Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2009., 19:42   #21
Quote:
koza nora kaže: Pogledaj post
zasto?
Zato što je tako dug i stravičan...
Vess is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2009., 20:21   #22
Quote:
shree_kali kaže: Pogledaj post
a F52.4 sam riješila tako da pjevam 'rvacku himnu, u mislima rješavam Sudoku i mislim na automehaničara sa grbom, kod kojeg mijenjam gume..

prijevremenu ejakulaciju?
__________________
Djevojka bez duše, interesa, osjećaja i mogućnosti završetka faxa.
koza nora is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2009., 20:22   #23
Quote:
Vess kaže: Pogledaj post
Zato što je tako dug i stravičan...
ja ne vidim nista osobito stravicno unutra...
__________________
Djevojka bez duše, interesa, osjećaja i mogućnosti završetka faxa.
koza nora is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2009., 21:43   #24
Kak ne vidiš?!?

Pa evidentno je da SVAKOME ŽIVOM pripada po neka F dijagnoza. 'Normalnih' ljudi po ovome NEMA.
Vess is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2009., 21:50   #25
pa ne cini mi se tako. jedino ako bismo osobe s dva simptoma svrstavali u teske bolesnike.

ajde doduse, F17 je dosta cest poremecaj mora se rec
__________________
Djevojka bez duše, interesa, osjećaja i mogućnosti završetka faxa.

Zadnje uređivanje koza nora : 17.07.2009. at 21:56.
koza nora is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2009., 19:15   #26
Nije baš tako lako zadovoljiti kriterije za neki por.
Nema razloga za paniku.
__________________
Seeing beyond the obvious!
vigilanty is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2009., 23:16   #27
Quote:
SuperCow kaže: Pogledaj post
F98.3 Nastrani apetit u dojenačkoj dobi i u djetinjstvu
Zabrinut sam. Imam nastran apetit, a godinama stalno osciliram između 70kg ljeti i 80kg zimi (1,80m, 30 god., zgodan, pametan, hrabar, Mediteranac po boji kože [osim guzice zimi]). Zašto se ne debljam? Imam li razloga za paniku, s obzirom da imam nastran apetit godinama?
__________________
UPOZORENJE: Gledanje ovog sadržaja može dovesti do povećanja kamatnih stopa na vašim stambenim kreditima!
pavaogc is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2009., 00:37   #28
Po samoj težini, u odnosu na visinu, ne bi se reklo da nešto nije u redu. U nekoj mjeri je prirodno udebljati se za hladnijega vremena, a smršaviti za vrućina. Nije uobičajeno baš 10 kg, ali niti to samo za sebe dovoljno ne govori.
Šta ti točno znači 'nastrani apetit'?
__________________
Seeing beyond the obvious!
vigilanty is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2009., 00:57   #29
Quote:
vigilanty kaže: Pogledaj post
Po samoj težini, u odnosu na visinu, ne bi se reklo da nešto nije u redu. U nekoj mjeri je prirodno udebljati se za hladnijega vremena, a smršaviti za vrućina. Nije uobičajeno baš 10 kg, ali niti to samo za sebe dovoljno ne govori.
Šta ti točno znači 'nastrani apetit'?
Cicao sam ženu, otkidao vlastitom djetetu-dojenčetu od usta!

Be calm, probao sam mlijeko majke mog djeteta samo nekoliko puta, računao sam da je zdravo malo dobiti, a inače nisi shvatila vic; mene je također zanimalo, ukoliko uopće postoji ovakav F (?!), što je to i kako se definira nastran apetit kod dojenčeta?? Pa ako dojenčad ne trpa sve redom u usta, mogu li biti nastrana ona ili onaj tko ih nastrano hrani?

Inače sam najviše imao in my life 80kg jedne zime, a kilaža ljeti ako je pala ispod uobičajenih 75 znači da na dnevnoj razini može pasti i niže, jer baveći se fizičkim radom, borilačkim vještinama i inom tjelesnom kulturom kao neki od antičkih filozofa, mogu izgubiti i 1-2 kg znojeći se i izbacujući ostale ostatke predrade energije iz tijela u relativno kratkom periodu, ali isto tako lako nabaciti natrag jer me tako volja i premršav ili predebel ne želim ni biti. Tijelo mi je kao u Bruce Lea, ponekad i frizura . Zimi se namjerno debljam jer mislim si da je tak nekak prirodno, da se nabaci više masnoće u zimskim mjesecima kao štit. Zimi više namjerno udrem po mesini i orasima, a ljeti po voću i povrću, inače sam pristalica sezonske prehrane, ali uz male količine i svake druge.
__________________
UPOZORENJE: Gledanje ovog sadržaja može dovesti do povećanja kamatnih stopa na vašim stambenim kreditima!
pavaogc is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2009., 01:32   #30
Ne znam čemu nastrani apetit kod dojenčeta, kad ja takvo nešto ne nađem! Postoji por. jedenja u toj dobi, jer neka djeca odbijaju sisati i sl., prema tome to je vrlo ozbiljna stvar.

...
- F98.2 Poremećaj hranjenja dojencadi i djeteta
- F98.3 Pika u ranom i kasnijem djetinjstvu
...
__________________
Seeing beyond the obvious!
vigilanty is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2009., 03:06   #31
Quote:
vigilanty kaže: Pogledaj post
Ne znam čemu nastrani apetit kod dojenčeta, kad ja takvo nešto ne nađem! Postoji por. jedenja u toj dobi, jer neka djeca odbijaju sisati i sl., prema tome to je vrlo ozbiljna stvar.

...
- F98.2 Poremećaj hranjenja dojencadi i djeteta
- F98.3 Pika u ranom i kasnijem djetinjstvu
...
pa za piku su napisali - nastrani apetit. glup prijevod, sta ces.
__________________
Djevojka bez duše, interesa, osjećaja i mogućnosti završetka faxa.
koza nora is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 11:54   #32
Pardon što dižem ovu temu, ali možda je bolje nego da otvaram novu.. meni na kartonu piše F4 ako se ne varaim (proučit ću bolje idući tj, al prilično sam sigurna), a to bi po ovoj tablici trebao biti Organski amnestički sindrom koji nije uzrokovan alkoholom ili drugim psihoaktivnim tvarima.. e pa sad meni nije jasno zašto mi to piše kad ja nemam problema s amnezijom ili možda imam pa sam zaboravila al ne, ozbiljno. Zašto mi to piše?

Sad opet malo proučavam.. ja sam skontala da je moj F4 zapravo F04, a može bit i F40, što je Fobični anksiozni poremećaji.. moja doktorica misli da sam ja anksiozna? :O

Zadnje uređivanje Patuljka : 24.11.2010. at 12:00.
Patuljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 09:18   #33
Quote:
Zlipa Tuljak kaže: Pogledaj post
Pardon što dižem ovu temu, ali možda je bolje nego da otvaram novu.. meni na kartonu piše F4 ako se ne varaim (proučit ću bolje idući tj, al prilično sam sigurna), a to bi po ovoj tablici trebao biti Organski amnestički sindrom koji nije uzrokovan alkoholom ili drugim psihoaktivnim tvarima.. e pa sad meni nije jasno zašto mi to piše kad ja nemam problema s amnezijom ili možda imam pa sam zaboravila al ne, ozbiljno. Zašto mi to piše?

Sad opet malo proučavam.. ja sam skontala da je moj F4 zapravo F04, a može bit i F40, što je Fobični anksiozni poremećaji.. moja doktorica misli da sam ja anksiozna? :O
a ti si napravila kombinatorike kolko o'š
daj ti malo bolje pogledaj karton, a uostalom gdje i od čega se liječiš?
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 18:29   #34
Quote:
Zlipa Tuljak kaže: Pogledaj post
moja doktorica misli da sam ja anksiozna? :O
vjerojatno. zasto ti to smeta?
jednokratna nika is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 19:43   #35
Ajde sad gospodjice Reioflight napisi i DSM da upotpunis praznine.
__________________
we shall fight with growing confidence and growing strenght in the air, whatever the cost may be
England is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 22:14   #36
Quote:
jednokratni nik kaže: Pogledaj post
vjerojatno. zasto ti to smeta?
a gdje piše da joj smeta?
Nina F is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 23:57   #37
Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
a ti si napravila kombinatorike kolko o'š
daj ti malo bolje pogledaj karton, a uostalom gdje i od čega se liječiš?
Piše mi F4, to sam zapamtila. Liječim se od bivšeg psihopata

Quote:
Nina F21 kaže: Pogledaj post
a gdje piše da joj smeta?
Ma ne kažem da mi smeta, mora da imam neku dijagnozu ak idem, al nisam mislila da sam anksiozna.. doduše, ne znam kako bi definirala što sam i zašto idem.. vjerojatno mi se samo nije sviđalo što moj problem ima ime, kao što je već netko naveo.
Patuljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 09:52   #38
F48 mi je doktor o.p. napisao na uputnicu. Vidim da ovdje piše drugi neurotski poremećaji.. kaj sve spada u to?
__________________
Yearning again only to be myself
Tourniquet_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 13:06   #39
Quote:
Tourniquet_ kaže: Pogledaj post
F48 mi je doktor o.p. napisao na uputnicu. Vidim da ovdje piše drugi neurotski poremećaji.. kaj sve spada u to?
ne znam. pa pitaj dr!
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 19:50   #40
Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
ne znam. pa pitaj dr!
ne mogu. na bolovanju je.
al pitat ću psihologinju kad budem išla.
__________________
Yearning again only to be myself
Tourniquet_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:11.