Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2008., 17:16   #1
Question Kako smanjiti opseg trbuha?

Bok curke! trebam savjet....vec sam umorna od dijeta, vježbanja i tak toga...htjela bi smanjiti opseg trbuha pa ako koja od vas ima za preporučit neke tablete? prije sam pila L-karnitin i pomogo mi je, sad sam nešto čitala o tabletama Garciline. Ne znam više ni sama, ako koja od vas ima kakav koristan savijet....unaprijed hvala
egzotična katastrofa is offline  
Old 16.01.2008., 17:42   #2
ma da, baš ćeš tabletama nešto postići
ništa bez vježbanja
https://www.forum.hr/forumdisplay.php?f=143
__________________
If you are not too long, I will wait here for you all my life. (O.W.)
dainty is offline  
Old 16.01.2008., 18:57   #3
iskreno suosjecam s tobom

tvoje "nezgodno mjesto" za skupljanje viska je trbuh ( i moje)
znaci da imas visak masnoga tkiva i to ti se da rijesiti. Mijenjaj nacin prehrane, pij puno vode i vjezbaj.

Moze se to fino srediti dijetom i onda se baci na vjezbanje da se ucvrstis to podrucje. Nastoj se zdravo i uravnotezeno hraniti (bez prezderavanja i smeca) i to ti je to.
Zapravo meni je najlakse skinuti tesko mi je to odrzati
Mantis Religiosa is offline  
Old 16.01.2008., 22:47   #4
Quote:
egzotična katastrofa kaže: Pogledaj post
Bok curke! trebam savjet....vec sam umorna od dijeta, vježbanja i tak toga...htjela bi smanjiti opseg trbuha pa ako koja od vas ima za preporučit neke tablete? prije sam pila L-karnitin i pomogo mi je, sad sam nešto čitala o tabletama Garciline. Ne znam više ni sama, ako koja od vas ima kakav koristan savijet....unaprijed hvala
Liposukcija. Nije ti to tako skupo.
Šmizla is offline  
Old 17.01.2008., 02:45   #5
Quote:
Šmizla kaže: Pogledaj post
Liposukcija. Nije ti to tako skupo.
Nije skupo, ali poslije navodno boli ko vrag. Meni treba skinuti nekih maximalno 10 cm u trbuhu (donji dio), jel se manje naplačuje ako ima manje "posla"?
carica007 is offline  
Old 17.01.2008., 09:13   #6
Quote:
carica007 kaže: Pogledaj post
Nije skupo, ali poslije navodno boli ko vrag. Meni treba skinuti nekih maximalno 10 cm u trbuhu (donji dio), jel se manje naplačuje ako ima manje "posla"?
Znam jednu ženu koja je platila 17000 kn, al ta je imala neviđenu donju škembu.
Jebiga šta boli, pretrpiš to.
Šmizla is offline  
Old 17.01.2008., 09:59   #7
voda (minimalno 2l dnevno) + vježbanje + zdrava prehrana... nažalost, drugačije ne ide...

e kad bi se moglo ja bi ko renči sopek već snimala dvd-e sa gutanjem tableta za smanjenje opsega trbuha... a renči bi vježbala u pozadini...
samo_lolita is offline  
Old 17.01.2008., 11:08   #8
ma da ziher cu popiti dvije litre vode dnevno!! ajde neka digne ruku onaj ko to radi!!
to su najvece gluposti koje sam ikada cula! pij vode kolko ti se pije i vjezbaj,od toga ces ozedniti i umjesto sokova opet pij vode!

i sigurno neces popiti dvije litre dnevno!
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Old 17.01.2008., 11:15   #9
Quote:
egzotična katastrofa kaže: Pogledaj post
Bok curke! trebam savjet....vec sam umorna od dijeta, vježbanja i tak toga...htjela bi smanjiti opseg trbuha pa ako koja od vas ima za preporučit neke tablete? prije sam pila L-karnitin i pomogo mi je, sad sam nešto čitala o tabletama Garciline. Ne znam više ni sama, ako koja od vas ima kakav koristan savijet....unaprijed hvala
što volim ovakve...
da ne moraš bit gladna (dijeta), oznojena (vježbanje), da nije skupo i bolno (liposukcija), a da ipak savršeno izgledaš...
nema tih tableta, na svima piše da pale najbolje uz pravilnu prehranu i redovitu aktivnost. ali pazi ovo, tablete bez toga ne pale, a prehrana i vježbanje bez tableta imaju učinak.
čak ni rezultat liposukcije ne može biti trajan ako se vratiš starom ponašanju.

prestani jest i počni hodat!

da je tako lako imati lijepo tijelo, svi bi ga imali. a treba ga ipak malo i zaslužiti.
Ms_Manners is offline  
Old 17.01.2008., 11:25   #10
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
ma da ziher cu popiti dvije litre vode dnevno!! ajde neka digne ruku onaj ko to radi!!
to su najvece gluposti koje sam ikada cula! pij vode kolko ti se pije i vjezbaj,od toga ces ozedniti i umjesto sokova opet pij vode!

i sigurno neces popiti dvije litre dnevno!
Ja popijem dvije litre vode dnevno, nekad i više. ali ne zato što tako preporučaju, nego sam jako žedna.... (btw, nisam šećeraš ni alkoholičar). Tako da ne znam zašto je to glupost. Uostalom, medicinski je dokazano da voda u tim količinama jako dobro utječe na opće satanje organizma, tako da ti indirektno liječnike nazivaš glupanima.
frogy is offline  
Old 17.01.2008., 11:26   #11
Quote:
što volim ovakve...
da ne moraš bit gladna (dijeta), oznojena (vježbanje), da nije skupo i bolno (liposukcija), a da ipak savršeno izgledaš...
nema tih tableta, na svima piše da pale najbolje uz pravilnu prehranu i redovitu aktivnost. ali pazi ovo, tablete bez toga ne pale, a prehrana i vježbanje bez tableta imaju učinak.
čak ni rezultat liposukcije ne može biti trajan ako se vratiš starom ponašanju.

prestani jest i počni hodat!

da je tako lako imati lijepo tijelo, svi bi ga imali. a treba ga ipak malo i zaslužiti.
a ajde nam ti to posalji sliku svojeg savrsenog tijela ili prestani srat!!
malo je tesko uz posao,kucu,jos po mogucnosti muza,zenu,dijete..whatever...naci vremena za teretanu i nakuhavanje cuspajza!!
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Old 17.01.2008., 11:30   #12
Quote:
Ja popijem dvije litre vode dnevno, nekad i više. ali ne zato što tako preporučaju, nego sam jako žedna.... (btw, nisam šećeraš ni alkoholičar). Tako da ne znam zašto je to glupost. Uostalom, medicinski je dokazano da voda u tim količinama jako dobro utječe na opće satanje organizma, tako da ti indirektno liječnike nazivaš glupanima.
a kaj su lijecnici svu pamet ovog svijeta pobrali?

ja pijem relativno malo tekucine i relativno malo jedem ali sam s 15 godina isla slusati savjete tvojih vrlih li lijecnika pa sam se naljevala s 2 litre vode dnevno i onda jednu vecer bljuvala samu fucking vodu i umirala od bolova u zelucu jos dva dana!

poanta je da nemaju svi potrebe piti i jesti iste kolicine ! stvar je individualna!
ja popijem dnevno ajmo reci litru do litru i pol vode! 176cm/53kg! meni dobro
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Old 17.01.2008., 11:36   #13
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
a kaj su lijecnici svu pamet ovog svijeta pobrali?

ja pijem relativno malo tekucine i relativno malo jedem ali sam s 15 godina isla slusati savjete tvojih vrlih li lijecnika pa sam se naljevala s 2 litre vode dnevno i onda jednu vecer bljuvala samu fucking vodu i umirala od bolova u zelucu jos dva dana!

poanta je da nemaju svi potrebe piti i jesti iste kolicine ! stvar je individualna!
ja popijem dnevno ajmo reci litru do litru i pol vode! 176cm/53kg! meni dobro
No, no, ne piz... Samo sam rekla da ta teorija ima uporište. To što je tebi bilo zlo, rekla bih prije da si izuzetak, a ne pravilo. http://ss-medicinska-ri.skole.hr/pri...ews&prt_id=656.
frogy is offline  
Old 17.01.2008., 11:42   #14
a pizdim frogy,shtaches! uvijek su mi se svi smijali kolko malo jedem i pijem! a valjda stvarno jesam izuzetak!
a kad su vidjeli kolko alkohola mogu popiti hehe
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Old 17.01.2008., 11:42   #15
e da,i jedem dosta puno voca koje ima puuuunooooo vode!! njam!
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Old 17.01.2008., 11:49   #16
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
ma da ziher cu popiti dvije litre vode dnevno!! ajde neka digne ruku onaj ko to radi!!
to su najvece gluposti koje sam ikada cula! pij vode kolko ti se pije i vjezbaj,od toga ces ozedniti i umjesto sokova opet pij vode!

i sigurno neces popiti dvije litre dnevno!
Evo ja dizem ruku!
Pijem barem dve litre vode dnevno. Ali uprkos tome nisam mrsava...

Ne volim sokove, pijem kafu i vodu, ponekad cedevitu.

Volim vodu.
lilly53 is offline  
Old 17.01.2008., 11:51   #17
najbolje ti je trcat
l-carnitin ti nece dat efekta ako ne radis aerobne vjezbe...dakle aerobik ili trcanje,trcanje je najzdravije i najjeftinije
izbaci slatko,cokolade ,bombone ,sokove ,gazirano,kavu

pij vodu ,cajeve ,i jedi voce...nek ti voce zamjeni slatkise i rezultati nece izostati
majchy_m is offline  
Old 17.01.2008., 11:52   #18
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
a kaj su lijecnici svu pamet ovog svijeta pobrali?

ja pijem relativno malo tekucine i relativno malo jedem ali sam s 15 godina isla slusati savjete tvojih vrlih li lijecnika pa sam se naljevala s 2 litre vode dnevno i onda jednu vecer bljuvala samu fucking vodu i umirala od bolova u zelucu jos dva dana!
Znaci da nisi nista jela, odnosno da si jako malo jela uodnosu na popijenu vodu.
I jos kad krenes da skakuces s tako punim zelucem vode, pa cujes u stomaku buc buc buc.... Normalno da ti bude muka.

Ja pijem vodu kad sam zedna... I sto rece neko nit sam alkos nit seceras..
lilly53 is offline  
Old 17.01.2008., 11:56   #19
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
ma da ziher cu popiti dvije litre vode dnevno!! ajde neka digne ruku onaj ko to radi!!
to su najvece gluposti koje sam ikada cula! pij vode kolko ti se pije i vjezbaj,od toga ces ozedniti i umjesto sokova opet pij vode!

i sigurno neces popiti dvije litre dnevno!
ja pijem! dođi pa popij samnom...
samo_lolita is offline  
Old 17.01.2008., 12:12   #20
Quote:
ja pijem! dođi pa popij samnom...
ajde !! kad cemo se zapiti? gdje su ovi tulumi forumasa
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:45.