Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.08.2009., 13:06   #21
Samo bih pitao dali zna netko kako ide vlak iz Rijeke za Šibenik i koliko košta.Znam da imam informacije na hž-u ali nemogu niš skontat tamo.
grandmas flour is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2010., 16:33   #22
Šibenik i okolica

Ima li netko kakvo iskustvo sa Žaborićem ili Brodaricom?Nikad nisam bio u tim mjestima pa me zanima vrijedi li tamo ići na more?kakve su plaže?Hvala
LAV-LAV is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2010., 16:40   #23
ne valja to ništa. vodice su super.
late bloomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2010., 16:45   #24
Ozbiljno?Bio si u tim mjestima ili si od tamo?Sad si me malo uzdrmao,ali bolje tako nego da se nasanjkam.Reci mi što je u Vodicama super,a šta u ovim mjestima ne valja?Kakve su plaže u Vodicama?jako mi je bitno da padne odluka još večeras...
LAV-LAV is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2010., 16:59   #25
ma šalio sam se. samo čuvam svoje mjesto za kupanje.

meni su odlični. posebno kod mosta, na stijenama. u žaboriću je pješčana.

vodice bih zaobišao u širokom luku.
late bloomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2010., 17:09   #26
haha hvala!
LAV-LAV is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 19:59   #27
Question solaris-šibenik

bok!!!jek neko bio u solarisu kod šibenika,kažu da je super i da imaju pristojan aqua park...pa me zanima,kakve su cjene i jel prikladno za djecu od godinu-dvje?
peluma is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 21:43   #28
Quote:
peluma kaže: Pogledaj post
bok!!!jek neko bio u solarisu kod šibenika,kažu da je super i da imaju pristojan aqua park...pa me zanima,kakve su cjene i jel prikladno za djecu od godinu-dvje?
bio sam ti ja sada prije koji dan,za hotel ti neznam reci i za cijene konkretno...jer sam bio tamo jedno popodne unutra..
inace stvarno je ok odradeno,pogotovo za djecu..imas neke gusarske brodove,pirate..tobogane..itd..plaza je ok,ima mjesta,velika je..na jednom dijelu ima hlada.
problem je parking,koji je pod naplatom...al nema mjesta,pa guzva-sim tam..
tak ja je ok parkirat na brdu pa onda uz jedan potocic uc na plazu s istoka.
comi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 21:57   #29
Quote:
comi1 kaže: Pogledaj post
bio sam ti ja sada prije koji dan,za hotel ti neznam reci i za cijene konkretno...jer sam bio tamo jedno popodne unutra..
inace stvarno je ok odradeno,pogotovo za djecu..imas neke gusarske brodove,pirate..tobogane..itd..plaza je ok,ima mjesta,velika je..na jednom dijelu ima hlada.
problem je parking,koji je pod naplatom...al nema mjesta,pa guzva-sim tam..
tak ja je ok parkirat na brdu pa onda uz jedan potocic uc na plazu s istoka.
hvala ti,i mi planiramo ići na jedan dan,ćujem da imaju nekakve bazene gdje su ti tobogani...jel možda znaš jel se to posebno plaća?
peluma is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 22:03   #30
Quote:
peluma kaže: Pogledaj post
hvala ti,i mi planiramo ići na jedan dan,ćujem da imaju nekakve bazene gdje su ti tobogani...jel možda znaš jel se to posebno plaća?
stvarno ti to neznam reci
nisam tobogane koristio,tj aquapark..
a nebi se cudio da se nesto placa,cak kad vrtim film unazad kao da sam vidio i neke blagajne...(al stvarno nemoj me drzat za rijec)..
inace imas neke restorane,sladoled..i tako fino je meni bilo.
mozda da pogledas na gogl,probas iscupat nihov sajt neki..pa mozda tamo ima nesto ..
comi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 22:10   #31
Quote:
peluma kaže: Pogledaj post
hvala ti,i mi planiramo ići na jedan dan,ćujem da imaju nekakve bazene gdje su ti tobogani...jel možda znaš jel se to posebno plaća?
odnosno znam da se plaća,ali koliko?
peluma is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 22:12   #32
Quote:
comi1 kaže: Pogledaj post
stvarno ti to neznam reci
nisam tobogane koristio,tj aquapark..
a nebi se cudio da se nesto placa,cak kad vrtim film unazad kao da sam vidio i neke blagajne...(al stvarno nemoj me drzat za rijec)..
inace imas neke restorane,sladoled..i tako fino je meni bilo.
mozda da pogledas na gogl,probas iscupat nihov sajt neki..pa mozda tamo ima nesto ..
krećem u potragu sad imam vremena..još jednom hvala!!!pozzz
peluma is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2010., 18:37   #33
Bila sam u Solarisa prosli tjedan. Placaju se veliki tobogani, ne znam koliko, princip je "na cipove" Na mali mozes besplatno, a vjerujem mi za dijete od 2 godine veliki ni nije (osim ako naravno nije tebi u rukama). Plaza je zaista lijepo uredjena i bogata raznim sadrzajima: od vec navedenim gustarskih brodova, mini-golfa, aqua-parka do razlicite ugostiteljske ponude: caffe-barovi, "Dalmatinsko selo", Kuca kolaca, fast-food... Nadalje, tu su suvenirnica, dosta trafika te nezobilazne lezaljke i suncobrani. I oni se naplacaju: plasticna lezaljke 20kn, drvena 30kn, a suncobran 15kn (cijena dnevnog najma). Za parking zaista ne znam jer mi smo dosli iz pravca Splita, promasili skretanje (nenamjerno) i u Solaris usli sporednom ulicom iz pravca Sibenika. "Sluzbeni" parking nismo ni vidjeli pa smo se parkirali "na cesti" unutar resorta (u blizini hotela Ivan) i nista nismo placali Cijela jedna strana te "ceste" je bila zablokirana parkiranim vozilima
Laura Scott is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 11:23   #34
Parking u Solarisa

Ponukani lijepih iskustvom prije dva tjedna, odemo mi prije neki dan u Solaris ponovno Plaza i sadrzaji i dalje divni i krasni, ali parking ovaj put mission impossible

Kruzili smo dva-tri puta za naci nesto slobodnog mjesta, sve je bilo puno-bez razlike je li se naplacuje parking ili ne Tada smo ugledali jednog "pajdu" koji je na komad kartona napisao veliko slovo P i ispod toga cijena 20kn (za cijeli dan), a parkiralo se na livadici za koju nekako sumnjam da je njegovo vlasnistvo

Kada se usporedi cijena od 20kn za cijeli dan s onom od 15kn koliko se placa sat unutar resorta, nije puno. Kaze moj dragi "Hajdemo vidjeti." I tako udjemo na tu famoznu livadicu, a auta nabacana jedno do drugog, ocito je bilo da nema nigdje mjesta. Vec se lagano okrecemo za izaci na cestu, a pajdo ce put nas i kaze "Mozete se parkirati". Gledamo ga cijeli zbunjeni i mislimo se gdje moze, cinilo se da ni motor ne bih mogao vise stati A on ce, mrtav hladan, "Slobodno udjite, zablokirajte nekog i dajte meni kljuce od auta pa ja pomaknem auto ako bude potrebno nekome izaci."

Hvala, ali ne hvala! Toliko povjerenje u nepoznate ipak nemam!
Laura Scott is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 16:20   #35
da,
dole su ljudi poduzetni...a to bi ti ipak trebala cijenit u ovim recesisko/secesiskim vremenima...
ovo je jos jedan primjer kako ljudi necijene privatne poduzetnike

ps-trebala si procitat moj post br 18 i onda nebi imala tih problema i shtresova

dakle parkirat tamo na brdu s desne strne i za cca 10min si na plazi..a gore ima mjesta..al svi bi doleeee,kao ispred shoping centra-svi bi najradije usili u ducan s autom..a 6,5m dalje sve prazno...
comi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 17:29   #36
Mislim da smo tu i parkirali Bilo je jos automobila u okolici (doduse, sve SI tablice, ocito lokacija poznata samo mjesnom stanovnistvu ). Auto nas je docekalo kako smo ga i ostavili, a ranije spomenuti poduzetnicki duh ne bih testirala
Laura Scott is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 10:31   #37
SOLARIS

Ćao ljudi da li neko zna koliko košta smještaj u nekom od hotela kompleksa Solaris? Napišite mi neka svoja iskustva sa Solarisom!! hvala
ANITAmedich is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 09:36   #38
Ima li netko preporuku za neki konkretan smještaj u okolici Solarisa?
Jednostavna soba za dvije osobe, za prenoćiti ovaj petak na subotu.
Coco_Nut is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 12:54   #39
Zanima me ako imate kakav prijedlog apartmana u Šibeniku, ide se na terraneo festival pa bi trebalo oko tjedan dana za dvoje u tjednu 8-14-8. Nemora biti ni apartman ali nikad nisam bio u Šibeniku pa sam otvoren za sve prijedloge....samo da je u gradu a ne 20km dalje
__________________
...lurking in the dark...
raliSHA is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 13:23   #40
Smještaj

Pomoć ljudi,

ubijaju me ove cijene, ...
dali netko ima prijedlog za smještaj u Šibeniku, za dvije osobe, za kraj 8 mjeseca, ... noćenje sa doručkom ili polupansion

... naravno, da nije predaleko od civilizacije ...

pomozite!

dajte pišite na pm, thnx!

... a može i kao opcija nešto šire, npr; Tribunj, Murter, ...
jnovosel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:51.