Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2015., 00:01   #1
Želim ju nazad

Lijep pozdrav svima koji ovo čitaju i volio bih da mi date svoje mišljenje o priči koju ću sada navesti.
Imam 18 godina i nikad prije nisam postao na forumu, ali sada bih volio bilo kakav savjet i dat ću vam što detaljniji uvid u situaciju.
Upoznali smo se uživo i od tog trenutka smo počeli jako puno pričati. Bili smo prijatelji, štoviše bili smo kao srodne duše. Uvijek sam s njom mogao pričati, i najbolji su mi bili mali i bezvezni razgovori i mišljenja, a dobra stvar je što sam s njom mogao imati i dubokoumne razgovore o svakakvim temama. Kasnije mi se počela sviđati više od prijateljice pa sam joj to i pokazao. Tada smo započeli vezu. Nažalost tragično je bilo to što smo imali 3 dana zajedno pa je otišla sa svojima 2 mjeseca na more. Naravno nastavili smo se dopisivati. Kada su prošla ta 2 mjeseca, proveli smo par najljepših trenutaka. Onda je počela škola i tako. Unatoč tome, jako često smo se viđali. Znali smo dosta često nešto popiti zajedno, ali ne se napiti da ne znaš za sebe. Nakon mjesec dva nam je dosadilo i od tada nismo zajedno pili (a ja uopće). Provodili smo vrijeme zajedno jako puno, dva izlaska tjedno i to ono od 4-5, do ponoć. Počeli smo gubiti ideje što da radimo ali nas to nije zaustavljalo da idemo van. Bilo je jako lijepih izlazaka, klizanja, posjeta zvjezdarnici... Uglavnom puno sjećanja. E sada je došao problem nakon nove godine. Počele su svađe, ali i to smo izdržali donekle jer je bilo predivnih trenutaka zbog kojih zaboraviš na njih. Za valentinovo smo posjetili Veneciju i sve mi se činilo oke dok mi negdje u devetom mjesecu naše veze (3. mjesec) nije rekla da želi prekid. Naravno bio je potaknut svađom ali ja sam smatrao da se to može riješiti. Nisam odustajao i nakon tjedan dana se vratila. Razlog prekida joj je bio što joj je falila ona zaljubljenost s početka. Dogovorili smo se da ćemo svašta promijeniti ali nismo se baš trudili. Tada sam shvatio da je prošlo skoro 3 mjeseca u vezi, a da mi ona nije rekla da me voli. Nikad mi u tom vremenu nije izjavila, nego je samo ispadalo kao iz pristojnosti da ponovi kad ja kažem.

Oke prošli smo taj 9. mjesec i sve je bilo relativno dobro do 11 mjeseci. Tada je opet došlo do svađe i rekla je da nikad više ne želi ništa samnom, ali da želi da ostanemo prijatelji. Ja sam joj pokušao pokazati da to ne radi, da se može stvar popraviti, no ona i dalje ostaje pri tome, makar mi je par puta rekla da se premišljala. Bila mi je prva ljubav i meni je tih nepotpunih godinu dana jako značilo, vjerujem i njoj. Bili smo donekle intimni, i rekla je da joj to fali (oboje smo nevini). Sada smo prijatelji, i neki dan na bundeku je bio festival vatrometa. Poljubio sam ju i uzvratila je poljubac. Bilo je predivno ali mi je opet na kraju rekla da ostaje pri odluci. Sada će opet na more i ne znam što da radim više. Sumnja da će išta biti od nas nakon ljeta (ja sam joj rekao da si da malo vremena da vidi kako se osjeća u vezi toga). Bojim se da će u ta 2 mjeseca potpuno izgubiti želju i volju da se vratimo zajedno.
Molim vas pomoć
SakataGintoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2015., 00:46   #2
nađi drugu i napravi ju ljubomornom
JabukaUSlafroku is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2015., 00:50   #3
Quote:
JabukaUSlafroku kaže: Pogledaj post
nađi drugu i napravi ju ljubomornom
Možda i bih da mogu, ali mi je previše stalo do nje da bi takvo nešto napravio
SakataGintoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2015., 06:19   #4
Quote:
SakataGintoki kaže: Pogledaj post
Dogovorili smo se da ćemo svašta promijeniti ali nismo se baš trudili.
Drugi put se potrudi. Ne oko nje. Ona ti je dala dovoljno sansi i nisi ih iskoristio. Ocito joj je dojadilo cekati da se neke stvari promijene. A nekako sam i dobio dojam da njoj nije dovoljno stalo. Uglavnom, nema ti tu kruVa.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2015., 11:13   #5
Kad malo odrastes, shvatit ces dvije surove istine:
1. Puno je riba u moru.
2. Nista ne traje vjecno.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2015., 13:30   #6
Naici ce druga. Opusti se. U tvojim godinama je normalno slamat srca. Balavost I ljubav ne idu zajedno. Sad ide ljeto. Nadji avanturu. Pozdrav.
loldafuqbro is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2015., 14:20   #7
R ��

Premlad si da bi tugovao i zbog jedne lastavice propustio cijelo jato....

Ostavi se toga i uzivaj dok si mlad (kad ostariš k' o moj deda, neće nitko da te gleda)...

Ah, vratih se u te dane i spomenare... Heheeee...
tambal is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2015., 14:36   #8
A oko čega ste se svađali uopće?

Jer nije baš isto ako ste se svađali oko krivog okusa sladoleda ili oko toga što je netko slinio za drugim ljudima
nemouzagrebu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2015., 17:06   #9
Hvala vam, cijenim vaše savjete
SakataGintoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2015., 18:10   #10
Mlad si jos, a i meni se cini da joj nije bas stalo. Svi smo to prosli. Moj savjet ti je da krenes dalje.
Doci ce druga i bolja, brze nego kaj mislis.
MasterZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2015., 18:20   #11
Pronađi mudrost u stihovima ovog velikog pjesnika - Sretno
__________________
I want Flatlands
Federico Robles is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2015., 18:22   #12
Ako ne ide,ne ide...ništa se na silu ne može možda ti se sad to čini teško,ali proći će
__________________
...Why does it feel so good but hurt so bad...
CrvenaBucka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:34.