Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2024., 19:32   #2081
Quote:
Fish1968 kaže:
Nadam se da si još na forumu, jer bih voljela kada bi napisala koja je točno godina bila kada je ova srednješkolska ljubav bila aktualna...

koji se onda osjeća duboko iznutra kao nagrizajući osjećaj da cijeli život živi daleko od mjesta gdje pripada i želi biti. Teško je tako živjeti, a ovaj san mala je sličica tog unutrašnjeg stanja u kojem sanjač na trenutak bježi u tu nedosanjanu točku i na trenutak se osjeća onako kako se zapravo želi osjećati.
Draga Fish, najljepša hvala na prekrasnoj analizi sna koja je brutalno točna, posebno ovaj citirani i boldani dio.

Znam da je tvoje pitanje staro nekoliko mjeseci, ali evo odgovora.
Ova ljubav je bila aktualna od rujna 1999. do ljeta 2002. kad sam krenula na faks.
__________________
Tengo la calma que no dice nada
Soy esa brisa que se hace más fuerte.
La Chapa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2024., 09:19   #2082
Pozdrav,
sanjala sam nocas precudan san. Od hladnoće su mi se smrzli prsti na nogama i na kraju su mi otpala tri prsta u sredini na jednoj nozi pa sam zbog toga tesko hodala.

Recimo da je to bilo oko 4 sata 16.3.2024., Čakovec
Natalna: https://ibb.co/PgLqnpN
Kinezic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2024., 11:39   #2083
Pozdrav,

Vidim da je zbrka na ovoj temi, ali evo odlučih napisati svoj san od sinoć, koliko ga se sjećam, jer mi se čini neobičan i netipičan za ono što inače sanjam. U nadi da će biti istumačen, je l'

Sanjala sam 2 dječaka, oko 7-8 godina. Jedan je kao "bolji", mirniji (dobar, uzoran dječak iz fine obitelji) a jedan "lošiji" i vragolastiji (dječak koji naginje nepodopštinama i delikvenciji). Ovaj bolji ima sestru otprilike istih godina, možda malo stariju.

I njih dvojica su u tandemu i igraju se tako da zvone ljudima po kućama i onda bježe. I taj bolji je dogovorio sa ovim lošijim da zvone kod njega kući i on mu javlja kad je najbolje da zvoni, da ga ne mogu uhvatiti. Roditelj i sestra nemaju pojma što se događa te su toliko sluđeni da zovu policiju. Policajci skontaju da njih dvojica (prvo uhvate lošijeg, pa onda skontaju da je to i ovaj dobri radio s njim u timu) to rade (btw negdje smo na američkom jugu ili nekom ruralnom dijelu amerike) i za kaznu ih, budući da i oni jedan dan žele postati policajci, stave da rade u policiji. Ali oni neće raditi neke "kul" poslove nego će paziti na ljude, odnosno veliku grupu ljudi u šetnji i njihovu sigurnost.

I tako oni šeću kroz prirodu (inače kao poznato je da nekakva neman šeće tim prostorima, nekakva polu divlja svinja polu vuk, ne znam kako bi ga opisala) i počne ih loviti ta zvijer. I sklonili su te ljude ali zvijer ide za njima dvojicom. Ovaj mirniji se popne na neko brdašce gdje je siguran od zvijeri, a ovaj vragolastiji upadne u neku duboku vodu taman ispod tog brdašca i prekrije ga neka trava/zemlja.

I dolazi zvijer i skine taj pokrov, i taj dječak je još živ, samo ga treba izvući van da se ne uguši do kraja, a zvijer ga samo smaže.

Uglavnom, totalni šok za ovog drugog klinca, koji je cijeloj toj sceni svjedočio, i tome kako je ovaj se nadao da će se spasiti i tome kako ga je zvijer ipak pojela. I sad mi se tu nekako gubi radnja. Ali nekako se ta zvijer ubije, ne znam je l' ga ubio on ili šta, ili se povukao jer se najeo a do ovoga ne može doći. Uglavnom, nema je, opasnost je prošla. Samo vidim scenu gdje je mali u uniformi, plače, krvav, od tog prijatelja, nosi pušku, i čuju se sirene, dolaze policajci da ih spase, ali već je kasno. Bar za tog njegovog prijatelja.

Taj mirniji dječak, odraste i sad je i on policijski inspektor, pred mirovinu, i stalno ga proganja to što mu se prijatelju dogodilo. Rastavljen je, ima djecu, ali živi sam. I dolazi mu neka žena, tj u kući mu je kad se vratio s posla, i tu mi se sad gube detalji, ali kroz priču s njom skuži da je ona taj njegov prijatelj ili da ju je on poslao ili nešto u smislu da više ne pati i ne krivi se zbog toga što se dogodilo nekad kad je bio dječak. Jer on kroz kontakt sa tom ženom shvaća da taj njegov prijatelj nije umro taj dan i da je on još uvijek živ tamo negdje.


Sanjala sam to sinoć. I iako možda ne zvuči fora kad sam ja to pisala, jer ne zvuči niti meni, meni je u snu bilo stalno vauuu, ovo bi bio super film.

Natalna je na linku: https://postimg.cc/5XbvGGkB
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:59.