Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2018., 19:48   #681
Ni ja nikad nisam imala akne pa sam kupila Clarion. Otcepi mi pore, rijesi eventualni pristic, a kozami je predivno glatka.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Bjesomarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 11:04   #682
Quote:
Marla darling kaže: Pogledaj post
Da, uglavnom se spominje oprez pri uvođenju kiselina, ali za kasniju primjenu bas i nisam nešto pronašla (ili nisam temeljito čitala ). Nekako pretpostavljam da bi pisalo da nije za svakodnevnu primjenu. Jelena je na samom početku ove teme na drugoj stranici napisala da ona može primjenjivati Lumion svakodnevno..

Ne znam, ja sam na kraju zaključila da je to individualna odluka, kako kome odgovara. Ja stavim 2-3 dana zaredom, pa preskočim 1 dan i tako, nema pravila..


Tak sam nekako i sama pocela ..


Sent from my iPhone using Tapatalk
tyna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 14:43   #683
Hvala svima na odgovoru za Lumion 🙂
mmiaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 14:25   #684
Hej žene, ne pratim temu redovito, malo sam prolistala, ali nisam našla odgovor. Jel se zna kad dolazi vitamin c serum u prodaj?
Što znači to "uskoro" u prodaji? Za tjedan dana, mjesec dana,...?
Naručila bih lumion, ali bih radije pričekala serum da ne plaćam poštarinu dva puta pa ne znam jel ima smisla čekati.
hooly is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 14:46   #685
Kupila bi Clarion, ali je nedostupan. Zna li netko kolko cesto obnavljaju zalihu?
BetelPapar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 21:37   #686
Quote:
BetelPapar kaže: Pogledaj post
Kupila bi Clarion, ali je nedostupan. Zna li netko kolko cesto obnavljaju zalihu?
Doc ce ovaj tjedan
Dodojetu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 22:50   #687
Quote:
Dodojetu kaže: Pogledaj post
Doc ce ovaj tjedan
Hvala
BetelPapar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 11:51   #688
Ujutro Tria + Hydra, navecer Clarion + Hydra.
Kako vam se cini ta kombinacija? Inace imam mjesovitu do masnu kozu i dosta pristica
cvjeticzd is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 13:56   #689
Quote:
cvjeticzd kaže: Pogledaj post
Ujutro Tria + Hydra, navecer Clarion + Hydra.
Kako vam se cini ta kombinacija? Inace imam mjesovitu do masnu kozu i dosta pristica
Meni se čini dobra kombinacija, iako ja ne koristim Clarion, ali čitajući recenzije drugih (ujutro Hydra pa Tria jel).

I mene zanima kad je taj "uskoro" za vitamin C.
Marla darling is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 14:33   #690
Quote:
Marla darling kaže: Pogledaj post
Meni se čini dobra kombinacija, iako ja ne koristim Clarion, ali čitajući recenzije drugih (ujutro Hydra pa Tria jel).

I mene zanima kad je taj "uskoro" za vitamin C.
Aha, znaci Hydra je prva pa zatim Tria na nju?
cvjeticzd is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 15:40   #691
Quote:
cvjeticzd kaže: Pogledaj post
Aha, znaci Hydra je prva pa zatim Tria na nju?
To je to (i neka termalna voda prije Hydre kao nulta )
Marla darling is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 17:31   #692
jel se može Clarion stavljati lokalno, na problematični dio lica? meni potkožne akne nastaju iznad usana, na bradi i tu i tamo na čelu. najčešće na istim mjestima, a tu imam i ožiljke. ja bi samo na tom području stavljala Clarion, ak se može.
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 17:41   #693
Mozes, naravno

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 19:17   #694
Quote:
cvjeticzd kaže: Pogledaj post
Ujutro Tria + Hydra, navecer Clarion + Hydra.
Kako vam se cini ta kombinacija? Inace imam mjesovitu do masnu kozu i dosta pristica
Nedostaje SPF ujutro. Inace ok. Ja navecer jos stavim par kapi Naroa, isto imam masnu kozu.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Bjesomarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 15:15   #695
Prošli petak stigle su mi Tria Light i Hydra B. Koristila sam ih kako je preporučeno, prvo Hydra pa Tria. Nažalost, u 3-4 dana koliko sam ih koristila izazvale su mi velike probleme na koži: iskočilo mi je mnogo sitnih prištića na obrazima i čelu, pojavilo se nekoliko potkožnih i situacija se sa svakim korištenjem samo pogoršavala. Doista sam htjela da proizvodi funkcioniraju, probala sam ih i odvojeno koristiti, ali koža se naočigled kvarila.
Budući da sam prošle godine imala užasnu reakciju na jedan proizvod, čiji su rezultat bile akne koje sam mjesecima poslije rješavala, a početna reakcija kože bila je vrlo slična ovoj sa Skintegrom, odlučila sam prestati koristiti ih (znam da je 3-4 dana malo, ali stvarno mi se ne da riskirati) i evo lice mi se popravlja.
Ne znam što mi je točno zasmetalo jer nemam pretjerano osjetljivu kožu pa me ovo sve skupa užasno isfrustriralo. Rado bih se riješila kremica jer mi je žao da mi jedva korištene propadnu, a vidim da su mnoge cure njima oduševljene, pa ako je netko zainteresiran molim PM.

Jelenu pratim godinama i sigurno neću odustati od Skintegre, čekam Claron i Vitamin C i nadam se da ću imati više sreće.
Ivana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 09:41   #696
Quote:
Ivana_ kaže: Pogledaj post
Prošli petak stigle su mi Tria Light i Hydra B. Koristila sam ih kako je preporučeno, prvo Hydra pa Tria. Nažalost, u 3-4 dana koliko sam ih koristila izazvale su mi velike probleme na koži: iskočilo mi je mnogo sitnih prištića na obrazima i čelu, pojavilo se nekoliko potkožnih i situacija se sa svakim korištenjem samo pogoršavala. Doista sam htjela da proizvodi funkcioniraju, probala sam ih i odvojeno koristiti, ali koža se naočigled kvarila.
Budući da sam prošle godine imala užasnu reakciju na jedan proizvod, čiji su rezultat bile akne koje sam mjesecima poslije rješavala, a početna reakcija kože bila je vrlo slična ovoj sa Skintegrom, odlučila sam prestati koristiti ih (znam da je 3-4 dana malo, ali stvarno mi se ne da riskirati) i evo lice mi se popravlja.
Ne znam što mi je točno zasmetalo jer nemam pretjerano osjetljivu kožu pa me ovo sve skupa užasno isfrustriralo. Rado bih se riješila kremica jer mi je žao da mi jedva korištene propadnu, a vidim da su mnoge cure njima oduševljene, pa ako je netko zainteresiran molim PM.

Jelenu pratim godinama i sigurno neću odustati od Skintegre, čekam Claron i Vitamin C i nadam se da ću imati više sreće.
Probaj samo hydra b pa preko neku hidratantnu koju inace koristis...ne vjerujem da ti moze sta skodit ona..
A za tria light nisam primijetila komedogeno djelovanje jer meni svakako svako malo izbije nesto..a vidjela sam da su neke cure tu i na stranici pisale da im je izbacilo od tria light..pa se sad pitam bi li bilo bolje bez nje il pak s njom ����
Dodojetu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 13:39   #697
Quote:
Ivana_ kaže: Pogledaj post
Prošli petak stigle su mi Tria Light i Hydra B. Koristila sam ih kako je preporučeno, prvo Hydra pa Tria. Nažalost, u 3-4 dana koliko sam ih koristila izazvale su mi velike probleme na koži: iskočilo mi je mnogo sitnih prištića na obrazima i čelu, pojavilo se nekoliko potkožnih i situacija se sa svakim korištenjem samo pogoršavala. Doista sam htjela da proizvodi funkcioniraju, probala sam ih i odvojeno koristiti, ali koža se naočigled kvarila.
Budući da sam prošle godine imala užasnu reakciju na jedan proizvod, čiji su rezultat bile akne koje sam mjesecima poslije rješavala, a početna reakcija kože bila je vrlo slična ovoj sa Skintegrom, odlučila sam prestati koristiti ih (znam da je 3-4 dana malo, ali stvarno mi se ne da riskirati) i evo lice mi se popravlja.
Ne znam što mi je točno zasmetalo jer nemam pretjerano osjetljivu kožu pa me ovo sve skupa užasno isfrustriralo.
Moguće da ti je od Hydre izbilo, zbog hijaluronske kiseline. Već su cure pisale par stranica unatrag za to, isto se i meni desilo. Iako sam nedavno bila u ljekarni i tamo mi je žena rekla da je nemoguće da je od tog sastojka, da je možda do drugog sastojka ili kombinacije sastojaka u serumu, no neću ulaziti u to jer se ne kužim dovoljno da bih mogla raspravljati.
__________________
To define is to limit.
Ember- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 23:08   #698
Ima tko da usporedi caudalie sos serum I Spectru? Opisana je kao emolijentna I hidratantna pa se nadam nekoj jeftinijoj zamjeni za Caudalie, teško mi ga je stalno lovati po popustima, a i snizen Kosta, obzirom na to kako brzo ga trošim....
__________________
Well, THIS is all you have.
Marina2501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 22:35   #699
Pozdrav, spremam svoju prvu narudžbu Skintegre i bas sam presretna sto imamo ovakav domaći brend...
Jedna stvar me zanima..kad sam radila za jedan kozmeticki brend educirali su nas da su tonici korak nakon cistaca...znači, očisti se koža lica sa određenim cistacem, umije se vodom...i sad voda ostavi klor i kamenac na koži lica, oni stvaraju jedan sloj koji onda tonik ukloni. Naravno, nježan, bezalkoholni tonik. Navodno svi dobri aktivni sastojci iz seruma nemogu doci duboko u slojeve kože ako ne nanesemo tonik. Tonizirana koža lakše diše, ne zateže i manje se masti... definitivno od tada ja bez tonika nigdje, i stvarno nema zatezanja i više nisam masnokozac..

Ali sad citam na forumu da vi nakon seruma stavite tonik? Ako je on tu da ocisti kozu od klora, kamenca, ostatka svega sto ostane na koži kako vam ne ukloni i serum??

Obzirom da firma za koju sam radila sve radi za novac, da li je to njihovo glorificiranje seruma marketing? Da li jr bolje tonik pa serum ili obrnuto??

Sori na dugom postu, pokusavam sve skuziti ����
whatamess is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 22:39   #700
Ja tonik uvijek stavljam kao prvi korak, na čistu i suhu kožu. Nakon toga ide ostalo.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:18.