Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2012., 23:27   #101
Quote:
charlyse kaže: Pogledaj post
Tako je tužno kad gledaš to dvoje zaljubljenih, koji su se uistinu voljeli da dožive takav kraj. Ok, da je Behlul imalo samo malo hrabrosti, to bi bilo dovoljno da okrenu leđa svima i krenu dalje....nikad neću prežalit što nisam vidjela takav kraj, NIKAD!!
Dala mu je xy prilika, borila se na sve moguće načine... Na kraju joj je ostao taj jedan jedini... (uh, opet me stislo sad kad sam se setila...) I oslobodila ga je iz tih njegovih okova...
Setih se sad i Adnana i lamentiranja o bršljanu... seronja.
Kada isključim empatiju, ne mogu zamisliti drugačiji kraj. A opet... uh.


Ovih dana sam, kao da sam nešto slutila, posle mnogo vremena pustila staru playlistu s klipovima iz Aška... uuh...
----------------------
Sad videh šta si napisala za muziku, zaista

Kod mene Kirač i Tojgar trče mrtvu trku, mada ovaj drugi za koji mm vodi.


Quote:
Natlitug kaže: Pogledaj post
Za kizlarice što se srde na Behlula.: ...
Šta da radim kad je bilo/jeste jače od mene
Nije da nisam saosećala s njim, jesam, razumela sam ga, ali - frajer da bi bio frajer mora imati ... upotrebiću finu reč: petlje. On je svoju prekasno otkrio, zapravo mu je to Bihter učinila.

A ako ćemo samo o fizičkom izgledu: bio mi je ok dok se nije ugojio i dok mu kosa nije baš porasla, posle toga mi je bio mrcina (izvinjavam se na izrazu) sve dok opet nije vratio kližu i ošišao se.

Zadnje uređivanje Bhea : 14.04.2012. at 23:40.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 23:40   #102
Quote:
Eysan kaže: Pogledaj post

Ne znam,ja ne vidim nikakvu kemiju u FSN
Engin mi je cok sexy u da sam oblak...a u FSN izgleda mi ko suncokret sa onom kosurinom
Već sam napisala na temi FSN, Engin mi je odličan odabir za Fatmagul, a Kivanc za Bihter. Ja vidim i doživljavam kemiju između jednog i drugog para
__________________
B & B
charlyse is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 00:04   #103
U vezi Behlula - uff, da... ja se jednostavno topim kad on nabaci svoj osmijeh, pa zaigra onim okicama i da, ne bi ništa bolje prošla od Bihter (osim kraja, naravno).
Moraš u životu imati i tako ludu i nepromišljenu ljubav, to je onaj začin koji bi itekako falio kad stignu zrele godine.
Ono što mene boli je Bihterin pad - samim time je i više nego jasno da je daleko od prave "bitch".
U toj seriji meni je kujica na kvadrat upravo Nihal - nju ne znam kako ću prežvakati ponovo
mari.74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 00:07   #104
Quote:
charlyse kaže: Pogledaj post
Već sam napisala na temi FSN, Engin mi je odličan odabir za Fatmagul, a Kivanc za Bihter. Ja vidim i doživljavam kemiju između jednog i drugog para
Tako je. Svaki je od tih parova poseban na svoj način, ima svoju draž i njihove me priče podjednako privlače za svako novo gledanje pa onda i preispitivanje te analiziranje.

Moram vam priznati - danas sam tri sata provela iščitavajući staru temu. Sve mi se time nekako i više vratilo, no primijetila sam kako bi mi dosta često nedostajalo riječi za ono točno izražavanje misli, ponekad u tolikoj mjeri da ne bih razumjela ni sama što sam zapravo željela izreći. U glavi kao da mi je bio kaos, no - nije bez razloga. Zato jedva čekam ponovno komentiranje, nadam se da će biti drukčije. Barem malo.

Ufff, a Njihaljka - uvidjela sam koliko sam često "ispucavala" paljbu na nju, nekako imam osjećaj da će tako biti i ovaj put.

Što se tiče Behlula i Bihter, primjetila sam također da bih ih čas podržavala, čas ne, čas bi se ljutila na njega, čas na nju. Osjećaji su mi bili podvojeni, tako reći.

Trenutno sam najsigurnija u to kako će me Bulent osvojiti kao i prije. Odličan lik, baš onako djetinje neiskvaren, presladak.

@mari - slažem se s tobom, Bihter je daleko od tog bitch. To mi je tako ružna riječ. Ne mogu ju povezati s njom koja je samo izmišljeni lik, a kamoli s nekom osobom iz stvarnog života. Već sam i napisala na nekoj od prethodnih stranica da su iz njezinih slabosti proizašli mnogi grijesi, no u njoj nema zla. Ima mana bezbroj, ali toga ne. Ona je, kao što si i spomenula, jednostavno pala, pokleknula, utonila u more boli i očaja koje ju je i navelo da učini sve ono što je učinila. Ne zaboravimo Firdevs i sam njezin utjecaj na nju, a onda i na Behlula.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •

Zadnje uređivanje Estrella Azul : 15.04.2012. at 00:36.
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 00:24   #105
Quote:
mari.74 kaže: Pogledaj post
U vezi Behlula - uff, da... ja se jednostavno topim kad on nabaci svoj osmijeh, pa zaigra onim okicama i da, ne bi ništa bolje prošla od Bihter (osim kraja, naravno).
Moraš u životu imati i tako ludu i nepromišljenu ljubav, to je onaj začin koji bi itekako falio kad stignu zrele godine.
Ono što mene boli je Bihterin pad - samim time je i više nego jasno da je daleko od prave "bitch".
U toj seriji meni je kujica na kvadrat upravo Nihal - nju ne znam kako ću prežvakati ponovo
E da čovjeće, to je fakat viša matematika, kako savladat Njihalo i Njihalo+Firdevs tokom opetovanog gledanja.
Jbte, kad se samo sjetim scena kad Njihalo doživljava ekstazu slušajući Firdi kako joj Behlula nabacuje Ayallah, tad sam ravno tri kila izgubila ridajući i sekirajući se
A da ne spominjem onu mrzovolju prema svakome i svačemu što ne potiće iz rezidencije Ziyagil i kasnije onaj iritantni smijeh i još što-šta..
Aff yaa opet će me srozat ko da gledam
Natlitug is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 00:26   #106
Quote:
Natlitug kaže: Pogledaj post
kad se samo sjetim scena kad Njihalo doživljava ekstazu slušajući Firdi kako joj Behlula nabacuje
Ajme, da.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 00:34   #107
Quote:
Estrella Azul kaže: Pogledaj post
...
Što se tiče Behlula i Bihter, primjetila sam da bih ih čas podržavala, čas ne, čas bi se ljutila na njega, čas na nju. Osjećaji su mi bili podvojeni, tako reći.
Ovo me podsetilo na mene dok sam gledala
Dešavalo mi se i da ih oboje istovremeno krivim ili branim

Quote:
Trenutno sam najsigurnija u to kako će me Bulent osvojiti kao i prije. Odličan lik, baš onako djetinje neiskvaren, presladak.


Quote:
mari.74 kaže: Pogledaj post
...Ono što mene boli je Bihterin pad - samim time je i više nego jasno da je daleko od prave "bitch".
U toj seriji meni je kujica na kvadrat upravo Nihal - nju ne znam kako ću prežvakati ponovo
Potpuno jasno. Da je 'bitch' digla bi bradu gore i produžila dalje kao da se ništa nije desilo, ovako...

Da me je Nihal nervirala - nervirala me je, no nisam je doživela kao kuju, već kao (razmaženo) derište 'na kvadrat'... mislilm, hello devojčice aj' prvo malo odrasti pa se igraj braka...
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 00:41   #108
Nihal je jedna obicna balavica koja nema pojma o zivotu

Jednostavno je ignorisite
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 00:44   #109
Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post
Ovo me podsetilo na mene dok sam gledala
Dešavalo mi se i da ih oboje istovremeno krivim ili branim
Da, toliko te to sve smete i zbuni da nikako ne možeš razjasniti vlastite misli na što pravilniji način.

Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post
Potpuno jasno. Da je 'bitch' digla bi bradu gore i produžila dalje kao da se ništa nije desilo, ovako...
Istina. Ne bi pogazila svoj ponos, svoje dostojanstvo, ne bi se neprestano vraćala Behlulu unatoč svemu, onako uništila samu sebe, na kraju krajeva.

Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post
Da me je Nihal nervirala - nervirala me je, no nisam je doživela kao kuju, već kao (razmaženo) derište 'na kvadrat'... mislilm, hello devojčice aj' prvo malo odrasti pa se igraj braka...
Tu se isto slažem. Meni je nerijetko, točnije - gotovo uvijek, ispijala živce na slamčicu, ali nikad ju nisam smatrala zlom ili nekim lošim, možda negativnijim likom. Ona je upravo to - razmaženo derište koje je unatoč svojoj dobroti naviklo dobiti sve što poželi. Djetinjasta, naivna, nezrela, povodljiva.

@Eysan, točno to što si i ti napisala. Nije znala ništa o životu, ne znam je li u redu da ju zbog toga osuđujem - niti neću zapravo, ali da su i s njezine strane proizlazili mnogi postupci koji mi se nisu sviđali - jesu.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •

Zadnje uređivanje Estrella Azul : 15.04.2012. at 00:55.
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 00:50   #110
Evo meni jedna od omiljenih scena, osjecam svaki put leptirice u stomaku kad je gledam. Uh
Neka ne otvaraju link oni koji ne zele da znaju unaprijed.
http://www.youtube.com/watch?v=yjMzv-54yeI
__________________
Live fast. Die young. Be wild. Have fun.
luisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 01:17   #111
Quote:
Eysan kaže: Pogledaj post
Nihal je jedna obicna balavica koja nema pojma o zivotu

Jednostavno je ignorisite
Jeste.

Spada (i dalje) u domen nemoguće misije


Estrella Azul meni deluje da nemo'š balavicu zapravo ni osuđivati čak i kad hoćeš... nekako kao nije fer, jer šta ona zna.... Uh
Ja sam se baš htela srditi na nju, a onda mi ju je u jednom momentu bilo čak i žao, sve dok, otprilike, ponovo nije ušla u kadar... ... i tako u krug ...
Na kraju sam prelomila: kad se htela igrati vatrom ko joj je kriv što se opekla.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 01:21   #112
@Bhea, točno to, igrala se s vatrom, a da tog nije ni bila svjesna. Štoviše, vatrom su se igrali i sami Behlul i Bihter, da i ne spominjem koliko.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 01:45   #113
EA pravo da ti kažem nisam obnavljala gradivo pa se nekih stvari/detalja u ovom momentu ne mogu setiti.
Znam da mi nijedan lik nije bio potpuno crn ili potpuno beo - svi su mi menjali nijanse sive.

Neko ranije danas napisa da je Bihter Adnana volela kao oca... ne bih se baš potpuno složila, ali da je tražila kakvu štaku, nadomestak za sigurnost koju joj je otac pružao - jeste. Mislim da je ona Adnana volela iskreno, sve dok se on nije počeo udaljavati, dok nije počeo posustajati, on naprosto nije mogao držati korak s njom... bio je navikao da onaj svoj učmali svet udovca koji je sam birao 11 godina ranije...
U situaciji kada je neko mlad kao Bihter, inteligentan, energičan, atraktivan... ... u istoj kući mladić koji je inteligentan, atraktivan, ispostaviće se bez dovoljno petlje, ali zato izuzetno sklon 'prevrtanju' svake zgodne cure koja mu uđe u vidokrug... pa te još suprug, da bi imao vremena i mira za sebe, maltene prosleđuje njemu (uh, ovo sam baš grubo rekla - nisam mislila da je bukvalno prosledio)...
Vraćam se na ranije rečeno: svako od njih je dobio svoj križ a neko i križ i križiće.

Odlična serija. Ne sećam se da sam ikada o nekoj mozgala posle toliko vremena.
Kad sam juče videla Vol.2 nisam mislila da ću se uključivati u postanje, ali eto, povukli me komentari


LN

Zadnje uređivanje Bhea : 15.04.2012. at 01:51.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 01:59   #114
Ja sam uvijek nekako smatrala da je ona njega voljela kao oca kojeg je onako izgubila, no ovo što si napisala također ima smisla. U njemu je zapravo tražila sve ono što joj je toliko nedostajalo. Utočište, potporu, sigurnost, mogu reći - i pažnju. I naravno, ne osporavam da ona njega nije voljela, jest, ali da bih to mogla nazvati ljubavi u nekom punom smislu, ne bih, za mene je ta njihova ljubav - posebno kasnije, više nalikovala na tu između oca i kćeri na neki način, onda na onu prijateljsku. Sve dok nije u potpunosti nestala. Ili preciznije rečeno, ne nestala, nego se smanjila, oslabila. I zna se zašto.

Čitajući stare postove, shvatila sam da su cure došle do jednog zanimljivog, a ujedno i važnog zaključka. Tog da jednostavno postoji više vrsta ljubavi. Neke se razlikuju više, a neke manje jedna od druge, no u svojoj su srži i dalje to - ljubav. Nisu sve savršene kao što svi zamišljamo da jesu, nisu ni lake i to je potrebno razumijeti. Za usporedbu, dok gledam FSN, pomislim kako postoji samo jedna vrsta ljubavi i to ona prava, istinska isključujući bilo što drugo, ali gledajući nešto ovakvo, uvidim kako postoji i ta druga, da tako kažem, "strana" njezinog tumačenja.

I slažem se s ovim ostalim što si napisala. Nadam se da ćeš nastaviti pisati ovdje, meni je skroz ugodno raspravljati ovako s tobom. Laku noć.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •

Zadnje uređivanje Estrella Azul : 15.04.2012. at 02:08.
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 02:27   #115
naravno da obožavam glumu i Beren kao Bihter i Kivanča kao Behlula, jednostavno su žarili i palili sve nas, i budući da ste već sve rekli dosad o njima, ja samo želim nadodati kako ne znam kako ću prožvakat u kasnijim epizodama onog Bešira i Đemile, o Njihalo da ni ne govorim

Adnan je isto priča za sebe, toliko uspješan a istodobno slijep da bi vidio kako se u kući događaju čudne stvari

jedva čekam ponovno gledanje i druženje ovdje
__________________
...I'm not master of my sences, so I can't be guilty...
bihterica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 02:58   #116
ja sam totalno oduševljena bila kad sam saznala da nam Bibići opet stižu na tv
uglavnom, istog trena nazvala sam staru da joj obznanim tu vijest, nemoram ni govorit da je i ona skoro pocela vristat od srece.
najbolja serija svih vremena
inace,..evo jedna pjesmica koja će nas sve podsjetiti na stara vremena http://www.youtube.com/watch?v=Fb6T_GswQqI
__________________
- Nikada nećeš znati razumjeti tu maglu u mom pogledu... Kad odlutam, kad zastanem u pola riječi, u pola koraka. Uvijek ću ti ostati daleka... Uvijek ću ti odgovoriti: "Nije mi ništa." A svašta mi je...
A. Angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 04:00   #117
Quote:
Natlitug kaže: Pogledaj post
E da čovjeće, to je fakat viša matematika, kako savladat Njihalo i Njihalo+Firdevs tokom opetovanog gledanja.:rolleyes :
Jbte, kad se samo sjetim scena kad Njihalo doživljava ekstazu slušajući Firdi kako joj Behlula nabacuje :facepalm :
A da ne spominjem onu mrzovolju prema svakome i svačemu što ne potiće iz rezidencije Ziyagil i kasnije onaj iritantni smijeh i još što-šta..
Aff yaa opet će me srozat ko da gledam
ajme, da Nihal je ogavna
meni je čak bila ok na početku 1.og gledanja, valjda zbog piana
ali onda u prvom gledanju kad se srušila jer ja kao ljuta na Bihter koja joj je rekla da je Behlul ne voli i da se ne udaje za njega..pa mislim, ta si mala misli da će svi baš svi biti isprogramirani i govoriti i misliti kako ona hoće ukratko njoj udovoljavati
na 2.gledanje sam ju od starta mrzila
mala je imala sve u životu, u mademoiselle je imala mamu koja je prekrasna a Bihter je dobila Firdevs. Adnan je uvijek stavljao djecu i to Nihal a ne Bulenta na pijedestal. Bihterin stari je proveo život posvećujući ga Firdevsinim hirovima...i onda ta mala cmolji kako je jadna za cijeli život i zaribana jer nema mamu..Čovječe, ja stvarno mrzim Nihal , ne znam jesam li koji lik toliko mrzila, i najgore negativke nisu toliko licemjerne i sebične

Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post
Ipak, nisam mogla da mu ne priznam tu neku nesigurnost koju je vukao iz detinjstva ... Bihter je složen lik, ali ni on ne zaostaje mnogo za njom.
(mislim da ovo nadalje ne spada u spojler, ali, za svaki slučaj, ko ne želi ništa da zna nek preskoči)
Svako od njih - Bihter, Adnan, Behlul, pa i Nihal na neki način - ima svoje parče kolača krivice/odgovornosti, a najveći komad, po meni, ide Adnanu.
Čovek hteo 'i jare i pare'. Ako je već hteo pametnu, mladu, lepu ženu trebao se i ponašati u skladu s takvim izborom... umesto toga šta je on radio... zatvarao se u atelje i rezbario... :rolleyes : ... Uprkos poslednjoj odluci ili baš zbog nje :n e zna: Sklona sam da mislim da baš treba imati petlje ili biti jaaako očajan da bi se definitivno odustalo od života...
slažem se sa spojlerom, Adnan je stavio poslugu prije Bihter, pobogu
ja ne znam što si je on mislio, uvijek je Nihal bila na pijedestalu
a u cijelom odnosu s Bihter se ponašao kao da je Bihter jedina koja se treba prilagoditi..kao da ju je kupio, točno tako se ponašao..Adnan mi je isto kao i njegova kćerkica na crnoj listi, ali ne od starta, u prvim epkama je bio dobar

i ona opaska na kraju..vrhunac licemjerstva, čak je i Hilmi otišao na sprovod...ma nije Adnan trebao otići na sprovod, ali svakom s imalo srca bi bilo žao te žene koja se ubila, kako je onda tek njoj teško bilo kad je do tu došla

ne slažem se za Behlula, on po meni nije puno kompleksan lik. On je netko tko je od djetinjstva skupio obrazac ponašanja, naučio potisnuti svoje emocije i zaboraviti..s vremenom je postao tko je postao, plitak i površan Behlul... Sigurna sam da je jako brzo zaboravio Bihter.

Quote:
Natlitug kaže: Pogledaj post
Za kizlarice što se srde na Behlula.: durica
Behlul je savršeno neodoljiv tip. Kroz tjelesnu privlačnost, hod, glas, šta znam, smijeh, kroz sve te manire + unutrašnju senzualnost njemu je dobrim dijelom dosta toga opršteno što svoje velike riječi nije sproveo u djela.

Dabome, srdim se i ja i plačem i vrištim i kroz ekran bi ga štiklom gađala, al' šta ja sad tu mogu što sam nemoćna obuzdat duhove kad on zacmizdri :cerek
:
meni on fizički samo ok izgleda, onako zgodan..kužim da cure zbog nekog izgleda mogu pasti na njega, ali ne slažem se, ništa mu ja zaboraviti neću. Meni je on dno dna...zaveo ju je, skužio koliko je falio, i onda htio svu krivicu prebaciti na nju
kad se samo sjetim one scene u hotelu kad joj on govori kako je ona za sve kriva, da je ista Firdevs, a ona se psihički raspala već tada
ma gadi mi se Behlul
i ako je znao da je pogrješio, kakvu je savjest mogao imati da se pristao oženiti s Nihal??! Nikakvu, zabolilo njega brige, glavno da ode i usput se bogato oženi.
on je jedan mlitavac, papak, žigolo, bez ikakvog karaktera koji čak niti je posebno zabavan a ni šarmantan

ugl, ja sam s Iksicom i Zoree, nimalo ne pravdam Behlula, u ovom slučaju nemam razumijevanja, nisam za kompromis...volim ja sive likove, ali one koji imaju karakter, a on tog kronično nema


odbijam vjerovati da se Bihter ubila isključivo zbog Behlula, mislim da je uvidjela kako nikad nije imala ljubavi koliko je njoj trebalo, i da je mislila da je nikad neće više ni moći imati, da se ona istrošila..ona je baš Firdevs dala 100 šansi, uvijek se nekako nadajući nekoj humanosti od majke, Adnan je uvijek stavljao djecu i svoju udobnost na prvo mjesto, a Behlul za kojeg je mislila da ju razumije i kojeg je najviše volila..ostavio ju je, napustio bez ikakvih osjećaja, kao staru igračku...

jedina osoba s kojom je imala iskreno divan odnos je Pejker, a ona odlazi..jel' se sjećate kad joj je to Pejker rekla da odlazi, a Bihter tihim glasom kao duh joj rekla zar ju i ona napušta i onda ju je molila da ne ide..trnci su me prolazili još 10min nakon te scene

ugl, svaka čast Beren za ulogu

i Đemile, tu malu sam mrzila kako je odvratna znala biti prema svima uključujući i roditelje i Bešira. Ta je još manje od Nihal znala što je ljubav.
__________________
Little Miss Sunshine.

Zadnje uređivanje anamonica : 15.04.2012. at 04:13.
anamonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 09:31   #118
Bihter je riskirala, bila je spremna na sve. Ali, eto, Behlul ju je povukao u svoj krug "ljubavi" (pod navodnicima, jer ta "ljubav" od strane njega nije mi baš neka). Djeluje kao strast koja ubrzo ishlapi. Ona je bila nešto zabranjeno njemu, nešto što je "osvojio" Adnan, ljepota koja je bila prisutna ispod krova. On je započeo, Bihter nije to izdržala.

I sad ono kad bi bilo da bi bilo... da Behlul nije igrao lovice, pa malo naprijed pa malo natrag, Bihter bi i dalje možda živjela u nekoj iluziji sretnog braka. Koliko dugo.. tko zna. Behlul - kukavica na bezbroj dobio što je želio, zaludio najljepšu ženu u vidokrugu pa i šire, a onda se prestrašio svega. Na početku sam zamjerala Bihter što pod istim krovom vodi dvostruk život, varanje bračnog druga (jer nisam gledala na tv-u otpočetka) sve dok nisam saznala da je Behlul taj koji je počeo. Bihter bila i ostala žen nad svim tim ženama.


Kivanc i Beren su preodlični za te uloge. Drugog Behlula ne mogu ni zamisliti, iako nemam pretjeranih simpatija prema njemu. Dajem si vremena.
__________________
K: "Znam da mi nikada nećeš oprostiti, da nećeš zaboraviti prošlost. Da me nikada nećeš voljeti. Unatoč svemu... Unatoč svemu želim malo nade."
LatifaLi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 12:25   #119
Quote:
Estrella Azul kaže: Pogledaj post
...
Čitajući stare postove, shvatila sam da su cure došle do jednog zanimljivog, a ujedno i važnog zaključka. Tog da jednostavno postoji više vrsta ljubavi. Neke se razlikuju više, a neke manje jedna od druge, no u svojoj su srži i dalje to - ljubav. Nisu sve savršene kao što svi zamišljamo da jesu, nisu ni lake i to je potrebno razumijeti. ...
U žurbi sam danas pa ću kratko: apsolutno tačno.
Dodaću još da jedna osoba kroz život može različito voleti različite ljude, takođe može različito voleti jednu istu osobu jer "vremena se menjaju, a mi se menjamo u njima".

Quote:
anamonica kaže: Pogledaj post
... ne slažem se za Behlula, on po meni nije puno kompleksan lik. On je netko tko je od djetinjstva skupio obrazac ponašanja, naučio potisnuti svoje emocije i zaboraviti..s vremenom je postao tko je postao, plitak i površan Behlul... Sigurna sam da je jako brzo zaboravio Bihter.

ugl, ja sam s Iksicom i Zoree, nimalo ne pravdam Behlula, u ovom slučaju nemam razumijevanja, nisam za kompromis...volim ja sive likove, ali one koji imaju karakter, a on tog kronično nema

odbijam vjerovati da se Bihter ubila isključivo zbog Behlula, mislim da je uvidjela kako nikad nije imala ljubavi koliko je njoj trebalo, i da je mislila da je nikad neće više ni moći imati, da se ona istrošila...
Nije je zaboravio nikada. Takve osobe (Bihter) i događaji se ne zaboravljaju.
Nije on baš tako plitak i površan, da jeste ne bi se toliko mučio (u njegovim okvirima, istina) već bi ga bila briga za sve. Koliko god da je odbacivao Bihter zbog -> pa čitav spisak njegovih budalaština da ne nabrajam -> ona scena u šumici... (74.ep. beše...)... meni govori ipak drugačije.
Ako ga razumem ne pravdam ga , čak mu možda štošta i zameram.
Učinio je stvari koje su neoprostive za frajera...

Sad se prisećam: on zapravo jeste doneo odluku (malo jelte pod pririskom ), ali se to bilo dogodilo u vreme kada je Bihter već krenula nezadrživo u strmoglav i nije nikako mogla prihvatiti tu odluku.

Spoiler:Bihter se nije ubila zbog Behlula, ne samo zbog njega...

Cemile me jeste živcirala.
O Firdevs imam najsloženije mišljenje, pomalo i nedovršeno...no, možda drugi put o tome.

Ne mrzim nijedan lik - svi su oni makar i sitnicom doprineli da Ask-I Memnu bude to što jeste.



PS.
Hoćemo li beliti eventualne spojlere ili ne s obzirom da se ipak radi o reprizi ??
Bilo bi dobro doneti konačnu odluku, ovako je malo konfuzno
Beleći moj deo teksta shvatila da bi možda trebalo zabeliti i deo teksta koji sam kvotala ...

Sad stvarno moram
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 13:00   #120
evo jedne koja nije gledala, a voljela bi pogledati, a sad kad sam pročitala termin u 14,30 sati ne mogu vjerovati, pa za koga je taj termin??? još je i nova tv, pa nema ni snimalice i ako bude tako ništa od gledanja ni ovaj put, zato moj apel novoj tv da ipak pronađe neki pametniji termin ako je ikako moguće,pa makar gledali po pola epizode.
mrvica 1234 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:47.