Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.08.2011., 15:36   #1
Namjerna trudnoća, namjerno bez oca

Evo što mislite o majkama koje namjerno ostanu trudne, ali ne žele se udati? To jest, žele djete više od muža.

Što mislite o majkama koje namjerno ostanu trudne, prisile dečka na udaju, a važnije im je dijete nego muž. To jest, muž im je samo trebao da im se ispuni fantazija iz djetinjstva ______imati dijete?

Je ste li ikada nekog takvog sreli?
Tommygun is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 15:46   #2
jel ovo teoretsko pitanje
žele dijete više od muža - pa šta će im onda muž?

a ovo da prisile dečka na brak mi je općenito smiješno. tko je mene ili mog muža mogao prisiliti na brak? nitko. ako čovjek neće, neće. prizna dijete i gotovo.

namjerno ostaju trudne - a di je muško u svemu tome? valjda se i muški zaštite? a ako ne, a čuj....

nije mi jasna tema baš... i nisam nikada srela takvu osobu.
__________________
while we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Irra is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 16:35   #3
Quote:
Irra kaže: Pogledaj post
jel ovo teoretsko pitanje
Da.

Quote:
žele dijete više od muža - pa šta će im onda muž?
Da ostvari san takve djevojke. I da selo o njoj ne priča ružno.

Quote:
a ovo da prisile dečka na brak mi je općenito smiješno. tko je mene ili mog muža mogao prisiliti na brak? nitko. ako čovjek neće, neće. prizna dijete i gotovo.
Ovo je teoretsko pitanje. Ako se osječaš prozvano, to je samo u tvojoj glavi. Nije namjenjeno nikome osobno. I muške se doista može prisiliti ako imaju slab karakter. Nije da nema primjera.

Quote:
namjerno ostaju trudne - a di je muško u svemu tome? valjda se i muški zaštite? a ako ne, a čuj....
Ima primjera da se muški ne zaštite. A muško je u ovom teoretskom slučaju donor sperme.

Quote:
nije mi jasna tema baš... i nisam nikada srela takvu osobu.
Tema je o osobnom mišljenju pojedinca. Misle li da je opravdano da žena spava s muškarcem s kojim se ne želi vjenčati, samo da bi bila samohrana majka?
Tommygun is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 16:44   #4
Quote:
Tommygun kaže: Pogledaj post
Evo što mislite o majkama koje namjerno ostanu trudne, ali ne žele se udati? To jest, žele djete više od muža.

Što mislite o majkama koje namjerno ostanu trudne, prisile dečka na udaju, a važnije im je dijete nego muž. To jest, muž im je samo trebao da im se ispuni fantazija iz djetinjstva ______imati dijete?

Je ste li ikada nekog takvog sreli?
Znam ih masu. Znam jednu koja je prijetila da će se ubiti, i njihovo dijete jer je bila trudna ako se ne oženi njome.., naravno oženio ju je i sad ona glumi brižnu mamicu i suprugu, njega vidim svako malo pijanoga--.To je po meni jadno, ne znam gdje je tim ženama savjest, ako je imaju..I naravno da ih se može prisiliti, mnogi popuste pod pritiskom da dijete ima obitelj, makar bili nesretni cijeli život..i onda se još prave poštene i ogovaraju i moraliziraju drugima, fuj..Uglavnom ne mislim ništa pozitivno o njima..
gold_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 18:19   #5
Quote:
gold_girl kaže: Pogledaj post
Znam ih masu. Znam jednu koja je prijetila da će se ubiti, i njihovo dijete jer je bila trudna ako se ne oženi njome.., naravno oženio ju je i sad ona glumi brižnu mamicu i suprugu, njega vidim svako malo pijanoga--.To je po meni jadno, ne znam gdje je tim ženama savjest, ako je imaju..I naravno da ih se može prisiliti, mnogi popuste pod pritiskom da dijete ima obitelj, makar bili nesretni cijeli život..i onda se još prave poštene i ogovaraju i moraliziraju drugima, fuj..Uglavnom ne mislim ništa pozitivno o njima..
Dobro, bili mislila išta bolje o njima da se nisu udale, nego da su same odgajale djete?
Tommygun is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 18:24   #6
Quote:
Tommygun kaže: Pogledaj post
Što mislite o majkama koje namjerno ostanu trudne, prisile dečka na udaju, a važnije im je dijete nego muž.
O muškarcima koji se u tim uvjetima daju prisiliti na brak mislim da su mamlazi. Pogotovo ako ona nije lagala da pije pilule, nego je on svršio eto tako, jer je krasan dan danas i zašto ne.

Inače mislim da je to podlo i đubretarski.

Quote:
Tommygun kaže: Pogledaj post
Dobro, bili mislila išta bolje o njima da se nisu udale, nego da su same odgajale djete?
Nemaju zašto same odgajati dijete - to što se ne udaju za oca djeteta ne znači da on djetetu nije otac, i ima da se brine, i da dolazi po noći kad je dijete bolesno, ako nije posvemašnje govno.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch

Zadnje uređivanje Nica : 17.08.2011. at 21:48. Reason: spajanje postova, MQ
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 19:33   #7
Ali bi svejedno bila samohrana, zar ne?
Tommygun is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 19:36   #8
Ne bi. Samohran si roditelj ako se drugi roditelj ne brine za dijete. Ako dijete živi s mamom, i ima tatu koji se za njega brine, kupi ga iz vrtića, vodi na igranje, vozi doktoru kad je bolesno, priča mu priče, i tako dalje, onda ona nije samohrana majka samo zato što oni ne žive zajedno.
Ako njega ubije kamion, onda će biti samohrana.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 19:41   #9
Ne znam jesam li pogodila poantu, ali eto ja sam uvijek imala ideju da ako budem imala dijete, imat ću ga "sama". odgajat ću ga sama. zašto? zato što općenito volim sve na svoj način, a ako u odgoju djeteta sudjeluju oba roditelja, onda svaki od njih ima neke svoje stavove.
eto, ubijte me, ali ja bih svoje dijete željela odgajati na svoj način, bez ičijeg petljanja.
da. sebična sam.
SamaraMorgan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 20:10   #10
Quote:
Tommygun kaže: Pogledaj post
Evo što mislite o majkama koje namjerno ostanu trudne, ali ne žele se udati? To jest, žele djete više od muža.
Quote:
Tommygun kaže: Pogledaj post

Što mislite o majkama koje namjerno ostanu trudne, prisile dečka na udaju, a važnije im je dijete nego muž. To jest, muž im je samo trebao da im se ispuni fantazija iz djetinjstva ______imati dijete?

Je ste li ikada nekog takvog sreli?

Prvo boldano-na prvu mi je to bezveze,ali danas postoje banke sperme pa muskarac,kao muskarac vise i nije nesto potreban

Drugo boldano-siliti nekoga na nesto mi je bezveze...a ovaj dio ne kuzim...muz im je trebao da im se ispuni fantazija-imati dijete-opet se vracamo na banku sperme
Mislim kada vec postoji

I zadnje...kakvog srela?
__________________
Belive and receive
leptirica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 20:18   #11
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
[B]


Prvo boldano-na prvu mi je to bezveze,ali danas postoje banke sperme pa muskarac,kao muskarac vise i nije nesto potreban
u hrvatskoj ne postoje banke sperme niti je zakonom dopušteno uvesti spermu iz inozemstva

Quote:
Tommygun kaže: Pogledaj post

Ima primjera da se muški ne zaštite.
ako se ne zaštiti onda mora biti spreman na mogućnost da napravi dijete. kako se rade djeca se uči u osnovnoj školi
__________________
mogli bismo

Zadnje uređivanje Nica : 17.08.2011. at 21:54. Reason: spajanje postova, MQ
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 20:23   #12
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
u hrvatskoj ne postoje banke sperme niti je zakonom dopušteno uvesti spermu iz inozemstva
Onda se ne treba cuditi textovima:kako napraviti bebu a nemat nista sa ocem
__________________
Belive and receive
leptirica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 20:23   #13
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
u hrvatskoj ne postoje banke sperme niti je zakonom dopušteno uvesti spermu iz inozemstva
pa da, ali možeš uvijek otići na neko "putovanje", u inozemstvu posjetiti banku sperme, platit neke pare i vratit se kući naputovan i napumpan (ko, recimo, elizabeta gojan )
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 20:24   #14
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
[B]
Drugo boldano-siliti nekoga na nesto mi je bezveze...a ovaj dio ne kuzim...muz im je trebao da im se ispuni fantazija-imati dijete-opet se vracamo na banku sperme
Mislim kada vec postoji
Kao da ne postoje žene koje bi htjele muža i bebu, pa prisile nesretnog oca na brak jer....brak im je baš ostvarenje snova.
Tommygun is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 20:26   #15
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
pa da, ali možeš uvijek otići na neko "putovanje", u inozemstvu posjetiti banku sperme, platit neke pare i vratit se kući naputovan i napumpan (ko, recimo, elizabeta gojan )
Mnogo forumašica s Neočeva i Pomažu li vam muževi u kućanskim poslovima otkad ste trudne? bi se usrećilo da je odabralo tu strategiju umjesto udaje za prvog priručnog mamlaza. Ako možeš dić kredit za auto, možeš i za mladunče.


Tommy, kako se prisiljava ljude na brak? Znaš da neplanirano-budući-otac može reći "bit ću tata djetetu, neću biti tebi muž osim ako poželim to biti iz ljubavi prema tebi i želje da s tobom provedem život"?
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 20:31   #16
Quote:
Tommygun kaže: Pogledaj post
Evo što mislite o majkama koje namjerno ostanu trudne, ali ne žele se udati? To jest, žele djete više od muža.

Što mislite o majkama koje namjerno ostanu trudne, prisile dečka na udaju, a važnije im je dijete nego muž. To jest, muž im je samo trebao da im se ispuni fantazija iz djetinjstva ______imati dijete?

Je ste li ikada nekog takvog sreli?
Razmišljala sam jedno vrijeme o tome kao realnom poretku stvari tamo iza 35e ako se ne usrećim , ali ne znam kakve bi kvalitete trebao imati kao otac djeteta, a da ih nema kao partner, i na što bi to sve skupa ličilo.

Jedino mi pada Javier na pamet, samo je teško do njega doći.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 20:32   #17
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
pa da, ali možeš uvijek otići na neko "putovanje", u inozemstvu posjetiti banku sperme, platit neke pare i vratit se kući naputovan i napumpan (ko, recimo, elizabeta gojan )
nije to baš tako jednostavno, bila je svojedobno i tema žene koja ima 30+, htjela bi dijete, nema partnera i raspitivala se po inozemstvu i kod nas i nisu joj baš propisi išli na ruku
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 20:33   #18
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
nije to baš tako jednostavno, bila je svojedobno i tema žene koja ima 30+, htjela bi dijete, nema partnera i raspitivala se po inozemstvu i kod nas i nisu joj baš propisi išli na ruku
U puno država nije moguće da single žena ode na MPO sjemenom donora, ali ponegdje je, pročitala sam baš na forumu gdje točno i koliko to košta, samo se ne sjećam gdje.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 20:34   #19
Quote:
Tommy, kako se prisiljava ljude na brak? Znaš da neplanirano-budući-otac može reći "bit ću tata djetetu, neću biti tebi muž osim ako poželim to biti iz ljubavi prema tebi i želje da s tobom provedem život"?
Kombinacija slaba karaktera, velikog pritiska okoline, malog mjesta, histerične žene, savjeta svečenika... Uglavnom, tu može biti svašta, ali nije nečuveno.
Tommygun is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 20:36   #20
Quote:
Tommygun kaže: Pogledaj post
Kombinacija slaba karaktera, velikog pritiska okoline, malog mjesta, histerične žene, savjeta svečenika... Uglavnom, tu može biti svašta, ali nije nečuveno.
Onda, moj topao savjet religioznim slabićima iz malih mjesata je da jebu s kondomima dok ne požele djecu, i da ne jebu histerične žene.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:03.