadnjeg (u drugim krajevima svijeta i prednjeg) ali realno nije to ovdje potrebno, pogotovo za krkane koji ga voze :-). Oni na snjeg odu sa ljetnim gumama i onda se cude kako im nesto zapinje. Ako promjene ulje na njemu, puna saka brade od njih.

Svaka cast ovima koji stvarno idu po kamenjaru sa njim, ali oni koriste Hiluxe jer su puno jeftiniji, to je onako pravi terenac kako ti kazes.

Imao sam sansu da me vozika neki slovenski reli vozac za novom 200kom, nije soft bez brige, sta mu je on radio u pola sata ja nebi do kraja zivota. Svi oni podatci o nagibima su tocni.

U potpuno si u pravu sa Subaruom, oni imaju stalni pogon na sva cetri i to ce 99% vozaca biti puno bolje nego kamion kao Hilux. U njih nisu part time sistemi kao u recimo novog Rava ili vecine ostalih trenutnih "SUV"ova, gdje se elektronski nadzire ukljucivanje zadnje osovine preko spojke, a to nije dovoljno recimo za makadam gdje ipak pravi AWD puno bolje id. Naravno, manja je potrosnja i za asfalta i snijega je to ok u normalnim ovjetima.

Nisam ti ja neki ofroadash, ali imao sam priliku da upoznam detalje, i sa 120om nismo imali problema sto se tice ovjesa, eventualno nakon dosta godina lose gorivo zna problema sa injectorima napraviti ali to onda toyota pokriva do 180k km. Gume jedino je valjalo zamjeniti sa necim sto nije kompromis kao tvornicke.
sper is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 23:05   #53
Quote:
sper kaže: Pogledaj post
joj...


joj!

brdo terenaca nema centralni differencijal. I to onih pravih.

Cak stovise, pravi offroad fanovi misle da su ti part-time 4WD sistemi najbolji.

A da ne kazem da LC za druga trzista (jeftinija) isto ima part time sistem, koji je pogon nazad pa se ukljuci 4WD po potrebi. Ali kad se to desi, onda su prednje i zadnje osovine povezane i tu nastaje jedan veliki problem - tockici hoce da se okrecu istom brzinom i u zavoju moze doci do velikih problemcica.

tako da se ti sistemi obicno ogranicavaju da izvlacenje iz problema a definitivno ne stalnu voznju jer u vecim brzinama i zavojima moze doci do ozbiljnih ostecenja recimo mjenjaca. I jako je tesko volan okrenuti vise pri brzini.

I o tome je covjek govorio.

A koju ste vi Fronteru vozili sa stalnim pogonom na sva cetri kotaca? Evo gledam na UK stranicama za Fronteru, i ISUZU model je ima full time 4WD sa centralnim differncijalima za neka trzista ali Opel Frontera definitivno ne.

Frontera nema centralni diferencijal, barem ne ona prodavana u Engleskoj.

http://www.awdwiki.com/en/isuzu/
"brdo terenaca nema centralni differencijal. I to onih pravih.

Cak stovise, pravi offroad fanovi misle da su ti part-time 4WD sistemi najbolji."

Part-time, ili "povremeni" pogon, odnosno pogon koji se uključuje po želji (4x2---4x4) obavlja se preko središnjeg diferencijala. To nema ni najmanje veze sa blokadom diferencijala koju imaju rijetki pravi terenci (mercedes g npr), uključivanjem navedene funkcije dolazi do ravnomjernog prijenosa snage na sva četri kotača koji služe isključivo izvljačenju iz blata, snijega itd...Ja uopće nisam nikad ni napisao da sam vozio "opel fronteru" sa stalnim pogonom na sva 4 kotača?!? Ajmo ovako, frontera ima položaj ručice 4L,4H,2L, preko čega se odvija raspored pogona?!? Nemojmo miješati središnji diferencijal i klasičnu blokadu diferencijala. ako auto ima pogon na prednju i na stražnju osovinu (part-time), onda ima i nekakav tip središnjeg diferencijala (klasični, torsen, visko) koji razdjeljuje moment naprijed-natrag. veeeelika točka.
Molim vas gospodo, uradite mi uslugu (malu) i navedite te prave terence (od tog "brda") koji središnji diferencijal nemaju....
Maaxim is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 23:31   #54
Nemaš pravo, sper je u pravu. Središnji diferencijal nemaju toyote hj, hzj serije, nissan patrol, terano, pick up, navara, stariji pajeroti, frontere, land roveri serije itd. Osim novog pajera sa super selekt pogonom, u pravilu središnji diferencijal imaju oni terenci koji imaju stalni pogon 4x4 poput nive, defendera, novijih Toyota itd.
Ono što imaju part time 4x4 terenci je na engleskom transfer box. Zato se part time 4x4 ne smiju voziti po asfaltu (osim ako je zasniježen) s 4x4 pogonom jer se prednji i zadnji kardan vrte istom brzinom.

A blokada u mercedesa G tj. i na prednjoj i zadnjoj osovini je nešto drugo i nalazi se u svakom diferencijalu (prednjem i zadnjem) i služi da se kotači na istoj osovini vrte vezano, tj. jednako.
off roader is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 01:58   #55
Quote:
off roader kaže: Pogledaj post
Nemaš pravo, sper je u pravu. Središnji diferencijal nemaju toyote hj, hzj serije, nissan patrol, terano, pick up, navara, stariji pajeroti, frontere, land roveri serije itd. Osim novog pajera sa super selekt pogonom, u pravilu središnji diferencijal imaju oni terenci koji imaju stalni pogon 4x4 poput nive, defendera, novijih Toyota itd.
Ono što imaju part time 4x4 terenci je na engleskom transfer box. Zato se part time 4x4 ne smiju voziti po asfaltu (osim ako je zasniježen) s 4x4 pogonom jer se prednji i zadnji kardan vrte istom brzinom.

A blokada u mercedesa G tj. i na prednjoj i zadnjoj osovini je nešto drugo i nalazi se u svakom diferencijalu (prednjem i zadnjem) i služi da se kotači na istoj osovini vrte vezano, tj. jednako.
A transfer box nije ništa drugo do li središnji diferencijal uklopljen sa mjenjačem nasuprot recimo Ladi Nivi gdje ga imaš posebno...Citat iz Wikipedie : The transfer case is connected to the transmission and also to the front and rear axles by means of drive shafts. It is also referred to as a "transfer gearcase", "transfer gearbox","transfer box" or "jockey box" (Australia).
The transfer case receives power from the transmission and sends it to both the front and rear axles. Tako da smo valjda tu priču završili....
Idemo dalje, "part-time" terenac, uzmimo Opel Fronteru, možeš komotno voziti sa uključenim 4x4 pogonom po asfaltu(4H opcija), nešto je pak sasvim drugo ako uključiš opciju 4L, tada se kardani vrte jednakom brzinom...
Suzdrži se od ponavljanja "blokade u Mercedesa G", isto to, samo kraće, napisao sam i ja "uključivanjem navedene funkcije dolazi do ravnomjernog prijenosa snage na sva četri kotača koji služe isključivo izvljačenju iz blata..." I da na kraju, suzdrži se od "kafanskih presuda" ----"nemaš pravo, sper je u pravu"--tko je u pravu upravo smo dokazali,jesmo li?
Maaxim is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 02:00   #56
Transfer cases are also classified as either "independent" or "married". "Married" transfer cases are bolted directly to the transmission. Sometimes a "married" transfer case is an integral part of the transmission and the two components share the same housing, as is commonly found on recent Subaru products and some other four-wheel drive cars. An "independent" transfer case is completely separate ....Evo gospodo još i ovo....joj, joj, jooooj!!! (citat iz nekog ranijeg posta)
Maaxim is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 10:03   #57
Čuj, ja sam ti normalno ukazao da griješiš, a ti si počeo koristiti termine "suzdrži se" i slično, tako mogu i ja sad nastaviti u istom tonu: nemaš pojma o čemu govoriš.
Bila je slična tema pred par godina i I wonder je tada govorio slično kao i ti, ali je onda otišao provjeriti kod jednog otvorenog patrola i poslije na forumu priznao da se radi o čvrstoj vezi, a ne nikakvom diferencijalu.

Lupetaš za fronteru, 4h i 4l su jednako čvrste veze samo se radi o sporim brzinama. Svaki part time 4x4 terenac se može voziti po asfaltu s 4x4 pogonom, ali to ne valja, teže se vozi, dolazi do napetosti u dijelovima transmisije i nakon duže vremena dolazi do kvarova. O tim kvarovima bi se dalo pričati danima, prvi i najčešći je kvar hubova, ali sam kvar uzročno dolazi iz transfer boxa, tj. od otegnutih lanaca, slijedeći radikalniji kvar je lom jedne od poluosovina na prednjoj osovini.
Naime, kod part time terenaca, kad je uključen 4x4 pogon, tada je to ista stvar kao kad kod terenaca s stalnim pogonom (niva, defender, Lc,) voziš s blokiranim centralnim diferencijalom.

Osim toga, glavni dokaz za laike poput tebe je taj da niti jedan part time terenac nema nigdje mogućnost blokade središnjeg diferencijala. Znači po tvome niva ima tu mogućnost, s jedan patrol, toyota i slični pet puta skuplji terenci koje koriste svi talibani i vojske vozi samo s otvorenim diferencijalom?
Današnji part time terenci imaju prijenos preko lanca, dok su starije izvedbe poput Land rovera serije imale putem zupčanika.
off roader is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 21:50   #58
Quote:
off roader kaže: Pogledaj post
Čuj, ja sam ti normalno ukazao da griješiš, a ti si počeo koristiti termine "suzdrži se" i slično, tako mogu i ja sad nastaviti u istom tonu: nemaš pojma o čemu govoriš.
Bila je slična tema pred par godina i I wonder je tada govorio slično kao i ti, ali je onda otišao provjeriti kod jednog otvorenog patrola i poslije na forumu priznao da se radi o čvrstoj vezi, a ne nikakvom diferencijalu.

Lupetaš za fronteru, 4h i 4l su jednako čvrste veze samo se radi o sporim brzinama. Svaki part time 4x4 terenac se može voziti po asfaltu s 4x4 pogonom, ali to ne valja, teže se vozi, dolazi do napetosti u dijelovima transmisije i nakon duže vremena dolazi do kvarova. O tim kvarovima bi se dalo pričati danima, prvi i najčešći je kvar hubova, ali sam kvar uzročno dolazi iz transfer boxa, tj. od otegnutih lanaca, slijedeći radikalniji kvar je lom jedne od poluosovina na prednjoj osovini.
Naime, kod part time terenaca, kad je uključen 4x4 pogon, tada je to ista stvar kao kad kod terenaca s stalnim pogonom (niva, defender, Lc,) voziš s blokiranim centralnim diferencijalom.

Osim toga, glavni dokaz za laike poput tebe je taj da niti jedan part time terenac nema nigdje mogućnost blokade središnjeg diferencijala. Znači po tvome niva ima tu mogućnost, s jedan patrol, toyota i slični pet puta skuplji terenci koje koriste svi talibani i vojske vozi samo s otvorenim diferencijalom?
Današnji part time terenci imaju prijenos preko lanca, dok su starije izvedbe poput Land rovera serije imale putem zupčanika.
U ovom slučaju ja ne govorim ništa, ja sam samo kopirao definiciju "transfer boxa" sa wikipedie. To si uredno preskočio u svom komentaru...
Maaxim is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2011., 11:02   #59
Quote:
*rabbit* kaže: Pogledaj post
već sam mislio da će wonder preporučiti nekog francuza, ali onda se sjetih da francuzi baš i ne rade terence
o rade, rade. ali to nije uopće pitanje ovdje.

dobro sam se nasmijal na ono da su pravi terenci problematični na skliskoj cesti.
Quote:
sper kaže: Pogledaj post
covjek je to dobro napisao, razlika AWD vs 4WD. Diskusija stara nekoliko desetljeca na svim auto forumima ovog svijeta :-).
i ja opet pitam: koji to SUV ima centralni diferencijal osim spomenutih subarua? jer čovjek priča o tome kao da svi SUV-ovi imaju centralni dif a terenci ga nemaju uopće.
Quote:
off roader kaže: Pogledaj post
Tako je, sper, je u u glavnom u pravu. Jedino što bih ja dodao je da se u voj temi brkaju i SUV-ovi i terenci, tako da se pametan savjet ne može dati. Subaru forester (možda ne ovaj najnoviji) ima središnji diferencijal, možda nije SUV, ali je kvalitetniji, brži i boljih terenskih sposobnosti od većine SUV-ova, a po snijegu je odličan. Ovo su informacije iz prve ruke.
Za spera: toyote LC s uklopljivim pogonom nisu zbog jeftinih tržišta, nego zbog ozbiljnijih zahtjeva za ta tržišta. Te heavy duty toyote su u stvari pravi terenci, ove za evropsko tržište su tzv. soft terenci prosječne kvalitete. Image toyota zahvaljuje upravo tim part time 4wd hj, hf, hzj serijama, kojih nema na hrvatskom tržištima.


transfer case nije diferencijal. ili prenosi moment motora na stražnju osovinu ili 50:50 na prednju i stražnju.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2011., 11:06   #60
Quote:
sper kaže: Pogledaj post
A da ne kazem da LC za druga trzista (jeftinija) isto ima part time sistem, koji je pogon nazad pa se ukljuci 4WD po potrebi. Ali kad se to desi, onda su prednje i zadnje osovine povezane i tu nastaje jedan veliki problem - tockici hoce da se okrecu istom brzinom i u zavoju moze doci do velikih problemcica.
pa zato se i zove part time, a zato postoji i cijela sekcija u uputama za korištenje, veeeeelika naljepnica na suncobranu da se 4WD koristi ISKLJUČIVO na skliskim podlogama.

ti možda znaš to koristiti, ali svaki bedak se volana dočepa pa nastaju problemi. na koliko im mjesta treba napisati da se taj auto NE vozi na 4WD na suhim podlogama?
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:27.