Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2004., 17:08   #21
joj super ste
ja volim cesto nesto jednostavno smutit pa da imam sta prigrist uz caj

zamjena za secer - smedji secer ili med
puno koristim med, kad radim shake uvik, cini mi se zdravije
stavim i u kolac samo pazim da uzmem za to jeftiniji neki, one posebne na kruv mazem
__________________
Pa, bolje bit glupa, nego frustrirana debela starmala nedojebana skompleksirana krava - by Crow Jane
377chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 17:05   #22
Zašto mi ne uspijeva biskvit?

Naime,pravila bi tortu,ali neusudim se!Nikad mi biskvit neuspije!Sve napravim kako treba,kako u receptima pise,i dok se pece ljepo naraste i sve je O.K.!Ali poslije samo padne,bude tanak,sav nekako nabuban,ma jednostavno nevalja!Sad me strah i pokusavat vise !Molim vas recite mi tajnu ako zna iko!?Recite mi recept koji sigurno uspijeva!Ako takav postoji!?
Esni is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 15:14   #23
Vjerojatno temperatura pečenja. Ne smije biti preko 180, u ventilatorskoj pećnici oko 160.
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 15:15   #24
al koje grijače uključiti?
samo gore?
samo dole?
i dole i gore?
dole grijanje gore ventilacija?
gore grijanje dole ventilacija?
sušenje?

šta, šta?
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 15:56   #25
Quote:
vesnic kaže: Pogledaj post
Naime,pravila bi tortu,ali neusudim se!Nikad mi biskvit neuspije!Sve napravim kako treba,kako u receptima pise,i dok se pece ljepo naraste i sve je O.K.!Ali poslije samo padne,bude tanak,sav nekako nabuban,ma jednostavno nevalja!Sad me strah i pokusavat vise !Molim vas recite mi tajnu ako zna iko!?Recite mi recept koji sigurno uspijeva!Ako takav postoji!?
nipošto ne otvarati pećnicu sve dok nije gotov. jer ako otvoriš i temperatura samo malo padne, biskvit spadne i bude zbuban. znači, gledati kroz otvor od pećnice i kad vidiš da se odvaja od rubova, vadi. to je pravilo za sva biskvitna tijesta. nema virkanja i otvaranja!!
gama is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 19:44   #26
Quote:
gama kaže: Pogledaj post
nipošto ne otvarati pećnicu sve dok nije gotov. jer ako otvoriš i temperatura samo malo padne, biskvit spadne i bude zbuban. znači, gledati kroz otvor od pećnice i kad vidiš da se odvaja od rubova, vadi. to je pravilo za sva biskvitna tijesta. nema virkanja i otvaranja!!
O.K.!Hvala ti probacu tako!A kolika temperatura?
Esni is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 20:46   #27
Ja uvijek pečem s ventilatorom i donjim grijačem, a iako torte i kolače radim godinama, još uvijek su mi dragocjena pomoć stakleni kalupi - sve se vidi, nema šanse da tijesto ostane sirovo na dnu. Temperatura za biskvit - 160 stupnjeva uz ventilator, 180 stupnjeva bez ventilatora - ako nemaš ventilatorsku pećnicu, onda ti treba i donji i gornji grijač.
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 23:23   #28
savršeni recept za tijesto
nije kladični biskvit, ali zato uvijek uspijeva

- 4 jaja
- 12 ravnih, jušnih žlica šećera
- 12 na vrh žlica brašna
- 2,5 dl mlijeka
- 2,5 dl ulja
- 1 prašak za pecivo
- limunova korica
jaja i šećer se pjenasto izmiješaju, ulije se mlijeko (fino je i kad se mlijeko zamijeni jogurtom) i ulje, pola ulja se može zamijeniti sa mineralnom
brašno i prašak se dobro izmiješaju i ubace u posudu
sve se izmiješa mikserom na lagano

može se 1 žlica brašna zamijeniti sa kakaom, pa se dobije tamno tijesto
količina je dovoljna za klasičnu, dublju protvu za kolače pa jesnom prerezati
ili za veliku tortu u 3 lista
količina se lako prilagođava

peće se po uputama od BBlue
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 23:28   #29
Biskvit

Probaj s najjednostavnijim receptom:

x jaja
x žlica šećer
x žlica brašna

Smiksati snijeg od bjelanjaka i kad je skoro gotov (čvrst) ubacivati jedan, po jedan žumanjak i žlicu po žlicu šećera. U tu gustu smjesu umješati žlicu po žlicu brašna, ali ovaj put ne mikserom (NIKAKO) već izuzetno nježno i lagano četvrtastom lopaticom za miješanje.


Ako se radi o biskvitu s lješnjacima, kakaom i sl., smanjuje se količina brašna i radi se na drugi način. Posebno se smiksaju žumanjci i šećer. Posebno se smiksa snijeg. Snijeg se sada izuzetno nježno i lagano četvrtastom lopaticom za miješanje umješava žlicu po žlicu u smjesu žumanjaka i šećera, naizmjenično s mješavinom brašna, lješnjaka, kakaa (ili čega već) i po potrebi praška za pecivo.


Sve što su ostali forumaši rekli za neotvaranje pećnice je istina.
x znači po izboru - za tortu prosječne veličine koju treba dva puta prerezati treba barem 8 velikih jaja.

Nadam se da će pomoći!

Napomena: stvarno je važno ovo lagano i nježno mješanje da bi cijela smjesa bila rahla i da bi se tako biskvit fino digao.
PinkiB is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 23:35   #30
Probacu sve ovo!Toliko me strah pravit bilo koji kolac sa biskvitom jer nikad mi neuspije!Zadnji kolac koji sam pravila i koji ima biskvitnu koru je bio dunavski valovi!Bio je on ukusan al biskvit se spljostio i zbubao tak da je bio tanak!Od tad pravim samo tiramisu!Imam recept odlican bez jaja i tako je jednostavan i ukusan i sto je najvaznije nemoram peci biskvit!Al dosadilo,a i muzu ce mi rodjendan za 10tak dana pa bi ga iznenadila sa tortom!
Esni is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 00:35   #31
Quote:
vesnic kaže: Pogledaj post
Probacu sve ovo!Toliko me strah pravit bilo koji kolac sa biskvitom jer nikad mi neuspije!Zadnji kolac koji sam pravila i koji ima biskvitnu koru je bio dunavski valovi!Bio je on ukusan al biskvit se spljostio i zbubao tak da je bio tanak!Od tad pravim samo tiramisu!Imam recept odlican bez jaja i tako je jednostavan i ukusan i sto je najvaznije nemoram peci biskvit!Al dosadilo,a i muzu ce mi rodjendan za 10tak dana pa bi ga iznenadila sa tortom!
Svi savjeti koji su ti prethodno dati stoje, ali ja vjerujem, da je kod tebe problem u pripremi kalupa za pečenje. Ako ga namažeš masnoćom biskvit će se odmah dignuti, a zatim pasti, jer klizi po masnoći. Prije ulivanja tijesta u kalup nemoj ga uopće mazati po stranicama, već samo namaži dno i njega obloži papirom za pečenje. Stavi u ugrijanu pećnicu na 16o-170 stupnjeva i neka se peče dok odozgo lagano ne posmeđi. Biskvit je gotov kad se na lagani pritisak odozgo vrati. Samo napravi tako i ne brini, da će pasti. Želim ti uspjeh u radu.
__________________
"Dodje vakat, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati"

(Ivo Andrić)
marijaxxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 20:56   #32
sočni biskvit?

Ako netko zna možda (nova s kolačima,... i na forumu...) kako postići kod biskvita da bude vlažan, mekan, sočan?
Moj se uvijek mrvi, tvrd je i suh
Molim neko jednostavno rješenje za "nekuharicu"! Hvala!
RAULA is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 22:28   #33
dodaj ulje - koliko žumanjaca toliko jušnih žlica

* napomena - takav biskvit je težak i ne digne se visoko, ali je pogodan za razne rolade

**inače - poanta biskvita je da bude paperjast ...ne zovu ga Englezi badava sponge-cake
__________________
Broomstick operator level A1
Madame Hooch is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 23:38   #34
Zalij ga vodom(1-2dec) u kojoj dodaš 5-6 žlica šečera i limuna,
__________________
Bolje da vas mrze zbog onoga što jeste, nego da vas vole zbog nečega što niste.
André Gide
artemis7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 23:48   #35
Quote:
artemis7 kaže: Pogledaj post
Zalij ga vodom(1-2dec) u kojoj dodaš 5-6 žlica šečera i limuna,
a ostali smajlići za moj komentar nisu dozvoljeni
__________________
Broomstick operator level A1
Madame Hooch is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 00:00   #36
Quote:
artemis7 kaže: Pogledaj post
Zalij ga vodom(1-2dec) u kojoj dodaš 5-6 žlica šečera i limuna,

mislim da raula nije mislila na serbe (ili kak se vec tvoje mjesavina zove )
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 01:14   #37
Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
mislim da raula nije mislila na serbe (ili kak se vec tvoje mjesavina zove )
sorbet, sherbet. ali u njega ide pasirano voce i malo alkohola, ili?
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 01:44   #38
Quote:
darin kaže: Pogledaj post
sorbet, sherbet. ali u njega ide pasirano voce i malo alkohola, ili?
ne sorbet ne mislim na desert vech na secer ukuhan s vodom kojim se natapaju baklave i neki kolaci pprijeklom iz bosanske kuhinje
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 02:57   #39
Quote:
artemis7 kaže: Pogledaj post
Zalij ga vodom(1-2dec) u kojoj dodaš 5-6 žlica šečera i limuna,
Ovo bi bila koma.
Za postići dobar biskvit uzmeš recept iz bilo koje kuharice i vježbaj,vježbaj....i uskoro ćeš imati ono što želiš
__________________
Kako mi je sladak.Presladak.
mujsapujsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 03:25   #40
Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
ne sorbet ne mislim na desert vech na secer ukuhan s vodom kojim se natapaju baklave i neki kolaci pprijeklom iz bosanske kuhinje
hm, : zabranjeni smajlic:

meni biskvit vise manje uvijek ok ispadne. nije vlazan, suh je ali je fini. vlazni biskviti znaju biti onda kad je na njima neka fila ili sos pa se onda to raskeljji po tijestu i upije u njega (tako barem pamtim kolace, nisam nikada takve pravila).

u svoj biskvit stavljam jaja, mlijeko i ulje i ponekada neku cugu . mozda da pokusas pojacati dozu mlijeka ili ulja?
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:02.