Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2018., 18:00   #1
Tablete/vitamini za kožu

Koje tablete koristite, a da su baš za kožu, ono tipa vitamin e, c, hijaluronska?
Inače su u prodaji one za kožu, kosu i nokte, no koristite li baš za kožu i kakvi su dojmovi? Ja probala one dm-ove Haut vital, ok su, al ništa specijalno.
Ima i merz ciljano za kožu, njih nisam probala.
Jel možda bolji izbor na iherbu, da podijelimo iskustva, tko je koristio, dojmovi....
ForrestCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 18:09   #2
Quote:
ForrestCat kaže: Pogledaj post
Koje tablete koristite, a da su baš za kožu, ono tipa vitamin e, c, hijaluronska?
Inače su u prodaji one za kožu, kosu i nokte, no koristite li baš za kožu i kakvi su dojmovi? Ja probala one dm-ove Haut vital, ok su, al ništa specijalno.
Ima i merz ciljano za kožu, njih nisam probala.
Jel možda bolji izbor na iherbu, da podijelimo iskustva, tko je koristio, dojmovi....
Ne koristim ja, ali moja baka već dugi niz godina koristi one Bevital Sun kapsule i još neke čije ime trenutno ne znam (sve je iz ljekarne) i pomažu joj itekako. S njenih nepunih 67 godina izgleda sigurno jedno 10-15 mlađe. Naravno, ne samo zbog toga, ali korištenje takvih preparata sigurno doprinosi tome; koža joj se jako brzo obnovi od pucanja i sličnih oštećenja te vanjskih utjecaja općenito, kosa je jača koliko to može biti, nokti manje pucaju... Ako te bude više zanimalo, pitam je pa prenesem ovdje.
Guloth is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 18:14   #3
Da, dobar je Bevital, uzimam ga prije ljeta i super bude....samo ne znam jel može štetit ako se neprekidno uzima, jer je to kao ciljana prevencija prije ljeta..
ForrestCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 18:19   #4
Quote:
ForrestCat kaže: Pogledaj post
Da, dobar je Bevital, uzimam ga prije ljeta i super bude....samo ne znam jel može štetit ako se neprekidno uzima, jer je to kao ciljana prevencija prije ljeta..
Koliko znam, ona to uzima tijekom cijele godine i uvijek obnavlja zalihe. Pretpostavljam da onda nije problem... Nije da se krka time danonoćno, ali zbilja često koristi (ne znam sada imaju li neke određene upute kako to uzimati). Uvijek ima to sa sobom.
Guloth is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 14:17   #5
Kakvo je pakiranje?

https://ljekarna-marusic.hr/media/pr...99904555_1.jpg

ili

http://www.story.hr/wp-content/uploa...2933330802.jpg
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 16:56   #6
Ja imam ovo drugo, mislim da je ovo gornje starije pakiranje, ali nisam sigurna točno.....
ForrestCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 19:07   #7
Da, prvo je staro pakiranje; mislim da je bilo čak i neko žuto, zvano samo Bevital. No sada ne vidim da više ima toga... A ovo drugo je novo pakiranje samo za Bevital Sun.
Guloth is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 19:15   #8
Hvala vam na odgovorima.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 15:29   #9
Mislim da ti je jeftinije na kraju dana vidjeti kaj ti fali od vitamina i uzeti veće pikse istih...

Ja imam ogromnu piksu vitamina c , supradyne (ali ovo jer je meni imunitet užasno pal povodom drugih razloga) , vitamin D (ovo je problem jer kod nas dolazi u tabletama u kojima nije niti približno dovoljno količinski, pa ti doc mora pisati recept za kapi) ...

Ugl. mislim da je isplativije kupovati pikse vitamina, nego te preparate kombinirane, iako to je jednostavnija opcija, priznam ..
Panther1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 16:51   #10
Uzimam veće koncentracije e i c vitamina, oko 200 posto rda vitamina e, valjda nije štetno

Je li netko probao kapsule hijaluronske sa kolagenom i c vitaminom, vidjela sam da ih ima Solgar, ili neke da su sličnog sastava?
ForrestCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 19:29   #11
Quote:
ForrestCat kaže: Pogledaj post
Koje tablete koristite, a da su baš za kožu, ono tipa vitamin e, c, hijaluronska?
Inače su u prodaji one za kožu, kosu i nokte, no koristite li baš za kožu i kakvi su dojmovi? Ja probala one dm-ove Haut vital, ok su, al ništa specijalno.
Ima i merz ciljano za kožu, njih nisam probala.
Jel možda bolji izbor na iherbu, da podijelimo iskustva, tko je koristio, dojmovi....
imaš na mom blogu o hijaluronskoj i kolagenu, nema puno postova, scrollaj na početak
__________________
Jass blog za njegu kože: njegakožeiznad35, za njegu duše se sluša: divinska glazba i čita (opet i opet) jer knjiga je ista, ali ja nisam <3
Jassica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2019., 10:46   #12
Dižem malo ovu temu...
Je li netko probao kolagen u prahu?
Npr: https://ljekarna.hr/starenje-koze-an...nost-koze.html

I da li ima kakvog efekta? Je li netko to koristio barem 2 mjeseca, kao što je preporuka? Mislim, prema doziranju, za 2 mjeseca treba mi 4 pakiranja, 600kn... nedam ako nema efekta!!! S druge strane, ako ima, dala bih i duplo.

Ili možda ove kapsule:
https://naturapharm.net/kolagen-kapsule-biofarm.html

tessaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2019., 11:17   #13
Jassica, super ti je blog, nisam +35, ali sam si slozila wl sa gadgetima.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2020., 06:50   #14
Lightbulb

Jel postoji neki suplement koji se pije kao kura neko vrijeme i onda si miran?
Za zdravlje/ljepotu kože
CERN is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:38.