Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2013., 14:59   #1
Talking Horoskopski znakovi i srca - usamljena, slomljena ili sretna - part 3

Dakle, kao što naslov kaže, zajedničkim snagama, došli smo i do trećeg nastavka Horoskopa.







Nastavljamo i dalje u revijalnom tonu, no ontopično , vodeći usamljena srdašca na putu pronalaska sreće i ljubavi!





Prethodne teme:
Horoskop 1
Horoskop 2









Upute za izradu natalnih karata:


Kako često dolaze novi, da se stalno ne bi postavljala slična pitanja, slijedi kratak opis što treba raditi u slučaju da želite da vam se da osvrt na natalnu kartu: staviti link/sliku izrađene natalne.



*KAKO IZRADITI NATALNU KARTU?*


Postoji dosta stranica na kojima se može izraditi natalna, no praksa na temi je da koristimo ovu stranicu.


a) za čitanje vlastite ili tuđe natalne:

1. Na gornjem toolbaru izabrati opciju 'Free horoscopes'
2. Zatim, u drugom stupcu pri dnu, izabrati opciju 'Chart drawing, Ascendant'

Kad upišete sve podatke i izradite natalnu, u postu stavite sliku karte pomoću opcije 'Insert image'
ili
stavite link na natalnu na stranici.


b) za čitanje dodatnih opcija u natalnoj, na kraju drugog stupca, izabrati opciju 'Extended chart selection'. Pod opcijom 'Please select the type of chart you want', izabrati: 'Natal chart wheel', te pod 'Additional objects' izabrati ono što želite detaljnije proučiti.


c) za čitanje sinastrijske karte (partnerski odnosi):

- Izraditi natalnu za sebe i partnera.
- Zatim, da bi se izradila vaša sinastrijska karta, izabrati opciju 'Extended chart selection'.
Pod opcijom 'Please select the type of chart you want', izabrati: Synastry chart 2.
Nadalje, pod opcijom 'Additional objects', izabrati: Vertex.
- Ukoliko je netko od starosjedioca na temi dovoljno voljan detaljno proučiti vašu sinastriju, možda vam zatraži i tabelarni prikaz karte. U tom slučaju, kliknuti na opciju 'View the additional tables' PDF i postati link s rezultatima.

Zadnje uređivanje Meadow : 16.10.2013. at 16:10.
Meadow is offline  
Old 16.10.2013., 15:29   #2
First! (jer ovnovi moraju biti prvi u svemu )
__________________
'Time is like a forest fire.' This was the motto of the Adonis Syndicate.
Acid303 is offline  
Old 16.10.2013., 15:38   #3
Quote:
Acid303 kaže: Pogledaj post
First! (jer ovnovi moraju biti prvi u svemu )
ooo da, to im je bolest.
Ovnovi moraju bit il prvi, ili uopce ne zele bit
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Old 16.10.2013., 17:39   #4

Quote:
Gilmour kaže: Pogledaj post
Koja mana strijelaca?
šta ti nemaš doma jednog takvog pa moraš pitat?

sviđa mi se kako je ovdje napisano:

He'll be amazingly faithful to some big idea or cause, or a guru in Nepal, but when it comes to boring old everyday living, forget fidelity. If he gives you a speech about freedom and the need for an 'open relationship' you'll know which way his wind is blowing.


Quote:
fulcrum kaže: Pogledaj post
Nisam samo odpratio koji si ti znak.
ja sam ovan, znak i podznak, mjesec vaga.

Quote:
Čuj, s obzirom na moje godine, mislim da se rijetko koji od vršnjaka oblači u nešto drugačije. Možda se jedino oblače u drugačije veličinske brojeve. Moji frendovi koji su uplovili u bračne vode lagano su se opustili.
što se toga tiče, rekla bi da si siguran po tom pitanju uz taj asc +saturn. ne bi se trebao "opustit"


Quote:
Da. Kad bih izdvajao ženstvene stvari, to bi bi bila duga kosa. Oči igraju veliku ulogu. Moj pojam ženstvenosti Cathrin Zeta Jones i Scarlett Johansson.
ajde, svidila bi ti se, al to sam znala i prije nego si malo specificirao pravila

inače, ovo "pravila" je tako....jarčevsko.



Quote:
Elia kaže: Pogledaj post
Ovo je hedonist Karmička petica nije dobra po pitanju novca. Znači u tim godinama koje daju zbroj pet nerijetko se događaju financijski slomovi, gubitci, itd. Nesporazumi sa okolinom, period kad svima kažu ono što ih ide, razdražljivi, problemi sa nesanicom. Inače za petice kažu da najviše od svih brojki vole novac. Kako i zaradit tako i potrošit na fine stvari, a dosta su i hvalisavi. U ovoj kombinaciji viši tip osoba daje novce svojoj obitelji (šestica), pomažu im (osmica) znači financijski. Niži tip pak radi obrnutu stvar, uzima. Petica također voli avanture, druželjubiva je i voli riskirati, pa tu srećemo puno kockara. Promatrajući brojke milijunaša (jeje, i to sam morala ) zamijetila sam da velika većina njih ima tu peticu negdje. Bilo je i onih sa karmičkom, tako da ne mora uvijek biti slučaj da osoba u tim godinama gubi novac, već ako je ispunila karmu - dobiva.
Šestica je izmedju ostalog promijenjiva pa se tako toj osobi život često naglo mijenja, no uspije se uvijek izvući jer je vrlo snalažljiva. Također se jako brzo prilagođava svim situacijama. Ako je u pitanju muškarac onda je pravi zavodnik, šarmer, moglo bi se reci i ženskaroš . Žene su obično jako ženstvene.
Osmica osim žrtve daje i moć, ali tek u kasnijim godinama jer za to trebaju proći lekcije (zato me podsjetilo na Sa ) Tako sa godinama imaju puno više iskustava od drugih, puno znaju, stoga stjecu i moć koja im je bitna. Ne kaže se bezveze da su najmoćnije od svih brojeva
Uglavnom, kombinacija je ok jer se osoba kroz sve teškoće i nagle uspone i padove uvijek dobro provlači.
o, hvala elia, opširan opis.

bogati, zgodni, hedonist, jel more bolje?

i naravno, svi u životu imamo uspone i padove, takav je jednostavno život. ono što je bitno za ovu kombinaciju je da se ipak uvijek dočeka na noge, a sa iskustvom samo jača.
tako bi ja nekako to zaključila.

nego jesi sigurna da su godine koje u zbroju nose 5 loše. meni se čine jako dobre. financijski. za ovu kombinaciju, dakako. (prošla je bila 5ica, zar ne?)
ili je u pitanju ovo šta si rekla, ako je karma ispunjena, onda dobiva?
ok, gledat ćemo da je ispunjena.
__________________
short circuit
rubylee is offline  
Old 16.10.2013., 18:19   #5
Quote:
rubylee kaže: Pogledaj post
o, hvala elia, opširan opis.
Ma np

Quote:
bogati, zgodni, hedonist, jel more bolje?
I još k tome pravi šarmer.

Quote:
ono što je bitno za ovu kombinaciju je da se ipak uvijek dočeka na noge, a sa iskustvom samo jača.
Tako sam i mislila. Rekla bih da to nije tip osobe koja kad doživi pad, padne u tesku depresiju već se nekako srećom izvuče. Snalažljivost je najjača vrlina u svemu tome. Isto tako se i u nekim kriznim situacijama izvuče i uvijek ima opravdanja za sebe. Npr. šestica je u pubertetu dobro lagala roditeljima, odnosno vješto se izvukla iz problema. Četvorke su uvijek brutalno iskrene pa se nisu izvukle, a dvojke npr. su poslušne, a kad lažu onda se to primjeti jer su nesigurne.

Quote:
nego jesi sigurna da su godine koje u zbroju nose 5 loše. meni se čine jako dobre. financijski. za ovu kombinaciju, dakako. (prošla je bila 5ica, zar ne?) ili je u pitanju ovo šta si rekla, ako je karma ispunjena, onda dobiva?
ok, gledat ćemo da je ispunjena.
Nisam sigurna, upravo zato sam spomenula onaj primjer s milijunašima recimo jedna prof. numerologinja uvijek tvrdi da se tad dešavaju financijski padovi, ali ja promatrajući njih, čisto sumnjam da je to baš uvijek tako. Pa sam i ja zakljucila da su vjerojatno ispunili svoju karmu
Ne znam jel prošla godina bila u petici jer nisi spomenula koliko ima godina. Ne gleda se godina kao 2012. nego koliko godina ima osoba, ako si to mislila
Elia is offline  
Old 16.10.2013., 18:29   #6
Quote:
rubylee kaže: Pogledaj post
ja sam ovan, znak i podznak, mjesec vaga.
Heh. Nevjerojatno, upoznao sam samo 2 ovnice. Jedna je bila od frenda cura. Odlična osoba. Druga je bila povučena, ali su imali tu zajedničku crtu ljepote. Jako rijetko upoznam vatrene znakove. Inače su to lavice, al su one malo preegocentrične za mene.


Quote:
što se toga tiče, rekla bi da si siguran po tom pitanju uz taj asc +saturn. ne bi se trebao "opustit"
U slobodno vrijeme se moram jer mi je posao takav da tamo nisam opušten.


Quote:
ajde, svidila bi ti se, al to sam znala i prije nego si malo specificirao pravila

inače, ovo "pravila" je tako....jarčevsko.
u 2. osnovne sam se rasplakao jer je moja simpatija počela nositi naočale. A po mojim pravilima to je bilo ne-ne.
Svidjela bi mi se možda ako si mlađa od mene. Starije cure mi ulaze kategoriju moje starije sestre i onda ih tako i doživljavam. Prijateljski.
fulcrum is offline  
Old 16.10.2013., 18:40   #7
Fulcrum jel tebi Pluton u prvoj kući?
Elia is offline  
Old 16.10.2013., 18:44   #8
Quote:
Elia kaže: Pogledaj post
Fulcrum jel tebi Pluton u prvoj kući?


Gdje je Pluton?

fulcrum is offline  
Old 16.10.2013., 18:48   #9
Quote:
fulcrum kaže: Pogledaj post
U devetoj Pomislila sam da je u prvoj kad si rekao da si ženama fatalno privlačan.
Elia is offline  
Old 16.10.2013., 19:11   #10
Quote:
Elia kaže: Pogledaj post
U devetoj Pomislila sam da je u prvoj kad si rekao da si ženama fatalno privlačan.
Nisam to rekao.

Rekao sam da sam nekim ženama fatalno privlačan.

Kad se netko zaljubi u tebe na prvi pogled (i ja u nju) onda je valjda to to. Bila je strijelčica.
fulcrum is offline  
Old 16.10.2013., 19:18   #11
Quote:
fulcrum kaže: Pogledaj post
Nisam to rekao.

Rekao sam da sam nekim ženama fatalno privlačan.

Kad se netko zaljubi u tebe na prvi pogled (i ja u nju) onda je valjda to to. Bila je strijelčica.
No no oprosti, nekima jel ti voliš strankinje? Ja nisam baš neki znalac astrologije, ali s obzirom da ti je mjesec u devetoj mislim da voliš. Sedma kuća braka je u raku kojem je vladar mjesec pa bi ona mogla biti strankinja ili druge vjere.
Elia is offline  
Old 16.10.2013., 19:29   #12
@ Rubi

Njemu treba jedna cvrsta ruka dominantne Jarcice da ga drzi na kratkoj uzdi. Nije mu bzvz i 7. polje u Jarcu : D Znam primjere gdje bas Jarcice drze pod kontrolom takve....leprsave tipove : D





Nego, ja moram s vama podijeliti ovo, oh Boze

Dakle, pocet cu pratit tursku sapunicu samo iz jednog jedinog razloga koji ima cudno ime, pa bolje da vam ga predstavim slikama:






Mada je na TV-u dozivljaj nemjerljivo bolji.

A ova ljepota rodena je taman na granici Djevice i Vage pa se zbog nepoznatog vremena ne zna tocno gdje pripada. Ali Mjesec je svakako u Skorpiji u konjunkciji s Plutonom


Ono sto je jos fascinantnije od njegove vizualne krasote je cinjenica da je roden.......1990. godine Da, da.....'90. Jel to samo meni cudno?


Uglavnom, ovo je pojam lijepog muskarca. Pretpostavljam da je Vaga, s obzirom da ja imam Mars tamo pa je razumljivo zasto mi je lep. :bljuje srceka:
__________________
There is nothing like the sight of an amputated spirit. There is no prosthetic for that.
Lovecat is offline  
Old 16.10.2013., 19:39   #13
To onaj Bali beg? Ima bejbi fejs. Totalno nezanimljiv.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Old 16.10.2013., 19:39   #14
Quote:
Elia kaže: Pogledaj post
No no oprosti, nekima jel ti voliš strankinje? Ja nisam baš neki znalac astrologije, ali s obzirom da ti je mjesec u devetoj mislim da voliš. Sedma kuća braka je u raku kojem je vladar mjesec pa bi ona mogla biti strankinja ili druge vjere.
Ja ću se slomiti. Zadnje tri cure s kojima sam bio bile su strankinje.

Znaš da si sad provjeravam stan da mi možda nisi postavila skrivene kamere.

Sve cure koje su bile sa mnom su drugačije vjere, jer ja ne mogu opisati ono u što vjerujem i nazvati to 1 rječju.
fulcrum is offline  
Old 16.10.2013., 19:40   #15
Ooooo Emir on je izjavio da voli starije tete. To si ga u Ferihi vidjela? Ili Emirov put? Samo za te dvije znam da glumi jer te sam jedino gledala.
Elia is offline  
Old 16.10.2013., 19:41   #16
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
To onaj Bali beg? Ima bejbi fejs. Totalno nezanimljiv.
Kakav Bali beg? To je muz od Ferihe

Emir.


Ma preksrasan je, sta ti znas. Ti sigurno volis one ruzne, dlakave, ko fol "prave muskarce"


@ Elia - To je taj.
__________________
There is nothing like the sight of an amputated spirit. There is no prosthetic for that.
Lovecat is offline  
Old 16.10.2013., 19:45   #17
Quote:
Lovecat kaže: Pogledaj post
Kakav Bali beg? To je muz od Ferihe

Emir.


Ma preksrasan je, sta ti znas. Ti sigurno volis one ruzne, dlakave, ko fol "prave muskarce"


@ Elia - To je taj.
Ne baš, ali mi ovaj stvarno nije ništa posebno, ničime ne odskače.

Plus, ima debeo donji dio lica.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Old 16.10.2013., 19:49   #18
Quote:
fulcrum kaže: Pogledaj post
Ja ću se slomiti. Zadnje tri cure s kojima sam bio bile su strankinje.

Znaš da si sad provjeravam stan da mi možda nisi postavila skrivene kamere.

Sve cure koje su bile sa mnom su drugačije vjere, jer ja ne mogu opisati ono u što vjerujem i nazvati to 1 rječju.
Hahahah ma to tvoja natalna sama govori eto, vidiš kako je to zanimljivo .. evo što sam ti našla za Pluton u devetoj koji između ostalog govori o tvojoj vjeri..

Quote:
Pluton u devetoj kući Zodijaka naglašava potrebu osobe da putuje u inozemstvo i da tamo doživi neko avanturističko ili transcendentalno iskustvo. U nekim dobrim aspektima ovo može značiti i veliko nasljedstvo iz inozemstva, naročito ako je Pluton dobro integriran sa stanjem u osmoj kući. Ovdje Pluton nije apsolutni pokazatelj visokih studija, ali osoba svejedno ima jaku potrebu za učenjem ili pisanjem, ponekad jako dobro piše o seksu, ili teži tome da postane rodonačelnik neke nove vjere ili filozofije.
@ Lovecat - dobar izbor, sladak je on. Ja sam se u jednog drugog zaljubila u tim serijama koji je Emirov neprijatelj iako Emira isto volim.
Elia is offline  
Old 16.10.2013., 19:49   #19
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Ne baš, ali mi ovaj stvarno nije ništa posebno, ničime ne odskače.

Plus, ima debeo donji dio lica.
Ma moras ga vidjeti na filmu, slike ga ne opisuju vjerno. Teskom mukom sam nasla ovih par da lici na sebe.

Kako ne odskace? Koliko cesto vidas nesto ovako lijepo? Sta bi trebao imati rog na celu pa da bude zanimljiv?






@ Elia

Ti ocito imas ukusa

A sta ti se cini da je Djevica ili Vaga?
__________________
There is nothing like the sight of an amputated spirit. There is no prosthetic for that.
Lovecat is offline  
Old 16.10.2013., 19:51   #20
Quote:
Lovecat kaže: Pogledaj post
Ma moras ga vidjeti na filmu, slike ga ne opisuju vjerno. Teskom mukom sam nasla ovih par da lici na sebe.

Kako ne odskace? Koliko cesto vidas nesto ovako lijepo? Sta bi trebao imati rog na celu pa da bude zanimljiv?






@ Elia

Ti ocito imas ukusa

A sta ti se cini da je Djevica ili Vaga?
Imam oko za lijepo i zgodno.

Samo takve primjećujem.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:12.