Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2007., 22:05   #61
Pločice do 80 kn

Kupaonske, kuhinjske, podne...mogu li se naći dobre do 80 kn/m2 i gdje je najbolje otići pogledati ?
sky cruiser is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 22:09   #62
na rudeskoj (izmedju zagrebacke i zagrebacke) imas veeeliki ducan s plocicama...
pogledaj tamo
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 09:41   #63
Quote:
CabDriver kaže: Pogledaj post
Novi podforum

Pa da ga odmah i krstim... zanimaju me prijedlozi forumaša, kakve pločice bi odabrali za ovu kuhinju?
Elementi će biti u bojama kao na slici, dok zid ne mora nužno biti žute/oker boje... zanima me boja i veličina zidnih i podnih pločica koje bi vi stavili (ove na slici su bezveze odabrane, samo radi lakše vizualizacije)...

Btw. da li je tko stavljao pločice dijagonalno, pod kutem od 45°? Što se time vizualno dobije?

Kreativci, navalite...
kakvu god boju izabrao, neka samo keramika bode jednobojna ... na ovak šarenu kuhinju nema baš puno razmišljanja Osobno, izabrala bih što neutralnije kvadratne pločiće, mat.
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 09:42   #64
Quote:
sky cruiser kaže: Pogledaj post
Kupaonske, kuhinjske, podne...mogu li se naći dobre do 80 kn/m2 i gdje je najbolje otići pogledati ?
ima na Drvinju dobar dućan, Kreiva
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 13:22   #65
ja sam sebi kupio u cordiala, sv. Nedelja. Pločice su bile gorenje, i imali su 20% popusta tako da su bile taman oko 80Kn
dario101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 17:13   #66
Za kuću sam nabavila sve pločice 1. klase, a sve su me došle između 70 i 90 kn/m2. Kupila neke u Cordialu u Sv. Nedelji - sad u rujnu imaju akciju - gratis ljepilo uz pločice (mislim da daju 5kg na m2 pločica), a neke u MD Profilu na Slavonskoj.
Miss charming is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 23:45   #67
Bauhaus na Slavonskoj av. od 69kn/m2,79kn/m2 pa nadalje...
zzoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 23:57   #68
Quote:
zzoja kaže: Pogledaj post
Bauhaus na Slavonskoj av. od 69kn/m2,79kn/m2 pa nadalje...
Kakva je kvaliteta ? Da li isto koštaju zidne, podne...
sky cruiser is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 18:44   #69
Quote:
vikica kaže: Pogledaj post
Ja bi iskombinirala neku neutralnu boju (lagano bež, al da vuce na nijansu u kuhinji) i nekoliko kockica u ovoj crvenoj boji. Te male bi samo umetnula na par mjesta. Tako ces razbiti monotoniju jedne boje plocica, a opet nece biti prenapadno i previse.
Ovo mi se čini kao dobra kombinacija, tnx
A i s obzirom da je riječ o maloj kvadraturi, uzet ćemo neke skuplje pločice pa ćemo i tu malo dobit na ukupnom dojmu...

Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
PS sad si duzan rundu za ekipu
Može, svi ste pozvani na cugu u novoj kuhinji, čim bude gotova

Hvala svima...
CabDriver is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 18:56   #70
Drago mi je da je pomoglo.
Quote:
CabDriver kaže: Pogledaj post
Može, svi ste pozvani na cugu u novoj kuhinji, čim bude gotova

Hvala svima...
Nemoj dva put reći! da ti ekipa ne nahrupi doma i upropasti cijelu novu kuhinju
vikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 20:56   #71
Mala bijele sa crnim fugama.
Trapko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 00:35   #72
Quote:
CabDriver kaže: Pogledaj post
Ovo mi se čini kao dobra kombinacija, tnx
A i s obzirom da je riječ o maloj kvadraturi, uzet ćemo neke skuplje pločice pa ćemo i tu malo dobit na ukupnom dojmu...



Može, svi ste pozvani na cugu u novoj kuhinji, čim bude gotova

Hvala svima...
Ako je mala kvadratura onda stavi svjetliji ton i na zid i na pod,dobit ćeš optički na prostoru i izgledat će ti elegantnije i urednije
pušimalboro is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 00:51   #73
Slična je cijena i za zidne i podne pločice.
Za kvalitetu točno ne znam(u prolazu sam se osvrnula samo na cijenu),ali u Bauhasu proizvodi bi trebali zadovoljiti međunarodne standarde kvalitete .
zzoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 11:04   #74
Pločice se razlikuju po klasama, stoga ako kupiš jeftine pločice ne možeš očekivati da će ti, ne znam pločice I klase izgledati isto kao i one koje su III klase, budući da su uvijek malo iskrivljene niti tako dobro sjedaju.

Dakle koliko novaca toliko glazbe.

A pogledaj si malo članke na:

brisana reklama

Zadnje uređivanje fonemf : 07.02.2009. at 23:19.
Majstor Fantać is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 11:27   #75
Pa ja sam sve samo ne stručnjak za boje. kad sam kupovao novi stan dok je još bio u izgradnji nudili su mi da odaberem pločice za kuhinje, uzeo sam si dvije nijanse. međutim kad sam došao poslije ispalo je da su zamjenili pločice između mene i susjednog stana, a ove su se još bolje uklapale od onih koje sam ja odabrao. što se tiče pločica u kuhinji pročitaj si brisana rekama

Zadnje uređivanje fonemf : 07.02.2009. at 23:19.
Majstor Fantać is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 13:32   #76
... definitivno neka bež nijansa.... a da si malo razmisliš o veličini pločica? Ja imam 20cm X 35cm i izgleda super. Vodoravno postavljene. Stane 2 ili tri u red (između gornjih i donjih elemenata), po dužini bi ti možda stale 3 ili 4 sa svake strane.
Ja sam stavila ove pločice i djeluje odlično:
http://www.colli.it/elenco_prodotti_en.asp?id=60
bela777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 18:24   #77
Visoka cijena pločica ne garantira kvalitetu, kao ni povoljna cijena ne mora nužno značit lošu kvalitetu. Npr. u Pevecu podna pločica "akcija" prije 103
kn, sada 69 kn. Ista takva pločica u Stilkeru, Ilica 40 kn za gotovinu.
(provjereno isti proizvođać i pločica je prve klase). I sad po cijeni u Pevecu
misliš da si kupio kvalitetu, a po cijeni u Stilkeru lošu kvalitetu ili 3 klasu.
Ni jedno ni drugo, već se iz ovoga vidi kako nam dragi trgovci varaju ljude
i da prije kupnje treba stvarno dobro sve ispitati.
Deni.m is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 11:45   #78
pločice gdje ih mogu "utopiti"

Naime ostalo nam je 5 paketa zidnih pločica kupljenih u ferotermu .... tamo ih ne žele zamjeniti a nama zbilja ne trebaju..... platili smo ih 180 kn po kvadratu.Ima li netko ideju na koji način da ih iskoristim ... u smislu da ih prodam ili zamjenim ili nešto.....
ivana_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 12:50   #79
Quote:
bela777 kaže: Pogledaj post
... definitivno neka bež nijansa.... a da si malo razmisliš o veličini pločica? Ja imam 20cm X 35cm i izgleda super. Vodoravno postavljene. Stane 2 ili tri u red (između gornjih i donjih elemenata), po dužini bi ti možda stale 3 ili 4 sa svake strane.
Ja sam stavila ove pločice i djeluje odlično:
http://www.colli.it/elenco_prodotti_en.asp?id=60
ovo mi se zbilja svbiđa ... tko ih prodaje, koja je cijena, please
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 09:24   #80
jel ima tko doma polirani gres?
drabotic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:17.