Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.08.2010., 14:35   #1161
http://www.sportal.rs/news.php?id=32884

http://www.sportal.rs/news.php?id=32955

kakv lik
Trotoar is offline  
Old 06.08.2010., 14:43   #1162
Quote:
Brum-brum kaže: Pogledaj post
To je to. Santani nitko neće napisat da je naporan i nek počne pisat blog o Mamiću.
Jer čovjek sve radi sa šarmom.
nema to veze sa šarmom, jedno je pisat ono što je očito, drugo je trollat.

pročitaj malo postove od onog Gustava pa će ti sve postat jasno, tu priča kao da je njemu nešto stalo, ovo ono, a ustvari kenja bazveze jer s dinamom nema zajedničko osim 2 slova u nicku.

a nije ni on jedini koji tu prodaje spike, kad je dinamo prekjučer izgubio na ovoj temi se pojavilo 20 trolova koji su počeli pričat o tome kako je jedini spas hrvatskog nogometa regionalna liga, kako će nas spasit amaterizam i šta ja znam što ne. Naravno, kad je hajduk jučer pobijedio nitko se nije javio.
__________________
There's so many different worlds, so many different suns
and we have just one world, but we live in different ones..
Tijs is offline  
Old 06.08.2010., 15:16   #1163
Momak je slavio u srijedu u Zagrebu, u četvrtak je slavila cijela Hrvatska najveću pobjedu nad njegovim sunarodnjacima iz kolibi oko Beograda.
odbojkašcro is offline  
Old 06.08.2010., 15:32   #1164
Kad ispadnu iz L. Prvaka, volio bih tog stvarno sažalnog kompleksaša kojemu je ispunjenje životnog sna pokazivat majcu s oznakama Delija u obje utakmice kao da je nešto postigao u svom ispraznom postojanju na ovoj zemaljskoj kugli, imat još jedanput u skupini. Kad bi se ove naše budale skockale u glavi i sprašile ih nazad u ružnu pridnjestrovsku stepu, s rezultatom koji zaslužuju. Jer sam ih gledao uživo i skupa s njim su prosječna šaka jada. Tim je grotesknije i više boli što takva šaka jada može bez beda izbacit Dinamo koji se pokazao još većom šakom jada. Makar ovom neandertalcu nemre pomoć u životu niti da igra finale LP, i dalje bi bio mentalno uskraćeno mamino nevoljeno.
štancer is offline  
Old 06.08.2010., 15:33   #1165
Uh koji komentar, "nadam se da sam im zagorčao život" da, evo ne znam šta bih sa sobom nakon što je to pokazao...Lako je bilo pokazat to na terenu gdje ti nitko ne može ništa, ajd to pokaži u centru grada.
A i šta još reći za njega, svi dobro znamo da oni koji navijaju za Zvezdu su Cigani
expressivo is offline  
Old 06.08.2010., 15:42   #1166
Dečko mi je bio razočaran, a potom i ja.
Brontosaur is offline  
Old 06.08.2010., 15:56   #1167
Quote:
expressivo kaže: Pogledaj post
A i šta još reći za njega, svi dobro znamo da oni koji navijaju za Zvezdu su Cigani
Nekad davno C.zvezda je bila u velikoj četvorki tadašnje države. Danas sa tog prostora tu četvorku čine:

Dinamo
Hajduk
Partizan
Maribor
odbojkašcro is offline  
Old 06.08.2010., 16:06   #1168
Quote:
odbojkašcro kaže: Pogledaj post
Nekad davno C.zvezda je bila u velikoj četvorki tadašnje države. Danas sa tog prostora tu četvorku čine:

Dinamo
Hajduk
Partizan
Maribor
Pa istina, nekada je bila super klub u ex-Yu, ali imala je veliku pomoć od države i nogometnog saveza, kao i Partizan. Danas jbg, očito žele živjeti ko prije, ali toga više nema, zato i jesu u tolikim govnima, za razliku od Partizana koji ima jako dobro klupsko vodstvo.
expressivo is offline  
Old 06.08.2010., 17:21   #1169
Quote:
Tijs Verwest kaže: Pogledaj post
nema to veze sa šarmom, jedno je pisat ono što je očito, drugo je trollat.

pročitaj malo postove od onog Gustava pa će ti sve postat jasno, tu priča kao da je njemu nešto stalo, ovo ono, a ustvari kenja bazveze jer s dinamom nema zajedničko osim 2 slova u nicku.

a nije ni on jedini koji tu prodaje spike, kad je dinamo prekjučer izgubio na ovoj temi se pojavilo 20 trolova koji su počeli pričat o tome kako je jedini spas hrvatskog nogometa regionalna liga, kako će nas spasit amaterizam i šta ja znam što ne. Naravno, kad je hajduk jučer pobijedio nitko se nije javio.
Koliko je nekome stalo ne možeš procjenjivati ni ti ni bilo tko drugi.Što se trollanja tiče,to je isto klizak teren jer na svakom forumu ovisi o "renomeu" forumaša,stažu,kvaliteti postova,razini inteligencije i duhovitosti...i modovima.

Na ovom forumu je dosta toga dozvoljeno što je ok jer se ne kažnjava svaki off topic,a ni flejmanje kojeg ima koliko hoćeš.

Uostalom zato postoje modovi i eto čovjek je dobio ban,a kad bolje razmislim nije srao po Mamiću ništa manje od mene.Dapače.

Pa ,eto iz prve ruke mogu reć da koliko god bilo očito kakav je Mamić smrad,koliko god pisao o tome,čini mi se da nikad nije dovoljno.

Iako je potpuno besmisleno i beskorisno.I iako sam dosadan i sam sebi.
__________________
"Šta mo'š kad ne mo'š...."
Brum-brum is offline  
Old 06.08.2010., 17:35   #1170
Quote:
Brum-brum kaže: Pogledaj post
Koliko je nekome stalo ne možeš procjenjivati ni ti ni bilo tko drugi.Što se trollanja tiče,to je isto klizak teren jer na svakom forumu ovisi o "renomeu" forumaša,stažu,kvaliteti postova,razini inteligencije i duhovitosti...i modovima.

Na ovom forumu je dosta toga dozvoljeno što je ok jer se ne kažnjava svaki off topic,a ni flejmanje kojeg ima koliko hoćeš.

Uostalom zato postoje modovi i eto čovjek je dobio ban,a kad bolje razmislim nije srao po Mamiću ništa manje od mene.Dapače.

Pa ,eto iz prve ruke mogu reć da koliko god bilo očito kakav je Mamić smrad,koliko god pisao o tome,čini mi se da nikad nije dovoljno.

Iako je potpuno besmisleno i beskorisno.I iako sam dosadan i sam sebi.
i sve to stoji, i na ovom forumu, a pogotovo na ovom pdf-u se često dozvoljava off-topic, što ustvari i nije čudno, jer ipak nogomet nije toliko ozbiljna tema kao recimo religija ili politika, pa je ovakav tip moderiranja i više nego dobrodošao.

no ja te još jednom pozivam da odeš pogledat što je pisao Gustavo, i na kojim temama je pisao, a što je još bitnije i kako je pisao, jer će ti onda ovo o trollanju postat puno jasnije.
__________________
There's so many different worlds, so many different suns
and we have just one world, but we live in different ones..
Tijs is offline  
Old 06.08.2010., 17:55   #1171
Jebat ga, kakav god da je, naš je (barem još u nekim obrisima). Alko se tako nastavi, postat će uskoro južnoamerički. Boljeg nemamo. Ko deca, kad nismo imali pri ruci ikakvu ogračku, igrali smo se malim, vrtili ga i natezali i bio nam je najdraža igračka jer je bio uvijek bio tu, na raspolaganju. Tako je i naš Dinamo. Treba bit malo konstruktivniji i stvari okrenut malo drukčije i to na način, da uvijek postoji netko kome ide i lošije nego tebi. A to je naš Dinamo. Kako on može izgubit i na koji način, budi neko perverzno satisfakciju da postoji nešto ko može i još gore..... Jebat ga, izgled stadiona je ogledalo kluba. Koji jebeni cirkus!!!
Vincent V is offline  
Old 08.08.2010., 13:31   #1172
Quote:
odbojkašcro kaže: Pogledaj post
Nekad davno C.zvezda je bila u velikoj četvorki tadašnje države. Danas sa tog prostora tu četvorku čine:

Dinamo
Hajduk
Partizan
Maribor
Maribor?


Intervju Vladimir Volkov

http://www.mojsport.net/blog/vladimi...biju/3826.html
IvoMarjan is offline  
Old 08.08.2010., 13:38   #1173
Quote:
IvoMarjan kaže: Pogledaj post
Maribor?
Pa samo ti klubovi još nastupaju u Europi.
odbojkašcro is offline  
Old 08.08.2010., 17:55   #1174
Tri penala smo promašili, i nekim čudom 3 penala promaše i Šerifi. Normalno da smo i četvrti fulali


Proud to be is offline  
Old 09.08.2010., 00:25   #1175
Evo me sa mora, skupljao sam snagu i pamet za komentar ove tragedije, pogotovo nakon zajebavanja na dalmatinskoj svadbi sinoć. Još sam koji sat prije utakmice frendu na plaži rekao da utakmica neće dobro završiti, nisu ti porazi od Kopra i Rijeke slučajni... Eto, prvi put nakon ne znam koliko nismo dobili protivnika koji je na papiru slabiji od nas. Ako prođemo ove Mađare, puna šaka brade.
Grupa Queen is offline  
Old 09.08.2010., 00:37   #1176
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Evo me sa mora, skupljao sam snagu i pamet za komentar ove tragedije, pogotovo nakon zajebavanja na dalmatinskoj svadbi sinoć. Još sam koji sat prije utakmice frendu na plaži rekao da utakmica neće dobro završiti, nisu ti porazi od Kopra i Rijeke slučajni... Eto, prvi put nakon ne znam koliko nismo dobili protivnika koji je na papiru slabiji od nas. Ako prođemo ove Mađare, puna šaka brade.
ćutim dozu pesimizma, dinamo je imao los dan...i tako svaku drugu utakmicu
__________________
IBRO
škašiškafnjak is offline  
Old 09.08.2010., 02:38   #1177
Quote:
škašiškafnjak kaže: Pogledaj post
ćutim dozu pesimizma, dinamo je imao los dan...i tako svaku drugu utakmicu
to samo znači da će kiksat manje do kraja sezone, jer su sad ispucali kikseve

mislim šta se uzrujavate?
Nimoy is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:59.