Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2004., 09:27   #1
Brudet

Kod mene doma se radi najbolji brudet, odmah iz mora i kraj mora tak da imam visoke standarde po tom pitanju. Al dugo nisam bila dolje, niti sam jela niti kuhala brudet pa sam malo izašla iz štiha.

A u subotu se moram iskazat. Jel ima tko kakv dobar recept ili trik?

Ja propržim luk na maslinovom ulju, dodam ribe, ako imam rakove i školjke, a i glavonošce, zalijem vodom, dodam crvenu papriku, malo rajice, lovorovog lista peršina, pred kraj vina i sol i papar.
lucija is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2004., 09:34   #2
Re: brudet

Quote:
lucija kaže:


dobar recept ili trik?

pred kraj vina
KVASINA

__________________
Since 1999
sailor is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2004., 09:55   #3
Ja sam ga zadnji puta jela kao klinka kod none.
MOze li neki savjet koju ribu staviti i recept.MOja nona je znala reci-stavi koliko te pita,a mene nikad nista ne pita..
BAs ste mi napravili gust,njam i palenta...mmmm
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2004., 10:18   #4
Re: brudet

Quote:
lucija kaže:

A u subotu se moram iskazat. Jel ima tko kakav dobar recept ili trik?


OBAVEZNO stavi dva-tri shkampa, velichina nije bitna je ce oni dat okus...ili onog raka kosmacha, ali sumnjam da cesh ga naci.

Od chega cesh spremat brudet?
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2004., 12:46   #5
mi doma ne stavljamo kvasinu nego vino. ima par trikova :
-nemoj stavljat poklipac na tecu
-nemoj ni slucajo misat kuhacom brudet, samo protresi tecu
-papar u zrnu dodat, a ne mljeveni

mi doma brudet uvik jedemo sa purom

hmmmm malo mi je cudno stavljat lovor u brudet, to se stavlja u divljac i graharice, ali svak ima neki svoj trik
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2004., 13:37   #6
Meni je osnova brudeta škarpina...Bez škarpine, to nije to....Ja obožavam kad se unutra dodaju i "plodovi mora"- dagnje obavezno!...Mogu i škampi...Druga ribu i nije toliko važna. ( Uz ovo troje, škarpina - dagnje - škampi, nećeš fulat, drugu ribu dodaj samo radi količine.)
Ne ide crvena paprika u brodet! Bar meni to ne paše!
Meni se lovor ne slaže s ribom, ali dosta ljudi stavlja lovor u brodet.
Pomidori ( to znaš- pasirani pomidori ili gotova salsa!) ti daju dovoljno kiseline, tako da, rađe dodaj (pri kraju kuhanja) malo bijelog vina, nego kvasinu...Eto....

Obožavam brodet! I palentu!
Lasa Vadački is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2004., 13:49   #7
Meni je brodet najbolji kad u njemu ima i koji komad ugora...ona njegova 'panceta' da poseban gusht.

Ja isto stavljam lovor, ali stavljam i ruzhmarin i malko mljevenih suhih gljiva...kazhu da je odlichno
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2004., 14:07   #8
isuse boze kako mi se sada jede brodet.....obozavam gaaaaa!!!!!!!!!
da tu idem raditi brodet, bankrotirala bi, jer je riba uuuzzzaaassssno skuuupa
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2004., 14:13   #9
Chak i one najjeftinije smrznute lignje fine su kad se spreme na brodet, vejruj mi!
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2004., 14:21   #10
Quote:
Noemi kaže:
]MOze li neki savjet koju ribu staviti i recept.
Ja od bilo koje ribe pravim brodet...s tim da onu osjetljiviju i 'njezhniju' prije kapule malo poprzhim na ulju...nije popularno, ali brodet od plave ribe je savrshen


Dakle - na dobroj dozi maslinjaka prvo poprzhish pobrashnjenu ribu, pa izvadish van. Dodash kapule, bar pola koliko je ribe, sitno nasjeckana.


Podlijevash vinom i vodom. Kad je vec skroz mekano, dodash usitnjeni pershin, cheshnjak, vratish ribu, pomidora, lovora, ruzhmarina, posoli, papra u zrnu, ako imash malo sushenih gljiva.

Nek se dinsta.

Podlij vinom.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2004., 14:32   #11
Quote:
magic kaže:
Chak i one najjeftinije smrznute lignje fine su kad se spreme na brodet, vejruj mi!
da, vidis, mogla bi ih tak napraviti...i joooj, mljac....
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2004., 14:57   #12
Hvala magic,u zadnje vrijeme cesce kuham i tek sad vidim kako nista ne znam.Vecina stvari koje obicno spremam se svodi na paste a i sve drugo ima isti okus jer mi je dragi lud na kocku za juhu.U sto god da to stavim on sretan.Ili to ipak meni tako lose ide da mu je i kocka za juhu odlicna.
Brodet mi je uvijek izgledao kao nesto uzasno komplicirano.Sutra idem na ribarnicu i ako nesto ulovim krecem dalje po uputama.
Hvala
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2004., 14:59   #13
Varijacija na temu...

Na maslinovom ulju zazutis kapulu, dodas kvasinu i ribu... nakon toga pome, vodu (nju mozed dodati s vremena na vrijeme) i zacine (sol, papar, luk, petrsimul...)... ne mijesas nego samo protreses tecu s vremena na vrijeme...
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) Derviš aka Musliman.hr / Izrael 101
Kadija te tuži, kadija ti sudi / Case study / Legitimna kritika izraelske fiskalne politike / Izrael i UN / Arapsko-izraelski sukob
rambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2004., 15:03   #14
Znaci bilo koja riba je dobra?Ima jos neka preporuka osim skarpine?
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2004., 15:42   #15
Quote:
magic kaže:
Meni je brodet najbolji kad u njemu ima i koji komad ugora...ona njegova 'panceta' da poseban gusht.

Ja isto stavljam lovor, ali stavljam i ruzhmarin i malko mljevenih suhih gljiva...kazhu da je odlichno
Ugor meni najdraži

A za gljive... svakome ili samo nekima?
__________________
Since 1999
sailor is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2004., 19:26   #16
Quote:
Noemi kaže:
Znaci bilo koja riba je dobra?Ima jos neka preporuka osim skarpine?
Za prve pute najbolje je da kupish tunu. Bit ce fino i ako ti uvale palamidu, ne brini

A uputstva vec imash na topiku...nemam shto dodati

Samo bih napisala da kod brodeta, ukoliko imate izbirljive goste, morate jako paziti koliko je koja riba osjetljiva na kuhanje, jer se neke jednostavno raspadnu.

Mojima to ne smeta, dapache, onaj toc s komadicima josh je bolji, po palenti .
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2004., 19:47   #17
Magic, daj mi reci opcenito - jel bolja bijela ili plava, konzistentnija ili meksa riba?

Ja ovdje u Kanadi nemam (mozda i ima, ali ja ne kuzim bas ribe i ne znam kineski - kinezi imaju najbolju ribu) ni ugora ni skarpinu ni slicne ribe jadranskog mora.

Jel moze losos, pastrva, snaper (to je ko brancin), raza (nju sam vidjela), skusa, bakalar svjezi, morski pes, tuna svjeza (to moze kolko cujem)?

Ajme od svih riba tu ja jedva jednu desetinu kuzim, a ne usudim se napravit brodet da ne ispadne nekaj bezveze. Ima doduse nekih jaaaako dugih riba, jel to moze biti ugor? ili murina?
Blue_Sunflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2004., 20:31   #18
Ako se uspijete dokopati negdje jegulje preporucujem ju kao vazan sastojak najboljeg brudeta kojeg sam jeo Malo je masnija i da bas fini šmek.
Juraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2004., 20:56   #19
Quote:
Juraj kaže:
Ako se uspijete dokopati negdje jegulje preporucujem ju kao vazan sastojak najboljeg brudeta kojeg sam jeo Malo je masnija i da bas fini šmek.
Ta duga cudesa su sivo zelena (bar kroz akvarij), promjera skoro deset cm, a duga i po metar.
Jel to pase pod opis jegulje?
Sorry, stvarno sam seljaca za ribe.
Blue_Sunflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2004., 22:41   #20
Ljudi vi se baš raspisali! Tnx! Primijenit ću hrpu savjeta, a o rezultatima (možda bude i slikica ako uspije ) ćete bit informirani na vrijeme.
lucija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:22.