Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2015., 00:30   #1
Današnje djevojke....

Stigao sam ovdje kako bi odlučio dobiti tuđa mišljenja o jednoj stvari koja me jako zanima što se tiče današnjih cura.

Dolazim iz Zagreba. Sportski sam tip pa jako često vozim bicikl po gradu i svako malo prolazim kroz centar. I naravno vidim puno toga po gradu. Nažalost u jako malom broju su one normalne djevojke koje ne trpaju tako puno šminke na sebi kako bi fascinirale druge. S druge strane su te djevojke koje stavljaju tone šminke, oblače se preizazovno i baš se vidi na njima da nemaju ni malo samopoštovanja, već je sve na izvoli.

Ista stvar vrijedi i za socijalne mreže, kao da se natječu koja će imati više lajkova na fejsu, instagramu i ostalim glupostima. Ne želim ispasti kao neki pametnjaković no to je samo moje mišljenje i mislim da većina razmišlja isto kao ja. Nekako se smanjio broj normalnih cura. Danas je to sve poludjelo, svaka druga riječ je psovka i ne možeš ostvariti normalan kontakt.

Kakvo je vaše mišljenje o današnjim djevojkama? Naravno, ista stvar vrijedi i za dečke, da ne bi bilo da ispadnem kao mladić koji mrzi djevojke
Maksi90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2015., 00:38   #2
Ja vidim jako puno zgodnih i normalnih curki. Pitam se gdje ti gledas. Mozda nije problem u curama....
P.s. ja zivim u strogom centru...
cleaning-lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2015., 00:46   #3
a tebi se, kao, ne sviđaju te izazovne?
ok, možda i je tako, ali ti si iznimka.
Tinkerbell 8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2015., 00:47   #4
Pa da. Ali meni recimo ono sto mi se ne sviđa niti ne primjecujem
cleaning-lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2015., 00:47   #5
Meni su te scene koje opisuješ postale sasvim normalne u današnje vrijeme. Dakle, one su normalne, a ti ubiti tražiš nenormalnu curu. Ove lijepe koje ne trpaju puno šminke se ustvari znaju dobro našminkat, da izgleda kao da im je to prirodni look, dok ove ostale baš i ne znaju ili ne žele tako izgledat i to je dio njihove osobnosti.

Probaj onda ostvarit neki nenormalan kontakt.
deboto po bota is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2015., 00:52   #6
Lijepe žene prolaze kroz grad, još da nisu tako umišljene, bahate i distancirane.
sicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2015., 01:08   #7
Ja vidam skroz pristojno obucene cure. Barem preko tjedna. Mislim, sada je vec zatoplilo, pa je logicno da ce cure pokazati i malo vise koze, ali, generalno, sve je to u granicama normale.

Meni osobno najdroljastije izgledaju kada se spreme za van, generalno govoreci. Tada je sve puno dopicnjaka, nekih uber kratkih i uskih suknjica, itd. Iako, neke mi ni tada uopce ne izgledaju droljasto.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2015., 01:13   #8
Ovisi jel ti prozor gleda na HNK ili narodnjački klub.
deboto po bota is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2015., 01:17   #9
Ovo su luda vremena prijatelju.
Sve sto je nenormalno drugi ce ti nametnut da je normalno zapamti to
VIŠEMESAUBUREKE is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2015., 01:27   #10
Mene očito nisi vidio.
Jer nije naveden broj onih koje se ne šminkaju dok idu na faks, u šetnju, na kavu i slično.
__________________
'' Od onih, što vole slobodu duha, daha, pokreta, mira. ''
Infinitezimalna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2015., 05:08   #11
Quote:
Maksi90 kaže: Pogledaj post
Stigao sam ovdje kako bi odlučio dobiti tuđa mišljenja o jednoj stvari koja me jako zanima što se tiče današnjih cura.

Dolazim iz Zagreba. Sportski sam tip pa jako često vozim bicikl po gradu i svako malo prolazim kroz centar. I naravno vidim puno toga po gradu. Nažalost u jako malom broju su one normalne djevojke koje ne trpaju tako puno šminke na sebi kako bi fascinirale druge. S druge strane su te djevojke koje stavljaju tone šminke, oblače se preizazovno i baš se vidi na njima da nemaju ni malo samopoštovanja, već je sve na izvoli.

Ista stvar vrijedi i za socijalne mreže, kao da se natječu koja će imati više lajkova na fejsu, instagramu i ostalim glupostima. Ne želim ispasti kao neki pametnjaković no to je samo moje mišljenje i mislim da većina razmišlja isto kao ja. Nekako se smanjio broj normalnih cura. Danas je to sve poludjelo, svaka druga riječ je psovka i ne možeš ostvariti normalan kontakt.

Kakvo je vaše mišljenje o današnjim djevojkama? Naravno, ista stvar vrijedi i za dečke, da ne bi bilo da ispadnem kao mladić koji mrzi djevojke
Mislim da si u krivu.

Istina, sve je veci broj djevojaka koje se slikaju za fejs ili instagram, zapravo da bi dobile sto vise lajkova i impresionirale frendice. No, ne bih rekao da su one u vecini, pogotovo tvojih godina (ako je 90 godiste). To su uglavnom teensice, jos uvijek vrlo podlozne utjecaju okoline. To sve rade, pa moraju i one tako. No, sa 20+ godina vecina ipak nauci razmisljati svojom glavom.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2015., 06:06   #12
tbh, nemam pojma o cemu pricas.
niti zene izgledaju znatno drukcije nego ikad, niti su (ako uopce jesu) napadno nasminkane ili se oblace izazovno.
ono sto ja vidim su normalne cure i zene, u odjeci koja nije ni po cemu posebna i zamjetljiva. pricam o centru, s obzirom da me obveze vuku po tom podrucju.
isto vrijedi i za drustvene mreze; rekla bih da je uzorak koji imam na istom sasvim u redu za procjenu.

mozda ti se cini da ih ima vise cisto jer ih prije primjetis? sore thumb i sve to.

takoder, sljedeci put bolje biraj izraze koje koristis.
'normalne' djevojke zvuci kao da ove druge nazivas 'nenormalnima', sto djeluje jako neosjetljivo i grubo/ ruzno. mislim, pretpostavljam da ne zelis ikoga vrijedati, pa zato napominjem.
avernite is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2015., 08:01   #13
Quote:
Maksi90 kaže: Pogledaj post
Stigao sam ovdje kako bi odlučio dobiti tuđa mišljenja o jednoj stvari koja me jako zanima što se tiče današnjih cura.

Dolazim iz Zagreba. Sportski sam tip pa jako često vozim bicikl po gradu i svako malo prolazim kroz centar. I naravno vidim puno toga po gradu. Nažalost u jako malom broju su one normalne djevojke koje ne trpaju tako puno šminke na sebi kako bi fascinirale druge. S druge strane su te djevojke koje stavljaju tone šminke, oblače se preizazovno i baš se vidi na njima da nemaju ni malo samopoštovanja, već je sve na izvoli.

Ista stvar vrijedi i za socijalne mreže, kao da se natječu koja će imati više lajkova na fejsu, instagramu i ostalim glupostima. Ne želim ispasti kao neki pametnjaković no to je samo moje mišljenje i mislim da većina razmišlja isto kao ja. Nekako se smanjio broj normalnih cura. Danas je to sve poludjelo, svaka druga riječ je psovka i ne možeš ostvariti normalan kontakt.

Kakvo je vaše mišljenje o današnjim djevojkama? Naravno, ista stvar vrijedi i za dečke, da ne bi bilo da ispadnem kao mladić koji mrzi djevojke
Nisam jedan od onih koji se lako upušta u nagađanja, no iz tvojih riječi se iščitava frustracija uzrokovana "neuspjehom" kod žena. Ako je tome tako, to je posve razumljivo. Preporučam ti da se što prije riješiš bilo kojih iluzija koje imaš u vezi žena, jer čim spominješ "normalne cure", pretpostavljam da ti je percepcija dominirana raznim iluzijama o njima. Nisu žene generalno niti dobre niti loše, barem za nas ne-filozofe koje nije previše briga o pitanjima Dobrog i Lošeg, već su onakve kakve jesu. Žene su, kao i muškarci, višeslojna bića. Postoji ono s čime su rođene, ono što su naučile kao dio neke kulture, te njihova specifična osobnost. Vrlo su predvidljive na prva dva od ta tri sloja onoga što jesu. Evo par pitanja s kojima možeš početi kidanje svojih iluzija o ženama ... Pretpostavi da te seksualno ne privlače. Da li bi tada htio imati posla s njima? Da li žene predstavljaju centar tvojih stremljenja u životu? Racionaliziraš li većinu svojih postupaka kroz povećanje svoje privlačnosti kod žena? Ako da, zašto to činiš? Provedi cost-benefit analizu, i pitaj se koliko si vremena potrošio na sve to. Postoji li nešto drugo, nešto trajnije i stabilnije (hint: većina žena će te voljeti samo dok ćeš im biti koristan) što bi moglo dati smisla tvome životu, jer kao muškarac ćeš prirodno težiti identificiiranju onoga što radiš sa onim što jesi.
Lyss P. Hacker is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2015., 10:14   #14
Isuse, jeblo vas više (pre)izazovno oblačenje, mreže, lajkovi i previše jebene šminke. Koga boli kurac.

Ovo.
Quote:
cleaning-lady kaže: Pogledaj post
Ali meni recimo ono sto mi se ne sviđa niti ne primjecujem
Ali uvijek mogu otvoriti temu. :rolajz:
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2015., 10:24   #15
Lyss, napisao samo da nikako ne želim nekoga uvrijediti već je to samo moje mišljenje. Nisam neuspješan već jednostavno nisam osoba kojoj se sviđaju takve djevojke koje su željne pažnje jer one moraju pokazati drugima kako je njima dobro i da su iznad drugih.

Npr isto ako ste na facebooku onda ste možda naletjeli na video materijale gdje "mladići" iskorištavaju valjda pijane djevojke i naravno sve završi na netu. Pitam se samo kako je to curama normalno raditi, pa jer im bar žao sutra nakon takvih stvari

Samo mi je žalosno vidjeti da su se izgubile te moralne vrijednosti u današnje vrijeme, a puno vas zna na što točno mislim...
Maksi90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2015., 10:29   #16
Quote:
VIŠEMESAUBUREKE kaže: Pogledaj post
Ovo su luda vremena prijatelju.
Sve sto je nenormalno drugi ce ti nametnut da je normalno zapamti to

Da, veliki potpis na ovo...
Maksi90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2015., 10:31   #17
Koja si ti dobra duša kad se tako brineš za njih. Svaka bi te djevojka za dečka.
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2015., 10:31   #18
Quote:
Tinkerbell 8 kaže: Pogledaj post
a tebi se, kao, ne sviđaju te izazovne?
ok, možda i je tako, ali ti si iznimka.
Hehe, naravno da se sviđaju ali u granicama normale, ali šta ti to vrijedi ako ima rupu u glavi

Prekrasno je kad imaš kraj sebe djevojku s kojom možeš pričati o svemu, dok je druga strana nekako ograničena. Koju marku kupuješ, kakav autić voziš, ili gdje ćemo se ludo provesti
Maksi90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2015., 10:32   #19
Quote:
Kinder Pikachu kaže: Pogledaj post
Koja si ti dobra duša kad se tako brineš za njih. Svaka bi te djevojka za dečka.
Haha, pikachu, samo moje mišljenje
Maksi90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2015., 10:45   #20
Quote:
Maksi90 kaže: Pogledaj post
Lyss, napisao samo da nikako ne želim nekoga uvrijediti već je to samo moje mišljenje. Nisam neuspješan već jednostavno nisam osoba kojoj se sviđaju takve djevojke koje su željne pažnje jer one moraju pokazati drugima kako je njima dobro i da su iznad drugih.

Npr isto ako ste na facebooku onda ste možda naletjeli na video materijale gdje "mladići" iskorištavaju valjda pijane djevojke i naravno sve završi na netu. Pitam se samo kako je to curama normalno raditi, pa jer im bar žao sutra nakon takvih stvari

Samo mi je žalosno vidjeti da su se izgubile te moralne vrijednosti u današnje vrijeme, a puno vas zna na što točno mislim...
Vjerojatno želiš reći da je naše društvo zapravo dekadentno društvo. To vjerojatno je točno, no svi smo dio toga, a pošto je utjecaj 'normale' na nas ljude izuzetno velik, mislim da tu dekadenciju niti ne primjećujemo u svakodnevici jer je to jedino za što znamo. Znači, koje su se to moralne vrijednosti izgubile za tvoga, pretpostavljam ne baš tako dugog, života? Ili si možda dugo vremena boravio u nekoj ruralnoj ili tradicionalističkoj sredini?

Moja teza je, a to sam ti htio poručiti svojim prethodnim postom, je da se karakter društva zapravo uopće ne mijenja. Tradicionalno društvo, koje je iza nas kao dominantni model, je ginocentrično, a ovo kojeg smo dio, barem u razvijenijem svijetu (dio RH je dio toga), društva dominiranog feminističkom ideologijom je isto tako ginocentrično. Žene su se emancipirale, no njihov modus operandi u odnosu na muškarce se uopće nije promijenio u svojoj biti. I dalje traže providera, zaštitnika, itd., samo sada sa kriterijima čija je zahtjevnost proporcionalna stupnju emancipiranosti pojedine žene.
Lyss P. Hacker is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:51.