Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Azijska kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2017., 00:48   #41
Quote:
Fanhp kaže: Pogledaj post
jel brzo restockaju na sweet corei? nisam kupila onaj ginseg serum jer sam trazila jos nesto da nadodam u kosaricu, kad ono OOS a na dobro popustu je bio.
na žalost ne
aneri23 is offline  
Old 07.11.2017., 01:34   #42
@menni(), @kukumka, @malasjuga, nadam se da stigne do BF i nadam se da će biti ok, stavim recenziju..

Inače danas sam baš proučavala potencijalne popuste i koliko sam čitala na par strana kažu da kod njih nema toga, osim ako nije riječ o USA site-u, nisu kakti prigrlili Black friday..
Žmirim do daljnjeg..
Svizac15 is offline  
Old 07.11.2017., 01:38   #43
Quote:
aneri23 kaže: Pogledaj post
na žalost ne
što to tako brzo ode.bezveze.
__________________
samo guraj naprid, šta drugo moš.
Fanhp is offline  
Old 07.11.2017., 08:36   #44
Quote:
Svizac15 kaže: Pogledaj post
Inače danas sam baš proučavala potencijalne popuste i koliko sam čitala na par strana kažu da kod njih nema toga, osim ako nije riječ o USA site-u, nisu kakti prigrlili Black friday..
Žmirim do daljnjeg..
Bzvz...

Onda ću obilježit bf na asosu i zari. Odoh na e-bay
kukumka is offline  
Old 07.11.2017., 08:55   #45
Vol.3

Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Prijavak!

7skins.... znam imati i po 10skins kad me ulovi, a redovito imam 5skins...
Da, da...to funkcionira.
Bitno je da je dovoljna kapljica od svakoga. Bez oblijevanja. 50lipa max.
Ja se zalijevam kao da nema sutra. Morat ću se obuzdati.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Old 07.11.2017., 09:55   #46
Quote:
kukumka kaže: Pogledaj post
Jedva čekam recenziju kuglica
Nisi specificirala KOJIH kuglica

Quote:
Svizac15 kaže: Pogledaj post
Inače danas sam baš proučavala potencijalne popuste i koliko sam čitala na par strana kažu da kod njih nema toga, osim ako nije riječ o USA site-u, nisu kakti prigrlili Black friday..
Baš su neki....

Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Istreseš čaj hibiskusa iz vrećice i pomiješaš sa 1 žličicom destilirane vode i par kapi glicerina. Namažeš na lice i držiš 5-10 minuta. Ja držim 5 jer mi je čisti hibiskus ali ako je pomješan sa šipkom ili tako nečim možeš i do 10.
Ja bi krenula sa manje pa ako je sve ok sledeći put povećaš.
Ja ne stavljam glicerin, imam dojam da bez njega bolje radi.

Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Ja se zalijevam kao da nema sutra. Morat ću se obuzdati.
I ja, samo se ti zalijevaj ako ti paše. To je sve čista hidratacija, ne može škoditi
XenaRatnica is offline  
Old 07.11.2017., 10:10   #47
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Ja ne stavljam glicerin, imam dojam da bez njega bolje radi.
Ja koristim Podravkin čaj šipak-hibiskus. I držim 10 minuta.
Iako sam prestala s time jer mi je koža sada dehidrirana ali opet malko gruba pa nisam pametna da li da opet radim tu masku ili ne.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Old 07.11.2017., 10:42   #48
Neogen Bio-Peel Gauze

Pitanjac:

Jel se isplati? Jeste zadovoljne vi koje ste ih koristile?

Nisam zainteresirana za Lemon, nego za Wine i/ili Green Tea.

Vidim da Wine u sastavu ima kiseline (Tartaric, Glycolic, Lactic), a Green Tea ne, nego se oslanja na, citiram s Neogenovog sajta: "Chemical Peeling Effect of the Green Tea Serum [to] Help Remove Dead Skin Cells, Cleanse, and Purify the Skin".

Sjećam se da je netko ovdje hvalio te blazinice jer sam ih zapisala na šalabahter prije pola godine kad sam tek počela čitati ovaj forum, ali sad bih još malo detalja
kukumka is offline  
Old 07.11.2017., 10:56   #49
Quote:
kukumka kaže: Pogledaj post
Bzvz...

Onda ću obilježit bf na asosu i zari. Odoh na e-bay
Neznam što planiraš/planirate kupovati ali od značajnijih popusta na kozmetiku ima i Cult Beauty, Feelunique, Beautybay, Lookfantastic, Zoeva koliko se mogu sjetiti od "naših" a Ameri klasika svi..

Za dobro jutro.. Inače, znamo kako su Japanci jedna drevna ali i napredna kultura (ne samo za AB).. And then this..
https://m.youtube.com/watch?v=Ct6BUPvE2sM
(Inače da ne mislite da je sprdnja-frajer je tolika "zvjerka" da se nalazi sa Trumpom za vrijeme službenog posjeta)
Svizac15 is offline  
Old 07.11.2017., 11:11   #50
Quote:
Svizac15 kaže: Pogledaj post
Neznam što planiraš/planirate kupovati ali od značajnijih popusta na kozmetiku ima i Cult Beauty, Feelunique, Beautybay, Lookfantastic, Zoeva koliko se mogu sjetiti od "naših" a Ameri klasika svi..

Za dobro jutro.. Inače, znamo kako su Japanci jedna drevna ali i napredna kultura (ne samo za AB).. And then this..
https://m.youtube.com/watch?v=Ct6BUPvE2sM
(Inače da ne mislite da je sprdnja-frajer je tolika "zvjerka" da se nalazi sa Trumpom za vrijeme službenog posjeta)

Hahahahaha ja odmah šerala dalje mojima. (Poslat će me u rodno mjesto kad otvore link) hahahaha

Za crni petak imaš kod Wishtrenda, W2beauty, Althea, Kmall24, eBay uvijek itd, ugl svi ovi veliki
malasjuga is offline  
Old 07.11.2017., 11:23   #51
Quote:
Svizac15 kaže: Pogledaj post
Neznam što planiraš/planirate kupovati ali od značajnijih popusta na kozmetiku ima i Cult Beauty, Feelunique, Beautybay, Lookfantastic, Zoeva koliko se mogu sjetiti od "naših" a Ameri klasika svi..

Za dobro jutro.. Inače, znamo kako su Japanci jedna drevna ali i napredna kultura (ne samo za AB).. And then this..
https://m.youtube.com/watch?v=Ct6BUPvE2sM
(Inače da ne mislite da je sprdnja-frajer je tolika "zvjerka" da se nalazi sa Trumpom za vrijeme službenog posjeta)
https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=rqjfWAgy63E

blublues is offline  
Old 07.11.2017., 11:41   #52
@Nikita D. hvala na savjetu isprobat ću prvom prilikom

Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Ja se zalijevam kao da nema sutra. Morat ću se obuzdati.
Isto dobiješ i s manje utrošenog ... koža upije koliko joj treba a ostalo se osuši.

Quote:
Svizac15 kaže: Pogledaj post
Neznam što planiraš/planirate kupovati ali od značajnijih popusta na kozmetiku ima i Cult Beauty, Feelunique, Beautybay, Lookfantastic, Zoeva koliko se mogu sjetiti od "naših" a Ameri klasika svi..

Za dobro jutro.. Inače, znamo kako su Japanci jedna drevna ali i napredna kultura (ne samo za AB).. And then this..
https://m.youtube.com/watch?v=Ct6BUPvE2sM
(Inače da ne mislite da je sprdnja-frajer je tolika "zvjerka" da se nalazi sa Trumpom za vrijeme službenog posjeta)
uljepšao mi je dnevno sivilo
val Melania neće pokupiti modni izričaj

Quote:
kukumka kaže: Pogledaj post
Pitanjac:

Jel se isplati? Jeste zadovoljne vi koje ste ih koristile?

Nisam zainteresirana za Lemon, nego za Wine i/ili Green Tea.

Vidim da Wine u sastavu ima kiseline (Tartaric, Glycolic, Lactic), a Green Tea ne, nego se oslanja na, citiram s Neogenovog sajta: "Chemical Peeling Effect of the Green Tea Serum [to] Help Remove Dead Skin Cells, Cleanse, and Purify the Skin".

Sjećam se da je netko ovdje hvalio te blazinice jer sam ih zapisala na šalabahter prije pola godine kad sam tek počela čitati ovaj forum, ali sad bih još malo detalja
Sve te kiseline potpadaju pod "kemijski piling" prirodne se razlikuju po porijeklu; glikolna kiselina je stvorena u laboratoriju i ona je identična voćnim kiselinama - u voću se nalaze u slabijim koncentracijama, u labu naprave jačinu kolika im treba ... sličnim riječima mi je to davno objasnio dermatolog s napomenom "sve vam je to isto".
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Old 07.11.2017., 11:55   #53
Cool

Quote:
kukumka kaže: Pogledaj post
Pitanjac:

Jel se isplati? Jeste zadovoljne vi koje ste ih koristile?

Nisam zainteresirana za Lemon, nego za Wine i/ili Green Tea.

Vidim da Wine u sastavu ima kiseline (Tartaric, Glycolic, Lactic), a Green Tea ne, nego se oslanja na, citiram s Neogenovog sajta: "Chemical Peeling Effect of the Green Tea Serum [to] Help Remove Dead Skin Cells, Cleanse, and Purify the Skin".

Sjećam se da je netko ovdje hvalio te blazinice jer sam ih zapisala na šalabahter prije pola godine kad sam tek počela čitati ovaj forum, ali sad bih još malo detalja
Imam ja Neogen wine blazinice i dobre su mi. Nisu agresivne, naprave fin piling, koža bude fino glatka, a nije iziritirana. Koristim ih jednom tjedno. E sad, bi li mogla bez njih, bi. Zgodna je ta forma blazinice, s jednom grubljom, jednom finom stranom. Ne znam kako im se cijena kreće trenutno, ja sam ih uzela na nekoj akciji na Cosmetic love. Ako nađem po nekoj povoljnoj cijeni, kupila bi možda i Lemon verziju za probu.
uppsala is online now  
Old 07.11.2017., 12:04   #54
curke, treba mi preporuka za dnevnu kremu za lice. dosad sam koristila mizon crnu, ali mi je sad lice sve suše pa bih nesto malo jace...

ostatak jutarnje rutine mi je ovakav:

bioderma hydrabio tonik
missha fte
missha ice tear emulzija
the ordinary buffet
balea aqua serum
? krema ?

ako imate i savjete kako bih mogla poboljsati rutinu, dobrodosli su. mene je uvijek strah ista promijeniti jer mi je koža jako osjetljiva i reaktivna i sklona cepljenju pora i tek sam je u zadnjih par mjeseci vratila u normalno stanje nakon skoro godine dana mucenja s neobjasnjivim upalicama i zacepljenim porama...

privlaci me dr. jart ceramidin? ne znam...
leirouh is offline  
Old 07.11.2017., 12:06   #55
Bok cure ekspertice
tek se ufuravam u azijsku kozmetiku i nisam polovila niti trečinu svega pa mi treba malo pomoći. Koža je dehidrirana, osjetljiva, izražene pore, kasne tridesete. Gledam što bih si naručila i za sada sam izdvojila ovo kao favorite:
PYL Essence Toner, Whamisa Organic Flowers Deep Rich Toner, Klairs Supple Preparation Toner
Secret Key Starting Treatment Essence Rose Edition
Klairs Midnight Blue Youth Activating Drops

Pitanja:
- Koji od ovih tonera bi preporučile? Ak uzmem i dva, da li je to too much i ako ne, koja dva se bolje nadopunjuju?
- Treba li mi uz tonere i ovaj essence i da li bi preporučile neki drugi iz te kategorije, možda Cosrxov Galactomyces ili?
- izgubila sam se u moru krema... koja vam je bila standout?
- koji pjenušavi, water based čistač za double cleansing baš ono ne isušuje?
- što se pokazalo najbolje za sebaceous filaments? Trenutno ne smijem salicilate.

Malo sam vas zatrpala s pitanjima (i to je tek početak ;-))! Cure hvala unaprijed!!
Lulu Mars is offline  
Old 07.11.2017., 12:45   #56
U čast otvaranja nove teme obavila sam šoping

- J. One Jelly Pack
- J. One Black Jelly Pack
- Innisfree Jeju Bamboo Sleeping Pack
- Cosrx Acne Pimple Master Patch
- It's Skin Power 10 Formula Effector PO
- It's Skin Power 10 Formula Effector LI

- A'PIEU Madecassoside Cream

I za konačnu smrt novčanika neki novi zec
- A'PIEU Redness Tone-Up Cream
pikey is offline  
Old 07.11.2017., 13:04   #57
Quote:
pikey kaže: Pogledaj post
U čast otvaranja nove teme obavila sam šoping

- J. One Jelly Pack
- J. One Black Jelly Pack
- Innisfree Jeju Bamboo Sleeping Pack
- Cosrx Acne Pimple Master Patch
- It's Skin Power 10 Formula Effector PO
- It's Skin Power 10 Formula Effector LI

- A'PIEU Madecassoside Cream

I za konačnu smrt novčanika neki novi zec
- A'PIEU Redness Tone-Up Cream
Woooow!
Obavila si shopping za otvaranje 3 nove teme
Javi dojmove za ovog redness rabbita
uppsala is online now  
Old 07.11.2017., 13:37   #58
Quote:
uppsala kaže: Pogledaj post
Imam ja Neogen wine blazinice i dobre su mi. Nisu agresivne, naprave fin piling, koža bude fino glatka, a nije iziritirana. Koristim ih jednom tjedno. E sad, bi li mogla bez njih, bi. Zgodna je ta forma blazinice, s jednom grubljom, jednom finom stranom. Ne znam kako im se cijena kreće trenutno, ja sam ih uzela na nekoj akciji na Cosmetic love. Ako nađem po nekoj povoljnoj cijeni, kupila bi možda i Lemon verziju za probu.
e super, baš ti hvala

znači, nije neki must-have, šteta...

inače ne koristim nikakav mehanički piling, pa sam mislila možda jednom tjedno proći s tim blazinicama. ali možda mi stvarno ne trebaju. nađu se na e-bayu od 17-ak usd pa nadalje.

Zadnje uređivanje kukumka : 07.11.2017. at 13:48.
kukumka is offline  
Old 07.11.2017., 13:48   #59
Quote:
wendy01 kaže: Pogledaj post
@Nikita D.
Sve te kiseline potpadaju pod "kemijski piling" prirodne se razlikuju po porijeklu; glikolna kiselina je stvorena u laboratoriju i ona je identična voćnim kiselinama - u voću se nalaze u slabijim koncentracijama, u labu naprave jačinu kolika im treba ... sličnim riječima mi je to davno objasnio dermatolog s napomenom "sve vam je to isto".
thnx.

ma to sam spomenula zato jer bi te blazinice trebale predstavljati kombinaciju mehaničkog i kemijskog pilinga pa sam tražila u sastavu koje kiseline su stavili u proizvod i primijetila da Green Tea nema kiseline nego se oslanja na eksfolijacijska svojstva zelenog čaja...

pa sam pretpostavila da zbog toga Green Tea ima nježniji učinak od Wine verzije i da je zato možda bolja opcija za suhokošce...
kukumka is offline  
Old 07.11.2017., 14:04   #60
Wow, super shopping!
Quote:
pikey kaže: Pogledaj post
I za konačnu smrt novčanika neki novi zec
- A'PIEU Redness Tone-Up Cream
Ovo zvuči jako zanimljivo! Nemam sad vremena tražiti reviewove, jesi ih ti čitala, djeluje li ta krema dugoročno na crvenilo ili je kao primer pa ga trenutno sakriva?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Plavusa132 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:31.