Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2024., 09:50   #8201
Quote:
LudAlGlup kaže: Pogledaj post
Ne vjerujem da uopće postoji oralni minoksidil u bazi lijekova u Hrvatskoj.

Ima ljekarna u Njemačkoj preko koje se može naručiti u Hrvatsku - platiš, fizički pošalješ recept i dobiješ doma na kućnu adresu. Samo je stvar u tome što je dosta skupo, oko 120 eura za 100 tableta od 2.5mg.

https://www.arzneiprivat.de/product/...en.115465.html

Meni to trenutno predstavlja problem, u Španjolskoj su mi uz recept složili 1mg finasterida + 2.5mg minoksidila u tableti. Ne vjerujem da u Hrvatskoj postoji ljekarna gdje se nešto slično radi pa moram lupiti 120 eura. Pitao sam ih još tamo jer mi mogu slati u hr ali ništa od toga.
Koliko sam ja shvatio oralni minoksidil posjeduju naše vrle apoteke, ali ja ga nisam mogao dobiti čak ni uz predočenje recepta jer "on nije za to". Upozoravali su me da se igram sa zdravljem te da u literaturi stoji da oralni minoksidil izaziva opasne nuspojave.
Ja oralni minoksidil stoga naručujem iz Andore (autentičnost mi je potvrdio dr. de Freitas).
[email protected]
Zadnja narudžba za 200 kapsula me koštala 90 eura zajedno s dostavom. Nije jeftino, ali nije ni dramatično skupo.
Ako kome nešto znači ova informacija neka se njome i posluži.
KRAKI is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2024., 14:31   #8202
Quote:
KRAKI kaže: Pogledaj post
Koliko sam ja shvatio oralni minoksidil posjeduju naše vrle apoteke, ali ja ga nisam mogao dobiti čak ni uz predočenje recepta jer "on nije za to". Upozoravali su me da se igram sa zdravljem te da u literaturi stoji da oralni minoksidil izaziva opasne nuspojave.
Ja oralni minoksidil stoga naručujem iz Andore (autentičnost mi je potvrdio dr. de Freitas).
[email protected]
Zadnja narudžba za 200 kapsula me koštala 90 eura zajedno s dostavom. Nije jeftino, ali nije ni dramatično skupo.
Ako kome nešto znači ova informacija neka se njome i posluži.
Hvala puno na informaciji!

Inače čuo sam već za ove iz Andore ali nisam bio siguran jel to još šljaka i može li biti eventualnih problema na carini. Definitivno puno olakšava stvari.

Ja sam se kod naših retarda mučio 6 mjeseci da dobijem recept za finasterid, ne znam kroz kakve bi muke prolazio za ostalo.
LudAlGlup is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:18.