Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2015., 16:16   #121
Quote:
Ajfel kaže: Pogledaj post
Taj je pro-homo brainwashing cuda napravio. Zato njegovi arhitekti zasluzuju imati svu moc ove dimenzije a vi ovce zivjeti u duznickom ropstvu potpuno iskrivljene slike morala
respect!

stari sustav (pranja mozga) nove budale .. rekli bi u narodu
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2015., 10:52   #122
Quote:
Ajfel kaže: Pogledaj post
Je ono, ako izgleda ko patka, glasa se ko patka, krece se ko patka, mirisi ko patka, hrani se ko patka...nije nuzno patka, mozda je trans-kokos sa poremecajem rodnog identiteta.

Taj je pro-homo brainwashing cuda napravio. Zato njegovi arhitekti zasluzuju imati svu moc ove dimenzije a vi ovce zivjeti u duznickom ropstvu potpuno iskrivljene slike morala
Quote:
Ajfel kaže: Pogledaj post
Ne nuzno!

Ja osobno nisam spot frik po pitanju pracenja sporta, kuham samo tako, radim kolace, klasicna muzika mi je na prvom mjestu, rado otidem na operu ili izlozbu, plesem, frik sam za prirodu i obozavam zivotinje, meditiram i duhovno se razvijam, auti mi ne predstavljaju nista drugo do prijevoznog sredstva koje me mora odvesti od tocke A do tocke B...
A garantiram ti da od X zena ni jedna ne bi posumnjala u moju heteroseksualnost!

Biti musko je stvar energije i stvar stava. A ako su zene na vagi jesi li hetero ili nisi, znas da nesto opasno ne stima
Jos kad se u racunicu dodaju parametri koje je autorica navela
Ali, Ajfele...
Ti bi barem po svojim hobističkim interesima i performansama trebao pokazati više tolerancije prema autoričinom patku...
Kako znaš gdje je to hetero-gej Bajakovo ili Šengen?

I ja mislim da je biti muško (ili žensko) stvar energije (iako se i ona emanira s različitim intenzitetima), ali za gard nisam sigurna jer to se da naučiti ili fejkati. A taj gard mnogi skriveni gejevi nabildavaju baš od straha od osude okoline.
U mojoj branši ima podosta deklariranih gejeva i ormaruša i zbog dugogodišnjeg bivanja u tom okruženju mogu utvrditi tko je dominantno patak, tko paun, a tko tetrijeb... Ali u nekim slučajevima granice je teško odrediti čak i kad si prijateljski i kolegijalno vrlo blizak s osobom. A to, na kraju krajeva, i nije važno dok osobno nisi zainteresirana za pojedinca... Koja je zainteresirana, ta provjeri. Pa ni tad ne znači da je gej, možda samo ne reagira na nju.

Prije 20 godina, npr. u kraju iz kojeg potječem, likove s interesima i hobijima poput tebe okolina bi natjerala da ih zatome, i to najvulgarnijim pogrdama, ismijavanjem, možda čak i batinama u mraku iza birtije.
Pekao bi kolače u okrilju noći u strahu da te prave baje ne prozovu snaša Ajfel.


Na prohomo valu profitirali su mnogi hetero tipovi sa šarolikim (u duginim bojama) interesima pa ne razumijem zašto su tako netrpeljivi prema onima koji su za stupanj-dva ili 99-100 dalje od njih na skali...


Ja sam totalno prohomo, jer su realizirani pederi zadovoljni ljudi, ne zajebavaju te bezveze na poslu isl. Dok su ormaruše veliki problem za suradnju - frustrirani, u ilegali, granatiraju agresijom... Ja bih ih sve oslobodila da se nesputano povaljaju s dečkima koji ih hoće, tak da se meni skinu s kurca.
Valissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2015., 13:36   #123
Je ili nije, nećeš znati dok ga ne pitaš, bar suptilno. Što se tiče plesanja i tako, ne vidim zašto je to toliki problem. Svatko od nas ima svoje interese i afinitete, tko je ta moralna vertikala koja će tvrditi što je ispravnije od drugoga? Poznajem dosta muškaraca koji su npr. hetero, a nogomet im nije najvažnija sporedna stvar na svijetu. I nisu zato manje muškarci od ovih drugih. Čak bih rekla da je u neku ruku bolje, bar znaš da neće subotom/nedjeljom samo sjediti ispred ekrana i piti.
draga susjeda is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 19:48   #124
Quote:
ViciousVixen kaže: Pogledaj post
Ako ćemo gledat jel netko gej po tome čime se bavi onda moj frend koji je backend developer, kuha jedino kajganu (koja mu zagori), pije tamno velebitsko i priča o nogometu jednako dobro kao i o motoru auta, nije gej ali je. i najdivnija je osoba ikad a i dečko mu je super
ti su najgori treba im kakav homo pečat na čelo udarit

Quote:
Valissa kaže: Pogledaj post
Ševio je ko najbolje muško (evo, ubrajam ga u top tri najbolja), samo je ispuštao čudne, ženskaste zvukove dok svršava.


Quote:
Valissa kaže: Pogledaj post


ps. baš me zanima koliko bi ženskih rado bilo sa bi muškima.. i to onako, skroz opušteno
FiorellaTerenzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 19:51   #125
.. https://www.youtube.com/watch?v=4nGFNayjYrM ..
FiorellaTerenzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 21:06   #126
Quote:
kleopa90 kaže: Pogledaj post

Naime, pleše balet
Ovo je meni sasvim dovoljno.
Vaxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 22:51   #127
To šta neko pleše balet apsolutno ništa ne znači
Btw tko nije gledao nek si pogleda ovaj film. Ima i baleta. A super je film
https://m.youtube.com/watch?v=phCEwSmHpOE
avadon is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 23:16   #128
Inače po ovom šta autorica piše dečko nije gej nego je potpuno neiskusan i smotan a to se može vrlo brzo promijeniti ali ona mora inicirati i priču i akciju i imati malo razumjevanja istrpljenja ali i inicijative u početku.
Znam dosta gejeva i neki jesu feminizirani ali za puno njih nitko nikad ne bih posumnjao koje su orjentacije. A samo to šta je on feminiziran ne znači da je gej ali se možda okrene tome ako ga okolina bude gurala u tom smjeru.
avadon is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 00:26   #129
Quote:
avadon kaže: Pogledaj post
A samo to šta je on feminiziran ne znači da je gej ali se možda okrene tome ako ga okolina bude gurala u tom smjeru.
Molim jedan stending ovejšn
Ajfel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 00:44   #130






















btw. zahvaljujem ko god da je već postavio kinsey skalu, pronađoh se na drugom nivou a i test mi je isto potvrdio.
FiorellaTerenzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2015., 20:40   #131
nznm niti jednog feminiziranog muškarca koji nije gay..sry
brendonlee is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 23:09   #132
Quote:
brendonlee kaže: Pogledaj post
nznm niti jednog feminiziranog muškarca koji nije gay..sry
Aha. Ako ti neznaš ni jednog to znači da tako nešto ni ne postoji?
Dal znaš možda kojeg eskima ili su i oni samo dio neke teorije zavjere?
Ja znam trojicu. Ne. Četvoricu. Znači muške osobe raznih godišta, stavova i svi su hetero iako su feminizirani. I ti bi sigurno reekao da su gej. A nisu. Niti prikriveni. Trojica su u sretnim vezama. Sa curama. Jedan je sretan bez veze. (A dobro mu ide sa curama. Vole i one njega i on njih.)
I događa im se da ljudi kad ih vide misle da su gej ali ljudi su glupi kad ne razmišljaju i ne postavljaju pitanja nego predrasude.
avadon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:30.