Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2007., 10:05   #61
ali ovo s pekmezom zbilja pali.probajte ljudi.po pečenom biskvitu prelijete pekmez od bilo čega (marelica najčešće), ali pekmez prethodno u lončići zagrijem uz dodatak malo ruma.vidjet će te kak je to tek saftno a i dobra podloga za čokoladnu glazuru.
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2007., 19:47   #62
evo moj mali, konkretni doprinos "oživljavanju" biskvita :
Quote:
Madame Hooch kaže: Pogledaj post
sve ljetno koštuničavo voće idealno je za brze kolače (šljive, marelice i breskve)

najjednostavniji je sa biskvitom - poslažeš polovice šljiva (ili ostalog) mesnatim dijelom prema dolje u tepsiju (ako nemaš teflonsku tepsiju, onda običnu obložiš jednim slojem alu-folije) , preko toga preliješ lagano biskvit tijesto i ispečeš ; poluohlađeno izvrneš na poslužavnik ili tanjur (ovisno jel ti tepsija okrugla ili pravokutna ) i pošećeriš po voću - ko voli nek umiješa cimet u prahu u šećer (ja volim ) - poslužiš samo tako ili sa šlagom
ili detaljnije :
Quote:
Madame Hooch kaže: Pogledaj post
brzi voćni kolači bazirani na biskvitu "sve 5"
5 jaja
5 velikih (izravnanih) žlica šećera (1 žlica se može zamijeniti 1 vanilin šećerom, ako doma ne držite štapić vanilije u kutiji šećera, ko što ja to radim)
5 velikih (s vrhom) žlica oštrog brašna
5 velikih žlica mlijeka
prstohvat soli, prašak za peciva, naribana limunova korica

jaja razdvojiti na žumanjak i bjelanjak
5 žumanjaka pjenasto izmiksati sa 5 žlica šećera, dodati u miksanje 5 žlica mlijeka, sol, prašak za peciva, limunovu koricu - smanjiti brzinu miksera i dok se miksa dodavati brašno
5 bjelanjaka istući u snijeg i lopaticom umješati u smjesu

duboki lim za pečenje obložiti alu-folijom
u foliju poslagati voće iz kompota u konzervi - idealno sve što je u polovicama - MARELICE, BRESKVE, KRUŠKE, ŠLJIVE - prerezom prema dolje, ocijediti od soka
prelijati biskvitnom smjesom
peči 30-40 minuta na 200°C

pečeno izvrnuti (tijesto prema dolje) na četvrtasti tanjur (ili tacnu) za posluživanje
kad se ohladi, napraviti 3. kat od čvrsto tučenog šlaga (iz vrečice)
toliko za one kojima se ne da malo pobrskati po starim temama


a tebi, tadukepa, najljepša hvala na savjetu iz, vidim, osobnog iskustva
__________________
Broomstick operator level A1

Zadnje uređivanje Madame Hooch : 10.08.2007. at 20:48.
Madame Hooch is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 12.08.2007., 20:24   #63
Hvala puuuuuuuuno na svim savjetima, sve pročitala i uvažila, budem isprobavala!
(ovo je stvarno ispala polemika )
RAULA is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 22:11   #64
Quote:
RAULA kaže: Pogledaj post
Hvala puuuuuuuuno na svim savjetima, sve pročitala i uvažila, budem isprobavala!
(ovo je stvarno ispala polemika )
naravno, kad je to bitna stavka u zivotu svake zene - znati napraviti izvrstan biskvit
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 09:50   #65
Quote:
Madame Hooch kaže: Pogledaj post


a tebi, tadukepa, najljepša hvala na savjetu iz, vidim, osobnog iskustva
ma molim najljepša ali ipak NE iz VLASTITOG iskustva mada se ti tako možeš i dalje tješit.ako ti je lakše.....
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 23.03.2008., 14:06   #66
sve ok ali jel treba žuta smijesa ići u bijelu ili bijela u žutu?
Lea222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 14:20   #67
Imala sam isti problem. Temperatura ok, smjesa ok., kalup namazan, pobrašnjen i na kraju guma. I onda mi je moja sestrična, iskusna kuharica rekla da brašno umutim sa žlicom, lagano na kraju, bez miksera i od tada uspjeva super.
invisible f is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 15:00   #68
Quote:
Esni kaže: Pogledaj post
Naime,pravila bi tortu,ali neusudim se!Nikad mi biskvit neuspije!Sve napravim kako treba,kako u receptima pise,i dok se pece ljepo naraste i sve je O.K.!Ali poslije samo padne,bude tanak,sav nekako nabuban,ma jednostavno nevalja!Sad me strah i pokusavat vise !Molim vas recite mi tajnu ako zna iko!?Recite mi recept koji sigurno uspijeva!Ako takav postoji!?

nisi se sjetila mozda da.... SI NESPOSOBNA KUHATI

mislim, kaj je ovo? kako se to komunicira na gastronomiji???? tc

Zadnje uređivanje tough_cookie : 24.03.2008. at 12:47.
Mylo is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 23.03.2008., 15:28   #69
probaj ovaj. slična je varijanta prethodno jednom napisanom. mjera ti je na 1 jaje 3 žl. šećera, ulja,brašna, mlijeka i pp. ovisno koliko želiš velik biskvit napraviš od 3-5 jaja. za okrugli kalup za tortu je dovoljno 3. važno je dobro namastiti kalup, ali ne s uljem te pobrašnjaviti. možeš staviti i papir za pečenje na dno.
najvažnije je da se jaja i šećer mute dok im se masa ne udvostruči i ne postanu bljedo žuta. ja nakon toga dodajem sve sastojke, jedan po jedan uz polagano miješanje mikserom. preporučam da pp pomiješaš s brašnom prije dodavanja jer obično ljudi stave pp na kraju pa ne izmute dovoljno. i prosij brašno prije dodavanja.
peće se na sredini pećnice na 180° C oko 20-tak min. ovisi o debljini. kad vidiš da se odvojio od rubova, gotov je. uvijek su i gornji i donji grijač upaljeni.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 20:20   #70
Quote:
Lea222 kaže: Pogledaj post
sve ok ali jel treba žuta smijesa ići u bijelu ili bijela u žutu?
ćuta u bijelu i nemoj mikserom umješati nego kuhačom ili lopaticom,dodaješ malo po malo i mješaš.
Evo vami i recept za biskvit od oraha:
8 žumanjaka izmiksate s 20deka šečera, dodate rastopljenu čokoladu te opet izmiksate. U drugoj posudi napravite snjeg od 8 bjelanjaka te ovu smjesu od žumanjaka polako dodajete u bjelanjke lagano mješajuči lopaticom, na kraju dodate 16 deka mljevenih oraha i 6 deka glatkog brašna, također mješajuči lopaticom nikako mikserom. Kad se sve stopi zajedno, stavite u ugrijanu pečnicu na 200stupnjeva i pečete
maja1205 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 22:40   #71
kao prvo svi sastojci moraju biti vagani tocno u gram,a kao drugo biskvit trebas staviti peci na 180 stupnjeva a nakon 20 minuta cca smanjis temperaturu na 150.ako stavis na prejaku temperaturu biskvit padne i mozes ga baciti.
daklu is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2008., 19:19   #72
Quote:
daklu kaže: Pogledaj post
kao prvo svi sastojci moraju biti vagani tocno u gram,a kao drugo biskvit trebas staviti peci na 180 stupnjeva a nakon 20 minuta cca smanjis temperaturu na 150.ako stavis na prejaku temperaturu biskvit padne i mozes ga baciti.
Biskvit je lagan za napravit i nije baš tako važno mjeriti u gram kad znaš postupak. Cijela jaja i toliko žlica šećera mikserom mutiti, da se dobije pjenasta smjesa. U to polako, miješajuć kašikom sa rupom, dodati isto toliko žlica brašna.
Brašno dodavati polako i miješati zahvatajuć smjesu odozdo prema gore. Staviti u posudu za pečenje, kojoj je namazano samo dno, pa u pećnicu na 160". Zaboravi sve za 25 ili 30 minuta i onda zaviri u pećnicu i smjesu dlanom lagano pritisni. Ako se biskvit odmah ispravi gotov je. I to bi bilo sve.
__________________
"Dodje vakat, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati"

(Ivo Andrić)
marijaxxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 18:09   #73
Quote:
marijaxxl kaže: Pogledaj post
Svi savjeti koji su ti prethodno dati stoje, ali ja vjerujem, da je kod tebe problem u pripremi kalupa za pečenje. Ako ga namažeš masnoćom biskvit će se odmah dignuti, a zatim pasti, jer klizi po masnoći. Prije ulivanja tijesta u kalup nemoj ga uopće mazati po stranicama, već samo namaži dno i njega obloži papirom za pečenje. Stavi u ugrijanu pećnicu na 16o-170 stupnjeva i neka se peče dok odozgo lagano ne posmeđi. Biskvit je gotov kad se na lagani pritisak odozgo vrati. Samo napravi tako i ne brini, da će pasti. Želim ti uspjeh u radu.
Meni je sam biskvit što se teksture i okusa tiče ispao odlično, osim što je pao. Nije mi bilo jasno zašto dok nisam otkrila da pada ako se kalup cijeli namaže masnoćom.
Hvala na odličnim savjetima.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 21:10   #74
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Meni je sam biskvit što se teksture i okusa tiče ispao odlično, osim što je pao. Nije mi bilo jasno zašto dok nisam otkrila da pada ako se kalup cijeli namaže masnoćom.
Hvala na odličnim savjetima.
Drago mi je, da ti je biskvit ispao dobro. Uvijek mi je drago pomoći, jer sam i sama stalno učila od onih koji znaju više od mene. Želim ti puno uspjeha u pripremi kolača.
__________________
"Dodje vakat, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati"

(Ivo Andrić)
marijaxxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 21:19   #75
Quote:
marijaxxl kaže: Pogledaj post
Drago mi je, da ti je biskvit ispao dobro. Uvijek mi je drago pomoći, jer sam i sama stalno učila od onih koji znaju više od mene. Želim ti puno uspjeha u pripremi kolača.
Kod mene doma je tata stručnjak za biskvite, ali ništa drugo ne peče od kolača. Rekao mi je sve - od sastojaka do toga da moram mutiti odvojeno bjelanjke, odvojeno žutanjke, ali sam ja samoinicijativno namastila cijeli kalup pa su mi rubovi nekako pali. Drugi put ću znati.
Prije sam kupovala gotove biskvite, ali sam odlučila pokušati sama i okus i tekstura su mi bili iznenađujuće dobri.
Inače obožavam kuhati i peći kolače pa mi je ova tema i cijeli pdf fenomenalan.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 15:00   #76
pdf? kakav pdf? ja bi pdf!
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 15:24   #77
podforum, shoki, podforum
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 14:17   #78
Dobro to je stvar koja mi fakat uvijek uspije i nisam do otvaranja teme ni mislila da je to neka velika mudrost.

Zagrijana pecnica unaprijed (a cak imam i neku staru, bez kruznog zraka), sve sastojke postepno dodavati i dobro umiksati, namascena forma za pecenje i ne bih bas stavila 250 ml ulja u biskvit, nekako se drzim maslaca.

I otvaram pecnicu za vrijeme pecenja, jer moram nozem probati jel u sredini peceno, pogotovo kod torti koje se onda prerezu na vise slojeva. Moj kolac se ne uvrijedi na to prisilno luftanje.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 14:36   #79
Biskvit

Da li netko ima ideju kako bi se napravio biskvit koji bi bio malo tvrđi i sipkiji, dakle nešto između biskvita i prhkog tijesta.
Enid is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 21:28   #80
Nemam pojma

I što bi dalje s tim biskvitom/prhkim tijestom? Neku kremu, samog ili
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:58.