Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2015., 23:14   #9801
Haha, svaki put se nadivim kako to vi zene uspijevate, al sa druge strane se ne mogu nacudit frendovima koje cure prevare, opljackaju na prevaru itd a ovi im oproste...
__________________
http://www.weboteka.net/
zbuzanic is offline  
Old 04.07.2015., 02:25   #9802
Drage cure i dečki,

ne budite tako strogi prema izletnicima na temi i njihovim "neprimjerenim" pitanjima.

Nisu svi došli do vaših razina, ali svi su oni u nekom obliku problema u vezi, prekida i sl. I njima (nama?) je to trenutno najgora stvar na svijetu, i možda se na trenutak osjećamo i kao šupendare.

Ali onda pročitamo ovo i shvatimo da ipak nismo i bude nam bolje ili shvatimo da bi mogli postati šupendara ili čak šupak! i na vrijeme to sprijecimo.

Ne bi li to trebala biti prava svrha ove teme; prevencija?
RobCat is offline  
Old 04.07.2015., 03:49   #9803
Pazi da ti to ne bi postala samo utjeha (nadam se da neće, ali budi svjestan da je lako prekoračiti taj prag koji razdvaja popustljivost i šupendarstvo).

Meni je primjerice trebalo otprilike čitavo jedno desetljeće (znate li vi koliko je to protraćenog vremena?!) šupendarskih veza i odnosa i svega što dolazi s time (narušavanja odnosa s drugim ljudima, samozavaravanje, gubitak ambicija) da bih konačno mogla stati pred ogledalo i reći: gle, šupendara si, ili se pomiri s time i nastavi sebi i drugima mazati oči ili okreni ploču, tj. okreni se sebi i počni malo za promjenu voljeti sebe.

Ove zadnje vezice neću ni opisivati, jer je svaki put bilo sve gore. Kao da samu sebe kažnjavam zbog toga što sam bila glupa i uvijek išla linijama manjeg otpora. Tješim se time da sam to naučila ranije prepoznati i presjeći kad bi voda došla do grla. To su odnosi koji umore i iscrpe čovjeka pa ako možete prekinuti sa svime čim skužite da se budi šupendara u vama neizmjerno ćete si olakšati budućnost. Ali kažu da se iz grešaka da naučiti dosta toga pa probajte ako vam život nije baš mio
Maialis is offline  
Old 06.07.2015., 00:05   #9804
Quote:
Maialis kaže: Pogledaj post
Pazi da ti to ne bi postala samo utjeha (nadam se da neće, ali budi svjestan da je lako prekoračiti taj prag koji razdvaja popustljivost i šupendarstvo).

Meni je primjerice trebalo otprilike čitavo jedno desetljeće (znate li vi koliko je to protraćenog vremena?!) šupendarskih veza i odnosa i svega što dolazi s time (narušavanja odnosa s drugim ljudima, samozavaravanje, gubitak ambicija) da bih konačno mogla stati pred ogledalo i reći: gle, šupendara si, ili se pomiri s time i nastavi sebi i drugima mazati oči ili okreni ploču, tj. okreni se sebi i počni malo za promjenu voljeti sebe.

Ove zadnje vezice neću ni opisivati, jer je svaki put bilo sve gore. Kao da samu sebe kažnjavam zbog toga što sam bila glupa i uvijek išla linijama manjeg otpora. Tješim se time da sam to naučila ranije prepoznati i presjeći kad bi voda došla do grla. To su odnosi koji umore i iscrpe čovjeka pa ako možete prekinuti sa svime čim skužite da se budi šupendara u vama neizmjerno ćete si olakšati budućnost. Ali kažu da se iz grešaka da naučiti dosta toga pa probajte ako vam život nije baš mio
Nisam skuzila, je li ovo bilo meni namijenjeno?

bez brige, znam ja da sam šupendara, podvrsta: spasitelj!

ali odlučila sam biti vrijedna (kako to samo prava šupendara zna) i pročitati temu od početka. Kakvo štivo, sjajno! nisam se toliko smijala usred noći, ne znam od kad.

A moja promišljanja: cas sam šupendara, cas sam onaj supak s druge strane, a cas sam glas razuma koji si tako nesto nikada ne bi dopustio, yeah right!

istina, imala sam 10 blaženih godina izostanka bilo kakvih supendarskih ispada pa sam se opustila; grlom u govna, naravno
RobCat is offline  
Old 06.07.2015., 00:47   #9805
Šupendarenje, evanđelje po Darkyn

Moj bivši aka "mjesec i zvijezde mog života" je bio mladić sa vrlo malom tolerancijom za tekstilnu industriju i dostignuća što domaćih, što stranih dizajnera, od milja zvanih "oni tamo pederi".
Kao takav je jako brinuo da prijespomenuti ne izvrše prevelik utjecaj na njegovu dragu, koja je u jednom navratu izrazila svoje stidljive simpatije za Toma Forda i gosna Galliana...
Enihu, svaki odlazak u kvazi šoping sa tadašnjim čovjekom mog života(a bez njega se nije išlo jer sam ja slabo žensko...na svašta me se da nagovoriti) je bio show u rangu rahmetli Andy Kaufmana i njegove hrvačke karijere isključivo sa ženama.

Jedan odlazak po nešto kozmetike i možebitni parfem mi se urezao u sjećanje.
Ulazimo u parfumeriju, ljubazna prodavačica nanjuši veću kupnju i krene nutkanje.
Nesretna žena se nije ni okrenula da mi dohvati kremu koju sam tražila, kad iz najmilijeg krene bujica verbalne dijareje.
Te kako on ZNA da oni tu kozmetiku nabavljaju u Dubravi po tko zna kakvim cijenama, a oni tamo pak iz Kine i Indije...da se to radi od janjećih placenti, a nigdje nije rečeno da nisu i ljudske u igri...Da je to sve jedna ogromna urota "pederskog lobija"(njegove riječi, ograđujem se), koji od žena žele stvoriti anoreksične dječačiće pa ih tove tom nekom kozmetikom da im sjebe hormonalni balans.
I tako cca 10 min monologa kojeg se ne bi postidjeli ni oni koji su pisali govore pokojnog Adolfa.
Nakon što je završio, prodavačica me sažalno pogledala i konstatirala da možda ipak ne želim kremu.
On je, izvojevavši bitku nad tom kvarnom kozmetičkom mašinerijom, ponosnim Her Flick korakom, izmarširao iz establišmenta, ostavivši mene da, crveneći kao najkrasniji mak, proprtljam : "Znate, on vam voli biti informiran...Inače je dobar čovjek i to."

Long story short-više ne zalazim u taj shoping mall.
A za ljubav tog vrhunaravnog estete sam odslušala još gro ovakvih monologa

Ljubav ne samo da je slijepa, nego je očito i gluha. I katatonična(bem joj sve po spisku).
__________________
We linger in the shadows of tormented minds.
https://youtu.be/lugnetyBAhc
Darkyn is offline  
Old 06.07.2015., 04:50   #9806
šok i nevjerica

Poznanik mi se javio prek fejsa /lik ima 22godine) .. znali smo se iz viđenja samo... i dopisivali se.. on mi se ponudio pomoci oko nekog ispita...... na kraju... dopisivali se i dosli do toga kao da oboje nismo za veze bla bla... i perverzije.. ja san bila otvorenija u razgovoru..
I trebali smo se naci.. ja san potaknula .. kao .. pa ajmo se nac popit pivicu.. necemo se sad vjecno dopisivati
I lik cijelo vrijeme kompliciraio oko nalazenja
Bila san solo doma.. pozvala ga... i kao cut cemo se posli... i na kraju mi lik nije odgovorio na poruku .... samo da naglasim da se on meni prvi javlja konstantno i zeli pricat i dopisivat se o perverzijama.. a ja potičem nalazenje i kad se triba nac onda ga nema nigdi

I nakon mjesec dana otkako se nije pojavio u mene, tu je stala bila komunikacija i eto ti ga odjednom se javlja najnormalnije.
Ja ga pitam sta se nija javija onu večer.. on govori: imao san problema sa curom .
ja gledam blijedo a nju nije opce spominja.. i pitam ga kao pa sta nisi reka da imas curu..
kao bilo mu glupo. al kao prekinija je s njom.. ajd dobro. i ja ga ignorirala nismo se vise culi.

proslo mjesec-dva.. i sretnem ga u gradu.. doslovno naletila na njega 1-1.. i poceli se pogledavati.. i smijati.. i kao razmini broj... i ovaj put mi je dao drukciji broj nego prije.. i kao opet dopisivati. i on krenija s perverzijama..
ja njemu kao.. aj amo se nac veceras. on kao: di kad di cemo. ja govorim pa vidit cemo se zurin ca.. (culi se prek fejsa).
i ja popodne po gradu.. vidim da faca mi ne salje poruke.. I ja ga tila zovnit da ga posaljen u ku?ac ... kad javlja mi glasovnu poruku: KORISNIK JE TRENUTNO NEDOSTUPAN
e da ima 22 godine lik -.-
vase misljenje o cijeloj priči? koji je uzrok sto se lik nece da nađe...
iman i sama pretpostavke al hocu cut vase misljenje forumasa(forumasica). hvala

NE MOGU VJEROVAT da je lik prestao koristiti karticu.. jel on ima kakav psihicki poremecaj ili sta. ispada ko da san ja njega gnjavila a ne on meni upadao cilo vrijeme... prejadno.
bas san ljuta da bi najradije ga zalila kantom nečega xS heheh .. -.- .. ponila bih pistolj oni djecji na djecje metke i pucala mu u kolina ako ga sretnem po gradu opet da iman uza sebe. xD hehe
Splićankaa is offline  
Old 06.07.2015., 07:09   #9807
Ljudi, šta da vam kažem, držite se i ne dajte na sebe. Pročitao sam ovu temu uzduž i poprijeko i bilo je dosta smijeha.

Ja sam imao sreću da nisam nikad imao osobu koja me pokušala pretvorit u svoga roba i obrnuto, tako da se tu ne mogu mješati i mogu biti jako zadovoljan sa svim svojim vezama. Više ili manje, naravno.

@ Splićankaa - On ti ima tipični nedostatak samopouzdanja. Diže si ego, a zapravo ne želi ništa s tobom. Možda kad mu bude neka jača kriza, navrati i do tebe, ali ne očekuj čuda. Jadan je i bolje ti je bez njega. Ne treba ti netko takav.

Ne kažu za vraga da su parovi najiskreniji kad se skinu gaće.
rocker1987 is offline  
Old 06.07.2015., 14:08   #9808
a tko nam/vam je kriv kad il krivo biramo il nasjedamo na sve ivašta
realno

mali bi cure htele zločestog dečka pa dobricu pa vrijednog pa ovo ono jel a to nejde tak
jer onda završe spotpuno normalnim i porsječnim tipom koji im je kao dosadan
tako je to očito
ja ne volim i nisam đžubre prema njoj niti ikome no trpio sam kao i ona sve i svašta možda i još uvijek
al problem je što ja neam dovolno samopouzdanja da dam do znanja ad moram biti svoj i da nisam loša osoba i da se dajem itrudim isto puno al ne očito to nije dovoljno i dosta
ko ad mi nije kao iskreno stalno
ma kako da ne


đžabe nam naša grižnja savjesti i guilt jebeni trip kojeg stalno osjećamo, tako samo izludimo s vremenom
al mi ipak verujem u ljubav pa ono kao mislimo da će ona pobjedit sve
kao da mi koji neamo dobar oslonac staraca il nam fali jedan kao da smo sjebani do zla boga i ko da mi samo znamo bit sjebani radi tog i ne izgrađeni do kraja
pa kog boga onda jeste s nama ak je to tak kak i je?!
a i rijetko tko na prvi moment kaže pravu istinu o sebi tipa ja sam takav itakv oš neš bangladeš,svi nešto glumi i izigravaju pa onda kasnije dođe trenutak tog bolnog prosvjetljenja

a znam ja da je odavno tebalo uzet stvar u svoje ruke i nedopustit nikome da nas zajebava i da nas vidi u pravom svjetlu izgrađene,samopouzdane,neovisne savršene dapače
al eto nekima od nas to jednostanvo neide
jer je malo dobrih ljudi nažalost koji se cijene i ne gledaju kroz zube i naslađuju se i govore ja sma to i to napravio za tebe i mučim se što ti radiš za nas i našu ljubav ko da ne vide sav trud i patnju i nemogućnost i kolko to ždere
a neka im neka
ja sam uvijek kasnio za svima isviem no eto stigao sam i osećam kao da nisam i ništa propustio ustvari, jer ljubomora i manjak dobrh ljudi ionako sve zajebe
jer kad nekome moraš neš stalno tupiti a on to baš ne kuži ne znam
pitam se onda dal prava i bezuvijetna ljubav uopće i postoji?

kažem tko nam/vam je kriv što trpimo sv isvašta
meni je zapavo još i ok kakvih tu sve parova ima tj. bilo je
ali ono boli prečesto
št oje uvek s nečim razočram kao i sebe što nisam nešto uspio i to me izjeda i onda se ot u rućžnim trenucima meni stane nabijat na nos
nije ot lepo nikako i nije uredu
milsim kao da se meni sve mora crtat,ko da sma retardiran i sam ne mogu ništa stvorit i napravit ono
a samo se nadaš lijepim trenutcima opet da budu tu ida traju a njih je sve manje i manje..
Metallic fan is offline  
Old 06.07.2015., 14:52   #9809
@Splicanka - u sustini, mislim da se liku prijebalo, ali mu nisi dovoljno napeta. Po obrascu njegovog ponasanja mislim da ti ne mora biti zao zbog toga.
Newbie28 is offline  
Old 06.07.2015., 19:32   #9810
Ja bih možda ovdje nešto i napisao
Al imam problem
Šupendara-kaj to je?
Molim kratku definiciju
Hvala
__________________
As long as you trust yourself, you will know how to live (Goethe)
Biznismen75 is offline  
Old 06.07.2015., 23:57   #9811
Quote:
Biznismen75 kaže: Pogledaj post
Ja bih možda ovdje nešto i napisao
Al imam problem
Šupendara-kaj to je?
Molim kratku definiciju
Hvala
Osoba koja je u vezi s nekom bezobzirnom osobom (ovdje od milja zvanom šupak), te iz prevelike ljubavi trpi sva s*anja koja mu/joj šupak priređuje.

A da si pročitao bar nekoliko upisa na temi, samo bi ti se reklo.
Martian7 is online now  
Old 07.07.2015., 01:21   #9812
nastavak...

hvala svima na razmisljanjima... nije mi zao.... jedino mi je bilo drago U POČETKU kad je on zapoceo komunikaciju samnon..
jer mi je bio privlacan.. i ja stvarno nisan tila ni vezu ni nista.. i ponasanje mu je kretensko.. bas djetinjasto. a nek zavlasi nekog drugog pazite nastavka...

dakle u sub se tribali nac.. i lik iskljucio mob.
nedjelja ni A ni B od njega... ni prek moba ni prek fejsa
ponedjeljak jutro-- jucer.... lik mrtav hladan poslao ujutro poruku.. dobro jutro... solo sam doma do 4 popodne oces navratiti .....
nisan nista odg niti cu
Splićankaa is offline  
Old 07.07.2015., 02:00   #9813
Quote:
Little sun kaže: Pogledaj post
Eh sad znam.. samo što mi se više sad ne da pisati to isto.. bemu.. al bilo je terapeutski to izbacit iz sebe
Pišeš odlično, digni dupe zbog budućih naraštaja! Zar to nije poanta cijele priče?

PS. Ostatak molim bez cenzure!
__________________
Per aspera ad astra!
Azzriela is offline  
Old 07.07.2015., 23:51   #9814
sve mi se čini da prema ženama treba bit ko pola likova u ovim pričama

jer eto mi ok tipovi smo stoka ustvari mi nevolimo dosta, mi se ne brnemo, đžabe naš sav trud
mi se ne smijemo ljutit,mi sve krivo shvatimo uvijek
uvijek smo mi krivi naravno jel
mi nikad dovoljno pažnje ne pridajemo

pa eto neka vam onda neki koji će vas varat,tući bože oprosti,musti pare,i tak to
pa neka
Metallic fan is offline  
Old 08.07.2015., 07:39   #9815
Quote:
Metallic fan kaže: Pogledaj post
sve mi se čini da prema ženama treba bit ko pola likova u ovim pričama

jer eto mi ok tipovi smo stoka ustvari mi nevolimo dosta, mi se ne brnemo, đžabe naš sav trud
mi se ne smijemo ljutit,mi sve krivo shvatimo uvijek
uvijek smo mi krivi naravno jel
mi nikad dovoljno pažnje ne pridajemo

pa eto neka vam onda neki koji će vas varat,tući bože oprosti,musti pare,i tak to
pa neka
lupetaš, jako.

na koji način, ikad, misliš imati ravnopravnu partnericu koja će te voljeti i cijeniti kao ti nju ako ćeš je tretirati ko govno?

ak ne potisneš te melankolične pizdarije, u kojima se očito utapaš, te postaneš muškarac koji zna postupati sa ženom pretvorit ćeš se u osobu - idealnu za izbjegavanje svakoj ženi.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Old 08.07.2015., 10:12   #9816
Quote:
pinokio2000 kaže: Pogledaj post
lupetaš, jako.

na koji način, ikad, misliš imati ravnopravnu partnericu koja će te voljeti i cijeniti kao ti nju ako ćeš je tretirati ko govno?

ak ne potisneš te melankolične pizdarije, u kojima se očito utapaš, te postaneš muškarac koji zna postupati sa ženom pretvorit ćeš se u osobu - idealnu za izbjegavanje svakoj ženi.
Laetitia is offline  
Old 08.07.2015., 11:45   #9817
Quote:
pinokio2000 kaže: Pogledaj post
lupetaš, jako.

na koji način, ikad, misliš imati ravnopravnu partnericu koja će te voljeti i cijeniti kao ti nju ako ćeš je tretirati ko govno?

ak ne potisneš te melankolične pizdarije, u kojima se očito utapaš, te postaneš muškarac koji zna postupati sa ženom pretvorit ćeš se u osobu - idealnu za izbjegavanje svakoj ženi.
nisam ja solo niti išta takvo

samo ih ne razumijem nikako
uvijek ja ispadnem bzvz bad guy a nisam toliki kreten

al nisam
uostalom nisam ovo pisao prije par godina kad i jesam bio emotivno zdrkan i sjeban i ruglo od čovjeka

samo sam sinoć bio ljut no riješilo se to nekako
nisam sirovina da zbilja i postupim onako kako sam napisao gore

svako od nas ima jednostavno svoj breaking point do kojeg dođe,a nakon tog il se smiri il potpuno pukne
druge nema
Metallic fan is offline  
Old 08.07.2015., 17:18   #9818
ko pitao jel si solo il nisi? hoš reć da i s takvim stavom ima neka koja voli bit tvoja šupendara?

ne razumiješ žene? welcome to the club! teško ih je razumjeti al nije teško skužiti šta žele.

bio ljut? sad više nisi? vidi, takve nestabilne oscilacije, pogotovo u muško-ženskim odnosima, su turn off za oboje.

ima drugog načina. otiđi prije točke slamanja - izbjeći ćeš blamiranje, prvenstveno pred samim sobom, a ona moguće nekad skuži da je izgubila nekog tko će znati kako uljepšati život nekoj drugoj ženi.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Old 08.07.2015., 17:36   #9819
Metallic, opusti se...Ovo je tema za anale "priživjeli, ne ponovilo se", gdje se uz humor sjećamo kakvim smo se fekaličnim delikatesama , na zlatnu žličicu "ljubavi", hranili u vrijeme termo-nuklearne buktinje:-)
__________________
We linger in the shadows of tormented minds.
https://youtu.be/lugnetyBAhc
Darkyn is offline  
Old 08.07.2015., 18:20   #9820
Quote:
Darkyn kaže: Pogledaj post
Metallic, opusti se...Ovo je tema za anale "priživjeli, ne ponovilo se", gdje se uz humor sjećamo kakvim smo se fekaličnim delikatesama , na zlatnu žličicu "ljubavi", hranili u vrijeme termo-nuklearne buktinje:-)
ma sve je više mane ok samnom

samo eto pretjerujem ponekad i s onom izjavom od jučer i tako to
loše se nosim sa svojim problemima
fala isusu da ima razumijevanja az mene i sve to

smao me strah da to jednog dana ne pukne..
jer teško se živi i mnoge me stvari žeru,neuspjeh unatoč trudu,zaejdništvo sve

a to mrzim
Metallic fan is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:31.