Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2003., 22:03   #1
Čupavci

volite li te kolace?meni su super.
ako netko ima recept,molila bih da ga napise
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2003., 22:04   #2
Uf kako ne..cekaj, mislis na ruske kape?Oni sa slagom u sredini, pa se uvaljaju u kokos ili orahe?
Minam is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2003., 22:07   #3
kaj ima i takvih? brzo,recept na sunce,hehe.treba mi za sutra
ja sam pravila i klopala one klasicne kod kojih ispeces tijesto,pa ga umocis,pa valjas u kokosu. recept netragom nestao,smrc. za ove drige nemam pojma
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2003., 22:09   #4
Uf..cek da mi se mama vrati, ona to ima..
Minam is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2003., 22:21   #5
Quote:
Minam kaže:
Uf kako ne..cekaj, mislis na ruske kape?Oni sa slagom u sredini, pa se uvaljaju u kokos ili orahe?
cupavci su jedno a "subare" ili ruske kape nesto drugo.

Ako se ne varam, cupavci su samo biskvit uvaljan u cokoladu i kokos a subarice su sa kremom.

Nego bas to se spremam sutra raditi ( jako dugo ih nisam jela, predugo ako mene pitate ) koja slucajnost, ovaj topic
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2003., 22:22   #6
ja nemam neki poseban recept, napravim najobicniji zuti biskvit, rastopim cokoladu ( biskvit prethodno narezati na manje kvadrate) uvaljam biskvit u cokoladu pa u kokos brasno i pri tome dekoriram cijelu kuhinju
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2003., 22:27   #7
ja molim tocan recept,znam i ja kak to otprilike ide,delala sam ih.
minam,ja cekam tvoju mamu,haha.
bas me zanimaju te ruske kape
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2003., 22:37   #8
Quote:
Winona kaže:


Nego bas to se spremam sutra raditi ( jako dugo ih nisam jela, predugo ako mene pitate ) koja slucajnost, ovaj topic
aaaaaaaaaaahahahahaaha, ma nemoj reci. i bas sutra.
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2003., 05:25   #9
recept - link


link - cupavci
__________________
Oh, if all the little raindrops were lemondrops and lollipops, oh, what a rain that would be!
Standing outside, with my mouth open wide Singing La la la la, la la la, la la la, la la la
Issa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2003., 10:11   #10
hvala issa,slican sam recept i ja imala
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2003., 10:54   #11
Obicno biskvitno tijesto:

3-4 jaja
100 gr maslac/margarin
1 ½ cups secera (1 ½ salica)
2 cups brasna (2 salice)
2 male zlice praska za pecivo

Brasno i prasak za pecivo zajedno prosijati. Izmutiti bjelanjke u snijeg. Mijesati zumanjce sa secerom, uz postepeno dodavanje maslaca. Mjesavini od zumanjca dodaje se naizmjenice izmuceni snijeg i brasno.

Peci na temp 150-180 0C



Smjesa za umakanje br1:

300gr secera = 1 ½ salica
200ml mlijeka = 1 salica
200gr maslaca
2 vrhom pune zlice kakao


Izmjesati secer i kakao u malo hladnog mlijeka te dodati ostatak mlijeko, mijesati te lagano skuhati. Kad se ohladi dodati maslac i mijesati dok se ne rastopi.

Kocke su obicno biskvitno tijesto.

Kocke umocimo u cokoladnu smjesu, pa ih zatim uvaljamo u kokosovo brasno



Smjesa za umakanje br2:
3 zlice secera
3 zlice vode
100gr cokolade za kuhanje
100gr margarina/maslaca
Otopimo na laganoj vatri bez zakuhavanja
Sinok is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2003., 14:04   #12
Quote:
Winona kaže:
ja nemam neki poseban recept, napravim najobicniji zuti biskvit, rastopim cokoladu ( biskvit prethodno narezati na manje kvadrate) uvaljam biskvit u cokoladu pa u kokos brasno i pri tome dekoriram cijelu kuhinju
A gdje je tvoj recept? Valjda ga imas kada danas radis cupavce.

Da se drzim teme...ja ne volim cupavce.
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2003., 14:24   #13
Za cupavce ne ide obicni biskvit (jaja, secer i brasno) jer bi se raspao u cokoladi prije nego bi sta upio.

Onaj recept na Issinim linkovima me vise podsjeca na recept po kojem sam ih ja pravila. Puno ukusnije i definitivno cvrsce.


Inace: volim ali nisam pravila od kad sam ostala bez recepta (bar 12 godina).
Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2003., 14:28   #14
I ja mislim da u čupavce ide takozvani 'masni' biskvit, tj. biskvit sa maslacem ili margarinom.

Btw, čupavci su mi bili najomraženiji kolači. Moja mama koja baš nije bila vješta sa kolačima (otkad je u penziji se popravila) uvijek ih je radila za Novu Godinu

Bolji su kad odstoje par dana.
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2003., 15:31   #15
Talking

Quote:
Lilly kaže:
Za cupavce ne ide obicni biskvit (jaja, secer i brasno) jer bi se raspao u cokoladi prije nego bi sta upio.





Winona pravi pak najnaobicniji. Alles klar.
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2003., 15:43   #16
Mozda ona obicni pravi sa margarinom...

Ja ne. Meni je obicni onaj kad umutim bjelanca sa secerom, dodam zumanca, brasno i na pecenje. Postoji varijanta gdje ide i malo vode pa mrva vise secera ali je taj jos 'laksi'.

Sad, dao bi se on izrezati, ali ne znam koliko bi cokolade izdrzao. Ja ne volem suhe cupavce, hocu da upije cokoladu da ostane samo mala zuta sredina. E, to obicni biskvit ne bi izdrzao.
Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2003., 16:21   #17
vidis,na to nisam nikad obracala paznju.ja isto volem kad su socni, ali uvijek mi ostane te kreme,pa ju hitim,sta cu s njom....prekaloricna je..
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2003., 17:07   #18
naaah, prekaloricna... to je tako relativno

Ja sam prije par dana pravila glazuru (krema za cupavce je slicna ) i sto mi je ostalo sam vratila na vatru, dodala mlijeka i poslije srkala kao vrucu cokoladu.

Veoma odlicno. Gusto i cokoladno.

Sa par mrvica kokosa koje ostanu od valjanja cupavaca moze biti samo jos bolje.
Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2003., 20:55   #19
Quote:
Lilly kaže:
Mozda ona obicni pravi sa margarinom...

Ja ne. Meni je obicni onaj kad umutim bjelanca sa secerom, dodam zumanca, brasno i na pecenje. Postoji varijanta gdje ide i malo vode pa mrva vise secera ali je taj jos 'laksi'.

Sad, dao bi se on izrezati, ali ne znam koliko bi cokolade izdrzao. Ja ne volem suhe cupavce, hocu da upije cokoladu da ostane samo mala zuta sredina. E, to obicni biskvit ne bi izdrzao.
tocno ( osim da FEE ne voli cupavce niti ju ne zanimaju nego je dosla i ovaj topic zasrati kao i sve ostale gdje god se pojavi ) radim sa margarinom. Ne samo biskvit za cupavce nego i vecinu biskvita koje znam. Uz to u moj "obicni" biskvit ide i mlijeko.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2003., 21:27   #20
Ovo sto Winona radi je "teski" biskvit, a postoji i tzv. vodeni, u koji ide masnoca i ocito voda .

Osnovni biskvit je: koliko jaja, toliko zlica secera, toliko zlica brasna. Zumanjci se izrade sa secerom, doda se brasno i snijeg. Moze navrh noza praska za pecivo.
Meni je to najfiniji biskvit, i stvarno mora ispasti lagan kao pero, a jedan od preduvjeta je da si si jako dobra sa svojom pecnicom. Slazem se da ne bi bio za cupavce.

Ja inace volim cupavce, ali kad ih netko drugi radi. Moji mi nekako nisu tako dobri .
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:08.